Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solten


Solten
addikt

Egesz jonak tunik.

Saor Alba

(#2) Kendek válasza Solten (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem eléggé gáz, és a videóban szereplő jelenetek teljesen életszerűtlenek.

<-ƘƘ->

(#3) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A kutyafáját, ez nagyon tetszik! Annyira nem érdekelnek pedig az ilyenek, mindig is PC gamer voltam. Viszont el kell ismerni, hogy a mobil szegmens hihetetlen ütemű fejlődése teljesen átrendezi az egyenletet. Sajnos itthon mindig az van az ilyen közösségibb cuccokkal, hogy a baráti körnek vagy nincs pénze rá, vagy nem érdekli a játék egyáltalán.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#4) .LnB válasza Kendek (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ezt írtam le nagyjából a másik topikba.
Ötletes ez a dolog, meg jól variálható. Jól ki van találva. De szerintem a mai társadalomra nem az a jellemző, hogy ennyire mozgásban lenne. A konzolosok ülnek a szobában a konzoljuk előtt, a Pc-sek meg a Monitor előtt. A handled konzoloknak megvan a maga kis rétege. Akik ezzel a cuccal előrébb lesznek kicsit mivel fejlettebb mint az elődjeik, de a szobalakók szerintem nem. Vagy a fene tudja. Mondjuk legalább a budin is tudják majd nyomni a gamet tovább.

Ettől függetlenül jópofa dolog, ilyet is vár el az ember szerintem a Nintendo-tól, nincs vele semmi baj.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) kovsol válasza Kendek (#2) üzenetére


kovsol
titán

Az hogy utazáskor magaddal viszed, hogy játszani tudj? Én simán el tudom képzelni.
Látok benne fantáziát. Az árára leszek kíváncsi, meg hogy esetleg a 3DS játékokat viszi-e majd.

May the Force be with you!

(#6) Abu85 válasza .LnB (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ott van a hírben, hogy egyedi Tegra van benne. A teljesítményéről hivatalosan nincs adat, de a kiküldött fejlesztői verziók lapkaszinten véglegesek. A gyakorlati teljesítménye nagyjából az Xbox One ötöde, de lehet, hogy a szoftverkörnyezet még nem tökéletes, és ezt fel lehet húzni a negyedére.

A legtöbb program egyébként FP16-ban fog működni, tehát ezzel lehet nyerni GFLOPS-okat bőven, mert ugye az MS és a Sony konzolja FP32-ben számol. De a memória-sávszélesség nem erős.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) .LnB válasza Abu85 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj bocs a másik topikból másoltam át amit írtam. Ott nem szerepelt. Kitörlöm gyorsan. :B

Érdekesség számomra, hogy a Konami Digital Entertainment Co., Ltd. is fejleszt a konzolra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) MZperX75


MZperX75
addikt

Jópofa ,tetszik ,ez valami androidos cucc?

Egy bibi van a videóval,a korosztályt nem találták el,az a tartalom,játék amivel játszanak "srácok" kb 6-12 év közötti gyerekeknek való,és nem 20-30 éveseknek.
Gyermekemnek szívesen vennék hasonlót,most még youtube-al elvan ,játékok annyira nem hozzák lázba.
Bár szerintem még mindig egy jó tablet mint ez NITENDÓ,bár ez is tartalom függő.

(#9) kovsol válasza MZperX75 (#8) üzenetére


kovsol
titán

Ha van eszük a belső részt akár tabletként is lehet használni majd.
Bár nem láttam utalást rá, hogy érintő kijelzős lenne.

May the Force be with you!

(#10) trufa12


trufa12
addikt

Az ötlet nagyon remek, majd a játékok felhozatala legyen rendben .
Mert ez hogy játszhatsz vezetés közben, alvás közben :D ;] bárhol bármikor, controllerel , Meg otthon kanapéról tv-t bámulva . Nekem nagyon bejön .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) davudhunters


davudhunters
csendes tag

Engem nem hozott lázba. Kíváncsi leszek, hogy a csúsztathatós kontrollerek mennyi idő múlva kopnak el. Plusz jó lenne ha jönne rá pár exkluzív.
Anno az egyik 3DS monster hunter játéknál is megvolt ez a funkció, hogy kézikonzol után a tévén is tudtál játszani a WiiU-val, most viszont limitálják az erőforrását az egésznek egy tabletbe.

