Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

105Ah-ás akkumulátor, az igen :Y avval egy kamion is elmegy bőven :C

Amúgy nekem nem jön be akkor már inkább egy ipod touch..

(#2) derapo


derapo
tag

Hát,nem is tudom.Az írás-teszt-jó lett de a kütyü az nem igazán az én világom.
Órának meg kifejezetten csúnya.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#3) Gengi


Gengi
senior tag

Nekem egy Ipod Nano 3G-m van a 4 és 5 G nem jött be és ez a 6G is erre a sorsra jutott. Szerintem már ez túlerőltetett próbálkozás.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#4) vhunor válasza Lotusomega (#1) üzenetére


vhunor
őstag

A halál cipeljen Touch méretű és tömegű cuccot amikor este megyek futni vagy edzeni. Megjelenés után vettem egy 16 gigást, tökéletes arra amire kitalálták: ultrakönnyű és kicsi hordozható zenelejátszónak.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lotusomega válasza vhunor (#4) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Akkor meg shuffle, az lényegesen olcsóbb, és zenét hallgatni az is jó, de ennyi biztos nem adnék ki egy ilyenért.

(#6) sagesz93 válasza Lotusomega (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

olcsón szerezte be, hála nekem. :B
ha az emlékeim nem csalnak

[ Szerkesztve ]

(#7) sz_abika


sz_abika
addikt

A csuklomra biztosan nem tennem, garantaltan mindenbe beleakadna, ha nem a kabatujjban vezetem fel a fulhallgatot.
Nyaron viszont az sincs es vegyen az ember armband-et.

Maradok inkabb a zsebben tarthato ipodnal :)

PSN: xszabikax

(#8) RaveForce


RaveForce
veterán

wallas...cs nem kecskeméti vagy? :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) Findzs


Findzs
addikt

Hogy tudnak ezért elkérni ennyit ?
Még ha fele ennyibe kerülne akkor is sok lenne

az írás maga az tetszett, köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) er2es


er2es
tag

a Genius-mix az mi????? :F

(#11) vhunor válasza sagesz93 (#6) üzenetére


vhunor
őstag

Igen :K .

De csak azért mert elfelejtettem szólni egyik barátomnak aki épp akkor volt kint New Yorkban, hogy hozzon egyet (ő 32 gigás 4g táccsot vett 62k-ért). A magyar árakon drága, amcsi árakon teljesen ok nekem. Nem is vettem még semmi alma cuccot Mo-n. 40k-t bármikor adok egy 16 gigás 6g nanoért.

(#12) Penyus


Penyus
senior tag

Nekem tetszik a cucc, csak egy dolog nem, az ara. Szokas szerint pofatlanul draga.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#13) ittakary


ittakary
nagyúr

Saját gyártású képek jöhettek volna...

(#14) Kashim


Kashim
őstag

"Almás Pista bácsi" :C
Ez óriási, el is teszem emlékbe. :D

(#15) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a beszamolo. Jo kis kutyu :)

"There is nothing permanent except change"

(#16) Huma


Huma
addikt

Szerintem pofás. Órának nem a legszebb, de praktikus, hogy annak is használható. Szövetszíjjal egész tűrhetően néz ki. Mondjuk óraként hordva nem túl ideális zenehallgatásra.
Ha gazdagabb lennék akkor lehet beruháznék egyre, de így max 30e-t adnék érte. (ha lenne pénzem :) )

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) Jeanne d'Arc

Tetszik, de iszonyúúú drága.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

és a megszokott Piros a speciális kiadás (semmi extra csupán ez az Apple Store Exclusive kiadása)

Az Product.RED kiadás, az afrikai gyerekeknek megy el a készülék árának x része. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) Djuree


Djuree
félisten

105Ah :Y biztos ez? :DDD lehet soha nem kéne tölteni :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20) Stifler93 válasza er2es (#10) üzenetére


Stifler93
tag

A Genius Mix (vagy Genius Playlist) egy olyan lejátszási lista, mely egy kiválasztott számhoz hozzáad több hasonló stílusút.

Így kell elképzelni: Hallgatsz egy számot, rányomsz a Genius-ra (vagy én személy szerint az iPhone fülesem mikrofonjába mondom, hogy "Play more songs like this"), ezáltal csinál egy új lejátszási listát, amin az éppen játszott számhoz hasonlókat válogat össze.
Ez akkor hasznos, ha nagyon sok zenéd van az iKütyüdön, és nem akarsz keresgélni a számok között, hanem az éppen aktuális "zenei ízlésedhez" tartozó zenét akarsz hallgatni.

