Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Sony esetén megint csak nincs semmilyen valós hivatalos forrás és újra minden alap nélkül hírekkel vannak hitegette a userek, mikor semmi ilyen bejelentését nem tett. :(
Semmi nemű hivatalos link nincs.

(#2) #96302336 válasza vicze (#1) üzenetére


#96302336
törölt tag

[link]
Eddig amit ígért a Sony frissítések terén, azt mindig megtartotta.

(#3) vicze válasza #96302336 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Mutatnál egy SONY hivatalos linket? :U
Ugyan annak a random gizmochina cikk végtelen iterációira nem vagyok kíváncsi azt megtalálom magamtól is. Random "hír"gyárak random hasra ütései nem érdekelnek...

[ Szerkesztve ]

(#4) #28105728 válasza #96302336 (#2) üzenetére


#28105728
törölt tag

+1 :)
A Sony mindig élen járt a frissítések tekintetében, persze a megigért telefonokra meg is teszi.
Nekem XZ van bőven megfelelel az Oreo de ha kibővítik a készülékek listáját annak csak örülni lehet.
:C

(#5) MikeWazowski válasza vicze (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Attól hogy te nem láttál hírt az nem azt jelenti hogy nincs is. Mutassak? Menj és keress. Kezdd az xperiabloggal.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) vicze válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


vicze
félisten

Mégse mutatsz mert nincs... Az XperiaBlogban semmi hivatalos nincs, magánemberek csináljak hobbiból.
Ugyan az az egyetlen egy állítólagos Google forrásra hivatkoznak, de legalább csak a XZ2-t említik, a többit nem. Az "end of this fall"-ból meg egyből szeptember csinálnak az oldalak... Szánalmas.

(#7) Sanyi9889567 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére


Sanyi9889567
csendes tag

Én nem aggódom az Android 9 miatt,Szeptemberben Nokia 9 Plusz Duál sim-es telóra váltok,nagyon jókat olvasok a Nokia telefonok-ról és tetszenek is.Valamint a vegytiszta Android+Android One.Mindig is erre vágytam,csak a Nokia visszatéréséig nehezebb volt hozzájutni ilyen készülékhez.Most az Xperia Z5 Prémium duál telómat cserélem a nokiára,nagyon szerettem a Sony-t .De már annyira megkopott a teló is (hátlap repedt,+ a hangszóróval is baj van,nagyon halk lett,recseg. ragasztás felvált) hogy megérett a cserére.A Nokia a korrekt hardverrel és a hosszabb szoftveres támogatással nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

Kun Sanyi

(#8) #96302336 válasza vicze (#6) üzenetére


#96302336
törölt tag

Majd decemberre megmondom ;] :D
Egyébként ha igaz, ha nem, az általános tendencia az, hogy két droid főverziót élnek meg nagy általánosságban a Sony csúcsmodellek. Az új droid meg azért is jön gyorsan, mert a mostani is szinte stock, nem nagyon nyúltak bele (szerencsére) Az XZ megélt két verziót, még droid6-al vettem. Most a 8 van rajta. Bár a 6 tetszett eddig a legjobban. Ha az XZ is megkapja a 9-et, akkor elmondható, hogy egész tűrhető a telefon életben tartása. Jó néhány Samsung a mai napig nem kapott 8-at sem, nemhogy a 9-re várnak.... Pl Samsung S7, most július óta kap szép lassan frissítéseket csak Droid 8-ra.

[ Szerkesztve ]

(#9) vicze válasza #96302336 (#8) üzenetére


vicze
félisten

Nem a verzió frissítéssel van bajom, az említett modellek nyilván megkapják, de inkább januártól mint eddig minden évben, pont ma írtam, hogy jan-majus a reális ütemterv. Felesleges irreális elvárásokat rakni a userek fejébe. Eddig minden évben decemberben kezdték el teriteni.

(#10) #96302336 válasza vicze (#9) üzenetére


#96302336
törölt tag

Igaz. December körül jött. Viszont általában szeptember körül kezdődött a nyilvános bétateszt, limitált számú userrel.

(#11) Sanyi9889567 válasza #96302336 (#8) üzenetére


Sanyi9889567
csendes tag

Az biztos hogy Samsungot akkor sem vennék,ha 10000-ért adják a Note 9-et.De huawey-t se,p20 pro ide vagy oda,tartsák meg nyugodtan maguknak.Undorodom a touchwizz,emui,miui és hasonlóktól.A samsungnál egyenesen szégyen hogy még az Oreót sem képesek kiadni csak jövőre.Persze hogy lassan haladnak,mert még a s**R touchwizz felületet is optimalizálni kell külön az alap droidhoz hogy lehetőleg stabil legyen.Szerintem ma ha valaki szeretné hogy minimum 2 Android verziót kapjon a telefonja,akkor nálam ez a top 3 márka frissítések terén:Google Pixel,Android One telefonok,Nokia,Sony.Most ezek ugrottak be.Biztos vagyok benne hogy a Sony-is napokon belül hivatalosan is kiadja a frissítendő készülékek listáját.

