Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119) Kisgépkezelő válasza laposonly11 (#112) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én sosem csináltam semmi küzdősportot, úgyhogy nem tudom mit éreznek, de mivel nézni nézem, ezért azt látom, hogy ha nem is érzik, azért fáradnak rendesen. Főleg boxban. Meneteket nyomnak végig úgy, hogy kettőt ütnek találomra egymás felé, aztán kapaszkodnak egymásba, míg szét nem szedi őket a bíró. Nem véletlen, hogy az összes modernebb ligában durván lerövidítették a meccseket, mert 12 menetet nem bírtak tüdővel.

Duracellm... Nekem is van egy elég rossz állapotban lévő G5-öm, amit tervezek felújítani. Majdnem 15 éves, ráfér már egy nagygenerál. Ezeknek a gomboknak a típusát esetleg nem tudod? Próbálnám őket pótolni, de a legpontosabb infó amit találtam róluk, hogy az Omron B3FS termékcsaládba tartoznak, de annak vagy 20 fajtája van, és nem tudom melyiket rendeljem.
Egyébként miért pont G5-ből farigcsálsz? Arról azt olvastam, hogy az a lézeres szenzor elég nagy tévedés volt, mert nagyon jitterelt, meg kikapcsolhatatlan volt a smoothing. Engem mondjuk ez nem zavart, de nem is voltam sose pro. Még az új szoftverük már nem is támogatja, miközben az ugyanolyan korú original MX518-at meg igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.