Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HuMarc


HuMarc
addikt

Azt ugye tudod, hogy több WP-s Nokia nem nagyon lesz az alsó kategóriában? ;]

Én is imádom a saját 520-amat, apróbb hiányosságok kivételével tökéletesen elégedett vagyok vele.

(#2) Tim82 válasza HuMarc (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Lumia 525 nem Nokia égisz alatt fog még kijönni?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) Sub-ZeRo válasza HuMarc (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen tudom, de nem is most akarok majd váltani, hanem majd később. Bár ki tudja akkor mi lesz a neve neki. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) HuMarc válasza Tim82 (#2) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem azt írtam, hogy nem lesz több alsó kategóriás Nokia, hanem hogy nem nagyon lesz. Másrészt ha most októberben kijön az 522, és karácsonyra a boltokba kerül, akkor nem hiszem, hogy Sub-ZeRo kolléga továbbad a saját az alig 3 hónapos 520-án, amit tetemes veszteség nélkül nem is nagyon lehet eladni.

Mostani értékbecsléseim szerint 20 000 Ft felett már nem nagyon találhat vevőre egy T-függő 520, függetlenül meg max 30, de inkább 25 000 Ft az, amennyiért még elmehet. Az 525 meg szolgáltatónál 50-nél fog kezdeni, ha egyáltalán lesz Magyarországon.

szvsz

[ Szerkesztve ]

(#5) sz3lim


sz3lim
tag

A legjobb ár-érték arányú WP8 telefon a piacon, az biztos. :K

(#6) Sub-ZeRo válasza sz3lim (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) DavidOne91


DavidOne91
újonc

Sziasztok! A barátnőm vásárolt a minap egy ilyen készüléket, de nem tudjuk regisztrálni a Microsoft fiókot. A beállításokban sajna nincs az az opció, hogy Microsoft fiók létrehozása... Valami tipp, hogyan lehet ezt megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.