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#12) jedis


jedis
senior tag

A Nintendo megint nagyon kreatív volt szerintem. Nekem is bejövős a cucc, ahogy jó pár előttem szólónak. Egy csomó kiegészítő jöhet hozzá majd később, gondolom olyan mozgás érzékelős is lesz, mint a Wii-nek. Az exkluzívok úgy is el fogják vinni. No ezen indul csak be igazán majd a pokemon go !!!! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#13) trufa12 válasza davudhunters (#11) üzenetére


trufa12
addikt

Én sem rohanok meg venni,mert a nintendo annyira nem érdekel (nekem az a gyerekkorommal egyenlő ) de ha lenne gyermekem neki esetleg vásárolnék (vagy besegítenék a zsebpénzébe ) :)

De az ötlet elég faszának tűnik szerintem ..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#14) Cifu


Cifu
nagyúr

Oké, hogy a Nintendo jó ideje külön pályán jár, de ez... izé... hát nem meggyőző. Most pedig diplomatikus és visszafogott voltam.

Most komolyan, ha mobil játékeszköz kell, ott van az Android / iOS akár telefonon (úgy is nálad van fojton) vagy tableten. Ráadásul kismillió játékkal, amelynek a mennyiségével a Nintendo az életben nem fog tudni versenyezni. Igen, minőségi játékok is akadnak azokon a platformokon, tehát kb. a Mario- és Zelda-rajongókban bízhatnak, de ez már a Wii U esetében sem vált be.

Otthoni játékgépnek pedig rém gyenge.

Sem a koncepciót, sem az egész optimizmust nem értem. Szegény Nintendo veszteséges folyamatosan, erre előjönnek ezzel? Nem okultak az utóbbi évek blamáiból?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) 1tom


1tom
tag

Nekem tetszik. Ha nem lesz horror áron vevő leszek 1-re.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#16) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az árazásra nagyon kíváncsi leszek, videó alapján tetszetős.

Sic Parvis Magna

(#17) #20655360


#20655360
törölt tag

Úristen, mennyi alkatrész, ami eltud romlani... :DDD
Kösz nem. Ami meg a videóban van, no comment.

Speciális eset ez a Nintendo am. A vérgémerek lenézik, a normál, (=unalmas) keveset játszó embereknek meg gyerekes.

(#18) sBc


sBc
aktív tag

Vajon akksival meddig bírja?

(#19) pulutodurumo válasza Cifu (#14) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem kötekedésből, de mit kéne csinálniuk ha nem ezt?
- Az XboxOne, PS4 tuningolt változatai ellen kijönni egy még erősebb konzollal? Lehetetlen.
- Olcsó rendhagyó konzol? Vótmá', még egyszer nem lenne annyi vevőjük.
- A handheld piacot megpróbálják felrázni ahol amúgy is erősek. Ez lett.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#20) Cassi válasza Kendek (#2) üzenetére


Cassi
senior tag

Kiagyalt az egész videó, olyannyira, hogy az már gáz.

Végignéztem kétszer is, hátha valahol megérintik a képernyőt, de nem. Ahogy az egyébként várható volt, nem touchscreen. Ezzel azonnal lőttek is a gépnek mint mini tabletnek, mert így csak játékokra jó.

A szétszedhető kontroller túl sovány újításnak, szóval Wii 3-nak sem lehet eladni.

Viszont sikerült házi riválist kreálni az eddig szinte egyeduralkodó 3DS-nek. Nehéz lenne indokot találni, hogy valaki mind a kettőt megvegye.

