Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Férgek, élősködők, retardáltak. Az ilyeneket [moderálva] :|

Kulturáltan légy szíves! Köszönöm!

[ Módosította: ollie ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) #43960832 válasza Dany007 (#2) üzenetére


#43960832
törölt tag

Írta, hogy nem biztos, de nyugi mert mindjárt itt terem a Mikulás. Nem szabad cigányozni itt.
Most jönnek majd az ilyen "én ezt csináltam volna" hsz-ek. Nem tudhatja az ember, hogy ő adott pillanatban hogyan cselekedne, de szerintem nagyon is higgadt maradtál, ami jó. Nem szabad lealacsonyodni ezek szintjére.

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

én a helyedben kihúztam volna a tömegből majd kapott volna eggyet kettőt, aztán szépen jellemeztem volna a szüleit, majd mondanám neki hogy te vadparaszt nézzél körül tol a tömeg, felháborító, már az elolvasástól belém jön a düh, ilyen kreténeket hogy lehet kiengedni az életbe. :(((
#4) area_51
ezt jól meg jósoltad :C :DDD
sajnos én a robbanékonyabb fajtából való vagyok, először figyelmen kívül hagynám, de ha nem fejezi be..

[ Szerkesztve ]

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Jól tetted, hogy nem ütötted meg. Az ilyen [moderálva] ellen úgy is te húzod a rövidebbet egyszerűen azért, mert erre vannak berendezkedve. Ha ma megütöd, holnap hárman jönnek.

Nem szabad ebből önérzeti kérdést csinálni. Vannak helyzetek, amikor ki tudsz állni magadért, akkor ki kell, de ez nem ilyen volt.
Most szar, hosszú időre nyomot hagy, de megvan a kellő intelligenciád ahhoz, hogy felül emelkedj rajta. A lényeg az, hogy amikor lehet, akkor védd meg magad, állj ki magadért, akkor nem lesznek önértékelési gondjaid. :)

Azoknak a hangembereknek akik meg meg fogják írni, hogy ők aztán ilyen meg olyan természettel vannak megáldva, és hány parasztlengőt helyeztek volna el, annyit üzennék, hogy igen alapból én is így gondolom, de ott és akkor ezt az emberek 95%-a [moderálva] gyorsan átértékeli, és kapásból 15 indokot mond arra, hogy miért csak holnap fogja megütni. Úgy hogy hergelés helyett mindenki nézzen magába kicsit, és az írja le (szerintem) aki tényleg ütött is, nem csak ütött volna, ha...

[ Módosította: ollie ]

(#9) pityeszka


pityeszka
őstag

Nem értem miért nem védted magad :F .2x is megütött azt írtad mire vártál egy harmadikra?
[moderálva]
És igen ha van bicskád nyugodtan tedd zsebre én azt mondom!!

[ Módosította: ollie ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#10) whiz válasza pityeszka (#9) üzenetére


whiz
aktív tag

Szerintem te sem álltál még szemben olyan emberrel, aki a történtetben szerepel...DeFranco leírta a tutit. A helyszínen dől el minden. Ebből a srác nem jöhetett volna ki úgy se jól, ha visszaüt.
El kell viselni, hogy vannak vesztes helyzetek, nem egy fórumon nagy arcot nyitni, hogy bezzeg te...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) szablya válasza pityeszka (#9) üzenetére


szablya
tag

Legközelebb biztos nem fogok ilyen könnyen arrébb állni.

Meg régóta szeretnék már egy acélbetétes bakancsot...

whiz: Igazad van, de azért ha belegondolok, talán mégis férfiasabb dolog kikapni, mint megfordulni... Arról nem is beszélve, hogy azért magamnak is adok egy kis esélyt, szal mi van, ha én ütöm le? Szóval pityeszkának is igaza van. De talán tényleg bölcsebb egyszerűen visszavonulni a vesztes helyzetből... De mondom, ha még egyszer...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) Ipse89


