Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló!

Nézegettem ezt a készüléket. Lenne pár kérdés ami nálam felmerült. Mennyire kezelhető a teló? Mert gondolom a tenyérben elég nagynak tünhet bár nekem nem kis kezem van de.....maga a teló sem kicsi. Mennyire kezeli jól a két simkártyát? Ugyanis legfőbb szempont lenne amiért választanám. Igaz van számomra ennek a készüléknek egy vetélytárs is amit nézegetek (MyAudio Phone 5+). Magát a sim kártyákat telefonálásra használnám a net csak routerről menne a telóval. A nagyobb kérdés hogy a garancia miként működik? Mert Olaszba vagy Kinába visszaküldés nem olcsó buli anyagilag :(. Színben melyik válalható jobban a fehér vagy a kékes szinű? Nekem tetszik a fehér igaz de kicsit nőisenek tartanám :) bár megszokható lenne . Gondolom az Olasz rendelésnél alapból is benne van a magyar nyelv mert igen fontos lenne számomra.Ami ettől a ZOPO készűléktől kicsit visszatart a garancia szóval :( igaz más kinai telóknál ez a helyzet számomra. Bár a kijelzője is lehetne kisebb 4.5-5.0" között de bizom benne ha erre esne a választás akkor megbarátkoznék a telóval. Nézegettem hozzávaló bőrtokot esetleg szilikon tokot... az utóbbi nekem talán jobban bejönne. A telefon hangereje milyen? Csengőhang.. zene terén? Esetleg utólagos állítás létezik e rá mert elég zajos helyen dolgozom. Előre is köszi a kommenteket. :R :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.