Remélem érthetően írtam le...

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#21) dabadab


dabadab
titán

Linuxos gyorsteszt iPod Nano 6G-vel:valamit megváltoztattak, a libgpod nem támogatja, csak levélnehezéknek jó.

Hurrá.

DRM is theft

(#22) rumos14 válasza vhunor (#4) üzenetére


rumos14
nagyúr

Sandisk Clip?

(#23) Huma válasza dabadab (#21) üzenetére


Huma
addikt

És ez mitől akkora probléma? Hány százaléka használja az iPod Nano 6G-vel rendelkezőknek? 0,1%?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) twine


twine
addikt

nem is tudom,,,"szimpla" lejátszónak ez nekem már túl kicsi! Karórának csúnya, és a vezeték miatt használhatatlan! Akkor volna értelme karóraként (félretéve a szubjektiv véleményt a külsőről) ha eleve BT fülessel árulnák, a készüléket "erre felkészítve".....vezetékkel el sem tudom képzelni hogy ez kényelmes legyen! egyszerüen túl sokat használja az ember a karját/kezét ahoz hogy ne legyen utban egy vezeték a csuklója, és a füle között! De mondjuk én már nem is használok ilyesmit! A fiatalok biztosan jobban tudják! :U

(#25) vhunor válasza rumos14 (#22) üzenetére


vhunor
őstag

Nem tetszik, és nincs belőle 16 gigás :) . De főleg nem tetszik.

(#26) infectedmann


infectedmann
őstag

Én már akkor beleszerettem, mikor először megláttam. Egyszer biztos fogok venni egy ilyet, mert nagyon kis aranyos.

Amúgy gratula az íráshoz, nagyon jól lett :C

(#27) Stifler93 válasza vhunor (#25) üzenetére


Stifler93
tag

De van belőle 16 gigás...

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#28) dabadab válasza Huma (#23) üzenetére


dabadab
titán

Ez például azért olyan nagy probléma, mert csak porosodik itt az asztalomon, köszönöm kérdésed. Egyébként a topik alapján eddig a két felhasználóból egy használná Linux-szal, ez 50% :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#29) Huma válasza dabadab (#28) üzenetére


Huma
addikt

Akkor te a és a másik abba a 0,1%-ba tartoztok. Ez max itt 50%, egy informatikai portálon ahol sok a linux "őrült".

Amcsiban ahol divat az apple, valszeg mac-ot használnak ill windows-t. Akárhogyan is nézzük a linux részesedése elenyésző.
A legtöbb fórumban csak azt hallani, hogy az elenyésző kisebbség le van tojva . Pl.: minek a LAN támogatás mikor szinte mindenkinek van netje (SC2).
Ez itt is így működik. Amúgy meg egy jogtiszta Xp vásárlása bagatell összeg egy ilyen termék árához képest ahhoz mérten, hogy mi mindenre használlható.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30) dabadab válasza Huma (#29) üzenetére


dabadab
titán

Köszönöm a kioktatást (bár legalább sikerült félreértened azt, amit írtam, mindegy), de ettől függetlenül még mindig csak itt porosodik a cucc és még mindig idiótaság, az, amit az Apple művel.
Windows meg nem kell se jogtisztán, se kalózkodva, köszönöm szépen.

DRM is theft

(#31) rumos14 válasza vhunor (#25) üzenetére


rumos14
nagyúr

főleg nem alma ;]

a Clip+ amúgy bővíthető micro SD kártyával...

[ Szerkesztve ]

(#32) mephi666 válasza rumos14 (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ja, barátnőmnek pár hónapja nézegettem zenelejátszókat és körbenéztem az almák között is, mert kíváncsi voltam: az áruktól leseggeltem rendesen... inkább vettünk egy sansa clip+-t: tökéletes :K kellően kicsi, olcsó és szvsz. marhára jól szól... sd-t nem tettünk bele, mert így is kényelmesen ráfér annyi zene, amennyit hónapokig is el tud hallgatni buszozás közben

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Menőzni?
Inkább szánalomkeltésre kiváló :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34) vhunor válasza Stifler93 (#27) üzenetére


vhunor
őstag

Az oldalukon nem látok.

Amúgy meg mondtam, egyszerűen nem tetszik. De az eddigi nanok sem tetszettek. A mostani nanoig egy ezer éves Creative Muvot használtam :) .

