Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Hamarosan tervezek telefont venni. Ez a G7 eddig sem dobogtatta meg a szívem, de ezt az árat látva kizárt, hogy ezt vegyem. Ilyen árban már inkább az S9, vagy P20 Pro. Vajon ki fog ez mellett dönteni, és miért?

[ Szerkesztve ]

(#2) Tkulcsar


Tkulcsar
kezdő

Valamivel nagyot kell durrantaniuk, hogy ez ebben az árkategóriában sikeres legyen. Nem tartom rossznak az LG-t, de a Samsung, Apple, Huawei hármas már annyira túlnőtt rajtuk, hogy tenyleg nyomós indok kell hogy inkább ezt vegyék többen.

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#3) total90


total90
veterán

A német lapok a g7+-ra irnak 850 eurót.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Bossyy


Bossyy
tag

Semennyire sem fogja tartani az árát, 8-10 hónapos hónapos korában kis kerekítéssel a fele árát el fogja veszíteni, jövő ilyenkor 100 ezerért sem lesz könnyű eladni (akkor lesz jó vétel :-) . Persze a mobilt senki sem befektetésnek veszi, de valahogy az LG-k fénysebességgel értéktelenednek. Talán azért, mert presztízsben sehol sincsenek az almákhoz vagy az S sorozathoz képest.

(#5) papi77


papi77
addikt

Szerintetek jövőre jöhetnek a 25:9- es kijelzők? ::)

Az első: NOKIA 1611

(#6) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

250-ért jó kis ips kijelző :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) janeszgol válasza -FreaK- (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

1 év gari. Ja nem, az nem. Ilyen áron minimum kettő, de inkább három év garancia kell. Pláne, ha a boss nem akar segget csinálni a szájából (MWC, sokáig meg akarják tartani a modelleket). Ja és a frissítésekre is illik odafigyelni ezek után.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Eddig sem jött be külsőleg igazán, de ezzel az árral meg főleg felejtős.. Marad a G6.

(#9) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Engem meg pont kezd elkapni a must have érzés a youtube-os first impression videókat nézve. :DD Az a nagy fényerejű kijelző valami állat! Na majd jövőre meglátjuk ha lecsökken az ára 500 Euró alá 400 Euro közelébe, annyiért elég jó vételnek néz ki eddig.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) borand válasza papi77 (#5) üzenetére


borand
aktív tag

Szerintem 24,5:9 és 25,5:9esre nagyobb az esély!

(#11) roli543


roli543
őstag

“a szenzorszigettel szerint G7 ThinQ-ről” ez mit akar jelenteni? :)

Más: ennyiért nem lesz versenyképes :/

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Ez manapság egy tök átlagos csúcsteló ára, néhány kivételt leszámítva.

(#13) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha tényleg ebben az árban jelenik meg akkor tuti, hogy nem lesz siekr megint. Nekik azt kéne tenniiük amit a HTC-nek kéne, hogy olcsóbban kéne adniuk a csúcs készülékeket egy ideig amíg újra rákapnak az emberek.

(#14) judas13


judas13
addikt

Elő is rendelek vagy hármat a családnak. Ennyiért mindenkinek meg kell, hogy érje!!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennyiért nem lesz túl népszerű telefon. Mindenki azt várta, hogy a konkurencia csúcstelóinak ára alatt érkezik valamennyivel, így szerintem negatívan fogadja majd a piac.

[ Szerkesztve ]

(#16) mackoman


mackoman
tag

10ilyet mint egy Samsungot....

(#17) ClioRS


ClioRS
őstag

Valamit mindig sikerül elb.szni az LG-nek a G2 óta.... :U Nincs egy józan parasztival rendelkező vezető ott?

(#18) 5423r


5423r
tag

Egyébként 850 Euro mióta 303000 Ft? :U

Sokkal inkább 260-270 ezer Ft körül lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#19) Saccco válasza ClioRS (#17) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az is el volt cseszve, 2/16-os alapmodellel. :U
Pedig nagyon szerettem. :W

Ez meg pofátlanul drága.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20) FireFox1996 válasza Bossyy (#4) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ilyen felépítéssel, 3000mAh-val 40e ft-ért se venném meg magamnak.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem ertem miert venne ezt barki is a samsung/iphone/huawei trio mellett ennyiert?!

[ Szerkesztve ]

(#22) es1 válasza Ujfelhasznal (#12) üzenetére


es1
csendes tag

Igen, még a V30 ára is 2 év garival 280-300k.

