Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Elsőre csak annyit, hogy a westendbe nem viszünk semmilyen Tiszát gariztatni, csak az Astoriára. A westendben dilettánsok dolgoznak, az astorián normális emberek. Viszont ha csak nincs nagyon durva járáshibád, lúdtalpad stb. a fél év alatt való elkoptatás nem normális. Hosszú évek óta nem hordok mást, csak Tisza cipőket. Nekem ezek bírják a legtovább, minimum egy évet mind kibírt, igaz addigra jellemzően elkopott a talpuk, a cipő többi része bírta volna még. Ezek közt volt olyan Tiszám is, ami napi használatban volt, úgy értem mindennapos használatban szinte, alkalmanként cserélgetve mással. Ezt ugyan nem lenne szabad, de akkor épp így hordtam és így is kibírt több mint egy teljes évet, olyan másfél év felé lyukadt ki a talpa az elkopástól. Szóval nálam bizonyítottak. De... egy ideje változtattak nemcsak a talp, de a bőr és az egész cipő összes anyagán is. Konkrétan jóval szarabb lett az összes drágábban. Évek alatt egy Tisza sem törte fel a lábam, nem szorított, nem volt kényelmetlen, de kb. pár hónapja vettem egyet, (igen, a méret jó volt) ami 2 alkalommal volt rajtam, széttörte a sarkam mindkétszer... nem is vettem fel többször, ment eladásra... Kitartást a dologhoz, cipővel nehéz végigvinni egy ilyen ügyet...

Szerk.: (Nincs semmilyen járási vagy talphibám, nem vagyok lúdtalpas meg semmilyen. De ami minden Tiszámnál megegyezett az a sarokbélés kikopása lyukasra, sarokkopás és elöl a köröknél való talpkopás. Az összes ugyanígy halálozik el...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.