Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) hoktar


hoktar
csendes tag

Sziasztok!

Külföldi oldalak telefonos hirdetéseit böngészve akadtam rá ZOPO 900S-re. Kezdtem kicsit jobban utánajárni, hogy mit is tud, mennyi az annyi és akkor bukkantam rá szabof1 leírására, tapasztalataira és a fórumtémára. Nagyon megörültem!
Sok a közös szál, mivel jelenleg én is egy Defy(+)-ról szeretnék váltani, de féltem a garancia hiányától és a készülék megbízhatóságától.

Készülékcsere megfontolásának főbb oka(i):

1. Jelenlegi szolgáltatóm 100MB adatforgalmat 1000Ft-ért biztosít számomra havonta előfizetésem mellé (smartfonhoz elengedhetetlen!), viszont van egy mobilnet előfizetésem is ami ennek az árnak kétszereséért 3GB adatforgalmat ad (Azért érzitek ti is a nagyságrendi különbséget ugye? :-).
Alternatívaként elkezdtem keresni belső SIM foglalatos MIFI routereket, amivel megoszthatnám mobilnet adatforgalmam telefon irányában bárhol, de az árak egyszerűen megdöbbentettek (60-150 USD a normálisabbja). Ekkor jutottam oda, hogy ha hozzáteszek egy "kicsit", akkor már kaphatok 2 SIM-es 'okosmobilt. Csak hát ugye ezekről még semmilyen tapasztalatom nincs, és így elég meredeknek tűnt. Gondolkodtam TAB-on is,de be kellett lássam, hogy hordozhatóságra nem annyira praktikus, mint egy telefoné ill. ha kell a net akkor nem mindig volna kéznél.

Defym kijelzője böngészéshez be kell lássam picike. Viszont szeretem, mert nagyon strapabíró, és ezzel a WIUI-val rá sem lehet ismerni, de...

Az volna a kérdésem, hogy:

Használta-e már valamelyikőtök 2 SIM-el úgy a készüléket, hogy az egyik kártya volt felelős a hanghívásokért, a másik pedig a 3G adatforgalomért. Megoldható ez? Mert ha igen, akkor feltétlenül be kell szereznem egy ilyen készüléket (vagy valamelyik testvérkéjét)!

Migiri-Migiri-Megyek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.