Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Kevés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Like.

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Néhány törvény / döntéshozó alapján nem kéne megítélni az országot alkotó embereket:U
Nem az országot kell lenullázni emiatt.
Mellesleg szerintem is kevés. Pláne hogy előreláthatólag csak 5 hónap az a 10.
Amúgy van már topikja:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

kevés bizony...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) ftc válasza Winner_hun (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

Én mindig azt mondom erre a törvénynek ugyanúgy kellene viselkednie mint egy átlag embernél azaz mindenki legyen egyenlő.... S a médiát meg kitiltani minden iylen helyről...nem foglalkozhatnának azzal kinek lezáratlan üge van...maximum a döntés után!

(#5) koshmar


koshmar
őstag

Ki kell mondanom: Ha a falba verjük a fejünket, akkor is ennyi, és kész.

No de azt azért nem mondtam, hogy engem nem idegesít.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6) Z86


Z86
őstag

Mindkét híradóban hosszú percekig csak ez ment. Hallgattam a bírónő indoklását, és egészen olyan érzésem támadt, mintha egy óvónéni magyarázná a 4 éves Bandikának, miért nem szabad a homokozó szélén babázó lányok copfját húzogatni. Épp csak nem ment oda megsimizni a pici buksiját. :F

(#7) Kolondrum

Én csak egy dolgot mondok! Ha ő nem buci akkor nem 10 (5) hónapot kap! Pont!

(#8) anjani182 válasza Kolondrum (#7) üzenetére


anjani182
őstag

Igazad van, akkor egyet se :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) lsebestyen válasza anjani182 (#8) üzenetére


lsebestyen
addikt

igazad van, mert években kéne akkor számolni

(#10) aXXon


aXXon
senior tag

Egyetértek. :U

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#11) Alexios válasza lsebestyen (#9) üzenetére


Alexios
veterán

És ezt amúgy mire alapozod?

(#12) anjani182 válasza lsebestyen (#9) üzenetére


anjani182
őstag

A felfüggesztettet :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#13) lsebestyen válasza Alexios (#11) üzenetére


lsebestyen
addikt

hajjaj, most itt is kezded? :DDD ;]

(#14) Winner_hun


Winner_hun
félisten

stolbucifanklubbot!!!!!:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha ezt Józsi követte el volna bivalybasznádról, 5 évre bevarrták volna.

(#16) tDr1v3r válasza Winner_hun (#14) üzenetére


tDr1v3r
veterán

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) Winner_hun válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja várj, a négynégynégyngyéfelkiáltüljel (vag ymia adivat itten() lemaradt

mod: offsry
mod2: már tényleg

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) danih


danih
addikt

A cím alapján azt hittem, megint a fizudra panaszkodsz...

(#19) DEJVID


DEJVID
őstag

Aláírom, hogy kevés, és annyit érdemel, mint bárki más, de szerintem szánalmas, hogy hányan csámcsognak ezen, csak azért, mert híres.

(#20) Winner_hun válasza DEJVID (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mopst az a szánalmas hogy a híressége miat tcsámognak rajta vagy az hogy a híressége miatt kap kevesebb üntetést mitn egy sima, nem híres ember? VAgy minmdkető?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21) DEJVID válasza Winner_hun (#20) üzenetére


DEJVID
őstag

Hogy amiatt csámcsognak rajta. Ha Kis Tihamér követi el ugyanezt, egy hét múlva már csak az érintettek emlékeznének rá.