Ipse89
tag

Ebben a szituációban (ha az ork egyedül volt, de azt meg sosem lehet tudni)
Helyesen jártál el. Akkor is helyesen jártál volna el, hogyha szétkented volna a patkán.
A kettő cselekedet között annyi a külömbség, hogy az egyiknél jobban félted a testi épségedet. Nagy akaraterőd van :R , én a 2. ütés után tuti visszaütöttem volna, forrofejü vagyok :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#13) pityeszka válasza whiz (#10) üzenetére


pityeszka
őstag

Tudod nekem aztán mind1 ki van előttem mert velem tuti nincs rendbe valami ezen a téren.Tehát ha valaki megüt nem bírom elviselni érted, legyen az bárki,akárki tuti, hogy neki megyek mert elborul az agyam és nem érdekel, ha péppé vernek.
Eszembe sincs nagyképűsködni én ilyen vagyok sajnos.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14) fekeandras válasza pityeszka (#9) üzenetére


fekeandras
őstag

+1

Én is ha tehetem ameddig csak lehet kerülöm a balhét. Még ha a másik fél ezt megfutamodásnak veszi akkor is. De van egy bizonyos határ, ha valóban elkerülhetetlen a dolog, nincs más út akkor bizony lesz ami lesz vissza kell ütni, keményen. Nem egy kulturált megoldás de hasonló esetekben egyszerűen nincs más kiút. Oda kell tenni magát az embernek vagy különben csúnyán helyben hagyják. Védeni kell magad, senki más nem fog megvédeni.

szablya: most otthon remegsz az idegtől, hogy egy egysejtű véglény 1000 ember szeme láttára így megalázott. Legalább ütöttél volna rajta te is egy párat... :DDD

Dany007: Miért kell zsigerből cigányozni??? Meglepődnél mennyi büdös bunkó fehér bőrű ember van aki még egy értelmesebb kutya szintjéig sem jutott el szellemileg. Én ismerek kapásból hármat. Rosszabbak mint a balhés cigányok elhiheted.

(#15) mephi666 válasza szablya (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

olvasd el az aláírásom ;) a bakancs is kb olyan dolog, mint a gázspré... az ilyen helyzetben dől el minden... mire mentél volna a bakanccsal, ha kb. akkora a hely, ahol mozdulni sem bírsz? azonnal mérlegelni kell: egyedül van? elbírnál vele? van értelme belemenni egy ütésváltásba? már ha képes az ember a lehető leghiggadtabban gondolkodni... utólag már okos az ember...

ui: van betkósom már 8-10 éve... buliba általában azt vettem fel, mert részegen sem kellett félni, hogy kimegy a bokám :) meg mellesleg ha a lábamra léptek, azt sem éreztem... a balhé is elkerült mindig... talán 1-2 olyan alkalom volt, hogy valami barommal összeakadtam, de otthagytam, hogy keressen magának mást, ha balhézni akar... buliba még gázabb a helyzet... kb. 3 lehetőség van: 1->elvernek, mint a szart... 2->helybenhagyod a gyereket és utána a kidobók vernek el, mint a szart... 3->kerülöd a balhét... (a 4. kb az, ha ismered a kidobót és melletted áll... de vadidegen helyen ez nem esélyes)

szar érzés lehet most, de az ilyet le kell már nyelni... megtörtént, nem lehet visszacsinálni... gondold végig, hogy a legközelebbi hasonló helyzetből hogy jöhetnél ki legjobban és cselekedj aszerint... más normális dolgot nem tudok javasolni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Dany007 válasza ABE (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Biztos észrevetted, hogy én nagyon ritkán szoktam.
Pusztán az első fél oldalban leírt tulajdonságok alapján következtettem.
Ha valahol azt írják, hogy sárga fekete csíkos zümmögő rovar, akkor is egyből a darázs jut eszembe... Persze attól még méhe is lehetne...

(#17) ollie


ollie
MODERÁTOR

A topikot újra megnyitottam.

[ Szerkesztve ]

***

(#18) szablya


szablya
tag

A topik újra nyitva, de azt hiszem, ideje egy kicsit halkabbra vennünk a hangnemet.

Szóval csak (nem nagyon, kicsit) szolidabban, hogy mi is elférjünk, és a modik is jóllakjanak :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) Vakegérke válasza pityeszka (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem belefér hangvételem az "illendő" kategóriába.

Kard által vész, ki kardot fog.
Ismerős a mondás?

Először is tételezzük fel, hogy előveszed a bicsakot, és megcsillogtatod a pengét.
Mondjuk betojik a csávó, és fejvesztve menekül. Nyertél. Pillanatnyilag. Elképzelhető, hogy másnap nagyon megdorgál egy kisebb társaság. Még ekkor is nyertél.

