Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Hát ez egyáltalán nem baj.Mondjuk a nagyobb se kellene

duree54

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Mindig épp azt mondja ami érdekében áll..

(#3) Lirion


Lirion
addikt

Elég nevetséges ez a jobs, hogy mindent lefikáz, mindenre azt mondja, hogy nincs rá szükség, aztán mégis belekerül a termékekbe. Az viszont zseniális, hogy mégis el tudja ezeket adni forradalmi újdonságként..

(#4) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Szerintem ez elhamarkodott ítélet kedves Jobs uraság...
Aztán jövőre kijön az iPad 7" a következő szlogennel: "Kisebb, tehát könnyebben magaddal viheted" :))

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5) RaveForce


RaveForce
veterán

elég hiteltelenek már ennek a palinak a kijelentései.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) Alwares


Alwares
aktív tag

Úgy és csakis úgy jó ahogy ő mondja.. -.-

(#7) floatr válasza X3B6O0X (#4) üzenetére


floatr
veterán

És tegyük hozzá: forradalmi és innovatív újítás lesz, hogy 7"-os :D

(#8) g3d


g3d
tag

Ami azt illeti én sem vennék 10 col alatt, de Jobsnak üzleti érdeke most ezt mondani.

(#9) stevve válasza g3d (#8) üzenetére


stevve
nagyúr

Nyilván, mivel a konkurensek többsége 10" alatt tervez táblát. Most ezt kell szajkózni.

(#10) rudymester


rudymester
senior tag

Mondjuk 2 év múlva megjelenik az iPad "mini" és akkor ezt tolja SJ: "Ez kell nektek bárányaim, vegyétek, vigyétek!" A báránykák pedig szépen meg is veszik és hírdetik az igét az internet züllött bugyrain, hogy "Ti ezt nem értitek, ez egy nagyszerű találmány".

Bocsánat, ez most kijött csak úgy... :B

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Arra kíváncsi lennék (lettem volna) hogy árban hova pozicionálják úgy, hogy ne ölje meg a Touch-ot, és egyben a nagy testvér állásait se veszélyeztesse.

(#12) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Uuuu megint megmondta az apple fanok velemenyet:)

(#13) manchester85


manchester85
addikt

Mondott valamit a saját termékeiről, illetve a pletykák megcáfolására. Ezen mit kell már megint így kiakadnotok, ennyire unalmas életetek van? :U Senkinek nem szólt be, a saját termékpalettájáról beszélt.

i6 Silver

(#14) littlelion21 válasza manchester85 (#13) üzenetére


littlelion21
addikt

Na igen, ő azon kevesek egyike aki bármit mondhat, az valakinek mindig sz@r lesz.
Az már más kérdés hogy tett is ezért egy s mást...

(#15) stevve válasza manchester85 (#13) üzenetére


stevve
nagyúr

Az eredeti mondásban nem csak a sajátjairól beszélt sajnos. Ha ezt tenné, senkit nem érdekelne. Az a gond, hogy a tutit mondja mindig. Nem unalmas az életem, csak néha olvasok. :D

(#16) #16820480 válasza floatr (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

"we bring 7" to the world" :D
jó lesz az, majd ha ők is úgy akarják.

(#17) Gengi válasza #16820480 (#16) üzenetére


Gengi
senior tag

:R . Mikor ezt olvastam nekem is ez jött le :). Dehogy hülyeség... Csak álljatok át a 10-es szegmensbe ,amint üresebb a pálya majd ledobjuk az almatomot :D.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#18) maláj


maláj
őstag

melós pityu kopasz feje már megint baromságokat vinnyogott :DDD
de már hozzászoktunk ;]

(#19) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Ha lenne sem ismerné be.. HAZUDIK :D:D

(#20) Dotcom


Dotcom
aktív tag

ugyanmár...biztos hiszünk neki...

emlékeztek, amikor kijöttek a netbookok, jöttek a hírek, hogy az apple is kis formátumú gépet készít, aztán jött az iSten és megcáfolta, mondván 13,3-nál kisebb gépet nem fognak gyártani, mert az túl kicsi képernyő a normális használtra...

aztán most mi jön? egy 11-es air...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#21) Karma válasza Dotcom (#20) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk a belseje továbbra se netbook, valószínűleg az ára se.

“All nothings are not equal.”

(#22) moonman


moonman
titán

"Az Apple első embere szerint a héthüvelykes kijelző nem elegendő a megfelelő felhasználói élmény biztosítására."

és 3,5" elegendő?