(#21) vhw válasza Kendek (#2) üzenetére


vhw
addikt

Én csak a fejem ráztam... A színészek döntő többségéről még elképzelni se tudnám, hogy valaha is kezébe venne egy ilyen szerkezetet (nemhogy a bemutatott módokon kápráztatná el ismerőseit vele)

A másik; többször látni a szép ajtó méretű tv-ket, mégis milyen felbontást tud ez kitolni magából?
A hardver ereje hogy viszonyul egy Wii U-hoz? Képes azonos játékban azonos felbontással, részletességgel, fps-sel játékot futtatni? Ha nem, milyen mértékű a képminőség romlás ekkora kijelzőkön?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22) sBc


sBc
aktív tag

A pletykák nagyrészt igazak voltak, a Switch használható kézikonzolként és tévére kötve is, Joy-Con névre keresztelt kontroller darabkáit pedig használhatjuk együtt, vagy egyes játékokban akár külön, egyesével is. A gépek kommunikálnak egymással, így mindenféle extra nélkül ketten, vagy akár négyen is lehet használni. A hagyományos megoldások kedvéért egy klasszikus kontroller is látható a trailerben.

(#23) Flashback


Flashback
addikt

Szerintem életképes a dolog. Ez a kialakítás nagyon kreatív!
Viszont egy baromi nagy ziccert hagytak ki még pedig a nyílt oprendszert a store-t!
Pl egy Netflixel, Böngészővel, Youtube kliensel ennek a cuccnak sokkal nagyobb lenne a használati értéke... Esetleg egy multi OP rendszert és mellé egy androidot az lenne az igazi húzás...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#24) x_o_n


x_o_n
veterán

Szerintem ez be fog jönni nekik,a koncepció jó , ilyen 3:1 ben multikulturt senki nem forgalmaz,ami negativ ez a szétszedegetés,ez gyenge pont lehet,kopás,törés stb forrás
tehát van fantázia ebben a transformeres 3in1 nintendoban

(#25) Cifu válasza pulutodurumo (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nyilván a partvonalról könnyű beordibálni, de most ha fogják magukat, és egy GCN-es, AMD SoC-os konzollal (akár a nem turbós XBone / PS4 szinten) jönnének, máris vonzóbbak lennének a fejlesztőknek, aztán nekiállhatnak ügyeskedni VR / 3D / akármilyen fronton.

Most pepitában követik el ugyan azt a hibát, amit a Wii U-nál csináltak...

Legalábbis szerintem...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) rhen


rhen
senior tag

Jól láttam a videóban, hogy még mindig fizikai adathordozón lesznek kiadva a játékok?
Azt hittem ezen már túlléptünk.

(#27) vhw válasza rhen (#26) üzenetére


vhw
addikt

Már most is lehet venni digitálisan is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#28) haxiboy


haxiboy
veterán

Mennyi kiegészítő amit el lehet hagyni ;]

Egyébként : Telefonomhoz is kapni gamepadet. És rá is köthetem a TV-re. Az exkluzív címeken kívül miben jobb ez mint a telóm?

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) sagem


sagem
addikt

A videó végén azért kemény az az "elképzelésük", hogy bazi nagy, show műsoros, stadionos, esport Nintendo party-k lesznek ezzel az új géppel, pro csapatokkal meg pénzdíjjal gondolom :D
És ezt így hogy?:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#30) sayinpety válasza vhw (#21) üzenetére


sayinpety
tag

Nintendo minimum 896×504 pixelt ker. Wii Unal CPU erosebb, am GPU nem.

(#31) minek?:S válasza .LnB (#4) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát nem tudom, valamiért megértem a gamereket, hogy egy xbox one-t, 360at, ps3/4et nem húznak maguk után az utcán :U Mi van akkor, hogy ha ez beválik?

Szerintem érdekes koncepció, nekem pozitívum amit láttam, mármint maga a "cucc", a videó meg hát.. tipikus. Ha sikerülne jól árazni, akkor lehet jövője neki, na meg azért az első tesztekre, személyes élményekre kíváncsi leszek, egyelőre örömmel várom.

Üdv.:M.

(#32) Chibass


Chibass
tag

Az milyen már, hogy hívják a csajt a barátnők a napteraszra bulizni, beszélgetni, erre odaállít ezzel...elég valószínű, hogy nem küldik el a picsbe... ;]

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#33) .LnB válasza minek?:S (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó ott a pont. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) tailor74


tailor74
őstag

A Nintendo megint kreatív volt, akár még jó is lehet ez a cucc.
A videó szereplői gázok, de a lényeget bemutatták. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#35) Šolaire


Šolaire
veterán

Nekem nagyon tetszik kreatív,ötletes. Skyrim külön plusz pont.