Hogy mire gondolok?

Tegyük fel, hogy nem tojik be a csávó, és benyom egyet az orcádba.
Leszúrod? Ha nem, akkor ott állsz bicskával a kezedben, szemedből meg pereg a könny. Egy nem elég, kapsz még egyet, mert ugye bicskával fenyegetőztél. Hohó, könnyű préda vagy, uccu elereszt még egy balost, esetleg alád rúg.
Na, szúrsz már?
Ha nem, miért nem? Nálad az elrettentő eszköz. Talán nem mersz?
Na, szúrj már!
Még mindíg nem? Nincs benned gyilkos hajlam, csak virítani akartál, hogy elrettentsd a támadót. Hát ez nem jött be, már megint jön egy ökölcsapás.
Na vééégre, hasában a bicska pengéje. Férfi vagy a javából. Nézd, hogy folyik a vére, milyen édesen vicsorog, ez ám a felemelő látvány, csúcs ez az érzés.
Bilincs, fogda, előzetes, tárgyalás, letöltendő.
Megérte?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

ha beléd kötnek, csak mond neki, hogy akkor "fáradj elöre légyszives, és tapasztald meg, hogy nem tolakszom!"
mellesleg, ha van egy kis ismeretséged ezeknél, akkor ilyen problémák nincsenek, vagy vigyél magaddal egy kis bicskát a zsebedben.

én kést hordok az iskolatáskában, lassan egy éve, de már 2x "hasznát" vettem.
a legdurvább nekem is a buszon történt, megyek haza, elég rossz hangulatom volt, beültem a busz hátuljába, hogy nekem hadjanak békén. elötte pár nappal kaptam ujj telefont, és nyomogatom, közbe ugye megy a zene, hogy mit tud. következö faluba, felszál vagy 6 überrajtestvérünk, és beülnek oda hátra, mellém. nem foglalkoztam velük, csak nyomogatom a telot, és odaszol az egyik, hogy mutassam már meg azt a telot. nem hallottam, majd az eggyik vállon üt, de nem gyengén. én sem vagyok az a nagy kigyurt, testes ember, kiveszem a fülest, és mondom neki: mibajod van? mutasd már meg azt a telefont és anyukámat kezdte el, ocsárolni. na nekem a szeretteimet nem veheti senki a szájára, de hát hatan voltak, nem szoltam. vissza a fülest, nyomkodom tovább. beül mellém szorosan, és elkezd ütögetni. na én meguntam. felálok, elindulok és utánnam szolnak. te hova mész he? mondom nekem nem kell a baj fiuk. á nem lesz itt semmi baj, majd szintém anyukám neve elött pár jelzö. na jo leülök, vissza szépen, táskámat az ölembe vettem, kiveszek belöle a kést, jofajta 23cm-s vadászkés és mondom nekem nem kell a baj, fiuk! mind a 6 ugy ahogy volt beszart, és elment elöre. a végállomáson, utánnam jöttek, de én már küldtem egykét sms-t a haveroknak, hogy az állmosára gyertek le mert baj van. jönnek is utánnam a testvérek, majd 3fekete auto megáll a parkoloba és ennyit hallok: Cső testvérem! - barátaim között -. kikkel van a probléma?! ;]

Semmi rasszista megnyilvánulás! Még virágnyelven sem!

[ Módosította: #65675776 ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) szablya válasza Vakegérke (#19) üzenetére


szablya
tag

Na jó, a bicska tényleg elég húzós dolog, de náluk van.

Egy gázspray lenne jó ötlet, de azt meg mekkora nem szoktad magadnál hordozni minden nap, olyan, mintha paranoiás lennél...

(A koncentrált sugarú gázspré vonatutakon, vagy éjjel, városok veszélyesebb részein kifejezetten ajánlott önvédelmi eszköz!)