Kun Sanyi

(#12) Juhaszatti válasza Sanyi9889567 (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"A samsungnál egyenesen szégyen hogy még az Oreót sem képesek kiadni csak jövőre"

Oreo fut már jó ideje a több mint 2 éves S7-en is. TouchWiz meg már rég nem létezik. És nem, nem csak a neve változott :P

[ Szerkesztve ]

(#13) joey04


joey04
titán

ebből is pofára esés lesz. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) HarleyCustom válasza Sanyi9889567 (#11) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...A samsungnál egyenesen szégyen hogy még az Oreót sem képesek kiadni csak jövőre...”

:D
Sanyííí!
Van baj látom...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) Bwin87


Bwin87
tag

Jó ez. Az xa1-em 6.0 val indult most tart 8.0 nál, remélem megkapja ezt is :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia 1 V

(#16) Enci1983 válasza joey04 (#13) üzenetére


Enci1983
senior tag

Topikot tévesztettél :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#17) takysoft


takysoft
tag

Elmondanátok nekem, hogy mégis mi a jó életet keres a cikk alján egy Redmi Note 4 főzött ROM link?
kb minden telefonra van házi ROM XD
Ez hogy jött ide?

I will live forever or die trying

(#18) bil


bil
tag

Gondolom a treble-s telókra könnyebb lenyomni a frissítést - ha jól értem a dolog lényegét.

This is extremely dangerous to our democracy!

(#19) #83699712 válasza Enci1983 (#16) üzenetére


#83699712
törölt tag

Hagyjad ő minden droidos hírnél beböfög valami hasonlót ahelyett hogy az ájfón fórumban ömlengne. Nem kell foglalkozni vele.

(#20) doooo válasza Sanyi9889567 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Ha csak ezt tartod magadban, igazán kár 5 évente kommentelni. Egy épkézláb dolgot nem sikerült még eddig leírnod. Remélem 2023-ra összeszeded magad.

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kár, hogy a középkategóriás készülékeknek egy évet is akár várni kell egy verziólépésre, egyre több helyen látom a rossz talapasztalatokat, kivéve az android one-os készülékeknél.

Finn the human

(#22) vicze


vicze
félisten

Jé micsoda meglepetés... Persze ez nincs kicikkezve. :U

(#23) joey04 válasza Enci1983 (#16) üzenetére


joey04
titán

Majd kiderül. Eddig nem voltak jó tapasztalataim a sony frissítésekkel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) vicze válasza vicze (#22) üzenetére


vicze
félisten

Kinn a valós lista. Novembertől.

(#25) Sanyi9889567 válasza joey04 (#23) üzenetére


Sanyi9889567
csendes tag

Nekem 4 évig volt Xperia Z5-öm,és ha jól emlékszem a T-mobile-tól még az 5.1-es rendszerrel hoztam ki.Aztán megkapta a 6-os droidot,majd a 7.1.1-et. 2 verzió frissítés.Van pl az XZ Premium,ami azért még mindig elég bivaly gép 2017-es piacrakerüléssel.Most még biztosan megkapja a 9.0-s Pie rendszert,de hogy az utána lévőt megkapja-e,hát arra már nem mernék befizetni,igaz a Sony azt nyilatkozta nem is olyan régen hogy a zászlóshajókat 2 évig támogatni fogja:

https://tech2.hu/sony-a-premium-mobilok-2-evig-kapnak-frissiteseket/

Ha a 9.0-ás rendszer után még megkapja a következő droidot akkor azt mondom hogy tényleg korrektek frissítések terén.

Kun Sanyi

(#26) #96302336 válasza Sanyi9889567 (#25) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az XZ-m 6-al jött. Most 8 fut rajta. A frissítések egész korrekten havonta jönnek. Ha megkapja a 9-et, akkor 3 verziónyi támogatást kap. Ezt eddig sehol sem láttam androidos készülékeknél. A két verzió is elég ritka.

(#27) MikeWazowski válasza #96302336 (#26) üzenetére


MikeWazowski
addikt

XZ nem kapja meg.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#28) #96302336 válasza MikeWazowski (#27) üzenetére


#96302336
törölt tag

Idén biztosan nem.

(#29) MikeWazowski válasza #96302336 (#28) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jövőre pláne nem kapná meg, de miért is lenne baj? Júniusba már 3 éves telefon.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30) #96302336 válasza MikeWazowski (#29) üzenetére


#96302336
törölt tag

októberben jelent meg ;) júliusban az x performance volt

[ Szerkesztve ]

(#31) MikeWazowski válasza #96302336 (#30) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igazad van! :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.