Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Elk*rvul a világ... :(
... azt hittem, csak itthon ennyire rossz a helyzet. Tévedtem.

(#2) k.


k.
őstag

Pff, érdekesek lehettek
Nálunk a középsuliba az egyik lány kapott szülinapjára a barátjától-nem attól akibe szerelemes, csak szimplán jóban vannak- egy vibrátort. Fél év mulva tönkrement. Akkor leszervezték neki, hogy kapjon mégegyet:D
Szóval nálunk ez simán megy. Alapvetően én azt gondolom, hogyha akarják nyugodtan vegyenek a szülők a gyereknek, nincs abban semmi rossz. Az hogy kurva lesz és dagadt disznó meg nem a vibrátor felelőssége-de sok dagadt nő lenne az utcán hirtelen:D-

(#3) szablya válasza k. (#2) üzenetére


szablya
tag

Hát, én nem tudom... szüzesség elvesztése egy műanyag .tól... A lányomnak nem kívánok ilyet.
Az megint más, ha 17-18 éves, szexuálisan érett és/vagy tapasztalt lány használ ilyen segédeszközöket. De még ezen is lehetne vitatkozni.

PS: Lehet meg kéne vásárolni a kinyalnade.hu vagy a kinyalnade.com doméneket :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Adni nekik egy telitalpast azt elkussolnak.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Samus


Samus
addikt

Sajnos...szomorú, hogy idáig jutottunk. Nyaljuk ki....a fagyis tölcsért majd nyáron...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) k. válasza szablya (#3) üzenetére


k.
őstag

Nem arra gondoltam, hogy 12 évesen vennék neki. De ha vesz magának 15 évesen én kurvára nem fogom kidobatni.

(#7) Wictor


Wictor
senior tag

A vibrátorhoz kapcsolódva: egyszer az egyik osztálytárs lány órák közötti szünetben taglalta a többi csajszinak (barátai(nak mondja őket :D)), hogy milyen cuki vibrátort kapott és hogyan kell helyesen "alkalmazni" és mennyi ideig, meg múltkor a barátja hogy "ellátta a baját" egy kocsi hátsó ülésén... Gondoltam magamban, cs*szd meg, férfi (inkább még csak fiú) vagyok, hogy fogok így kiállni a tanár elé felelni, vízszintes pozíciót felvett céleszközzel?!

A lányokhoz meg annyit, hogy nagyon korán érnek (vagy csak tettetik? :U).

[ Szerkesztve ]

(#8) szablya válasza Wictor (#7) üzenetére


szablya
tag

"A lányokhoz meg annyit, hogy nagyon korán érnek"
Ja bameg, 7 évesen.
Egyébként be ne vedd ezt a szart, ez nem "érés", legfeljebb aberráció. szvsz.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Samus válasza szablya (#8) üzenetére


Samus
addikt

A paradicsom is korán érik, mégsem....remélem mindenki tudja mit akartam ide írni.
Valóban korábban érnek, de ettől még nem kellene minden második lánynak #nak lennie. Elszomorít. De mit lehet tenni? Ez a menő. Kilóg mindene, úgy rázza magát, hogy majd' szétesik, de a cigi ott figyel a kezében, és minden hétvégén kotta részeg. A szüzességét elvesztette, csak azt nem tudja mikor és hol, volt 5 pasija, de minden pasi szemét. És jobb esetben elmúlt 14...
Ő biztos kinyalja...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Wictor válasza Samus (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem tudom, hogy hova csúsznak le még jobban, mert ennél lejjebb már nem nagyon van, de figyeljétek meg, hogy megoldják valahogy. Eddig a férfiak cserélgették a nőket és dobták el őket, mint a használt zsepit, mostanság meg a nők vették át az irányítást. Kicsit sokat képzel egyik-másik magáról... :U

(#11) barnam_


barnam_
nagyúr

Valószínűleg hallották valahol ezt a kifejezést, nem tudják pontosan mit jelent, de viccesnek tartják. Ezért mondták neked. Nagyon durva lenne ha 5-7 évesen tisztában lennének mindennel :Y

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

Mi szívatásból az egyik csajnak venni akartunk a születésnapjára egy mű F...t Csak valahogy elmaradt :D

(#13) szablya válasza barnam_ (#11) üzenetére


szablya
tag

Remélem. Bár ezek azok az egész nap az "udvaron", ellenőrizetlenül lógós, "barátnőzgetős" fajta kölykök, szal a kutya se tudja :o

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) barnam_ válasza szablya (#13) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pont az "udvaron" gazdagíthatták szókincsüket ezzel a kifejezéssel :D
Ilyenkor szólni kellene a szülőknek, hogy picit neveljék is a gyereket, ne csak "tartsák".