(#35) agemate


agemate
addikt

Tetszik-tetszik, 20k-ért kitűnő vétel lenne, de ennyiért inkább már okostelefont vennék.

(#36) Robez88


Robez88
tag

Tetszik a kütyü, és a cikk is jó lett. :)
Véleményem szerint Apple-ék próbálnak a sportolókat megcélzó irányba elmenni ezzel, így egy GPS is bele férhetett volna. (lsd Nokia Sport Tracker). Úgy már nekem is kéne, természetesen olcsóbban!

[ Szerkesztve ]

(#37) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

"Oprendszer: butított iOS de erről még később (a jelenlegi 1.0 kb. 700MB mínusz a memóriából)"

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan...a 3GS 4.0.1 387MB, kevered azzal, hogy pl. a 16GB-osra az itunesra csak 14.1GB-t ír, de nem azért mert az iOS 1.9gb hanem mert az inkább 16GiB.

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#38) Huma válasza dabadab (#30) üzenetére


Huma
addikt

Mit értettem félre?

Kellemetlen, hogy nem műxik linux alatt mint az elődje. De azért a porosodás kijelentés eléggé olyannak tűnik hogy csak szimplán le akarod húzni a terméket.

Az hogy a windows neked nem kell, a te magánügyed, de azért azt nem lehet figyelmen kívül hagyni hogy az az oprendszer ami neked nem kell a világ legfelhasználóbarátabb oprendszere. És ezt mondom úgy hogy használtam linuxot, windowst, mac-et.

Az én gépemen is van fenn XP ill win7 is. Van ami nem fut el a másikon. Egy időben linux is volt, de csak próbaképpen. (Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#39) rumos14 válasza mephi666 (#32) üzenetére


rumos14
nagyúr

én lassan 2 éve használok sima Clip-et, 2 gigásat, imádom h nacira ráCLIPelhető és normális fizikai gombjai vannak, nem kell elővennem h hangerőt állítsak, számot léptessek. emellett jól is szól. a 2gb nekem elég mert úgyis 1-2 hetente töltöm és pont ezalatt le is cserélem a rajta lévő zenéket.

vhunor: sztem sem létezik 16gb-os, és persze semmi baj azzal ha neked nem tetszik, én sem vennék olyan cuccot amire rosszul esik ránézni :) csak azért hoztam fel a Clip-et, mert ha az ember egy csak zenelejátszásra használadnó alap cuccot keres, arra tökéletesen megfelel.

(#40) Napfénysüti válasza Motion_Blur (#33) üzenetére

Ezen a menőzős következtetésen lehidaltam. Ha valaki nekem egy ilyennel menőzne tuti a képébe röhögnék. :D
Amúgy a teszt nem rossz de nem hozott lázba ez a kütyü. Az ára meg elég felháborító de legalábbis sokkoló. :Y

Més que un club!

(#41) Drughi válasza vhunor (#4) üzenetére


Drughi
addikt

Jóvilág van, ha futáshoz 60 rugós kütyüre telik ;]
Nekem a touch az etalon, de az már egy pda-t is kitesz és ugyanennyibe kerül.
Ha a hordozhatóság a lényeg, akkor meg egyértelműen shuffle. Persze ha almát akarunk.

Ennek a cuccnak Magyarországon nem sok létjogosultsága van.

[ Szerkesztve ]

(#42) Zewa


Zewa
senior tag

Csecse cucc, tapiztam már élőben és tettszik.
Tényleg frankó kis cucc de az ára horror, közel nem ér ennyit! :(

105Ah akksi végülis lehetséges.... de akkor mekkora feszültségű? ;]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#43) Huma válasza Napfénysüti (#40) üzenetére


Huma
addikt

Grat a nyereményedhez! :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#44) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez az új Nano nagyon nem jön be, a Shuffle-lel egyetemben. Akkor inkább egy használt 1G Touch, 22K környékén.

[ Szerkesztve ]

(#45) KAMELOT válasza tDr1v3r (#18) üzenetére


KAMELOT
titán

Tudom nem idevágó téma....
Afrikai gyerekek az X-ből csak az 1-10%-át látják annak amit te befizetsz.
90% korrupció + afrikai gerillaharcosok. Ide tartoznak a 10-12 éves fiú gyermekek akik rakétavetővel a vállukon vagy AK-47 fegyverrel futkosnak és gyilkolnak. :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46) dabadab válasza Huma (#38) üzenetére


dabadab
titán

"De azért a porosodás kijelentés eléggé olyannak tűnik hogy csak szimplán le akarod húzni a terméket."

