Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Én most a szônyegen fekszem

(#2) Lenry


Lenry
félisten

ez, csak feketében

nem egy nagy valami, de nincs pénz jobbra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem egy vezetői forgószékem volt király volt lábam szinte a plafonon volt úgy gépeztem de mivel olyan gané szar hogy a háttámlát a karfa tartja egy év alatt megadta magát :((( Azóta lett egy új ágyam ami kihúzható és amikor kihúzom tuk rajta gépezni is és aludni is ;]

(#4) Goose-T


Goose-T
veterán

Steelcase Strafor. Egykori munkahelyem irodai lomtalanításánál szerváltam, új ára ~1000$ volt kb. 10 éve. A mai napig tökéletesen működik mindene (gázrugó, deréktámasz, könyöktámasz stb).

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) zH.


zH.
senior tag

Egy ilyen előtt ülök évek óta, bár nem túl kényelmes. - jobb képet nem találtam

[ Szerkesztve ]

just be

(#6) veector


veector
senior tag

Én fekete bőr vezetői székben ülök. Megárt neki ha sokat van az ember "fejjel lefele" (értsd: kényelmes testhelyzet, láb magasabban mint a fej :D ), mert pl az enyém a láb és az ülés között kitört. Nemkicsit volt érdekes hogy elkezdtem jobbra dőlni, "mondom ez nem oké, ez csak hátrafele tud dőlni", oszt bumm. Szerencsére cserélhető volt az alkatrész.

Kényelmes az tény, de ha csak a kényelem számít, akkor vannak jobbak is, nem feltétlen bőr a legjobb. Mondjuk más árkategória is asszem.

Sok helyet nem foglal, csak ajtókon nehéz átvinni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Thome


Thome
addikt

2-3 éve bőr vezetői szék, baromi kényelmes, mégha kicsit több helyet is foglal, mint egy átlag szék: LINK

(#8) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

valami 7-10 éves praktikeres félmagas támlájú, fekete szövet, gázrugós cucc. a háttámla rögzítése egy jó pár éve el van már törve, úgyhogy már érik a csere. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Nimrod válasza Thome (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Teljesen ugyanaz csak körülbelül kétszer ennyi ideje. A bőr az elején viszont már szétjött, illetve nem tudja tartani a beállított magasságot, mert picit mindig lejjebb megy. :(((
A lábam még éppen nincs magasabban mint a fejem. :D

(#10) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ilyen "főnöki szék" néven árult nagy forgós székben, de nem bőr, ilyen kellemes vászon anyagból van. Elég kényelmes. Meg van fitness labdám is, most éppen azon próbálok valahogy helyet foglalni. :D Ülésnek nem nevezném.

(#11) bubi92


bubi92
őstag

eddig egy ilyenen toltam, de szétfoszlott a háttámla és nem is tarotta magát. most egy ilyenen tolom. egyik csavarja gyárilag szar volt, szenvedni kellett vele. és mivel itt is a karfa plusz 4 csavar tartja a háttámlát nem hiszem, hogy sokáig fogja bírni, de reménykedem azért. btw, ha végzek fősulival és anyagi helyzetem lehetővé teszi biztos beruházok egy drágább viszont ergonomikusabb, és tartósabb székre.

mellesleg bőrfotel, télen hűt, nyáron fűt:D

(#12) Thome válasza Nimrod (#9) üzenetére


Thome
addikt

Egy picit nekem is lejjebb mászik, mikor ráülök (ha pedig felkelek, akkor kattan egyet... :DDD )
A szivacs már összenyomódott a segg részénél, meg 1-2 helyen már megtört, megszakadt a bőr, de cserélni nem nagyon lehet még a szivacsot sem, mert csak a háttámla a cipzáras...
Mindenesetre még jelen esetben is jóval kényelmesebb, mint bármilyen irodai forgószék, vagy mint egy sima szék... :K
Mondjuk nálam előfordul az is, hogy a lábam magasabban van, mint a fejem... Vagy legalábbis egy szinten... :DDD Jól bírja a kiképzést, ezt kijelenthetjük, baromi sok óra van benne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

vaterán keresés: szék
Ár szerinti rendezés 11990-ért van egy nem túl magas főnök szék. Vélemény?

