Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kop8


kop8
őstag

Mégegy hányadék telefon :))
Végén nem veszek xiaomi telefont többet

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

Azon a fotón úgy néz ki, mintha valami notch-tokban lenne a teló. A BT logó alig látszik. Ha viszont tényleg ilyen, akkor undorító.

(Ezt a notch-tok design-t le kéne védetnem :D Notch-ot minden nem notch-os telóra! Vinnék a h*lyék, mint a cukrot)

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Ennél rondábbra nehezen tudták volna csinálni :N Nem értem a Xiaomit... Mi a bánatnak másolnak ilyen gagyin, amikor ott egy tök jó design a kezükben, simán a Mix 2 formáját kellett volna használni alacsonyabb kategóriában.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Full kamu fotó, valami notch covert van rajta.

@kop8: Ne aggódj, ez kamukep

@sheratan: Látod Te is, hogy nem valós a kép. :) Redmi Note 5-re rakták rá ezt a gagyi Notch üveget...

Ezt azért még egy laikus se eszi meg

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) tibcsi0407 válasza Graphics (#4) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem lehet, hogy kamu a kép? ;]

https://utdetailing.hu/

(#6) Graphics válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Agyaltam rajta, szerintem valós ;]

Szerk.: direkt volt ;] trollolollo

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) tibcsi0407 válasza Graphics (#6) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:C
Látod, addig írtad le többször a kommentedben, míg az ellenkezőjére gondoltál. ;]

https://utdetailing.hu/

(#8) vodkamaffia


vodkamaffia
csendes tag

Nem hiszem, hogy csak Notch üveg van rajta, mert a többi Redminek felül vastagabb a kávája, mint ennek.

(#9) zdanee


zdanee
őstag

Az eddig oké, de miért futtat valaki ezen FroYo-t?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10) Graphics válasza vodkamaffia (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát pedig az van rajta, üveg...

Állapotsort is nézd már meg. Ez nem is MIUI...Igaz, hogy az temazhato, de fejlesztés alatt is a saját Launchert nyuzzakez kamu fotó, kellett a forrás oldalnak pár katt... Semmi több.

Uborkaszezon van, nem is értem hogy lehet ilyet benyalni. :(

Ez valami gagyi klón... Azok csesztek el így a Notchot ...

A hátlap meg ugye nem releváns. érdekes, pont takarja az ujjával... Hogy ne bújjon ki a valós készülék adat. Vagy ugye nehogy kiderüljön hogy nem is Xiaomi... Hanem vmi sokadik dzsunka

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) GoldhandRent válasza vodkamaffia (#8) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A cikkben, meg a te kepeden is 17:09 van. [Szerk: bar lehet h 1 percen belul megnyitotta a menut..most latom a macskakoves "hatteret"]
A kilences meg annyira lelog, hogy na.

[ Szerkesztve ]

-

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fehérbe kell,h ne lehessen el se tüntetni... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Ajánlom. Nekik. :(((

Samsung Galaxy A54

(#14) #16820480 válasza Graphics (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk azt simán elhinném, hogy tényleg megkapja a notchot. Az új Mi is megkapja ugye, szóval csak egy lépés, hogy legközelebb az olcsók is megkapják.

(#15) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Óriási... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) pete_21 válasza vodkamaffia (#8) üzenetére


pete_21
addikt

Ez nekem is nagyon fake-nek tűnik. Annyira "mű szaga" van. Tényleg mintha egy notch-tokban lenne, valahogy nem tűnik hitelesnek. Erre persze az is rátesz néhány lapáttal, hogy a notification baron az utolsó ikon és az óra se látszik teljesen, AOSP fut rajta, egy másik képen pedig 2-es Androidból van a Google keresősáv... :D
Lehet, hogy valami első verziós prototípus, de hogy a végleges nem ilyen lesz, az szerintem tuti.

(#17) Graphics válasza pete_21 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez meg protonak is gyenge.

