Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spirit007


spirit007
senior tag

"Száz magyar internetezőből csak egynek van táblagépe"

Csórók vagyunk kérem szépen, nem futja efféle úri hóbortokra :)

(#2) Flashback válasza spirit007 (#1) üzenetére


Flashback
addikt

Az is sok :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Azt az egy szerencsétlent is sajnálom, használhatatlan divatkütyü méregdrágán.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Narxis válasza atti_2010 (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez azért erős túlzás...

Thanos was right.

(#5) ArchElf válasza Narxis (#4) üzenetére


ArchElf
addikt

[do not feed the troll]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6) Dany007 válasza Narxis (#4) üzenetére


Dany007
veterán

De van benne igazság :D
Az az 1% meg nem meglepő. Ahogy elsőben is írták csórók vagyunk :D
Itt látszik csak igazán, hogy az embereknek mennyire nincs szükségük erre. Hiszen laptop vagy asztali PC már szinte "mindenhol" van. Kis túlzással persze.
Ezzel szemben táblagép még mindig csak 1%, nyilván azoknál van, akik ezt megengedhetik maguknak, vagy fanok és gyűjtöttek rá.

Hiszen ha olyan nélkülözhetetlenek lennének, mint mondjuk egy laptop vagy mobiltelefon, akkor már rég érezhető lenne a váltás előszele, a növekedés vagy hasonló. De nem az, ezért az emberek többsége inkább megmarad a laptopnál vagy asztalinál.

(#7) baluka26 válasza atti_2010 (#3) üzenetére


baluka26
veterán

Neked sem volt a kezedben még tablet ;)
Dany007: Szerintem a mezei usher azért nem vált táblagépre, mert ragaszkodik a windowshoz, és az meg táblán eléggé fosul használható. Pedig aztán Honeycombnál szebb, használhatóbb, egyértelműbb OS nem nagyon van szvsz :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) MPowerPH válasza atti_2010 (#3) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na... :W Miért is nem csodálkozom. :DDD

Don't Tread On Me

(#9) bAtt001


bAtt001
addikt

sosem lesz annyira elterjedt mint a pc vagy a telefon. a többségnek egyszerűen nincs rá szüksége ezért ha lenne is rá pénze se venné meg. de az tényleg igaz h szegények vagyunk mi az ilyen játékokhoz :B

(#10) #51736960 válasza baluka26 (#7) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem volt, pont azért mondja :)

amúgy szerintem a tablet egy mesterségesen generált valami, nincs rá igazi igény, max divatból veszik meg egyesek.

ugyanaz, mint a 3d a tévékben: tök jól hangzik, de amikor használni kell akkor üvöltve menekül mindenki... :)

(#11) buherton válasza baluka26 (#7) üzenetére


buherton
őstag

Barátnőmnek van, és osztom attis véleményét. Úgy általában egy használhatatlan sz.r. Egy okos telefonnal jobban járnék ha ilyen kellene. Mindent tud, de azt nagyon szarul. Gépelni nem lehet rajta szinte. Nagy kalap izét sem ér. Annak jó aki sokat olvas, vagy éppen nagyon sok elektronikus jegyzete van pl. barátnőmnek és haza fele a vonaton meg az előadáson is tud tanulni rajta.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#12) MPowerPH válasza buherton (#11) üzenetére


MPowerPH
félisten

A mondandód második fele az igazság. Nálunk a fősulin minden 2. lány tablettal rohangál. Inkább úgy vagyok vele, hogy nőknek való. :)

Don't Tread On Me

(#13) baluka26 válasza #51736960 (#10) üzenetére


baluka26
veterán

Hát nem tudom. Az én tabletem mindenre jó, amire a nagy gép is, leszámítva a játékokat.
Böngészni, zenét hallgatni kiváló, 2-3 napig elvan egy töltéssel, ha kell felcsapom a billentyűt, és olyan gyorsan gépelek, mint asztalin, filmezni tökéletes, ágyban netezni nagyon kényelmes. Az átlagemberek 90%-t kielégíti egy tablet.
Főleg ha lesz rá LibreOffice, bár erre még egy évet kell várni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) Dany007 válasza baluka26 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem ott a pont, amit Loveless is ír.