(#15) zH.


zH.
senior tag

mit kell ezekkel foglalkozni? dummeg azt csá. - ne a 7éveseket. :U

#13: most az a baj ,hogy "élnek" vagy mi ? nemértem ezt a sok baszogatást.

[ Szerkesztve ]

just be

(#16) zH. válasza barnam_ (#14) üzenetére


zH.
senior tag

most ez is elég naív gondolatmenet. megmondod neki ,hogy ne mutogassa magát ,vagy mi ?

#17: jaaaaaaaaj ,ennek mi köze megint a nevelésnek ? ne vicceljünk már. egyébként 7-8évesen én is értettem ezt a "szót" ,mint minden osztálytársam. most biztos tróger vagyok.

[ Szerkesztve ]

just be

(#17) nem_tom


nem_tom
őstag

Érdekes nevelést kaphatnak ezek.

(#18) Wictor válasza zH. (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Igen sok köze van a neveléshez - a környezete teszi ilyenné a gyereket. Amit otthon és az "udvaron" lát és hall, azt "viszi tovább". És ez nem b*szogatás szablya részéről, jogos a felháborodása (?!), ne a b***ásra tanítsák már a 7-8 éves kölköket...

[ Szerkesztve ]

(#19) szablya válasza zH. (#16) üzenetére


szablya
tag

Én meg nem értettem. Azt se tudtam, mi az, hogy ().
és lehet jobb volt ez így.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) zH. válasza Wictor (#18) üzenetére


zH.
senior tag

a környezet nem csak a szülőkből áll ,szerintem igazán kivonhatnánk ebből őket. hogy jönnek ide 1%ba is a szülők? ők nézik a lányuk facebookját ,meg lehallgatják a hívásaikat ,meg követik őket vagy mi? nem őket kéne baszogatni azért ,mert a lányuk "kurvás". egyébként 20éves korra mind kinövi, nem tudom miért kell ezt csinálni mindig.

mert szerinted a kinyalás szó fogalmát a szülőktől tanulták meg ,vagy mi ??

[ Szerkesztve ]

just be

(#21) Wictor válasza zH. (#20) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem azt mondom, hogy "fojtsák meg" a szülők a gyerekeiket az odafigyeléssel (vagy ellenőrizgetéssel, kinek mit jelent), de azért nem árt néha utánanézni, hogy miket művel a kölök, mikor nem látják... Ha meg otthon tanulja meg ezeket, akkor régen rossz...

Kiegészítés: Tudod van olyan, sajnos, hogy otthon tanulják meg. Erre mondtam, hogy az már régen rossz. Mondjak példát?

[ Szerkesztve ]

(#22) zH. válasza Wictor (#21) üzenetére


zH.
senior tag

én kb. ehhez a korosztályhoz tartozom (16 leszek) és nem tudják ellenőrizni.. mégis mondj már 1-2 ötletet ,te ,hogy ellenőriznéd a gyereked?

nyugodtan mondj.

[ Szerkesztve ]

just be

(#23) szablya válasza zH. (#20) üzenetére


szablya
tag

Kezdjük ott, hogy az én lányom 14 éves koráig nem használhatna facebookot, és igen, egyenként számláztatnám a hívásait, és este 8-ra otthon kellene lennie (nem reggeltől). Biztosan baromi rossz apa lennék. Viszont sokat beszélgetnék a lányommal, és inkább én mondanám el neki az élet dolgait, mint hogy a szomszéd kölyöktől hallja, hogy mi hogy...

Bár azért nem zárnám kalitkába, ugye én is voltam fiatal :DDD

#24: Ne mondd már :P

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) zH. válasza szablya (#23) üzenetére


zH.
senior tag

a lányod jogosan lenne depis és valószínűleg utálna. és 14éves korig elbasznád a gyerekkorát. most akkor kinek lenne jó ? az ilyet amúgy sem felejtené el 1év alatt.. főleg amikor az összes barátnője megy bulizni ő meg otthon kuksol. lol.

"Biztosan baromi rossz apa lennék"
ez igaz.

#25: miről? hidd el ,hogy szinte semmiről nem tudnád őket meggyőzni.

jó ,a cigóktól ne várj semmit. azokra nem "normális" szemmel kell nézni. - nem szeretnék bant kapni ,csupán a dugásra értettem.

[ Szerkesztve ]

just be

(#25) Wictor válasza zH. (#22) üzenetére


Wictor
senior tag

20 éves korra kinövi? Nem kinövi, hanem kiég addigra...

Néha nem árt leülni a gyerekkel és értelmes ember (!) módjára elbeszélgetni vele (az elbeszélgetés alatt nem a többfázisú seggberúgást értem).