(#22) Jhonny06 válasza DEJVID (#19) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem nem is a híressége volt itt a döntő, volt pénz jó ügyvédekre. Gondolom az RTL is besegített, nekik is érdekükben áll, hogy ne üljön sokan, végül is jó műsorvezető. Tehát ha magánemberként van ennyi pénzed, akkor meg lehet úszni, nem kell ahhoz Stohl Bucinak lenni. Amúgy szerintem is kurva unalmas a téma. :K

[ Szerkesztve ]

(#23) Csemike


Csemike
csendes tag

Én még nem hallottam kirívóan nagy büntetésről közlekedési baleset okozása esetén. Igaz, nem vagyok se jogász, se rendőr, hogy benne legyek a témában...
De gondoljunk arra az ír emberre, aki 2000-ben halálra gázolt 2 kisgyermeket leányfalun, távollétében a magyar bíróság 3 év (!) szabadságvesztésre ítélte... Amit természetesen még mindig nem kezdett meg letölteni a nemzetközi hercehurca miatt (Írország nem akarta kiadni Magyarországnak, mert "sérülnének a család élethez való jogai", végülis úgy emlékszem mégis kiadhatónak minősítették... És tényleg.)

[ Szerkesztve ]

(#24) Winner_hun válasza Csemike (#23) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valamikor el kell kezdeni. Amúgy a külföldi más helyzet (sjanos)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) Jhonny06 válasza Csemike (#23) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért ez elég durva.. ehhez képest Stohl-nál több, mint 2 évről indítottak és abban a balesetben csak minimális sérülés volt, inkább anyagi kár. Gondolom azért volt 3 év, mert külföldi, egy magyar állampolgár tuti nem úszta volna meg ennyivel. Bár ki tudja ezek után.

(#26) Csemike válasza Jhonny06 (#25) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem gondolnám, hogy különbség tehető magyar és nem magyar között. Magyarországon történt a baleset, tehát a magyar jogszabályok az irányadóak, törvény előtt meg ugyeh, minden ember egyenlő...

(#27) Winner_hun válasza Csemike (#26) üzenetére


Winner_hun
félisten

törvény előtt meg ugyeh, minden ember egyenlő...

Meg van aki egyenlőbb....

mod: off

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28) JoeYi


JoeYi
őstag

ne aggódj, 5 hónap alatt is kap elég mustáros virslit a popójába.

Engem inkább az zavar, hogy ilyen nyíltan kiálltak mellette a színésztársak. Ha az ő gyereküket csapja el ez a drogos részeg jóember, akkor is ott ültek volna mellette, és simogatják a fejét, meg mondogatják, hogy Buci nem érdemli ezt?

És ami a legrosszabb, hogy amikor kiszabadul újra visszarakják a képernyőre meg a színdarabokba, mintha mi sem történt volna, meg jönnek majd a cikkek hogy Buci hogy megbánta, és hogy megváltozott a börtönben. Ne lepődjünk majd meg, ha 5 éven belül visszaesik

[ Szerkesztve ]

(#29) JoeYi válasza JoeYi (#28) üzenetére


JoeYi
őstag

virslis buci

(#30) danih válasza JoeYi (#28) üzenetére


danih
addikt

Ez előtt én is érteltlenül állok. Ezek a sztárok tényleg ilyen hülyék, vagy tulajdonképpen így "üzennek", hogy velük is lehet sajnáltató riportot készíteni a blikknek?

(#31) darál0w válasza danih (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

idioták mind...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32) dabadab


dabadab
titán

"Ha én csinálok ilyet biztos bezárnak évekre!"

Egyaltalan nem, kb. hasonlo buntetest kapnal te is. Innentol kezdve meg minden tovabbi hoborges ertelmet veszti.

DRM is theft

(#33) gamek!ller válasza dabadab (#32) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Na nehogy am mar...

(#34) dabadab válasza gamek!ller (#33) üzenetére


dabadab
titán

Dehogynem, nezz csak meg par iteletet.
Amit Buci csinalt, az 0-3 ev, erre kapott 10 honap letolendot.
Ha valaki jozanon okoz halalos balesetet, az 1-5 ev (vagyis annak sulyosabb a buntetesi tetele), ehhez kepest masfel ev felfuggesztetett szokas adni erte.

DRM is theft

(#35) DEJVID válasza JoeYi (#28) üzenetére


DEJVID
őstag

Hogy tv-be ne, azt megértem, de színdarabba miért?

