Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Az arany színű 6310i az nagyon tetszik. Nem sokkal vagyok idősebb ezeknél a telefonoknál de szerencsére nekem is volt alkalmam ilyet használni elsődleges telefonként. Bluetooth jelenlétén én is meglepődtem. :D

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Mobilhálózatra tudnak még csatlakozni?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

2 éve tettem fiókba a 6310i-t, egy iphone8 váltotta le. Műszakilag teljes értékű telefon így tizensok év után is, az akku használódik el bennük nagyon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4) Ceree


Ceree
senior tag

😍

Másolat_eredetije

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem a 7110-es a legszebb. Éveken át használtam, aztán eltettem. Ha feltöltöm az akkuját, 1 napot még kibír.

(#6) Sub-ZeRo válasza Vladi (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. Mind a kettőn ment a vodafone hálózat! :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Sub-ZeRo válasza Bambuszpro (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is a Jet bleck tetszik nagyon. Esetleg még a vörös, az is menő! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) Sub-ZeRo válasza Dr.F.E.R.I. (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sajnos igen. Bár van hozzá még akku. Lehet vele jampizni. :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Sub-ZeRo válasza Fred23 (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem ebből még a 8810 meg a 8910 tetszett. A 9300-ról ne is beszéljünk.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) Ceree


Ceree
senior tag

8210 > 6100 > 8810 > 6500 > 6210

Van tobb is ami tetszett, de nekem ez volt az ultimate nokia sorom. :DDD

8210-em van, de nem mukodik, ellenben a 6100val, ami tokeletes. A tobbi szerintem mar nem is lesz. :(

Másolat_eredetije

(#11) Somatom válasza Fred23 (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Csak a teniszezéstől hamar odalett a görgetőgomb. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Nekem még a 6510 meg a 8810 is nagyon bejött.

(#13) Fred23 válasza Somatom (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az enyém bírta, pedig sokat teniszeztem. :D

(#14) Sub-ZeRo válasza Ceree (#10) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem a 3210 az ami elpusztíthatatlan. Sógornak egyszer kölcsön adtam és a tetőről kiesett a zsebéből. Semmi baja nem lett... Még megvan. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

2100 - 3210 - 5110 :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Fred23 válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szép emlék, hogy volt, mikor 10-ből legalább 6 embernek 3210-ese volt. :)

(#17) Sub-ZeRo válasza Fred23 (#16) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. Annó nagyon nagy szám volt, meg drága. Középsuliban csak a gazdag gyerekek rohangáltak ilyennel...

Amúgy itt vannak a képek, hogy működnek a telefonok. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18) Dr.F.E.R.I. válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Kicsit "zsebkopott" :DDD szegény, de nekem az ezüst tetszett ebből a 6310i szériából a legjobban, ilyet is vettem. Még a dobozát is őrzöm. Sajnos EZ a nokiás doboz nem AZ a nokiás doboz :)) (lusta voltam a SIM-et átoperálni, amúgy működik)



Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#19) Sub-ZeRo válasza Dr.F.E.R.I. (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kicsit?! :DDD Hát kicsit leharcolt az tuti. :D

Frankó! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) Wanderlust


Wanderlust
tag

Pár éve kezdtem el gyűjteni a régi mobilokat, ez itt a retro Nokia részleg. Amikor ezek menők voltak nekem "csak" egy egyszerű Alcatel-em volt. Mind hibátlanul működik a mai napig! :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Sub-ZeRo válasza Wanderlust (#20) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyen 3510 (i)?! volt nekem. Imádtam! A 2100-ra cseréltem el sajnos... Nem érte meg... :W
A főnökömnek meg a 3410 volt. :DDD Nővéreméknak meg a 3310-ük volt. Emlékszem rá, hogy akkor 90k volt a két telefon mikor vette sógor.. :D

Szép gyűjtemény, a 8210 még nagy vágyam! Szerettem volna még olyat de annó piszok drága volt az is. :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) Ceree


Ceree
senior tag

Nekem sajnos aktuális képem nincs (bár évek óta a gyűjtés abban merül már csak ki, hogy elfogadom, ha valaki ad), ez a 2012-es állapot volt:

Másolat_eredetije

(#23) Wanderlust válasza Sub-ZeRo (#21) üzenetére


Wanderlust
tag

8210 ma is 10-15k között van...Én pont a feléért szereztem be :D Emlékszem, mennyire sci-fi volt a 3510i a színes kijelzővel 2003-ban. Amikor nézegetem őket mindig elcsodálkozom, hogy mekkora technológiai fejlődésen esett át a mobilipar az elmúlt 20 évben, őrület.

(#24) Sub-ZeRo válasza Ceree (#22) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szép! :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25) Sub-ZeRo válasza Wanderlust (#23) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom, tervbe van véve, hogy egy pirosat, vagy kéket beszerzek! :D
Jaja,mikor megvettem én is állandóan nyomogattam, hogy mennyire jó. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) aero. válasza Sub-ZeRo (#21) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Anyámnak 8210 volt, gyerekként utáltam azon játszani, nagyon kicsik voltak a gombok. :D
Fater 6210-ese jobban feküdt, akkoriban még tuningolni is lehetett, világoskék háttérvilágítást a zöld helyett.