(#23) SkyLine3000 válasza 5423r (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Ez az egyik. Kb 263e Ft. A másik meg, azért mindent belepakoltak rendesen.
Megkérdezném, aki fanyalog az ár miatt, h a többi gyártó csúcskészülékei hol is nyitottak? 200e ft-nál? Ja, nem!
Ez ugyanolyan csúcsteló, mint akármelyik gyártóé. Kell várni pár hónapot, amíg beesik pár 10ezret az ára, aztán lehet rástartolni, akinek van ennyi pénze telefonra...

(#24) Ricardo válasza es1 (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem is lett sikertermék.

(#25) juuzer válasza Ricardo (#24) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, bár a V30 egy elég underrated phone lett, pedig elvileg egész jó.

Vamos a la playa.

(#26) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

Csucskeszulek, rgbw-ips, 850eur..
Kicsit utik egymast ezek a fogalmak, nem? :F

(#27) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Plusz rájönnek még a sarcok, nem? Úgy már reális a ~300.000 nálunk. Ezért az árért meg nem is pakoltak bele mindent rendesen, mert a cikk szerint ez a G7+ 4/64-es verziója, a 6/128-as drágább lesz.

Persze adhatják annyiért mint bármelyik másik ismert gyártó a flagshipjét, csak nem biztos hogy jó ötlet a cég szempontjából. Ha a telefon nem nyújt semmi kiemelkedőt csak hozza azt amit a többiek, és a gyengébb marketing sem adja el, akkor az agresszívabb aláárazással lehet piacot szerezni...amire az LG-nek nagy szüksége lenne.

(#28) Quqesz válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Még se teszt, se hivatalos ár, de már xar.....
S9 280e S9+ 310e P20 200e P20 pro 270e...ez sem középkategóriás telefon.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#29) janeszgol válasza Quqesz (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen és elsőnek (meg lehet másodiknak) csak a fika tűnik fel. De ha jobban belegondolunk ezekbe a véleményekbe, akkor az LG sz*rban van. Ha ilyen utálattal viseltetnek egy cég termékei iránt, ott valami el lett rontva. De nagyon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) #72042496


#72042496
törölt tag

Akár hogy is nézem, első blikkre nekem ez a telefon sokkal, de sokkal jobban tetszik mint az idei nagyágyú Galaxy S9(+) - még ha a nem fogadott hívás bugtól el is tekintek, ami alapból kizárja nálam az S9-eket.

Tesztekből majd aztán kiderül, mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#31) Quqesz válasza janeszgol (#29) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kb 28 véleményből ezt leszűrni túlzás.....a P20pro is mindennek el lett hordva eleinte, aztán siker lett a huaweinek. Sokan szeretik az LG-t és sokan vennének újra is, ha kirak egy jó készüléket. Várjuk meg a tesztet és kiderül ténxleg hozza amit kell. És az, hogy pl sokan dícsérnek egy gyártót az sem jelenti azt, hogy jó is. Itt van pl nálam az S8+, ami az első, de egyben az utolsó samsungom lesz.........inkább egy lg v huawei.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32) SkyLine3000 válasza janeszgol (#29) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én spec nem utálom az Lg-t. :) Két F6 már bőőő 4,5 éve hibátlanul szolgál a családban, plusz két G3 szintén, csak ők nem 4 éve. :) Ez utóbbival maradéktalanul meg vagyok elégedve a kezdetektől.
Én inkább a samura haragszom. Tőlük mikró elég hamar beadta a kulcsot (érintőpanel, mely csere után is viszonylag hamar beszart). A Samu hűtőmet (szintén nem régi) meg pont a héten javították meg cirka 18ezerért, mely konstrukciós hibára vezethető vissza. Még jó, h ott volt tartalékban a 30 éves Minszk hűtőm, aminek persze soha, semmi baja nem volt... És két kicsit régebbi Samu telómat is javítani kellett. Egyiket megoldottam otthon, a másikat szervizbe kellett küldeni pont nyaralás előtt. Ehhez képest az Lg cuccokkal még nem volt gond. Tv, porszívó, mikró, telefonok. Ezek a saját tapasztalataim.

Ha becsusszan az ára, jó vétel lesz a G7. Semmivel sem lesz rosszabb, mint az S9 vagy a Hüvely P20.

(#27) Juhaszatti: Persze, az itthoni ár még kérdéses, de ha rájön még ez-az, akkor sem lesz drágább, mint a samu, huawei, iphone trió. Lehet, h nem nyújt semmi kiemelkedőt a többihez képest, de kevesebbet sem! Milyen kiemelkedő dolog van a másik három telóban, ami esetleg a G7-ben nem lesz meg? Semmilyen!