(#36) Kassadin válasza dabadab (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehet hogy bárki közülünk ennyit kapott volna, de én nem zárnám ki a kenőpénzt sem, amilyen korrupt ország a mienk. Mindegy, igazából a legundorítóbb a szennymédia oldaláról, hogy majd hősként fogja bemutatni, aki mindent megbánt. Jó, mondjuk nem kell ilyesmit olvasni, csak hát sokan imádják a bulvárt.

(#37) TazLeacher válasza DEJVID (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha Kis Tihamér szájba vágja az asszonyt a kocsma előtt, annak se lesz hírértéke, de, ha Sthol csinálja azt, akkor valószínűleg. Ezt most komolyan magyarázni kell? Belegondoltál már azon, hogy évente hány válás van Magyarországon? És ebből hányat közöl a Blikk címlapon? Na, ennek vajon mi lehet az oka... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38) JoeYi válasza DEJVID (#35) üzenetére


JoeYi
őstag

nem tudom. Valahogy visszásnak érzem hogy ilyen háttérrel rendelkező ember tömegek előtt szerepeljen.

De most hogy megkérdezted tényleg nem tudom miért... Lehet hogy előítéleteim vannak, és aki leüli a büntijét annak jár a tiszta lap?

(#39) Crystalheart válasza JoeYi (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nyugaton a celebvilág tömve van ilyen fazonokkal. Amúgy itthon is, csak nem mindenki olyan peches, hogy balesete is legyen ittasan. :)

(#40) deicide


deicide
veterán

Azt remélem csak, hogy az 5 hónap elég lesz hozzá, hogy pár drabális kan***** seggbe kúrja...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#41) Motion_Blur válasza dabadab (#34) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Amit Buci csinalt, az 0-3 ev"

Ennek valami alapot légyszi! ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#42) Dany007 válasza Motion_Blur (#41) üzenetére


Dany007
veterán

Tegnap mondta a bírónő. A felvétel a tegnapi TV2-s híradóban látható / hallható.
Sajnos, mivel korábbi balesetei miatt eddig még nem volt elítélve, ezért jogilag nem minősül visszaesőnek.
A saját értékrendünk szerint persze kaphatott volna jóval többet is.

(#43) Motion_Blur válasza Dany007 (#42) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hogy is szokták mondani? Ezértartittezazország...

Gondolom az se számított semmit hogy drog hatása alatt volt (sőt, ez talán nálunk még enyhítő körülmény), illetve hogy mennyire gerinctelenül viselkedett a baleset után. Ha fogja magát és ott a helyszínen még ki is röhögi a szerencsétleneket + odaszar egyet az út közepére, jogilag az se jelent semmit. Az a baj hogy az ilyen erkölcsi, morális dolgokat nem "számítják fel" az ítélkezésnél....

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44) Jhonny06 válasza dabadab (#32) üzenetére


Jhonny06
veterán

És ezt honnan veszed?

(#45) Dany007 válasza Motion_Blur (#43) üzenetére


Dany007
veterán

Elhiheted, ha rajtam múlik 1 év fix letöltendőt kap, nem min 5 hónapot.
Sőt, igazából én külön-külön értékelném a bűncselekményeket, majd összeadnám ahogy Amerikában és azt kapná meg. Ezért lehet Amerikában olyan, hogy valaki mondjuk 221 évet kap...
Eddig megúszott mindent, talán ez majd észhez téríti kicsit. Bár kétlem. Még mindig jobb, mint a felfüggesztett, amit sokan tippeltek.

(#46) Kolondrum

Nem olvaslak titeket ha nem haragszotok meg, bár elkaptam pár jó HSZ-t. A szappanosban remélem lesz része, hahahahhaaaaaaaa!

Néztem a híreket és főőő hír volt ez a bráner fazon. Ki ő? Egy nulla! :((

(#47) Crystalheart válasza Kolondrum (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egy kiváló művész, még ha emberileg nulla is. :DDD

(#48) dabadab válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


dabadab
titán

ismerek par ilyen ugyet meg van ugyesz az ismerosok kozott

motion_blur: btk, ittas vezetes nem maradando serulest okozva

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Kevés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.