Nem, konkrét tény. Ha gondolod, rakok be egy fotót arról, hogy mennyire poros :)

"azért azt nem lehet figyelmen kívül hagyni hogy az az oprendszer ami neked nem kell a világ legfelhasználóbarátabb oprendszere."

ROTFL.

Egyébként meg továbbra sem értem, hogy miért fáj az neked, ha egy iPod Nano 6G topikban egy iPod Nano 6G tulajdonosa megosztja a tapasztalatait az iPod Nano 6G-jével kapcsolatban.

Ja, az akksi meg természetesen 105 mAh-s.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#47) koshmar


koshmar
őstag

Micsoda kis cucc..nahát, eddig az sem tudtam, mi az az Ipod... :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48) #43960832


#43960832
törölt tag

Na egy újabb Apple zenelejátszó beépített FM rádióval. Haladás.

(#49) sti10p


sti10p
senior tag

Amikor először átfutottam az írást, félre olvastam az árát: "csak 6200Ft?" -hmm, nem is drága és mire a végére értem még így sem találtam elég vonzónak ahoz, hogy rákacsintsak. Aztán persze visszalapoztam és jött a hidegzuhany: 62000Ft!!!! :Y
Ez még viccnek is rossz, de komolyan...
De mivel ilyen még úgy se volt és mert nem egy elvetélt ötlet, leírom röviden, hogy szerintem mik a főbb kritikus pontjai:

1. A "számlap" gondolom csak elég korlátozott keretek között állítható, van vagy két preset aszt annyi, pedig ennek a grafikus felületnek az előnye éppen az lenne, hogy szinte korlátlanul kedvünkre cserélgethessük a számlapot, testreszabhatnánk, vagy akár sajátot is készíthetnénk.

2.Az ilyen kijelzős megvalósítás órának elég aksi fogyasztó mulatság, egy órátol meg nem éppen azt várja az ember, hogy naponta töltögetni kelljen. Nem túl praktikus, legalábbis addig amíg föl nem találják a "csodaaksit".

3.Jó megoldás lenne (és a fenti problémára is), ha raknának bele egy olyan gyrot ami érzékeli mikor van a kezünk olyan pozícióban amikor egy átlag emeber az óráját nézegetni szokta és pl. csak ilyenkor kapcsolna be a kijelző.

4.Elég ronda szíjjakat adnak hozzá, nekem ez a gagyi érzetű szövetszerű pántika nem a leg bejövősebb és a színük is ronda. Ezen kívül négyzet alakú, ami nálam mint óra alapból kilőve (de ezt ízlése válogatja), ráadásul egy baromi ronda és vastag fekete keretet kapott, mi értelme a színválasztéknak ha úgyis csak a fekete rondaságot látjuk belölle?!

5.Nem biztos hogy a leg praktikusabb mp3-at hallgatni vele úgy, hogy a karunkon van, mivel zenehallgatás közben azért szeret néha az ember kicsit mozogni is a bal kezével, úgyhogy ilyenkor jobb inkább zsebrevágni a lejátszót, bár ez nem tudom hogyan működik a gyakorlatban.

Mindezek ellenére úgy érzem hogy az "mp3-as óra" ötlete nagyon nagy és ha a hibáit kiküszöbölik, valamint, ha följebb srófolják a képességeit és realizálják az árát, akkor a jövő eggyik slágere lehetne. Ezt az Apple-t ismerve én inkább a konkurens gyártóktól várnám, hogy ők is mihamarább jelenjenek meg saját tervezésű, de ezen az ötleten alapuló megoldásaikkal.

Addig pedig megmarad ez is az újgazdagék szűk látókörében, akik megveszik a trendi cuccost emós kisfiuknak, hogy az pár hétig menőzzön vele a suliban, aztán jöhet a kuka meg a legújabb nyalóka...

[ Szerkesztve ]

XY

(#50) dabadab válasza sti10p (#49) üzenetére


dabadab
titán

"Addig pedig megmarad ez is az újgazdagék szűk látókörében, akik megveszik a trendi cuccost emós kisfiuknak, hogy az pár hétig menőzzön vele a suliban"

Hát még szerencse, hogy neked ennyire széles a látóköröd :D

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.