(#27) 6030D válasza Sub-ZeRo (#21) üzenetére


6030D
Ármester

2001 nyarán vettem a pannonos feltöltőkártyás 3210-et 26e Ft-ért. Akkor a 3310 talán egy tízessel volt drágább, de jobban tetszett a szürke. :)
Amikor megvettem, a haverom mesélte, hogy amikor ő vette az 5110-et (1999 v 2000) kártyásan (talán 30e Ft körül), akkor a mellette lévő ablaknál egy válogatott focista intézte éppen az új 3210-et 70 e Ft-os áron, előfizetéssel. :)
Aztán volt 6100 Auchanból 70 e Ft-ért, amikor már voltak fényképezős telefonok, de nekem Nokia kellett. Ahhoz 30e Ft-ért lehetett venni olyan fülest, aminek a zsinórjába volt építve a kamera. Nem vettem. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#28) Luck Dragon válasza Ceree (#22) üzenetére

Siemens , de szerettem őket . :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Ceree válasza Luck Dragon (#28) üzenetére


Ceree
senior tag

Igen, én is. A55 volt evör a legjobb smsíró telefon, amivel talalkoztam meglepő módon, pedig belepokategorias cucc volt. Pont kezre estek a gombok tokeletes nyomasponttal.

Sokáig akartam Sl45-öt: mp3 lejátszás abban a korban... hightech volt, vagy C55-on a hangrögzítés. De szépség szerint egy S55, S65 is nagyon ott volt. Meg beteg modon az M35 is tetszett akkoriban, de utolag mar annyira nem vallalom. :DDD

Másolat_eredetije

(#30) elfelejtette válasza Ceree (#29) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nekem is volt Siemens M35-ös 2001-2002 körül, 2003-ban egy S55-re cseréltem le, 2004-ben pedig az eddigi kedvencem jött helyette, az SX1. Na azt mindenki megnézte. :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#31) Fred23 válasza elfelejtette (#30) üzenetére


Fred23
nagyúr

SX1-et én is nagyon szerettem volna egy időben -minimum kipróbálni. Aztán mikor először vehettem is volna egyet jó áron, már 2009-et írtak, akkor meg már elavultnak számított. De valóban különleges volt, és ha lenne olcsón, helyben aprón, tuti vennék egyet.

A másik meg a Sony W350, amit bármikor megvennék jó áron. Olyan kis cuki, és mikor megjelent, nagyon vonzott.

(#32) elfelejtette válasza Fred23 (#31) üzenetére


elfelejtette
veterán

Asszony ment a Sony Ericsson vonalon, neki W910-es volt.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) Sub-ZeRo válasza 6030D (#27) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem akkor Ericsson GH688 volt... :DDD Hát utána kaptam egy 3210-et, ami a képen van és az volt a csúcs számomra. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) Vesa


Vesa
veterán

Nekem még ilyen is vóóót...Azért is én fizettem, ha engem hívtak...Régi (nem)szép idők

A tudomány a valóság költészete!

(#35) Sub-ZeRo válasza Vesa (#34) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:Y Mit dolgoztál akkor, hogy ilyet használtál?

Bátyámnak a Benefon Delta volt annó, és olyan térereje volt neki, hogy a pincében is maximumon volt... :C Szereintem este a sugárzást is lehetett látni... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36) #78693120 válasza Sub-ZeRo (#35) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ahhoz a térerőhöz szerintem a 450MHz-nek is köze volt, mert jobban terjed.

(#37) Vesa válasza Sub-ZeRo (#35) üzenetére


Vesa
veterán

Semmi extra, 91-ben alapítottam az első céget, szerencsére jól ment a business, így amikor a Westel megjelent a piacon a 450MHz-s rettenettel, azonnal beneveztem egy ilyen készülékbe, hogy autóból is tudjak telefonálni. Nem ez volt a csúcs, volt ennél jobb, de azt nem tudtam megfizetni (ez is horror összeg volt). A másik ok az volt, hogy akkoriban még a vezetékes telefon sem volt egyértelműen elérhető mindenhol, a lakásomon pl. pont nem, hiába igényeltem meg, ezért kellett egy mobil, hogy elérhető legyek. A durva tényleg az volt, hogy a bejövő hívásokért is én fizettem, olyan számlát generálva, amit így utólag belegondolva nem voltam kerek, hogy kifizettem. Mindezt egy olyan vonalminőségért, amiről jobb nem beszélni. Recsegés, sistergés, szakadások...szóval rettenetes volt, de legalább működött és lehetett azért kommunikálni. Autóba és otthon jó volt, másra nem nagyon, mert egy kisebb táska méretét hozta (külön fogantyúja is volt mint egy bőröndnek). Szerencsére gyorsan fejlődött a hálózat, úgyhogy 1,5 évig kellett csak szenvednem ezzel.

A tudomány a valóság költészete!

(#38) Luck Dragon válasza Vesa (#37) üzenetére

Így olvasva , azért nem lehetett semmi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) Sub-ZeRo válasza Vesa (#37) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Uh, az komoly lehetett!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40) ramszesz2022


ramszesz2022
újonc

Sziasztok ! Most regisztráltam az oldalra. Régen nagy telefon mágus voltam. Volt, hogy egy héten 2-3* is cserélgettem a telefonokat jó kis bukóval :DD . Volt jó pár N és 8as szériás valamint E szériás amit ki szerettem volna próbálni, de soha nem volt rá pénzem.
Jelenleg ház felújításban vagyok, és szeretnék egy üveges gipszkarton vitrint kivilágítva, amiben a régi meg nem valósított álmaimat belegyűjtöm. Esetleg tud valaki lelőhelyet, hogy hol tudnék jó áron keresgélni reteo nokiákat? Akár pakkban is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.