Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Szada85 válasza Redneck (#8) üzenetére


Szada85
aktív tag

Valóban, most gyorsan rápillantottam én is, valóban nem könnyü egy 2,5 Liter+-os benzines autót választani 1 millió körül otthon. :K

Nekem a peremfeltételek miatt sokáig kalapban volt az E46 330i is, szigorúan kézivel, limuzin vagy touring változatban,a sor6 hangja is varázslatos, hátul hajt, biztos lenne benne boogie, csak a propelleres árai eléggé magasak - idekint biztosan, otthon bevallom nem néztem-, és a 3000€-s sávtól indulnak a rozsdálló, kiült, leélt darabok, egy szebb, és vélhetöen jobb müszaki állapotú darabért pedig inkább 5-8000€ közötti összeget kérnek, vagy akár még többet is, ergo szinte a duplája lett volna a Vectra árának.

Nyilván nem is szeretném a kettöt összehasonlítani, mindkettönek megvan elönye-hátránya, a 330i is biztosan megéri az árát, de picit több, mint 1 év kintlét után nem szerettem volna az addig megspórolt összeg jelentös részét beletolni egy használt autóba, s mivel a Vectra is hozza azt, amit kerestem, mind méretben, mind élményben, ezért egyértelmü volt az út innen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.