Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyanide

Áldassanak a felelőtlen emberek. Nem működne nélkülük a világ.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#2) Kolondrum válasza cyanide (#1) üzenetére

Végül is jogos! Itt a környéken legalább 2kódolatlan van, meg tudok még 3at tölünk nem messze.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Te lophatod, de toled ne lopjanak mi? [link] Ez eleg korrekt hallod.

(#4) Gergő_ válasza Lauda (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

"kölcsönözte"! :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Kolondrum válasza Gergő_ (#4) üzenetére

Pontosan! Nekem nem volt így 3x megálltam egy ponton az úton és benéztem ide meg mailbe. :)

Amúgy a kép nem stimmel mert ez már nem így néz ki, kissé javították a küllemét meg gondolom az elektronikáját.
Végre 1 év után megy a mobilon az MSN, NET és minden akadás nélkül. :R :Y

[ Szerkesztve ]

(#6) Gergő_ válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

tegyük fel hogy a papa nevezetű user egy idős bácsi, akinek ugye szintén nyitva a routere, és a gépe is automatikusan az erősebb térerőre kapcsolódott. :D

(#7) Kolondrum válasza Gergő_ (#6) üzenetére

Nem bácsi! Én tudom! ;)

(#8) Lauda válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem. Ha o hasznalja maset, az kolcsonzes, ha a szomszed hasznalja az ovet, az lopas.

(#9) Gergő_ válasza Lauda (#8) üzenetére


Gergő_
őstag

ő használta ezt a kifejezést, én csak idéztem. szerintem is ugyanolyan lopás. ;]

(#10) Kolondrum válasza Lauda (#8) üzenetére

Én csak 5-7 percet neteztem! :P Amúgy meg nem érdekel ,gátlástalan vagyok!

(#11) Lauda


Lauda
félisten

(#9) Gergő_ Ok. :R

(#10) SymbianOS Ezt mindig is tudtuk. :DDD :P

(#12) Kolondrum válasza Lauda (#11) üzenetére

Mások sem panaszkodhatnak ezen a téren! ;]

(#13) Killing


Killing
addikt

Nekem is DIR-615 van, jó router.
Az előző DIR-615-öm mindig bontotta a kapcsolatot, nem értem el az IP címén, vittem gariba, kaptam egy újat, az is ezt csinálta. Utána meglestem a hálókari beállításait, hát mindig készenlétbe rakta a gép csak nem ébresztette fel. :DDD Nembaj, kaptam egy ugyanolyan routert csak fekete színben ami jobban tetszik, már megérte. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) Kolondrum válasza Killing (#13) üzenetére

Ez is fekete! 4.00 sw

(#15) _ak_


_ak_
addikt

Lehet, h némileg paranoid dolog ez, de honnan lehetne biztosra tudni, ha szomszéd nem egy adathalász? (leszámítva a nyilvánvaló helyzeteket)
"Free" wifiről én nem nyitom meg az emailjeimet.

Let's begin, de gozaimasu!

(#16) Gergő_ válasza _ak_ (#15) üzenetére


Gergő_
őstag

Lehet hogy ez egy visszavágás, amiért korábban le lett hülyézve. :D

(#17) Killing válasza Kolondrum (#14) üzenetére


Killing
addikt

Nekem is 4.00 van rajta, de van már 4.11 is. Az előzőre feldobtam, hátha orvosolja a problémát. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18) Kolondrum válasza Killing (#17) üzenetére

Van frissitések keresések keresése gomb de nem talált újat.

(#19) Killing válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Killing
addikt

Nekem sem, de a dlink oldalán fent van. [link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20) Kolondrum válasza Killing (#19) üzenetére

Már fél órája fent van, megtaláltam manuálisan a honalapjukon! :R Hála ég maradtam a beállítások a helyükön! Le is mentem azt az állapotot ha kell.

El kell mondanom, hogy a DI-524-es problémával a D-linkhez fordultam, szabi miatt nem írtak sokáig, de pár napja jött egy óriási levél, kaptam egy nem kiadott f/w-t ami orvosolhatja az akadó netet mobilon.

(#21) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem az a routerem neve hogy Ha feltöröd megdöglessz! Mindenki röhög amikor meglátja a nevétXD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.