Ettől függetlenül köszönheti magának az Lg, h ott tart, ahol. Nem kellett volna nagy tudás olyan telókat összedobni, amik sikeresek lettek volna. Elég lett volna csak a MA olvasóit megkérdezni. :) már kint lennének a szarból...

[ Szerkesztve ]

(#33) 5423r válasza Juhaszatti (#27) üzenetére


5423r
tag

Hollandia EU, onnan számolva nem jön rá semmilyen plusz. Szóval nem 300, csak 260-270.

Egyébként mit nem pakoltak bele?

(#34) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sebaj, fél év és 140-ért vehető GSM-ből, gyári garis így is meg úgy is.

(#35) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hiába, no. A notch feláras. Meg amúgyis annyira veszik a készüléleiket, hogy simán indokolt a magas ár. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#36) Juhaszatti válasza 5423r (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Amiatt írtam hogy ezért a 850 eurós árért nem pakoltak bele mindent, mert ez a G7+ olcsóbb, alapverziója. A fullos 6/128-as, nem 850€ hanem több.

(#37) janeszgol


janeszgol
félisten

Oké igazatok van, túloztam. A Samsung és Apple többet kap és mégis rekordokat döntögetnek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) SkyLine3000 válasza Juhaszatti (#36) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A gsmarenán a 850 ajró a 6/128asra vonatkozik!

[ Szerkesztve ]

(#39) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Lg G2 óta nem volt Lg telefonom, pedig jó lenne, csak már az árak elszálltak vagy nem tudom. :U

[ Szerkesztve ]

(#40) Mr.Silkó válasza -FreaK- (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én is inkább a P20 Pro-t venném. :K

(#41) Benetnes


Benetnes
tag

Elmennek ezek a p........ Komoly bajokkal küzdenek agyban az biztos alap G7 850€, V30S is 930€???????
Semmi baj jó lesz nekem a V30+ 150-ért sufniból mint ezek dupla áron!
Szegények sírnak hogy nem viszik a telefonokat, pedig ha tényleg odatennék magukat tudnának nagyot gurítani! De így sajnos ez is csak egy gyenge próbálkozás főleg hogy az S9+ és a P20 Pro is 260 itthon kártyásan a rabló hiéna szolgáltatóknál! Az ára percekig nem fogja tartani magát, Októberben ez kb 140-körül megáll! Pedig ezt most kéne eladniuk 650€ nyitóár és vinnék mint a cukrot de neeeeem beállnak a sorba!
Gratulálok

[ Szerkesztve ]

(#42) Mr.Silkó válasza Ujfelhasznal (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, csakhogy az LG sehol sincsen a 3 nagyhoz képest marketingben, ergo valószínűleg el se nagyon adják majd a várt mennyiségeket a G7 párosból, pláne, ha megint lesznek régiós korlátozások elérhetőségben és funkcióban.

(#43) judas13 válasza Quqesz (#31) üzenetére


judas13
addikt

Ezt a sokan szeretik az LG-t milyen konkrét számokhoz viszonyítva érted és tudod pontosan?
Továbbá milyen felmérésekre, hivatkozásokra szintén azt, hogy sokan is vennék azt egy fasza modell kidobása esetén?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) jacis


jacis
nagyúr

Nyár végén meg 150-ért osztogatják mert a kutyának nem kellett. Majd ezt követően meg jön a veszteséges mobilos szekció híre. Így kell ezt csinálni. 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) Viktor0610 válasza jacis (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az aláírásod tükrében különösen tetszik, amit írsz. :R

Samsung Galaxy A54

(#46) tomboy0013 válasza jacis (#44) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk egy V30-cal szemben akkor sem lesz igazán érdemes ezt venni.

(#47) Quqesz válasza judas13 (#43) üzenetére


Quqesz
nagyúr

LG topikokban sokan maradnának a márkánál, ha jó készüléket dobnak a piacra. Nincs akkora utálat a márka körül, mint azt sokan itt beharangozzák.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#48) atike


atike
nagyúr

Lassan alap lesz a csúcstelóknál a 3-assal kezdődő ár... :(((

Vicc.

Nem lesz ez picit drága amúgy...? :U

(#49) jacis válasza tomboy0013 (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Jah nem is gondoltam rá. Max a V40 az ami érdekelhet majd ilyen szempontból..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#50) fornettisuti


fornettisuti
veterán

én mondtam, hogy nem lesz olcsó

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.