Ez mondom, valami kínai klón lesz.. aztán valaki hírt csinált belőle...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) maczera válasza Pete55555 (#2) üzenetére


maczera
aktív tag

"Azon a fotón úgy néz ki, mintha valami notch-tokban lenne a teló."

Ez a notch-tok baromi jó ötlet, szabadalmaztatni kellene!

(#19) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát én rohadtul remélem hogy tényleg fake képek ezek. Nagyobb szeretem a Xiaomi cuccait, de ez hányinger. Már a Redmi 5 sem tetszett túlságosan, ez meg egyenesen förtelem. És gondolom nfc ebben sem lesz, és az akksi tovább zsugorodik... Ha így lesz akkor továbbra is marad a
Redmi Note 4.

Minden szavam magánvélemény!

(#20) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na ez nagyon gyatrán néz ki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) lexter00


lexter00
őstag

Full kamu,a Xiaomi nem ilyen paraszt hogy ilyet megengedjen magának!

(#22) #42165248


#42165248
törölt tag

Kamu az egész. Na nem a notch miatt, azt simán elhinném, de ilyen munkát biztos nem adnának ki a kezeik közül..

(#23) Millerchris


Millerchris
tag

Ez valami borzalom ahogy kinéz.

A holnap mèg messze van!

(#24) exedoc


exedoc
senior tag

Ha ilyet ki mernek adni akkor nagyot fogok csalódni a Xiaomi-ba. Ez valami nagyon fake telo Xiaomi hírként feltüntetve.

(#25) juuzer


juuzer
addikt

Ez egyszerűen ocsmány :/

Vamos a la playa.

(#26) judas13


judas13
addikt

Egy nem létező dologról beszélünk. (Remélem!)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) jacis


jacis
nagyúr

Szegény nagyon rusnya.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tegye fel a kezét, aki benyalta?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) mikej95


mikej95
aktív tag

Végül is a notch kitakarja a hozzá legközelebb eső állapotsáv ikon ~10%-át, tényleg nem kamu.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#30) Giot


Giot
addikt

A Xiaomi pofás telefonokat gyárt, és az összerakás minősége is rendben szokott lenni.
Ez rettenet gagyi, a notch is full amatőr mintha rá lenne biggyesztve a képernyőre utólag.
Tehát vagy valami prealfa verzió. Vagy fake....
Remélem utóbbi igaz.

(#31) Sebhelyes válasza maczera (#18) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

És az Anti-notch Tok™? Amelyik letakarja a notch két oldalán az állapotsávot :D

(#32) Fulár


Fulár
senior tag

Szeretném megtartani Redmi Note 4-met a Redmi 6 megjelenésig.Addig pedig imádkozom,hogy ne menjen el a Xiaomi a feltételezhetően kamu képen látható készülék irányába!
Elképesztően megszerettem a Xiaomit.Olyannyira,hogy sikerült az asszonyt(Redmi 5 plus)és két kollégát is rábeszélnem(Redmi note 4 és Redmi 4X)a Xiaomira.Mindannyian egyetértünk abban,hogy ilyen kiváló Ár-Érték arányú és ennyire kiegyensúlyozott készüléke még talán egyikünknek sem volt!
Tényleg reménykedem benne,hogy a majdani 6-os.széria előre és nem visszalépés lesz!