“Praise The Sun” \[T]/

(#36) xmaas


xmaas
őstag

Jo kis kutyu viszont tenyleg amit mutatnak a videoban kicsit finoman szolva orultseg, a budira se fogunk kimenni kontroller meg konzol nelkul?
Finoman szolva felelmetes h ilyen vilagban elunk ahol ennyire zakkantak az emberek hogy nemtudnak kimenni sehova meginni egy sort vagy barmit csinalni anelkul hogy egy ilyen "szart" nyomogoassanak mert maskep "unatkoznak"

(#37) .mf


.mf
veterán

Skyrim *_* Ezek meg akarnak venni kilóra... és ha egy éven belül nem jön ki valami normális windowsos tablet 150-180k alatt, amin szintén eldöcög, lehet, hogy sikerül is nekik...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#38) mattheus


mattheus
őstag

Szerintem nem rossz az ötlet és akár be is jöhet.
Én is sokszor elgondolkoztam már azon, hogy nyaraláskor milyen jó lenne egy kicsit konzollal játszani, de az embernek ilyenkor nem jut eszébe elvinni a PS vagy XBOX gépét.

Itt legalább, ha nem is nagy képernyőben, de sokkal mobilisabban fogod tudni használni, ami nálam előny.
A játékfelhozatal kérdéses, ha olyan kevés cím jelenik meg rá, mint a WiiU-ra akkor nehéz lesz szép eladási számokat produkálni, de ha ezen javítanak és más nagyobb kiadók is ráharapnak, akkor jó lesz ....

(#39) Zanik


Zanik
addikt

Egyedi API? :Y
Könyörgöm, miért??? :W
Nyilván sok játékfejlesztőknek lesz kedve Switch-re portolni játékokat.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#40) Pxs válasza xmaas (#36) üzenetére


Pxs
aktív tag

22-25 évvel ezelőtt kegyetlen nagy Nintendo (SNES) és Sega (MegaDrive) fan voltam..alig lehetett lerobbantani róla. Aztán, amikor kijött a PSP és kellőképp lement a használt ára, beruháztam egyre. Kb. 1 hétig tudott lekötni, akkor is csak azért, mert sokat kellett várnom az orvosnál. Egyszerűen nem hozta a régi konzolok hangulatát, pl. beszereztem rá az akkori legfrissebb Mortal Kombat-ot (Deadly Alliance) és csak fogtam a fejem. Gagyi, darabos karaktermozgások (3D és effektek ide vagy oda) - ami pl. a mostani MK kiadásokra is jellemző. De ez csak egy példa a sokból. Megpróbálják velünk mostanság elhitetni, hogy tényleg mindenhol szükségünk van valami kütyü nyomkodására, ami mocskos mód nem igaz és kevesen is érnének rá erre. Ennek ellenére kívánok sok sikert a Nintendo-nak, mint a klasszikus konzolok utolsó hírnökének (már az első Sony PlayStation is eléggé elkanyarodott a receptől).

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#41) #58450688 válasza Kendek (#2) üzenetére


#58450688
törölt tag

Valahogy el kell adni :) Bár tényleg olyan mintha a Family Guy Időutazós része lenne, ahol Stewie meg Brian egy párhuzamos Nintendo világba utazik :) Csak az boldog aki azt a 7 colos cuccot nézni, mindenki más losser...De a koncepció egyébként nem lenne rossz!