(#23) gerilee válasza moonman (#22) üzenetére


gerilee
aktív tag

Ha nem kapnék herótot a lájkolástól, ezt most lájkolnám... :DDD

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#24) Dotcom válasza Karma (#21) üzenetére


Dotcom
aktív tag

ez így van, de nem is a teljesítményéről beszélt anno.

egyébként nekem jobban bejön a 7-es Galaxy Tab, könnyebb tartani, egy kézben is lehet átfogni, anno az iPaddal ez volt a problémám, amit több teszt is leír, hogy nehéz tartani.

[ Szerkesztve ]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#25) moonman válasza gerilee (#23) üzenetére


moonman
titán

;)

(#26) Karma válasza Dotcom (#24) üzenetére


Karma
félisten

A valóságban meg nem az.

“All nothings are not equal.”

(#27) Dotcom válasza Karma (#26) üzenetére


Dotcom
aktív tag

pedig de, persze csak hosszabb távon.

hirtelen most ez a teszt jutott eszembe:

"A legelső, ami eszembe jutott, hogy mennyire vékony. Kézbe véve, nagyon könnyűnek tűnik, egy kis idő után a kezemben tartva azonban nagyon nehéznek."

"Simán végignéznék egy egész esés filmet rajta, ha nem kellene kézben tartanom az iPadot közben. A lábamra fektetve a nyakam fájdult meg, a térdemet stevejobsosan átlendítve a térdem fájdult meg. A combomra téve a gépet, a tetejét pedig az asztalra támasztva volt a jó pozíció, de kell az a kiegészítő tartó. Esetleg párnát is tehetek alá vagy egy babtáblát, hogy ne kelljen fölé hajolni."

jöttek pl az apple hírek arról, hogy pl milyen sok területen használható az iPad, pl. autókereskedők használják a bemutatótermekben, stb.
ha ezt nézzük, akkor a Galaxy Tab mérete folytán még jobban használható ezeken a helyeken...

[ Szerkesztve ]

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#28) joey04


joey04
titán

Egyetértek. igaza van Jobsnak. Mondom ezt úgy, hogy ha sikeresek lesznek a kisebb tabletek, tudom, hogy lehetséges, hogy az Apple is ki fog dobni olyat, ás akkor ez a nyilatkozat semmis lesz. És mondom ezt úgy, hogy nincs és nem is lesz iPadem, sőt, semmilyen tabletem. Szóval nekem mindegy milyen méretekben lesznek. De kívülállóként igazat adok neki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Thome


Thome
addikt

Ügyesen csinálja, jó az üzletpolitika, az etetés. Most ezt szajkózza, mert a többiek ebbe az irányba mennek, ez az érdeke. Lesz még itt 7 colos iPad. De legalább úgy szajkózná, hogy nem fikázza le teljesen a másikat, mert ez nagyon jó ürügy/ok arra, hogy leszólhassák... Néha viszont ütni lehetne a hülyeségeiért...

(#22) moonman: Te szívesen járnál egy 7"-os telefonnal?

(#30) Dotcom válasza joey04 (#28) üzenetére


Dotcom
aktív tag

egyetértesz magaddal? gratu...

amúgy meg a lenti autós példánál maradva, igenis belefér egy zakózsebbe, és könnyen elteszi-előveszi az árus. ezt az iPaddal nem tudja megtenni, max villogni lehet vele. és a többi területre is érvényes ez. egy kézben át tudja fogni, stabilabban, akár hadonászhat is vele, magyarázhat stb. nem ejti el, miközben szabadabban mozog.

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#31) joey04 válasza Dotcom (#30) üzenetére


joey04
titán

azért linkeltem, hogy látható legyen, hogy már jóval korábban is ez volt a véleményem, nem most fogalmazódott meg. Ahogy írtam, nekem aztán mindegy mekkora, mert egyik sem kellene soha semmire. De ha választani kell, akkor inkább 10".
persze ez csak a méret szempontjából. mert rendszer szempontjából mindig az iOS-t választanám, mérettől függetlenül, de egy 7 vagy 10 iPad közül is az utóbbira voksolnék , és egy 7 vagy 10 droid tábla közül is az utóbbi lenne a befutó

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Dotcom válasza joey04 (#31) üzenetére


Dotcom
aktív tag

tehát összefoglalva: neked mindegy mekkora, de 10"-nál nem adod alább...

hiába, a méret a lényeg... :DD

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#33) moonman válasza Thome (#29) üzenetére


moonman
titán

"Te szívesen járnál egy 7"-os telefonnal?"

nem ezen van a hangsúly. a kijelentés önmagában baromság volt. bármekkora felület elég, ha az jól van kihasználva.