Csak én nem akarom ilyen nyíltani kimondani, mert elég nehéz bizonygatni.
Ez a felmérés pedig igen jól bizonyítja az állításunkat.
Külföldön persze, hogy szárnyalnak az eladások, hiszen - amúgy egy igen jó kütyüről van szó - és nekik nem nagy pénz érte kiadni száz akárhány ezret egy iPad esetében.
De a magyar ember abból a csöpp fizetéséből 3x is átgondolja mit vesz. Hiszen egy laptop sokoldalúbb. Igaz nem olyan egyszerű használni, de azért a mai fiatalok nagyrésze elboldogul vele, hiszen jóformán beleszületett.

Egyébként még a tablet felhasználók többsége is tart a tablet mellett legalább egy laptopot vagy asztali gépet + okostelefont. Mivel ezeket az eszközöket szerintük sem váltja ki a tablet. Ebből meg egyértelműen kirajzolódik, hogy a tablet voltaképp szórakozásra jó, egy plusz kütyü otthonra, rövidebb utakra. Na erre meg nem sok magyarnak van pénze. Ezt meg a cikkben szereplő reprezentatív felmérés jól bizonyítja.

(#15) baluka26 válasza Dany007 (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Egy butatelefonom (E51), meg az asztalim van itt fent az albérleten.
Otthon csak a tabletem van :)
Kibírnám csak tablettel (ki is bírom, mert barátnőm facebookozik ált. a nagygépen) , főleg amennyi időm van játszani egyetem mellett...
Csak a zenehallgatás hiányzik. Ha lehetne USB-n DAC-ot kötni rá, más nem nagyon kellene.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) Tomcat


Tomcat
őstag

Kipróbáltam saját magam és meg is néztem hogy mások mit csinálnak vele/rajta és rá kellett hogy jöjjek ez nekem nem kell. Egy felesleges valami ami "nem nekem készült". Ugyanaz igaz nálam a 10"-nál kisebb netbook-okra. Azt elismerem hogy ha valaki megszokja és nap mint nap használja annak jó lehet és nem válna meg tőle.
Továbbra is fenntartom hogy amit nem lehet PC-notebook-okostelefon trión megoldani az nincs is vagy legalább nem valós igény. :)

Tomcat

(#17) atti_2010 válasza baluka26 (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Sajnos volt, meg böngészni sem lehet rajta normálisan az írásról már beszélni sem érdemes.Ilyet vennék a fiamnak hogy az utcán játszanak vele ide-oda dobálják, a mostani árnak 10%-ért.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#18) edward2


edward2
addikt

129% csak én nem értem?

(#19) baluka26 válasza atti_2010 (#17) üzenetére


baluka26
veterán

Miért ne lehetne rajta böngészni normálisan?
Kíváncsi vagyok, mi hátráltatott :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20) maláj


maláj
őstag

ha most azt mondom, hogy épp várom a válaszemailt a 2. táblagépemre akkor az mi ??? :DDD
meghazudtoltam a statisztikát ;]

vannak akiknek egyszerűen nincs szükségük rá, vannak akiknek pénzük nincs rá és vannak akik szimplán irigyek ... ilyen egyszerű ez kérem szépen :)

(#21) Narxis válasza #51736960 (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jó hát ezt akár az űrutazásra is lehetne mondani. A tablet mobilitásban kényelmesebb mint egy notebook, nagyobb a kijelzője mint egy okostelefoné. Van rá igény? Van. Innentől kezdve nincs miről beszélni, max. arról, hogy neked vagy nekem kell-e.

Thanos was right.

(#22) Dany007 válasza baluka26 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, de mivel tudsz rajta többet csinálni, mint mondjuk egy iPhone-on? Azon kívül, hogy a tabletnek nagyobb a kijelzője...
Szerintem nem véletlen, hogy itthon nem történik meg a váltás.

@Narxis:

Ferrari Enzora is lenne igény, elhiheted :D De itthon mégis mindenki megelégszik az opelekkel, fordokkal, suzukikkal stb-vel...

