Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nem emlékszem, hogy lett volna. :U

De arra emlékszem, hogy én márk aptam olyat amit nem nekem szántak.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Én se emlékszem, de biztosan volt! :)

(#3) Kolondrum válasza EczkE (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

ÓÓÓÓÓ én is. Nem régen egy csajtól, hogy szia ez a titkos számom cuppp. valami ilyen volt! De olyan is volt, már hogy hívtak meg taliztunk egy buliba és ezt a számot adtad meg stb... Mondom he? Buli én? Átbactak de nagyon! A szitu érdekessége, h párom mellettem állt. :DDD A csaj nem hitte el, hogy nem én vagyok akitől a számot kapta.

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

A telefonom magától már küldött úgy sms-t, hogy én nem tudtam róla. Meg is lepődtem a kimenő üzenetek láttán. Félre még nem sűrűn ment.

[ Szerkesztve ]

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

Az előző számlatulaj hiteltörlesztési értesítőit kapom meg rendszeresen az AXA banktól. :D

(#6) Daweee


Daweee
őstag

Én egyszer elküldtem 10 db üres SMS-t anyának. Zsebbe volt a teló, joystick meg nyomkodódott folyamatosan. A poén hogy anya épp külföldön volt....... Azóta használom az "A" nevű kontaktot :D
Amúgy ez anno egy SE K700-zal történt, szerintem a gyártók direkt úgy készítik a menürendszert hogy a középső gomb folyamatos nyomkodására pont sms-t küldjön az első kontaktnak, illetve felhívja és egyéb okosságok típustól függően. Végül is nagy biznisz a szolgáltatóknak az ilyenek...

(#7) Kolondrum válasza Gergő_ (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Haverom meg, hogy mikor jön pénz egy számlára meg hogy hol mit vesznek le róla.

(#8) Kolondrum válasza Daweee (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez pont olyan dolog mint, hogy miért áll be gyári beállításokra a digit kikapcsolás után. Válaszom: Mindig újra beállítod és így biztosan használod a gombokat, ergo hamarabb kinyúlnak. Emelet is zabál ez alatt. Kis összeesküvés a felhasználók ellen. Rengeteg ilyen van csak kicsit körbe kell nézni.

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Igen, karácsonykor kb. 10 félreírt üdvözlő SMS-t szoktam kapni :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) máyköl


máyköl
veterán

Nem, még nem.

(#11) Tulipanti válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Tulipanti
tag

Én egyszer amikor még csak sms-ben beszéltünk, este küldtem félre a jóéjt üzit. Jött is rá válasz, hogy neked is, de ki vagy? :)) Akkor azt hittem, hogy te viccelődsz velem, vissza is akartam írni, de már túl álmos voltam. Aztán reggel néztem újra, hogy két számot felcseréltem. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) Samus


Samus
addikt

Egy-kettő maximum, de a legemlékezetesebb egy félreírt iwiw üzenet volt, még két éve, szalagavató bálról hazaérkezve, kotta részegen (életemben először és utoljára). Egy lánynak írtam meg, hogy én nem őt, hanem a barátnőjét szeretem (akit megneveztem), majd nagy elküldtem az üzenetet. Másnap reggel értetlenül olvasom az üzenetet, amit kaptam, mert az illetőnek nem írtam semmit. Az rémlett, hogy éjjel megnéztem az emailjeim. Meg is, meg üzenetet is írtam, csak a címzett leányzó helyett annak húgának küldtem...

De aki ilyet ír, mint az első, ami a riportban volt (ha jól emlékszem), amiben lányokat hív fel magához, miközben van barátnője, annak száradjon le az összes...tudjátok mije.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) #27483136


#27483136
törölt tag

Én betettem a céges Nokiámat a zsebembe...már nem tom melyik konkrét tipus volt, de középen a Joy megnyomása a select-nek felelt meg és még jó ki is állt.
Zsebben a tel, billentyűzár még nem aktív:
1. nyomás =képek
2. nyomás =kép kiválaszt
3. nyomás =küldés MMS-ben
4. nyomás =telszámok
5. nyomás =kiválaszt
6. nyomás =küld
kb így festett.
Persze a sikeres küldés miatt a billzár ismét késleltetve működik, minden kezdődik elölről...

