Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) vicces válasza Obyboy (#17) üzenetére


vicces
addikt

mikor "berobbanak" a kereskedelembe ezek a vackok a kereskedő rendel 1 raklappal és a persze vállál rá garit. aztán szép lassan 1 esetleg majd 2 év múlva szerintem szinte biztos, hogy nem lesz már csere darabjuk, vagy szerviz támogatottság. a szoftveres támogatottság a csikszeműre van bizva és ahogy ideje engedi foglalkozik vele. de mint jól látható - mint a1 tulaj férje - inkább nem foglalkoznak vele.
volt kalandom németországi mediamarktos samsung s7 garanciális ügyintézésben is. nem kivánom senkinek. végüls visszakaptam a pénzt a végére, de ehhez ügyvédhez kellett fordulni. és én ebből gondoltam tovább, hogy egy botcsinálta európai xiaomi kereskedő kinai supporttal a háttérben mit is nyújt a termék ára mellett. szerintem kb semmit.

volt az az árszinvonal amikor azt mondtam, hogy oké akkor eldobos garancia lesz gyakorlatilag, mert hogy kinába sem én se egy kereskedő sem fogja visszaküldeni a telefont - mindegy hány év garit hazudnak rá, de ennyi pénzt megér a 400-500-600 euros samsungokkal szemben. ha évi 1 xiaomit eldobok akkor is még a pénzemnél vagyok. 90000 forintos ár nekem viszont ezt már teljesen felülbirálja.

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.