[ Szerkesztve ]

(#23) baluka26 válasza Dany007 (#22) üzenetére


baluka26
veterán

Kényelmesebben tudok böngészni, tudok rajta szöveget szerkeszteni, sokkal egyszerűbb gépelni (Transformerem van, igény szerinti fizikai billel), éppen csak telefonálni nem tudok vele, és nem sokkal drágább :)
Ja, és USB-n rá tudok dugdosni eléggé sok mindent, HDMI kimenet is jelen van :)
Ráadásul nálam 2-3 napig el szokott menni a tábla, éjszakára kikapcsolt wifivel, auto fényerővel.
Az E51-gyel meg lehet telefonálni. :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24) Dany007 válasza baluka26 (#23) üzenetére


Dany007
veterán

A transformer tényleg jó cucc.
De ott azért tényleg vinned kell magaddal a billt ha rendesen is akarsz gépelni. Tehát ha összerakod a kettőt, akkor már alig foglal kevesebb helyet, mint egy laptop.
120k-ért látom most legolcsóbban. Erősen kétlem, hogy ezért egy magyar ember eldobná a laptopját : ) Egyébként épp ezt mondtam, neked is csak szórakozásra kell a sz.gép, semmi komolyabb dologra. Ezeket felválthatja egy tablet. Eddig is ezt mondtam, csak a magyarok túlnyomó többsége ezért nem fog kiadni plusz 120k-t.

(#25) baluka26 válasza Dany007 (#24) üzenetére


baluka26
veterán

Persze, csak mondjuk amikor utazok haza vonattal, cuccaim között a bill, a kezemben meg a tablet. Baromi kényelmes.
Elalvás előtt netezés, kényelmesen az ágyban feküdve, a tabletet tetszőleges pozícióban tartva.

Egyébként igazad van, amíg nem lesz olyan profi alkalmazáskínálat tabletre, addig csak szórakozásra jó, de arra hibátlan :)
Win8-cal majd megváltozik a játék szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26) Angel1981


Angel1981
veterán

"A KutatóCentrum friss felmérése szerint habár az asztali számítógépek korszakának koránt sincs vége hazánkban."

Mint ahogy a világ más pontján sem, csak szokás szerint az új eszközöket agyonhájpolják, míg a régieket azonnal temetik. A klasszikus asztali PC még sokáig jelen lesz a háztartásokban!

(#27) Tomcat válasza Dany007 (#22) üzenetére


Tomcat
őstag

"Ferrari Enzora is lenne igény, elhiheted De itthon mégis mindenki megelégszik az opelekkel, fordokkal, suzukikkal stb-vel..."

Azért ez sem teljesen igaz, max a többségnek erre futja, komolyabbra aligha. Egyezzünk ki egy 90%-ban és belevesszük a franciákat, a vw csoportot meg az olaszokat is. A maradék 10%-nak viszont hidd el futja "prémium" márkákra. Egyes családokban akár 2-3 autó is "prémium" fajta ma már itthon is nem csak külfüldön. :) Persze ez csak egy egészen jelentéktelen kisebbség a társadalomban. A többségnek sajnos marad az elérhető árú autó és a sóvárgás és az irígység ami a butáknál még rosszindulattal is társul.

Egyébként Enzo mindig van eladó valahol a világon mert éppen válság van a pénzes-zsákok között is és kis szerencsével az újkori ár többszöröséért is túl lehet adni egy-egy ilyen keresett és ma már kalsszikus modellen. :)

Tomcat

(#28) atike


atike
nagyúr

Jövőre ez nagyot fog változni...

Ha online megkérdezés volt akkor nem pont értem a százalékokat... Átgondoltam. :)

(#29) Dany007 válasza Tomcat (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, ugyan azt írjuk le, csak te kicsit hosszabban :D
Az irigység az nem feltétlen igaz. Nekem pl ha adnák se tudnám mire használni. Szerencsére nem buszozok hosszabb távon. Otthon van asztali gép, ahogy a cégnél is. Minden más esetre meg jó a sima okostelefon.
Szóval nem feltétlen irigység.

A másik oldalról viszont rendszeresen azt érzem, hogy próbálják önigazolói magukat az itteni vitákkal. Bizonygatják a vélt vagy valós igényeiket. Ami lehet, hogy igaz és elfogadható, de hogy + 120 ezret nem ér meg az is biztos.
Egyébként meg a tablet nem csak divatot hanem új kategóriát is teremtett (hiába voltak eddig is tabletek, ez most "média tablet" kategória). A divatot meg nagyon sokan szeretik követni, főleg ha az egy jó kütyüvel is társul, mint jelen esetben.