Délben hív az egyik beszállítónk, hogy nézzem már meg, mert 31(!) alkalommal küldtem el neki aznap egy idős hölgy (anyu) fényképét!!!
Nah, ekkor átírtam az első számot kamura.
Ökör egy telefon volt.

(#14) Kolondrum válasza Tulipanti (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Meg volt h elaludtál annyira sokat beszéltünk éjjel. Várhattam én az üziket. :)

Elég durva történetek ezek! Főleg mert véletlenek sorozata kell hozzá! :Y

[ Szerkesztve ]

(#15) Tulipanti válasza Kolondrum (#14) üzenetére


Tulipanti
tag

Nos igen, olyan is volt. :B Meg olyan is, hogy éjjel elarchiváltam az üzid és másnap suliból hazamenet láttam az üzit és nem is emlékeztem rá. Pedig én mentettem el. :))

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) RootRulez


RootRulez
félisten

mi ez az "A" a névjegyzékben?

Jah közbe meg van! Az első szám legyen kamu, hogy arra akarjon a teló smst küldeni mahatól, de ne tudjon... Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#17) #27483136 válasza RootRulez (#16) üzenetére


#27483136
törölt tag

jaja, és így nem is számláz..

[ Szerkesztve ]

(#18) Kolondrum válasza RootRulez (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen. Volt h segített!

(#19) r-chee


r-chee
őstag

Nekem a kapcsolatoknál az első két név AA és AAA, nullás telefonszámokkal, mert már előfordult, hogy elfelejtettem billentyűzárat aktiválni és azt vettem észre, hogy vki "Halló?!"-zik a telefonban. A főnökömet tárcsázta a billzár nélkül zsebre vágott teló, ő volt az első a névjegyzékben :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20) tkazmer


tkazmer
addikt

küldeni még sosem küldtem, de kaptam már üres üzenetet angol(!) számról:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) puttputt


puttputt
őstag

Nálam még a gyorshívás-lista is így van "kifejlesztve", odafigyelek rá. :D
Voltak már meglepetések, amikor sikerült olyanokat betárcsáznom (zsebben/ből),
akiket igencsak nem kellett volna.
Szóval jogos az "aggodalom".

(Egyszer küldtem félre SMS-t, kellemetlen volt. Egy ismerősömnek, egy rokona temetésére jeleztem vissza; "Ott leszek, remélem, elengednek... elvégre mégis egy temetés..." Vagy valami ilyesmi. Az illető akinek félrement, nézett rendesen. :DDD )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) ferensz


ferensz
senior tag

Félre csajnak küldtem sms-t, nézett mint hal a szatyorban, meglepődött rajta az illetékes, hogy bmeg, ezért álltam kinn miattad a hóesésben másfél órát?!

Egyébként egyszer karácsonyra kaptam ilyen aranyos félre sms-t, azzal a szöveggel, hogy Kellemes Karácsonyi ünnepeket, csókollak édesem, Ottó :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#23) Davidof92


Davidof92
senior tag

Még nem sikerült, mert a w300i nem nyílt ki zsebbe a p1i-t meg nem olyan könnyű feloldani. Viszont egyszer húsvétkor ülünk, jön a sonka, épp elkezdjük enni, csörög apu telefonja, ismeretlen szám. Apu felveszi:
telefonáló
- Szevasz Mukikám, akkor vágjuk a disznót?
apu:
- Én nem Muki vagyok de tőlem vághatjuk.
telefonáló:
- Elnézést, téves hívás volt.
Majd letette, szakadtunk a röhögéstől :DDD .
Illetve egyik volt koleszos szobatársam írt egyszer hajnali 2kor: "Szia, bocsi, nem akartam olyan bunkó lenni".
Másnap kérdezem tőle h mikor voltál te bunkó? Azt mondja egy csajnak akarta küldeni csak közvetlen felettem volt aztán rám nyomta :D .

[ Szerkesztve ]

(#24) Kolondrum válasza tkazmer (#20) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ne aggódj én is valahonnan ami nem +36-os volt. Már nem tudom mit dobott ki a net a körzetszámra.

fec555! Ottó, az ! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.