Hirdetés

2018. június 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) bambano

bambano
(Jómunkásember)

én szét nem szedtem volna magamtól...
az enyém egyszer volt megbontva, azóta se bírják összehozni, hogy mind a négy kormányközép középen legyen egyszerre.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Nem tudom mennyire vagy védett, de ilyen címmel blogolni valamit...

bambano: nem pékhez kell vinni. Milyen autód van? Passat?

#eci ~~~ secundarium verecundiam

(#3) bambano válasza bitpork (#2) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

ontopic :)

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#4) twollah1976

twollah1976
(őstag)

Mikor massziroztad meg magad?

Amikor:
- meglattad a kormanyt.
- megrendelted a kormanyt.
- a kezedbe vetted az uj kormanyt.
- beszerelted az uj kormanyt.

Vagy szimplan konstans masszirozas volt az elsotol az utolso pillanatig kezvaltassal.

[ Szerkesztve ]

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#5) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Nagyon jó lett, szép munka! :K Kezd megtetszeni a Vectra. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#6) Szada85 válasza bambano (#1) üzenetére

Szada85
(tag)
LOGOUT blog

Pedig tényleg nem bonyolult, mondjuk szereltem már több dolgot, így van némi rutinom, de nyilván ez is egy új terület Volt, emiatt is közelítettem meg óvatosabban a kérdést. :)
Plusz pl a kormánypozícióhoz segítség, hogy mind a kormányon, mind a kormánymü tengelyén van egy-egy bemarás, ezeknek kell vonalban lenniük a felrakáskor.

@bitpork:
Max az esötöl vagyok védett, ha az autóban ülök. Jobb a békesség, finomítottam rajta. :)

@twollah1976:
A sorrend nagyjából stimmel, a köztes idöt pedig a fényképekre való masszírozással ütöttem el. :DD

@Redneck:
Köszönöm! :)

(#7) twollah1976 válasza Szada85 (#6) üzenetére

twollah1976
(őstag)

Használd sokáig egészseggel!

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#8) KaiotEch

KaiotEch
(PH! nagyúr)

A duda nincs középen. Az alsó ívnél látszik, hogy a bal oldalán nagyobb a hézag. Egész úton idegesítene :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.