Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) mephi666 válasza szablya (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

olvasd el az aláírásom ;) a bakancs is kb olyan dolog, mint a gázspré... az ilyen helyzetben dől el minden... mire mentél volna a bakanccsal, ha kb. akkora a hely, ahol mozdulni sem bírsz? azonnal mérlegelni kell: egyedül van? elbírnál vele? van értelme belemenni egy ütésváltásba? már ha képes az ember a lehető leghiggadtabban gondolkodni... utólag már okos az ember...

ui: van betkósom már 8-10 éve... buliba általában azt vettem fel, mert részegen sem kellett félni, hogy kimegy a bokám :) meg mellesleg ha a lábamra léptek, azt sem éreztem... a balhé is elkerült mindig... talán 1-2 olyan alkalom volt, hogy valami barommal összeakadtam, de otthagytam, hogy keressen magának mást, ha balhézni akar... buliba még gázabb a helyzet... kb. 3 lehetőség van: 1->elvernek, mint a szart... 2->helybenhagyod a gyereket és utána a kidobók vernek el, mint a szart... 3->kerülöd a balhét... (a 4. kb az, ha ismered a kidobót és melletted áll... de vadidegen helyen ez nem esélyes)

szar érzés lehet most, de az ilyet le kell már nyelni... megtörtént, nem lehet visszacsinálni... gondold végig, hogy a legközelebbi hasonló helyzetből hogy jöhetnél ki legjobban és cselekedj aszerint... más normális dolgot nem tudok javasolni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.