Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Fryskitt válasza _Atesz (#29) üzenetére


Fryskitt
addikt

A nettó szót sajátosan értelmezed, beletrollkodsz feleslegesen (úgy tűnik) bárkibe, miközben te magad általánosítasz leolvadó notebookokról, amikből én spec egyet sem láttam, kompatibilitási hibát meg számtalant, annak ellenére, hogy egy csomó időm megy el egy adott alaplap gyártójának a kompatibilitási listájának bogarászásával és hogy a remekül teljesítő hazai piacon találjak pont olyat, ami azon rajta van. Biztos nagy májer vagy gépszerelés okán, hát csak rajta, lelked rajta, én magam nem szívesen rakok össze és adok el épített gépet, mert szívás, akármit mondasz, plusz az a kicsi árdifferencia, ami egy brand gép ellen szólna, bőven visszajön a hozzá adott plusz szolgáltatásokon.
Nem mellékesen én általában nem köszönök be sehova azzal, hogy állati nagyképűen közlöm, hogy ez vagy az baromság, az ilyen megnyilvánulásokat meghagyom a magukban mindig teljesen megbízó, önbizalom-csomagoknak, mint amilyen te is vagy úgy tűnik, de lelked rajta, rakosgassál csak nyugodtan össze dzsunka szutykokat otthon, aztán sózd el sok gyanútlan vásárlóra...
Másodszorra pedig, szintén nem mellékesen, azt bátorkodtam emlegetni, hogy 15-16 évvel ezelőtt nem is volt olyan, hogy kompatibilitási lista, ami szerintem sokat elmond arról, hogy miért lett volna jobb, ha ebbe most nem ütöd bele az orrodat, de persze minek magyarázom, ha önkényes értelemmel ruházol fel olyan szavakat, amiket itt nem lehetne igazából használni, de persze azt is megmagyarázod, hogy miért lehet. Szerintem meg dömdödöm, ami jelen esetben most azt jelenti, hogy "Ülj le fiam, egyes!".

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.