Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Régen legalább került egy (x) a cikknek kinéző reklámok címébe :(

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#2) atike


atike
nagyúr

Várom a teljes kínálatot, hátha lenne benne az amire vadászok... :DDD

Amúgy bővült ma a hivatalosan bejelentett:akciós kínálat: [link] (már legalább dupla annyi termék ára ismert... :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#3) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Szereztünk pár ütős árat az Edigital pénteki akciójáról
Október 13-án tartja idén az Extreme Digital a Black Friday-re keresztelt leárazást, van pár ajánlat, ami kiszivárgott.

:F

(#4) atike válasza .: JuSzT :. (#3) üzenetére


atike
nagyúr

...tényleg... :DDD

(#5) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Hol az (x)?
Igaz, a Huawei-es cikkeknél is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6) AliceWake válasza .: JuSzT :. (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Javítottuk :R

Non omnis moriar.

(#7) Somatom


Somatom
veterán

Nem értem ezt az akciót. Fizetnek nekem ennyi pénzt, hogy egy 2/32 -es tablettel szenvedjek?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) jUUh


jUUh
addikt

Lehet velem van a baj, de ezek tényleg ütős ajánlatnak számítanak? :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#9) atike válasza Somatom (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Az akció szokás szerint leginkább készletkisöprés, és sok esetben csak "akció"... :) Mint mindig. De mindentől függetlenül ki lehet fogni akár jó dolgokat is. Ritkán, de lehet... :)

Jajj, lemaradt, hogy szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Az lenne az igazi, ha lehetne archív árakat is keresni. Ezekben nem hiszek. Kamu akciók, áremeléssel, majd csökkentenek vissza.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#11) clon válasza atike (#9) üzenetére


clon
aktív tag

Igen, csak a Black Friday kishazánkban egy egyszerű hétköznapi átlagos leárazás ami ráült egy névre és "lejáratta" (pl. a zöld manó egész évben Black Friday nyomat). Az, hogy kb. 1000 ajánlatból 1 ami megéri pont nem a Black Friday lényege kellene, hogy legyen. A Black Friday minden ajánlatának megérősnek kellene lennie mert ez a lényege, legalábbis az "őshazában".

(#12) neopeti


neopeti
tag

Ez nem akció ez ÁTBASZÁS !!!

megnéztem az összes terméket az arukeresőn...

Ugyanennyiért vagy ólcsóbban megkapod kb 143 másik helyen .

Vicc

(#13) Segal válasza neopeti (#12) üzenetére


Segal
veterán

Ez évek óta így van.
Nemrég egyik haverom küldött egy képet, amiben az Auchan 50%-os leértékelésben adott 1 terméket értékelve a hűségedet. Aztán rákeresett a valódi árára a terméknek...
Ettől függetlenül eszméletlen menyiségű h*lye van még mindig a világon aki vigyorral az arcán megy haza hogy élete üzletét kötötte :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) bali


bali
tag

Ez annak ütős ajánlat, aki nem követi rendszeresen a műszaki cikkek árait. Ez amolyan szokásos, magyaros lehúzós ajánlat, tehát a nesze semmi fogd meg jól kategória... Ha meg van egy valódi jó ajánlat, abból kb 5 van raktárkészleten és azokat is az adott áruházban dolgozók fogják megvásárolni. Nem egy botrány volt az utóbbi években ebből. Reggel 7-kor indult az akció és 7:01-kor már kifigyott a készlet....igen persze, biztos így volt....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#15) atike válasza neopeti (#12) üzenetére


atike
nagyúr

Távol áll tőlem, hogy védjem a hazai Black Fridayt - leírtam az előbb a véleményem róla - de akkor én nem tudom használni az árukeresőt, mert csak a Black & Deckert megnézve kíváncsiságból a legolcsóbb helyen is 10 420 Ft (de ez csak egy hely, mindenhol 12-eől indul) ami itt most 6995 Ft lesz... :U

(#16) janeszgol válasza atike (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Erre valaki? Szintén Edigital.

Sennheiser CX 400 BT teljesen vezetéknélküli Bluetooth fülhallgató 29 990 Ft. 60k felett van az igazi ára. Azért ez nem lesz rossz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) janeszgol válasza Somatom (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Azokban nemcsak a memória gáz, hanem az SoC. Az egyik P22-vel megegyezik (csak a neve más), a Galaxy meg SD429 (Adreno 504). Én már annak is örültem, hogy az SD439 kiment a csába.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Juhaszatti válasza neopeti (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Sennheiser Momentum 2 itt 64.990ft
Árukeresőn a legolcsóbb 79.910ft.

A Sennheiser CX400 itt 29.990ft
Árukeresőn a legolcsóbb 55.990ft

Általában a legtöbb "akciójuk" tényleg nem egetrengető, vagy tényleg először fel, majd leárazott termék. Viszont minden évben lehet találni néhány olyat is, ami tényleg olcsóbb.

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Sajnos itthon szinte mindig átverés, főleg ahhoz képest hogy mennyire reklámozzák. Persze azért azon sem kell fennakadni hogy nincsenek olyan akciók mint az "őshazában", gondolom nem kell különösképpen kifejteni hogy miért..

