Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Jó félének néz ki !

nothing is true everything is permitted..

(#2) NJanika válasza Sicilian (#1) üzenetére


NJanika
aktív tag

Jónak jó, de ha csak ennyi a módosítás az kevés lesz. Minimum 2x annyi tuninglehstoseg kellene mint az NFS u 2be. Ha már azzal reklámoztak hogy a legtöbb tuninglehetoseg ebben van.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#3) D.Va


D.Va
senior tag

Nem akarom leszólni, de gondolom nem véletlen nincs róla rendes gameplay... A grafika is kb 6-8 évvel ezelőtti színvonal... az elemek (kerék, spoiler, stb) böngészése meg egyenesen idegesítő... hogy nincs mini thumbinal a listában ahol látni lehetne kis képen a cuccokat... ez hogy egyenként végig kell nézni az animációt hogy rákerül az autóra, és utána ha nem tettszik, mind az 50-et így végignézni... ez Q idegesítő ebben a formában... Ez kb egy LA Rush féle játék lesz inkább mintsem NFSU2 szerintem... Sőt az eddigiekből az jött le hogy ez inkább egy tuning alkatrész gyártók 3D katalógusa mintsem játék.
De ne legyen igazam... Szerintem dögunalom lesz. NFS 2015 grafikában meg fényévekkel jobb. Sőt a Toca GRID első része jobban néz ki kb a garázs és az autómodellek alapján... Az pedig nem ma volt.

[ Szerkesztve ]

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szeptember nem a jövő hónap szerintem. :D

Amúgy a játék erősen C kategóriásnak tűnik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Ez Tablet-re jön gondolom, mert ha ez a nagy konzolokra, és PC-re lesz kiadva, akkor nagyon elkéstek vele. Technikailag, úgy 10-15 évet :D

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Augusztusba kellene kiadni, mert szeptember végén érkezik a Horizon 4, és nem hiszem, hogy valaki megvesazi még ezt is mellé, pláne, hogy amint kijön a H4 az Xbox-osok nagy része minden autós játékot mellőzni fog (persze akiket megmozgat a Horizon) :)

(#7) TeeBee73 válasza XuChi (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

PC-re és konzolokra jön. :)
Autós magazin sufniprojectje.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8) oriic válasza rdt89 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredetileg augusztusban jött volna, aztán átrakták szeptemberre.

Csapoati

Jogos, sry.

Live-Die-Respawn

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem sem annyira gáz, nincs rajta kismillió blur effekt és gondolom közel sem láttunk minden lehetőséget. Mondjuk nekem a komplett blokkcsere helyett a darabokban fejleszthető megoldás jobban tetszene. Csavarozgassunk, másszunk a kocsi alá. Nekem pl. a 2015-ös NFS-ben egyáltalán nem okozott örömöt a járgányok átalakítása pedig
szeretem azzal elütni az időt, néha még a versenyzésnél is jobban. A versenyeknek sem feltétlenül kell hosszúnak és bonyolultnak lennie. Meg kéne tényleg már egy igazi Street Rod örökös.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Raysen623 válasza D.Va (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Veled ellentétben szerintem meg pont jó ez így ahogy van. A thumbinal egy rakás szerencsétlenség volt mindig is, de egyébként ha emlékeznél rá volt olyan NFS ahol volt mind a kettő! Én speciel kifejezetten szeretem amikor ilyen gyorsított animációval látom azonnal egybe a nagy képet és az egész autót.
A motor szekció tényleg lehetne jobb is, és akkor már örülhetne mindenki szerintem. Utána már csak a verseny rész marad hátra, amit könnyű elrontani...

Grafikával sem volt bajom. Nem értem ezt a nyávogást. Nem kell minden alá a kib@szott frostbite engine, amivel kiszúrják a plebs szemét játék helyett.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) D.Va válasza Raysen623 (#10) üzenetére


D.Va
senior tag

Kívánom hogy ne legyen igazam és kapjunk egy remek autós játékot! Ha jó lesz még pénzt is adok érte!

Nem mósönblár-ra vágyok, de az autó úgy néz ki mint egy ratyi műanyag makett autó... Nem csak a részletességre gondolok, hanem a modellen látható fények, tükröződések, az egész olyan mű... olyan gagyi műanyaghatású, nehéz elmagyarázni.. 2018-ban a DX12 korszakában mikor olyan álleejtős effekteket tudnak már a videókártyák meg a direct X hogy besza-behu, akkor picit erőltessék már meg magukat a játékfejlesztők és ne egy 10 évvel ezelőtti grafikával hozzanak már ki játékot... Főleg ha teljes AAA áron fog kijönni a játék... (Ha 10 euro lesz akkor nem szóltam... :P )
(Elvégre nem azért költ sok pénzt egy új videókártyára az ember hogy 10 évvel elmaradt grafikát bámuljon egy friss játéknál)
De a videóban nem csak az említett dolgok problémásak, a textúrák a legelső Most Wanted szintjén vannak a videóban... Na az elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

...hmm motortrend?? Fizikai formában nem ismerem, de youtube-on úgy kezdte, hogy 10-50 perces videók voltak full edit.. aztán bejött a "nézd meg online egy hónappal korábban" csúsztatás, most meg már csak 5 perces ajánlók...

Remélem nem így fog működni a játék...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nofene... az NFS U1-2 vonalat akarják meglovagolni?.. hm... egész jó. kivi leszek a többire...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) oriic válasza D.Va (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

A gond az hogy a bejelentés óta nem volt egy másodpercnyi gameplay sem. Arról nem is beszélve, amit a bejelentő hír alá írtam anno:

"Sokat elmond a fejlesztőkről és a csapatról, hogy törölték a hsz-emet Twitteren, amelyben azt kérdeztem, hogy ugyanaz a motor lesz-e alatta mint Road Rage-nél."

Live-Die-Respawn

(#15) - = Zk = - válasza oriic (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff....az derék...
5 perc hírnevet akartak csak, vagy majd benyögik, hogy támogatókat keresnek, meg egy kis hozzájárulást anyagiakban :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) oriic válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelenési dátum van, nincs is messze. Meglátjuk milyen lesz. Inkább legyen pozitív meglepetés, bár erre sok esélyt nem látok.

Live-Die-Respawn

(#17) rdt89 válasza oriic (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Konkurenciát akarnak állítani a Forzának lehet ezért, sőt az ellen indítják versenybe, hogy a bevételt kicsit megcsapja :DD :DD :DD

(#18) D.Va válasza oriic (#14) üzenetére


D.Va
senior tag

Az azért kemény hogy egy ilyen hsz-t töröltek bakker :DDD :DDD Akkor tényleg nem nagyon reménykedem... :DDD
Meg hát itt a megjelenés és egyetlen gameplay sem volt... Lehet nem is lesz benne verseny csak egy garázs oszt tshőő? ;] :P

(#19) oriic válasza D.Va (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyenes programként pár órát még el is tökölnék benne, mert a tuningolás nem tűnik rossznak. Csak ugye így sok értelme nincs is. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.