.bableWes: Ez jó :DD A kés igen, elrettentő lehet...
Bár nekem nincsenek mercis barátaim, egyáltalán az se lenne, akit hívjak, ha szarba vagyok, max 1-2 haver, vagy pár ismerős, de ők is max biciklivel érkeznének az állomásra :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) Vakegérke válasza szablya (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gázspray büntetendő.
Ám van paprika spray, meg bors spray, meg van hajlakk. Utóbbi is hatásos, hiszen filmet képez az elszenvedő szemén, látásának annyi, és nem tilos magadnál tartani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) #65675776 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alapvető önvédelmi szabály, hogy ha elővetted az eszközt, akkor használd is. Ha csak előveszed és villogtatod, akkor támadási felületet adsz. Elég nehezen magyarázható pl, hogy ököllel támadás esetén miért vetted elő a kést. Ilyen esetben gyorsan fordulhat a kocka, és hirtelenjében Te leszel az, aki támadónak minősül, ráadásul életre veszélyes eszközzel. Gáz/riasztópisztoly és gázspray esetén nincs ilyen probléma, viszont ezeket tényleg azonnal használni kell.

Csak ugye első körben mérlegelned kell, hogy egyáltalán indokolt-e elővenni...

(#24) .bableWes válasza Vakegérke (#19) üzenetére


.bableWes
őstag

de ezt is környéke válogatja...
töllem nyáron a rendörök kérdezték mi van a táskámban, este 11kor. elmondtam nekik, hogy kés! pont arra jöttek a teso'k, berugva, káromkodva, beszoltak a rendöröknek, meg nekem is elég durván. és mondtam a rendörnek, hogy na látja ezért?! meg most voltam szalonnát sütni haverokkal, és a multkor nem volt kés. megmutattam nekik a zsirt, meg a koszt a késen és elhitték. azota csak akkor hordom, ha egydül megyek valahová, és föként este.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#25) Vakegérke válasza #65675776 (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyára láttad, hogy pont azt mondtam, amit Te. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) #65675776 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nos, igen. De legalább máshogy fogalmaztuk meg. Te életképben, én szárazon.

(#27) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Elnézést elragadtattam magam. :R

(#28) .bableWes válasza .bableWes (#20) üzenetére


.bableWes
őstag

daa-raa: elnézést!

szablya: nem mondtam, hogy mercik álltak meg... :DDD
a kés elrettentésnek jo, de nem megyek ugy végig a városon, hogy ott libeg a kezemben. csak egy valamiféle biztonság érzetet ad, hogyha netalántán valami történne, akkor van valami amit tudok használni. ezt nem arra értem, hogy megszurom, megölöm, csak ha kell én használom is.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#29) pityeszka válasza Vakegérke (#19) üzenetére


pityeszka
őstag

szia.

Amíg az illető nem vesz elő semmilyen vágó, szúró eszközt, addig én sem fogom elővenni azt.Sosem hordtam magamnál kést vagy bicskát kinek mi, de hidd el, nagyon sok ember zsebében ott lapul manapság és gondolkodás nélkül megteszik azt amire én lehet sosem lennék képes.szablya-nak is azért írtam , hogy tegye el mert sosem tudni...Meg nem fogadnék rá, hogy még ne adj Isten egy-két ilyen eset után ne rakná zsebre magától.

Átszaladva a gondolatmeneteden, igen talán megérné mert nem az én vérem folyik.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#30) szablya válasza pityeszka (#29) üzenetére


szablya
tag

Szeretnék nagy és félelmetes lovag/vitéz lenni, aki mindig büntetlenül levághatja a "gazfickókat", ezáltal tisztítva a világot és elnyerve a hercegnő kezét. :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) Vakegérke válasza pityeszka (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Képes lennél gyilkossá válni? Na ne. Képtelen vagyok elhinni. Arról nem is beszélve, hogy súlyos éveket tölthetnél a hűvösön egy kötözködő nyikhaj miatt.
Ha puszta kézzel nem megy, akkor nincs értelme harcolni.

Önvédelmi eszközök persze vannak. Már említettem a hajlakkot, és a táskába belefér egy baltanyél is. Egyik sem tiltott eszköz, de szorult helyzetben jó szolgálatot tehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) szablya válasza Vakegérke (#31) üzenetére


szablya
tag

Ha az életemről van szó, akár igen.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#36) malwy


malwy
senior tag

Sajnos nem focira, nem boxra, nem kosár edzésre jártam ált. suliban, hanem hegedű, kórus és szolfézs mesébe illő együttesére. Kórusnak köszönhetően kb 3x nagyobbat ordítok egy velem egykorú ember adottságához mérve.
További speckó skillem pedig egy taktika. Ha nagy gáz van, bepróbálom, hogy közlöm vele :az apja, testvére, stb. a legjobb haverom, vagy tegnap üzleteltem vele vagy bármi más, amitől megenyhülhet kicsi szíve. Illetve bizonyos rétegeknél a térség vajdájának neve is beválik. :)