Én a múltkor az Arénában fogtam ki egy jó ajánlatot, egy Panasonic bt füles volt leárazva a felére, el is hoztam :)

Forward thinking. كرر

(#20) Somatom válasza janeszgol (#17) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, vágom. Ezek mellett egyedül a garancia szól. Amúgy bottal sem piszkálnék egy ilyen tabot. Inkább külföldről rendelősben szereztem be mindkét Teclastomat (T10, M16) és teljesen elégedett vagyok velük. Nyilván azok sem hibátlanok, de legalább az erővel nincs gond.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) clon válasza rep3at (#19) üzenetére


clon
aktív tag

Miért nem kell fennakadni azon, ha egy "őshazából" átvett nevet amihez kötődik az ottani áresés mértéke itt helyben teljesen máshogyan alkalmazzák?
Pont ez a lényeg, hogy ráültek valamire ami bevezetett dolog és nem azt nem úgy adják de azzal névvel reklámoznak - így gyakorlatilag átverés DE egy sima akció sem arról kell(ene) szóljon, hogy a vásárló azt a terméket ott ahol akciózzák visszamenőleg vagy 6 hónapra monitorozza (legfőképpen, hogy ezt nem is nagyon tudja megtenni de legalábbis nem egyszerű), hogy ugyanmár most ezzel az "akcióval" megkapom amit ígérnek vagy csak lehúznak.

(#22) rep3at válasza clon (#21) üzenetére


rep3at
őstag

Lehet hogy csak én gondolom így, én már megszoktam hogy errefelé így járja és most nem csak erre az akcióra gondolok. Nem érdemes ilyeneken fennakadni, sokkal pofátlanabb dolgok történnek idehaza..

Forward thinking. كرر

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Mikortól elérhető az akció?

(#24) janeszgol válasza D1Rect (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Péntek 7 óra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) lomposfarkas válasza Tiédetis (#10) üzenetére


lomposfarkas
tag

(#26) D1Rect válasza janeszgol (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi.

(#27) _flamer válasza jUUh (#8) üzenetére


_flamer
aktív tag

Én is keresem benne az ütőst. Ezek olyan termékek egyenlőre amiért pénzt sem adnék ki.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#28) k-adi


k-adi
nagyúr

szponzorált cikk?

(#29) vlesi69


vlesi69
senior tag

Nálunk ezek csak leárazások, olcsóbb 5000-10000 ft-al. Ha 50 százalékkal adnák olcsobban akkor lenne az igazi. Én már vásároltam úgy terméket pl. 50000 ft volt, fekete pénteken leárazták egy kicsit, utánna nemsokára mégjobban leakciózták. Meg előszerettel csinálják, Emag pl. felárazza és utánna leárazza ugyan annyira, és aki nem követi az árakat megszívatják, és van hogy még máshol sokkal olcsóbb. Több ilyen panasz is volt már az elmúlt években!!!!

(#30) szemy94 válasza vlesi69 (#29) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem értem az internet korában, hogy merik ezt megtenni, bár azt sem, hogy dől be nekik valaki :F (van például árukereső, de google mindenképp)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#31) Tiédetis válasza k-adi (#28) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Hát erősen az

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Látom megint sorban állás van. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) atike


atike
nagyúr

Amit reméltem hogy lesz az nem volt... :DDD Nyilván, sűrűn van így. Sebaj - mosó és mosogató kapszula az brutál jó áron volt, abból sikerült betárazni. A kollégák közül van aki kamerát vitt (tényleg majdnem félár) van aki szerszámgépet...

Ésszel kell ezeket az akciókat kezelni, utánanézni, lehet jó dolgokat is kifogni még ha a nagyja felejtős is... :)

(#34) kbyte1024 válasza .: JuSzT :. (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja +1 :R meg hogy ütős ajánlat??kb vicc kategória!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#35) steevo0


steevo0
tag

Ami tényleg jó áron volt, az kb. 1 perc alatt elfogyott.

A többi pedig csak a szokásos vicc kategória..

(#36) Lacok


Lacok
őstag

Elég vérszegény kedvezmények. Ami valóban jó áron van, ahogy itt többen már írták is, azon már ott figyel az elfogyott felirat.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#37) k-adi válasza Lacok (#36) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez kb. mindig így szokott lenni

(#38) m@xsys


m@xsys
senior tag

Akkora kamu cég ez is mint a BestByte...... Edigital a megrendelt árút 8 napja nem küldi, ma felhívtam végre őket, majd megkapom, még jó hogy kifizettem. Szívem szerint amint megkapnám, 14 napon belül visszaküldeném....csak mert én is jó fej vagyok, és mindezt a 13-ik napon kellene. Innen soha nem fogok rendelni, kamu akciós, dilettáns banda. Az ügyfélszolgálatost csak azért nem oltottam le, mert nem ő tehet róla.

(#39) vlesi69


vlesi69
senior tag

Egyet azért tudtam rendelni ami számomra megérte, Honor MagicWatch 2, 43000 ft, lecserélem a Huawei Watch Gtmet.

(#40) vlesi69


vlesi69
senior tag

20.-án lesz ami még megéri Honor 9X 50000 ft-ért. Ha hozzájutok veszek egyet, tartaléknak jó lesz, vagy a párom megkapja.

(#41) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Kinek mi a véleménye tapasztalata az Edigital Extra garancia baleset biztositásáról? Kifizetik rendesen amit kell? Ha pl totalkaros a telefon? Megéri kötni ilyen biztositást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.