[ Szerkesztve ]

(#42) 30z.Samu válasza Chibass (#32) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy csak neki van ilyen kütyüje és azért hívták át. ;]

Sic Parvis Magna

(#43) HookR


HookR
addikt

Kíváncsi vagyok mennyit kell várni a videó első feldolgozására. Már látom is szemem előtt a következő jeleneteket:
- A pap az ifjú pár jelenlétében felteszi a nagy kérdést: "Akarod-e férjedül...?", mire az arát önfeledt Switch nyomkodás közben épp elkaszálja a főmonszta' és kiesik a szájából egy hangos, csalódott 'NEM'. Majd felocsúdván, megrökönyödött tekintetek kereszttüzében találja magát.
- Az évszázad focimeccse, a stadion lélegzetvisszafojtva figyeli a mindent eldöntő kapura rúgást, tücskök ciripelnek. Majd a tömeg óriási ovációban, vulkánként tör ki a gól láttán, mialatt két olasz öltönyös üzletember a tulajdonosi VIP páholyban feszül egymásnak egy 1on1 FIFA Mobile Football-ban. Az eseményeknek háttal.
- Addiktológia gyűlésen síri csend, körben mindenki elmélyedve nyomkod egy-egy Switch-et. A pszichológus is.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#44) energy4ever


energy4ever
addikt

Erdekes. Erre mondja barki, hogy a nintendo mastol lopja a dizajnt. :C
Amugy elege vicces a video vegen az az "E-Sport rendezveny" mostantol Nintendo-s esport is lesz? :F Erre kivancsi leszek majd a jovoben.

(#45) tyaty1 válasza sagem (#29) üzenetére


tyaty1
tag

Super Smash Brothers-nak pl elég komoly e-sport kultúrája van már egy jó ideje.

(#46) b.


b.
félisten

Azt hiszem a részemről tuti vétel lesz. Lányom meglátta, már most szívja a véremet, de megmondom őszintén, nekem is nagyon tetszik, főleg, hogy androidos gamek is lesznek rajta meg egyedi játékok is. lesz választék. várom nagyon. Ez szerintem be fog jönni nekik megint, mert nem a hardcore réteget célozzák.
Azért jó lenne, ha Touchscreen lenne.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#47) Cifu válasza b. (#46) üzenetére


Cifu
nagyúr

...főleg, hogy androidos gamek is lesznek rajta...

Most te vagy valami bennfentes vagy, vagy én siklottam át valamin, de minimum dupla adag vazelinnel.

Hol írták, hogy lesznek androidos játékok a Switch-re? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#48) b. válasza Cifu (#47) üzenetére


b.
félisten

AZ elsődleges infók már hónapokkal ezelőtt arról szóltak, hogy a Nintendo direkt úgy alakítja ki az OS-t , hogy az Androidos játékokat könnyen és hatékonyat át lehessen portolni a gépre.. Gondolom ennek köszönhetően fejlesztik gőzerővel a webes felületet és az áruházat is.
Persze lehet azóta változott a sztori, és lemaradtam valamiről.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#49) Cifu válasza b. (#48) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amennyiben az elsődleges infok alatt azt érted, hogy volt egy olyan pletyka tavaly, mely szerint a Nintendo Android alapra helyezné az NX-et, amit egy napon belül meg is cáfolt a Nintendo, akkor gondolom sejted, most mire gondolok... :U

Szerk.: Most meg ugye ott tartunk, hogy egy vadiúj és "saját" NVN API-t is kapuk, szóval még csak annyira egyszerű se lesz, mint mondjuk az XBone - PC // Dx12 átportolás...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#50) b. válasza Cifu (#49) üzenetére


b.
félisten

Mint látod nem azt írtam, hogy android alapú lesz, hanem hogy úgy alakítanák ki az OS-t , hogy az androidos játékok könnyen átprotolhatóak legyenek.
Ez a félistennek hiszem magam szindróma mostanában nagyon ragadós lett itt a Ph fórumain. Nem érdekel hogy te mit gondolsz, de ha van véleményed azt szívesen elolvasom és meghallgatom. A többi fellengzős magasról beszólós duma nem érdekel, köszi.

Hát ezt bízzuk a fejlesztőkre, meglátjuk mit, hogyan tudnak majd megoldani. Pont ezért érdekes ez az új API, elméletileg se az Nv se az N nem ad ki róla infókat. Több külföldi fórumon olvasni az N áruházi törekvéseiről. Gondolom nem sírnák el magukat a N Switch vásárlók, ha egy modernebb webes felületű áruház várná őket ( mionket) esetleg már pár ismerős androidos címmel megspékelve.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.