Falun lakom így van egy réteg, aminek tagjai mindig együtt utaznak a buszon. Így vannak szerencsétlen történeteim, semlegesek és fárasztóak. Legutóbbiból mesélnék egyet:

Főszereplő: Egy mackó alkatú 18 éves csávó, akinek a legnagyobb a pofája. Ismerős karakter ugye? Ő lenne a gonosz.
Én lennék pedig az ellenfele. (16 év, 180cm, 72kg, szal nem kigyúrtállat kategória, de nem deszka-kocka azért). Tételezzük fel, hogy én lennék a jófiú.

Kötekszik a gonosz gyerek: mögém ül buszon, pöcköli fülemet, beszólogat stb.
Haverjaim csak nézik, ő haverjai szintén csak nézik, közös haverjaink meg oda se néznek.
Leordítom a pofáját, aznapra békén hagy, tehát leszállunk a buszról és nem szólunk egymáshoz, mindenki megy haza. (meglepő mennyire hatásos, ha úgy kiabálsz, hogy téged figyel az egész busz és látják rajtad, hogy mindjárt felnyársalod...)

Másnap: Kötekedik ismét, buszon verekedni nem érdemes, tehát megvárjuk míg lejövünk. Hirtelen kedvesebbnek, jobban mondva barátságosabbnak tűnik. Megyünk tíz métert rájön a köcsögség, tehát megint kezdi. Ő biciklin és engem csapkod, ütöget. Megtanulta, hogy biciklivel menekülni lehet, nem pedig lovag módjára hadakozni. Belelöktem mindenestül a méteres árokba. Béke.

1 hétre rá: Ismét összetűzés, ismét faluban. Vérzik az orra, majd leszakad a keze, de úgy érzi ő a király, és én vagyok a lúzer. Ezek után mit lehet csinálni? Én kiröhögtem és otthagytam. Másnap meséli milyen takony vagyok.
Ismét megverem, ha jól számolom ez a harmadik verekedés, ami egyben a negyedik összetűzés.
Következő alkalommal rohadtul rácseszett: Buszmegállóban (nem a faluban, hanem a városban, ahol iskolába járunk) 4-en jöttek. Kötekedni akartak, kiderült egyik haverja nekem nagyon régi üzletpartnerem. 1 ember tehát már pártatlan, sőt nem hagyja, hogy bármelyikünk szétverje a másikat. Ott volt 3 méterre 4 ált. iskolás osztálytársam, akik egyből ugrottak, amikor nekem esett a gyerek.
Most tartunk annál a résznél, hogy még mindig kötekedik a gyerek, és királynak érzi magát. Mit értem el 5 veréssel? Az égvilágon semmit. Vettem tőle jegyet egyik csicskaavatóra. Azóta átlagos ismerőssel tekintünk egymásra, és mértékkel kezeljük egymás lelki, és testi állapotát.

Aki nem olvassa el az egészet, kulcsszavak a követzkezők: ordítás, üzletelés, haverkodás.

[ Szerkesztve ]

(#37) szablya válasza malwy (#36) üzenetére


szablya
tag

Nekem olyan volt a buszon, hogy mögöttem ülő veregette meg rugódta a székemet... Aztán előre hajoltam, akkor meg elkezdte pöckölni a fülemet... Ez már sok volt, hátra fordultam, megnéztem magamnak, erre jön, hogy mit bámulok, mindjárt szétrugja a seggemet, elvágja a nyakamat, stb... A 10 km-en keresztül végig engem basztattak, SENKI nem mert odaszólni. A tag amúgy nálam cirka 5 (!) évvel idősebb rajcsávó volt, csak fehérbe.
Könnyű a gyengébbet...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#38) Vakegérke válasza szablya (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

És mész a sittre egy életre...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) #65675776 válasza malwy (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Másnap: Kötekedik ismét, buszon verekedni nem érdemes, tehát megvárjuk míg lejövünk. Hirtelen kedvesebbnek, jobban mondva barátságosabbnak tűnik. Megyünk tíz métert rájön a köcsögség, tehát megint kezdi. Ő biciklin és engem csapkod, ütöget. Megtanulta, hogy biciklivel menekülni lehet, nem pedig lovag módjára hadakozni. Belelöktem mindenestül a méteres árokba. Béke."