(#14) Thome válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Thome
addikt

Kicsi a háttámlája (Nyakad nem tudod támasztani, ha hátra döntöd, ergó nem tudod pihentetni. Lehet hogy eddig sem tetted ezt, de mióta én használom, azóta nem tudom elképzelni, hogy nem tudnám hátradönteni...), ettől független a jelenlegi székedhez képest is mérföldes minőségugrás lesz, kényelmes a nyakat leszámítva, volt ilyennel dolgom.

(#15) GabN73 válasza Thome (#7) üzenetére


GabN73
addikt

+1. Engem csak az zavar hogy nem tudom betolni az asztal alá.

Továbbá tervezek egy babzsákot venni....

[ Szerkesztve ]

(#16) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Én kb egy 20 éves fotelben ülök. Nincs jobb nála.

(#17) Jhonny06 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Neten ne rendelj széket, tele van bútorboltokkal minden, menj el, próbáld ki.

(#18) Gergő_ válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Gergő_
őstag

ilyet, mint amit Thome is linkelt 5000Ft-ért vettem 3 éve újonnan, akcióban ergo 8-10nél többet nem ér. és néha meg kell rajta javítani ezt-azt. görgők cseréje, a műanyag csillag is eltörött már azt is cseréltem, és a gázlift se a legjobb.
az a gond ezekkel az olcsóbb változatokkal, hogy kis kínaiakra tervezték és ha csak egy láb van előtted akkor arra nehezedik minden súly, mivel a hintafunkció miatt a ülés nem a középvonalban találkozik a gázrugóval...
a drágább főnöki székekben olyan gázrúgó van, ami 150kg-t bírja, tehát bele is lehet huppanni. lehet külön is kapni erősebb gázrugót...

(#19) Thome válasza GabN73 (#15) üzenetére


Thome
addikt

Az nekem sem megy, eleinte zavart, azóta meg leszarom már... :)

(#18) Gergő_: Biztos hogy ilyen volt? Cimbora a 110 kilójával belehuppant (nem is egyszer), kutya baja nem lett. Bár lehet, ezek szerint nem is én ültem ki a szivacsot benne... :DDD

(#20) Akos96


Akos96
senior tag

"Ti miben ültök a gép előtt?"

Ez olyan mint a "Mi van rajtad bébi?"

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21) Gergő_ válasza Thome (#19) üzenetére


Gergő_
őstag

Ilyen, de a csillag az enyémen egy gyengébb változat volt, más formával. 100 kiló környékén változtatom a testsúlyom, tehát magyar viszonylatban még átlagos vagyok, egy széknek bírnia kéne.

(#22) maláj


maláj
őstag

én fotelből tolom, lábaimmal az asztalon ófkórsz :DDD

(#23) Kolondrum válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nincs időm. Márc 16-ig volt, azóta hétvégén is work. Legközelebb olyan 3 hét múlva lesz annyi időm, hogy vadásszak. Nem sürgős. Amin most ülök levinném mert az nagyon szét van. Kapok az ilyen alkalmakon, családban marad szoktam mondani. (8800GTX,szék, szgép ház meg ezer más dolog)

Köszönöm a válaszokat! :R Vegyes a felhozatal!

[ Szerkesztve ]

(#24) gamek!ller válasza maláj (#22) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem a mélynyomón van a lábam. Jobb mint egy masszírozó gép.

(#25) molnarpeter válasza gamek!ller (#24) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem is, de éppen nem szól. :DDD Kockulás közben jobb, akkor rezonál, bár nagyim a szomszéd szobában van :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Ilyet vettem nem rég. 12K-ért ajándék volt.

Asszem mindenféleképpen!

(#27) #19617792 válasza EczkE (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem is ilyesmi van, csak bőr nélkül. Magas háttámla, rögzített karfa, hinta és magasságállítás.