[ Szerkesztve ]

(#34) plus44


plus44
veterán

1. Marhaság
2. Akkor vigyék le az Ipad-ek árát...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem Jobs diktál, hanem a piaci igények! Ennyi csak, hiába is okoskodik.

(#36) Thome válasza moonman (#33) üzenetére


Thome
addikt

Ebben egyetértek. Bár 2,5-3" alá semmiképp nem mennék.

(#35) hemaka: Ennek ellenére mégis beletrafál többnyire. És viszik a cuccait, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#37) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Jól látja Steve, a 7 coll túl kevés egy tabletnek, főleg amelynek érintésérzékeny felülete 11 egyidejü érintést érzékel

Cseberből vederbe

(#38) #16820480 válasza LEFTHORSE1 (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

11 egyidejű érintést? hány ujjuk van ezeknek a mérnököknek az almánál? :)

(#39) Solten válasza moonman (#22) üzenetére


Solten
addikt

Hehhe, ott a pont.

Saor Alba

(#40) RaveForce válasza #16820480 (#38) üzenetére


RaveForce
veterán

felvétel csak táltosoknak :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) LEFTHORSE1 válasza #16820480 (#38) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Biztosan azért 11 hogy 2 ember is tudja egymással szembe állva tapperolni, pl társasjátékoknál

Cseberből vederbe

(#42) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most azért nem jó a 7" mert nincs ilyen termékük, majd kidobnak 7"-al egy gépet, és az lesz a megváltó, aki az alatt vagy felett használ igazán hülye, és nem halad a korral, a sok kis.... flém lenne. :)

https://vertigostore.eu

(#43) #71321344


#71321344
törölt tag

én örülnék egy 7"-osnak és ez a "hülye aki 10" alatt taperolni próbál" kicsit rosszul esik, mert én használom az ők 3,5"-os kütyüjét..
az megvolt hogy az összes techportál szalagcímén RIM, meg SJ idézetek voltak, hogy mire hány inch kell. érdekes :DDD

(#44) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezek szerint az Iphone esetében csak duma a felhasználói élmény.
A telefonok érthető okokból nem fogják ezt a méretet elérni, viszont Steve szerint hülye aki 10 alatt tapicskolnki akar.
Ebből nekem az jön le, hogy az érintős telefonoknak semmi értelme.
A két termék marketing dumája kicsit üti egymást.

Iphone:
Tökéletes felhasználói élmény
Ipad:
nem lesz 10 alatti gép, mert kissebb méretben nem élmény a tapicskolás.
:U

szerk:
Joey:

"ha sikeresek lesznek a kisebb tabletek, tudom, hogy lehetséges, hogy az Apple is ki fog dobni olyat, ás akkor ez a nyilatkozat semmis lesz."

Stevenek mindíg igaza van. Így nem lesz semmis,csak meg lesz magyarázva.

Hülye aki ekkora képernyőn akar érinteni, de mivel ennyi hülye van ezért mi nekik is csinálunk gépet. Mert az almagyár gondol a hülyékre is, hisz nem kirekesztő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) #16820480 válasza Ricardo (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

és az egészben az a vicces, hogy az ipad gui az tök ugyanolyan, mint a negyedakkora touch és iphone, csak esetleg egyes programok vannak a nagyobb felbontásra optimalizálva (több oszlop, stb).

egyébként nincs ezen mit magyarázni, ha majd kihozzák a 7"-ost, akkor az lesz, hogy mert ők nem úgy csinálták meg, hanem jól. "we reinvented 7 inch"...

(#46) joey04 válasza #16820480 (#45) üzenetére


joey04
titán

mert ők nem úgy csinálták meg, hanem jól.
ebben egyébként van valami (nem konkrétan a tabletre gondolok)
szokásos példám, a copy paste. Amíg nem volt az iPhoneban, egy kicsit sem hiányzott, mert a többiben olyan szarul, kényelmetlenül volt megoldva, hogy nem használtam, vagyis kb olyan, mintha nem is lett volna. Ezért nem is hiányzott az iPhoneból sem. Aztán amikor megcsinálták közel hibátlanul, könnyű kezelhetőséggel, akkor mindjárt elkezdtem használni is. És most már baromira hiányozna, ha nem lenne. Szóval vicces vagy sem, az Apple ebben jó, hogy régen meglévő dolgokat úgy reformálnak meg, hogy szinte valóban újnak hat. Tényleg mindent ők találnak ki, csak másodszor. Így a legtöbb esetben a reinvented kb megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.