Kisváros, lakótelep, kisebbségi család - mit lát otthon a 6 (!!!) gyerek? Anyuci hálószobájában minden este új pasi fordul meg. Az anya bent járt a gyermekei ügyét intézni a gyámhivatalban. Basszus, nem tudta, hogy melyiknek ki az apja! Jó szülő az ilyen? Az ilyen családban felnövő gyerek szerinted mit lát?!

De én miért egy 15 éves gyerekkel vitatkozom erről, azt a fene sem tudja...

[ Szerkesztve ]

(#26) zH. válasza Wictor (#25) üzenetére


zH.
senior tag

mert valószínüleg a 15éves gyerek nap ,mint nap ezzel a korosztállyal beszél ,találkozik ,együttvan ,így jobban átlátja a helyzetet.

just be

(#27) negyedes


negyedes
addikt

Nem linkelte meg senki? [link]

komolyra forditva: szomoru ez :( .

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#28) Wictor válasza zH. (#24) üzenetére


Wictor
senior tag

"az összes barátnője megy bulizni ő meg otthon kuksol"

Abban mi a buli, hogy szétcsapja magát minden hétvégén és 65-en másznak rajta kerül, majd másnap reggel a városháza előtti virágágyásban ébred? Magyarázd el kérlek! Ja, hogy Te is ezt szoktad (annyi kivétellel, hogy Te hímnemű vagy)... :U Így már érthető.

Ui: Én is voltam 15 éves. Akkor kezdtek kifordulni magukból a p*csák...

[ Szerkesztve ]

(#29) zH. válasza Wictor (#28) üzenetére


zH.
senior tag

jaj istenem ,nem kell minden hétvégén szétcsapnia magát és nem kell ,hogy rámásszanak ,de ez az állandó ellenőrizgetés ,meg este 8 megint szánalmas.

jó ,amit írtál. 20éves korra kiéli magát. a világ szebb lett.

teljesen érthető ,hogy te más szemszögből nézed. szerinted büdös r*bancok ,én meg azt nézem ,hogy jó a segge , lehet vele beszélni ,nem zavar ,hogy cigizik meg iszik és az sem ,hogy hol ébred reggelente.

#30 : az meg az ő baja. egyébként megértem az álláspontod ,de így ,hogy sok ilyen csajt ismerek ,eléggé felb@sz ,hogy hetente elő kell hozni ezt.

[ Szerkesztve ]

just be

(#30) Wictor válasza zH. (#29) üzenetére


Wictor
senior tag

Ok, nem kell, de mégis megteszi.

"teljesen érthető ,hogy te más szemszögből nézed. szerinted büdös r*bancok ,én meg azt nézem ,hogy jó a segge , lehet vele beszélni ,nem zavar ,hogy cigizik meg iszik és az sem ,hogy hol ébred reggelente."

Tudod, nekem értelmes nő kell, nem pedig olyan, akivel csak a ruhákról, a pénzről és a bizsukról lehet beszélgetni. Most én vagyok a selejtes, hogy nem bukok a p*csákra?

[ Szerkesztve ]

(#31) zH. válasza Wictor (#30) üzenetére


zH.
senior tag

nem ,csupán: olyan csajt ,aki nem csinál "semmit" ,az eddig beszéltekből ,jól néz ki és sok mindenről lehet vele beszélni nem nagyon fogsz találni. egyébként 15évesen nem is kell szerelmet találni..max 1év ,vagy még annyi sem. nem értem minek hosszútávban gondolkozni.

just be

(#32) fordfairlane válasza szablya (#8) üzenetére


fordfairlane
veterán

A "meddig rohad a világ" végtelen sok írással rendelkező anyag, nem igen lehet újat mondani. Egy egész korosztály kábítja magát ezzel a hülyeséggel, hogy ezzel igazolja a saját antiszociális attitűdjét. ;]

x gon' give it to ya

(#33) szablya


szablya
tag

Mondjuk az én lányom hamarabb fog metá'-t mutatni, meg bakancsban járni, mint ilyen bulikba, az biztos :DDD apja lánya ugyebár ;] :C

[vicc]

#32 fordfairlane: vagy tényleg minden egyre rosszabb lesz :U

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#34) vsgaborr11 válasza Wictor (#28) üzenetére


vsgaborr11
tag

Lehet kultúráltan is bulizni, én ahogy észrvettem, pont ilyen 16 éves kor körülre jön meg olyan szinten az eszük, hogy bulin nem isznak, meg próbálják élvezni is zenét, nemcsak az ütemére sz*pni rá(ez erős lett, de ha már a 14 éves tinirib*ncokról beszélünk...)