Szóval biciklivel volt a buszon?

(#40) vsgaborr11 válasza #65675776 (#39) üzenetére


vsgaborr11
tag

nem,mert írja,hogy már lejöttek a buszról verekedés előtt

[ Szerkesztve ]

(#41) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért bicskával semmiképpen se, mindenképpen szívsz. Vagy te szúrod meg és evidens, vagy téged szúrnak meg és szintén evidens a következmény.

Igazából nincs normális megoldás, nekimenni sem célszerű, főleg ha keményebb (a gyengébb alapvetően valószínűleg beléd sem kötne, tehát), tűrni meg szintén nem túl jó, de inkább ez.

(#42) szablya válasza Jhonny06 (#41) üzenetére


szablya
tag

Olyan jó lenne ítélni élet és halál fölött... Mint a Death Note-ban. És komolyan gondolom. Annyi mocsok van ezen a világon, jó lenne egy kis takarítás...

Bocaaa: Nagyjából egyet értek veled, de légyszi ne kezdjük, mert megint jön Ollie ozt zárhatom be (azaz ő zárja be) a topikot. PÜ megy.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#44) Vakegérke válasza szablya (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, túl nagyot mondtál. Vállalnád a felelősséget ítéleted kapcsán? Tudnád nézni a kivégzést, amelyet Te rendeltél el?

Valami tényleg kéne már, de szerintem Te sem lennél képes arra, hogy halálba küldj bárkit is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) szablya válasza Vakegérke (#44) üzenetére


szablya
tag

De igen, azt hiszem, talán még bűntudatom se lenne :F :)
Nagyon ki vagyok ábrándulva az emberek nagy többségéből, meg amúgy is túl sokan vagyunk... Kinek ártanék vele?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#46) sviba válasza Vakegérke (#44) üzenetére


sviba
tag

Azért talán a düh is beszél most belőle.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#47) Dr. Romano válasza szablya (#45) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Nagyon ki vagyok ábrándulva az emberek nagy többségéből, meg amúgy is túl sokan vagyunk... Kinek ártanék vele?"

Magadnak és családodnak a másik családjának. Tehát "mindenkinek".

Egyébként ez a szöveg amit itt levágtál rád is ugyanúgy vonatkozik. Tehát ha legyaknak téged ugyan kinek árt vele a másik? Egyébként is sokan vagyunk...

sviba
Oh én hülye... Így már teljesen érthető. Ha a düh beszél valakiből, akkor mondhat és cselekedhet akármit... :U

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#48) szablya válasza Dr. Romano (#47) üzenetére


szablya
tag

Nem beszél(t) senkiből a düh.

Ha pedig valaki a saját igazsága szerint legyakna engem, és én a saját igazságommal nem tudnám megvédeni magam, ám legyen. Ahogy mondtad:
Amúgy is sokan vagyunk, nem kár értem :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#49) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Hát egen... Van ez így, hogy beléd kötnek. Remélem egyszer valaki olyanba köt bele, akinél van egy Glock és átlövi a térdét. Ezért büntetlen előítéletű, pszichológus által vizsgált személynek én simán adnék kis kisebb maroklőfegyvert. Mindjárt visszavesznek az arcukból, ha benne van az egyenletben egy 9 millis.

ui: na igen, ha fel lenne fegyverezve a nép akkor (jön a lázító szövegem)

EDIT:
vakegérke: persze, ha az életed múlna rajtad te is ölnél. És élnél a következményekkel. Az élet nem erkölcsi tanító, hanem túlélés. Ha te ennyire lelkiismeretes vagy az gond, mivel az embernek képesnek kell lennie életet elvenni, ha úgy hozza az élet. Alapvető ösztönünk az önvédelem.

[ Szerkesztve ]

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#50) Dr. Romano válasza szablya (#48) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Amúgy is sokan vagyunk, nem kár értem"

Ne legyél hülye :U
Szerinted szüleid is egyetértenek ezzel? Kötve hiszem!

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.