[ Szerkesztve ]

(#28) EczkE válasza #19617792 (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Más nem is kell. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#29) gamek!ller válasza molnarpeter (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Amikor nekem nem szól, úgy hívom, hogy alszok. Nekem mindig szól.

[ Szerkesztve ]

(#30) molnarpeter válasza gamek!ller (#29) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:D Én rövid időn belül nem fogom ezt tenni, mert ugye nagyim + jövőre kolesz :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#31) lsebestyen


lsebestyen
addikt

hát nekem jó gagyi székem van:D(van négy lába, meg egy kicsi háttámlája...) úgyh e cikk láttán, elhatároztam h beújítok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) koshmar


koshmar
őstag

Sima szék, fa lábakkal. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#33) Cthulhu Dawn válasza koshmar (#32) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

faszéken ülsz?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#34) psyho85


psyho85
aktív tag

Pár darab zártszelvény segítségével egy Honda Civic bal egyes ülése van rárakva egy sima irodai szék talpazatra (görgősre). Úgy lett megoldva, hogy cserélni lehet alatta a gázrugós szék alapot, továbbá dönthető és az állítható combtámasz is működik, de akár a biztonsági övet is meg lehetne oldani :DDD !

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#35) koshmar válasza Cthulhu Dawn (#33) üzenetére


koshmar
őstag

Valami ősrégi, Németországból hozott darab.
Ja, amúgy fa.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#36) lsebestyen válasza koshmar (#35) üzenetére


lsebestyen
addikt

sztem ez vlmi hatalmas poén kellett h legyen :DDD

(#37) darál0w


darál0w
Jómunkásember

van félmagas háttámlás bőr vezetői ülő alkalmatosságom is, de mostanában inkább ilyesmit hazsnálok...nem pont így néz ki...de vhogy ez kényelmesebb...és nem izzadok bele félcsupaszon :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38) koshmar válasza lsebestyen (#36) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor sem értem.

Ez a k*rva szék fából van. Hahaa.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39) kenwood3


kenwood3
őstag

Én ha ülve gépezek akkor fotelben ülök , de ez ritka . Általában az ágyba fekve gépezek vezeték nélküli billl+egér segítségével természetesen ez csak lcd tv mellett kivitelezhető , mert a legtöbb monitor ehhez túl kicsi lenne . De számomra ez így a legkényelmesebb :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#40) EczkE válasza darál0w (#37) üzenetére


EczkE
addikt

Cégen, az irodámban ilyet használok, szeretem. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#41) koshmar válasza kenwood3 (#39) üzenetére


koshmar
őstag

Tehát te fekve gépezel, mégsem laptopod van.
Zseniális. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42) gamek!ller válasza molnarpeter (#30) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Engem a koleszből tuti kitiltanának 1 hét alatt.

(#43) kenwood3 válasza koshmar (#41) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen , köszönöm :DDD ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#44) koshmar válasza kenwood3 (#43) üzenetére


koshmar
őstag

Milyen szép lesz a Philosophy a Knife egy 68 centis LCD monitoron... :DDD ;]

woland_y2k:
Fogalmam nincs, de szerintem lényegtelen.
Nem tán ismered?? Brrr.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45) Воланд válasza koshmar (#44) üzenetére


Воланд
titán

Philosophy of a Knife

Miért, van belőle HD?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) darál0w válasza EczkE (#40) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joféle jajah :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#47) EczkE válasza darál0w (#46) üzenetére


EczkE
addikt

Itthonra is ilyen kéne. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#48) darál0w válasza EczkE (#47) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát vételezz. :D

10K körül volt, szal' nem egy nagy összeg :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49) Воланд válasza koshmar (#44) üzenetére


Воланд
titán

Megnézendő listán van, csak valami normális kiadás kellene belőle.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) EczkE válasza darál0w (#48) üzenetére


EczkE
addikt

Az a baj, hogy nem rég vettem egyet, mint fentebb is írtam. :)

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.