(#35) Wictor válasza zH. (#31) üzenetére


Wictor
senior tag

Jó, csakhogy én nem éppen 15 vagyok. Neked lehet, hogy jó ez így, de nekem nem. Lehet, hogy nincs olyan lány, na és?

Gábor: Tuti biztos, hogy ugyanabban az országban élünk? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) fordfairlane válasza szablya (#33) üzenetére


fordfairlane
veterán

vagy tényleg minden egyre rosszabb lesz

Az emberiség írott történelmével együtt keletkezett, már az ókori görögök is keseregtek rajta. :)

x gon' give it to ya

(#37) zH. válasza Wictor (#35) üzenetére


zH.
senior tag

17 éves vagy ,nem de ?:) ott sem kell valami hosszútávban gondolkozni. de akkor minek keresed ? csak a megasztárt tudom idézni. :D "ha a zenei pályát választod boldogtalan ember maradsz" :D

just be

(#38) Wictor válasza zH. (#37) üzenetére


Wictor
senior tag

19 vagyok, arany bogaram... ;] Keversz szablyával.

Ui: Lehet, hogy azért vagyok ilyen ellenséges, mert túl sokat csalódtam...
Valamint én nem "jó buli"-nak veszem az életet. Lehet, hogy hülye vagyok, de nem érdekel. Majd a következő életemben kiszórakozom magam. Ha lesz olyan...

[ Szerkesztve ]

(#39) Ijk


Ijk
nagyúr

Vajon nem-e előző este átszivárgott hozzájuk valami a falon, hogy ilyet kérdeznek?:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40) vsgaborr11 válasza Wictor (#35) üzenetére


vsgaborr11
tag

Tesóm is folyton széjjelcsapta magát bulikon(btw nem az a minden hétvégén bulizós), aztán egy idő után túl sok volt neki, azóta nem nagyon iszik bulin. Azt mondja, azóta sokkal jobb - mert emlékszik is az estére :D

(#41) zH. válasza Wictor (#38) üzenetére


zH.
senior tag

nem keverlek ,csupán tippvolt.

just be

(#42) fordfairlane válasza Ijk (#39) üzenetére


fordfairlane
veterán

Kell még ehhez falon átszivárgás? Fellép egy látogatott portál oldalára, rákattint a 18+ feliratú blogajánlóra, (tiltott gyümölcs ugye, még érdekesebb, mint a többi), és kapja képpel, hanggal, videóval.

x gon' give it to ya

(#43) Ijk válasza fordfairlane (#42) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgyértettem hogy a szerzőtől nem szivárgott-e át hozzájuk, csak nem akartam túlmagyarázni:D.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44) szablya válasza fordfairlane (#42) üzenetére


szablya
tag

[linke]

Ijk: mármint szerző? rám gondoltál? nem úgy van az :DDD
Egyébként is, elég vastagok ezek a téglafalak, nem az a fajta, amikor a panelban hallod ahogy a szomszéd nyögdécsel. :N

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#45) Wictor válasza szablya (#44) üzenetére


Wictor
senior tag

"panelban hallod ahogy a szomszéd nyögdécsel"

Sztori: Fiatal pár, éjszaka éppen azt csinálták, ami jól esett nekik, khm... Erre átordít a szomszéd lakásból a bácsi: "Aranyosan nyög a kislány, csak egy kicsit halkabban, ha kérhetném..." ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) k. válasza szablya (#23) üzenetére


k.
őstag

Na igy amiket leirtál kb azt érnéd el hogy cseszettül utálna a lányod. A beszélgetések kb a menyj a faszba címszóval kezdődnének....

(#47) szablya válasza k. (#46) üzenetére


szablya
tag

Jó, lehet, hogy ezt nem így, és nem egy ilyen 5 perc alatt dönteném el, hogy hogy nevelem a lányomat, illetve nevelnénk a párommal, de mindenképpen vigyáznék rá, és rajta tartanám a szemem. Úgy gondolom, hogy ennyi tapasztalattal is jobb apa lennék, mint ma sokan mások...
:)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#48) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem régebben is ugyanennyi kis kurva volt mint most, illetve most sincsenek jelentősen többen. Az, hogy most pl. néhány száz, max. ezer kiscsaj kirak a kellőnél több anyagot a facebookra, na bumm. Régen nem voltak közösségi portálok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49) Alexios válasza zH. (#31) üzenetére


Alexios
veterán

hja, annyi idős voltam, mikor összejöttem barátnőmmel, ezmár több mint 3 éve. borzalmas, pfej, minek a hosszútáv, az a gyengék játéka.

(#50) zH. válasza Alexios (#49) üzenetére


zH.
senior tag

ja ,meg a sok depis 15éves ,aki egész nap sír a szakítások miatt.

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.