(#33) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hát ez de jól néz ki...ja nem!
Borzalmas az újabb Xiaomik kinézete...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34) Viktor0610 válasza *Mukeey* (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nana!
Ez valószínű, kamu, szóval nem leszólni az összes készüléküket egy hamis kép alapján! :(((

;]

Samsung Galaxy A54

(#35) *Mukeey* válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Remélem hogy az.De nézz meg pl egy S2-t vagy note5 pro-t.Szerintem nem szép telefonok.
A mix2 az szép meg a Mi6/Note3.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#36) Viktor0610 válasza *Mukeey* (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem meg szépek. :D
Olyannyira, hogy a Redmi Note 5-ből várhatóan pénteken kapok kézhez egy 4/64-es darabot. ;]

Samsung Galaxy A54

(#37) Wesder válasza Viktor0610 (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Na a mázlista :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) cuccos19


cuccos19
tag

Ez a felvetés nem több, mint felvetés, spekuláció szerintem (az Aréna a kedvencem, mást magyarul nem is nagyon olvasok, és tudom, hogy kell az olvasottság, de ezek a cikkek akkor is... nagyon bulvársajtós szaguk van). A képen meg akármi is lehet (Photoshop, dzsunkaszökevény, "notch tok", stb). Ha notch lesz, akkor notch lesz, engem nem érdekel, jöhet nekem azzal is. Én csak egy szimpla felhasználó vagyok, nem lógok rajta folyton, használom ha kell és ennyi. Inkább az érdekelne, hogy kap-e a RN5 pozitív újdonságai (jó kamera, jó proci, stb), mellé Type-C csatit és IP védettség minősítést. Nekem más nem hiányzik egy telefonból jelenleg. A Type-C is kizárólag csak azért, mert reggeli kómás fejjel nem egyszer próbáltam fordítva beleerőszakolászni azt izét abba az izéba. Az IP védettséget meg nem kell annak magyarázni, aki ázott már sz@rrá egy hirtelen jött zápor miatt, kint a terepen, több száz méterre bármi fedett helytől (tudom egy nejlonzacskó sok mindenre megoldás). Ami még jó volna, ha elhagynák ezt a nyomorék 2.5D előlapot, vagy mi a halál a neven ennek az újhullámos marhaságnak. De ez sem zavar igazából, ha valaki hozzáértő stabilan felhegeszti nekem azt a spéci full cover előlapot rá.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#39) #65577472 válasza Graphics (#28) üzenetére


#65577472
törölt tag

Tegye fel a kezét, aki Mi8 tükrében olyan álmokat szövöget, hogy a Redmi 6 nem kap szenzorszigetet. :B

(#40) forgonati


forgonati
őstag

De szarul fest. Igazi indokolatlan notch buzulás, erőltetik ezt a szart, holott alul-felül megmarad a káva. Jézusom

Keelah Se'lai!

(#41) Jeanne d'Arc

Ez valami förtelmes külsőleg.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#42) Soleco


Soleco
tag

Xiaomira nem jellemző az ilyen ronda kinézet :D, ha nem sikerül összehozni valami szépet, akkor copyzzák az applet, de mindig elegáns design lesz a végeredmény. :C

(#44) Viktor0610 válasza #65577472 (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

👋

Azt is remélem, hogy a jack elhagyása is megmarad a felsőkategória kiváltsága. :K
Tudom, Mi 6X/Mi A2 is jacktelen. De azok is már az a kategória nekem, amit nem költök készülékre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45) #65577472 válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


#65577472
törölt tag

Óvatosan a kezekkel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) aelod


aelod
veterán

Nem nem hiszem el, hogy lesz ilyen. Én még reménykedem benne...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#47) Giot


Giot
addikt

Egyébként ezt a notch megoldást az apple hozta ki elsőnek?
Mert a 18:9 az tudom hogy az LG volt az első. Aztán ráugrott a samsung is csak oldalon kávamentesítette.

(#48) Viktor0610 válasza Wesder (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

wesder:
Annyira nem nagy az a mázli.
Majd' egy hónapja kifizettem, mert előrendelő voltam. Kínából érkezik. :D

Barkin:
:))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49) Viktor0610 válasza Giot (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Emlékeim szerint az Essential Phone volt az első vagy egy Sharp.

Ebben a formában és szélesebb körben az Apple hozta be.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#50) Obyboy válasza vodkamaffia (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

Ez így fehér kávával az eddigi legcsúnyább noccs.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.