Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#388) proci985 válasza Ijk (#384) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Te könnyesre röhögnéd magad, én is, de pár ember azonnali hatállyal idegbajt kapna. és tipikusan nem az "üljünkle és beszéljükmeg típusú" emberek azok, akik képesek baromságokat hótkomolyan venni. a magyarok harmincezer éve a kárpátmedencében minimum egyszinten van az ősdákó térképekkel, namármost az előzőeket valakik elhiszik.

általánosságban (tehát innentől nem válasz a hozzászólás) megoldás szerintem az lenne, ha a történelemórákon bevezetnék a forráselemzést, avagy "citation needed". de minimum olyan szinten, mint amilyennel az utolsó videokártya teszteknél szokta az ember kihúzkodni az oldalakat (értsd: ez proclimites, ez 6 hónapos drivert használt egyik oldalon, ez 32bitet, ez 2 giga memóriát -és a tesztelt programok közül három memkorlátba futott-, ez 2xAAt rakott rá amikor az egyik kártya bugzik csak és kizárólag ott, ez az idle és load fogyasztást között mérte a TDPt, ez meg 18 és 12 avg fps között mért ki 50% különbséget). szerintem segítene. nemzeti különbségek maradnának, de a tényleg nagyméretű baromságokat gyorsan lehetne szűrni. egy esetleges elégedetlen/protesztpártnak is kevesebb esélye lenne pontosan ugyanezek miatt.

bullseye: az ideális mértékű világfájdalom és búbánat engem is érdekelne.:) de akkoris, fájdalom mint öndefiníció és mint nemzetdefiníció? szerintem a pozitív dolgok jobbak lennének, már csak pszichológiai szempontból is.

más: a rokkerség része a topiknak pedig egyszerre volt meglepő (sőt mármár mindfuck) és mulatságos:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.