@baluka26:

Azért én erre nem vennék mérget. Win8 sokat segíthet ezen az tény. De azért azt is figyelembe kell venni, hogy az elmúlt ~40 évben még nemsikerült jobb és használhatóbb beviteli eszközt készíteni, mint az egér. Tök jó és tök kényelmes tapicskolni, de precízebb munkáta, huzamosabb ideig sokkal kényelmesebb az egér + bill.
Szóval szerintem a tablet továbbra is megmarad másodlagos kütyünek, aminek egyébként tényleg nagyon fasza kis eszköz. Csak még az ára magas egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#30) .mf válasza edward2 (#18) üzenetére


.mf
veterán

Otthon két asztali, két laptop, két okostelefon és egy tabletem van, így én 231% vagyok? :DDD Nyilván akinek több van, az több kategóriában is szerepel, ha mindenkinek van mindegyik, akkor mindhárom 100%.

A tablet-ellenesek fröcsögésére: nem értelmetlen, csak nem látjátok / nem akarjátok látni az értelmét (ha gyorsan meg akarok nézni valamit a neten, térképen, wikin, akkor ez ott van kéznél, nem kell rá 3-4 percet várni, mint az asztalira, és kényelmesebb, mint az okosteló). Egy céleszköz, ennyi. A drága is túlzás, ákcijósan, hűségidő-hosszabbítással 10k-ért dobálták őket a szolgáltatók.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#31) baluka26 válasza Dany007 (#29) üzenetére


baluka26
veterán

Mire van az USB port a tableten, ha nem erre?:)
Sidewinderem tökéletes a Transformerbe dugva.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32) Dany007 válasza baluka26 (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Kis cseles ;]
Egyébként ott van feletted a #30-ban a kreált igény amiről beszéltem :D
"ha gyorsan meg akarok nézni valamit a neten, térképen, wikin, akkor ez ott van kéznél, nem kell rá 3-4 percet várni"

Ékes példája annak, hogy kinek mi ér meg ~ 120 ezret vagy 2 éven át hűséggel fizetni a havidíjat.

(#33) atti_2010 válasza .mf (#30) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Csak húségidő hosszabbítással sokszor duplán vagy triplán fizetnek ki egy eszközt, a legtöbbször jobban megéri ha kölcsönt vesznek fel.SSD vel 2 perc sem kell hogy beinduljon a cucc.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#34) Chaser válasza Dany007 (#6) üzenetére


Chaser
titán

Nem olyan régóta van elérhető áron használható cucc, mint pl a Wayteq xpad70. 43-44k-ért az már elég korrekt. Nyilván ha nincs hasonló árban csak 60-70-80k-nál értelmes tablet addig nem is sok embernek lesz. Majd ha elindul a 40k-s rétegben is az xpad-hez hasonló választék több embernek is lesz. Meg persze ha javul a gazdaság de ez már más történet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) baluka26 válasza Dany007 (#32) üzenetére


baluka26
veterán

Zárjuk rövidre a témát :)

Nekem egy olyan eszköz kellett, amivel a lehető legkényelmesebben lehet böngészni, fórumozni, zenét hallgatni, filmezni, a lehető leghosszabb üzemidővel, amit egyetemre is könnyen be tudok cipelni, ha arra van szükség. Ezeknek a kritériumoknak két eszköz felelt meg: Acer W500, Asus Transformer, mindkettő tablet. Én a jobbat választottam ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#36) Chaser válasza baluka26 (#35) üzenetére


Chaser
titán

Transformert én is bevállalnám, de arra tényleg nincsen keretem :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) Dany007 válasza baluka26 (#35) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, én nem mondtam, hogy most ettől rossz ember vagy :)
Én pl Kinect-et szeretnék otthonra. Hogy azzal vezérelhessem a HTPC-met. De egy szóval nem mondom, hogy bármi szükségem lenne rá, mert így is megvagyok. De kényelmesebb és élvezetesebb lenne azzal.
A tabletekkel kapcsolatban egyenlőre itthon az ár felülírja a kreált szükségleteket. Ahogy fölöttem is írták, majd ha lejjebb megy, akkor jobban elfog terjedni.

(amúgy filmet ne nézz 10 colos kijelzőn! Az igazi filmes élményhez min 100 centis képernyő full hd felbontás meg házimozi hangzás kell. :) )

Amúgy ja, rövidre zárhatjuk. Értjük egymás álláspontját. Meg nem is akartam nagyon belemélyedni.

(#38) Brutális eb válasza atti_2010 (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Valaki kapcsolja fel a villanyt. ;]
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#39) madgie válasza Dany007 (#37) üzenetére


madgie
titán

Én a YT videókat is AirPlay-en tolom át az 50" plazmára és JBL hangszórókból gyön a hang (iPad). Na ezt csinálja utánam egy netbook (kábel nélkül persze)

#40: Ez jó :D Vót Brazosom, nem voltam kibékülve vele. Most is van egy Popcorn Hour, de azon gépeljen a halál :D Most böngészek a tableten, a kanapéban dögölve, benyomnak egy YT videót a BF3 topikban vagy fotóstopikokban, repül is ki a plazmára.

[ Szerkesztve ]

(#40) Dany007 válasza madgie (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Erre való a HTPC :P

[ Szerkesztve ]

(#41) .mf válasza Dany007 (#32) üzenetére


.mf
veterán

Ugyanazt a díjat fizetem, nincs másik szolgáltató, és boltban újonnan kapni a gépet 50k-ért (amennyit viszont nem adnék érte), nem kell túlozgatni.

De nézhetjük evvel szemben azt is, hogy ennek netezés közben a fogyasztása kb 1Wh, a normál asztali gépemé pedig 100Wh. S ezt motoron viszem magammal nyaraláskor, utazáskor, van benne 3G is; míg a laptopom még ha subnoti is, nagyobb, nincs benne 3G, és egy esésnél már jobban sajnálnám.

De neked úgy látom úgyis hiába magyaráznám, csak a saját véleményed látod.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42) Dany007 válasza .mf (#41) üzenetére


Dany007
veterán

Mondom, fölösleges ezen tovább vitázni.
Ha neked van rá pénzed hajrá. A felmérés nem is erről szól.
Annak pont az a lényege, hogy a magyarok többségének nincs rá pénz és / vagy igénye. Ennyi.

(#43) Alex91 válasza Dany007 (#42) üzenetére


Alex91
félisten

Sokaig "okostelefonja" se volt soknak, ma meg mar mindenki azzal rohangal...

Ezzel is az lesz, mert hasznalhato.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#44) Tomcat válasza Alex91 (#43) üzenetére


Tomcat
őstag

Az okostelefon az egy kicsit más kategória mert van ugye a mobilteltelefon, ami alapvető megélhetési eszköz lett napjainkra, azaz elsősorban munkaeszköz. Ha akarod ha nem, telefont muszáj venni ha érvényesülni akarsz. Ráadásul lassan már más nincs is a kínálatokban mivel mindenki az egyre jobb paraméterekkel rendelkezőket, azaz egyre "okosabbakat" keresi ha telefont vált. Persze kivéve a nagyifonokat. :)

Tomcat

(#45) Alex91 válasza Tomcat (#44) üzenetére


Alex91
félisten

Ahhoz, hogy telefonalj, nem kell okosnak lennie... Bar teny, hogy a tablet nem ennyire specifikus, de a bakelitet is megolte a CD es a CD-t is az mp3...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#46) Tomcat válasza Alex91 (#45) üzenetére


Tomcat
őstag

Azért is írtam hogy ha akarod ha nem más már szinte nincs is, csak az "okosság" szintje és színvonala determinálja a választékot.
Rengeteg ismerősöm szaladgál olyan egyébként nagytudású telefonokkal amikkel tényleg csak telefonál, még SMS-t is csak ritkán írogat. Mindezt azért mert a szolgáltatójánál ezt adták neki amikor készüléket cserélt. Rábökött hogy azt kéri és azt kapta.

Tomcat

(#47) zoltanz válasza Dany007 (#37) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Az igazi filmes élményhez min 100 centis képernyő full hd felbontás meg házimozi hangzás kell."

Én notival is elfilmezek az ágyban pl. Ha mozini akarok elmegyek egybe. Házimozi hangzás alatt gondolom a 7.1 érted, szerintem egy jó 2.0 rendszer többet ér (ugyanazt az árkategóriát nézve persze). :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#48) fatal`


fatal`
titán

Nem csodálom, mert nem jó semmire, de legalább divatos.

(#49) anulu


anulu
félisten

ugyanannyi a használati értéke, mint a netbooknak. kövér nulla.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#50) bambano válasza atti_2010 (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ezt hívja a szakirodalom kibicelésnek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.