Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#172) tDr1v3r válasza Chaser (#164) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oltási akcióhét van, elvileg van minden is most, az összes itthon elérhető vakcinából lehet választani - talán nekem is ezért lett szerencsém hogy kérhettem Modernát harmadiknak. (Nekem foglalt időpontom volt, nem is tudtam előre hogy akcióhét lesz.)

Alapvetően azért mondtam a foglalást mert múlt héten sokan voltak az oltópontokon, most már lehet kevesebben vannak (tegnapi oltási adatok elég ergyák), kisebb az esély arra hogy megfertőződj. De mindenképpen vegyél fel maszkot (kötelező) meg fertőtleníts kezet, szóval tedd meg a szokásos dolgokat a védelmed érdekében, nem lenne szerencsés most benyelni ezt a fost úgy hogy az egészségügy khm... az átlagnál is szarabbul megy.

Nem, nem fizetős és nem is lesz az, a kezdetek óta ingyenes - az állam felelőssége biztosítani a védelmet.

Steve_Brown, jajj ne aggódj, nem lesz több EU-s vakcinánk addigra, húsvétra lejár az összes Pfizerünk szavatossága. :DDD Új variánsokra nem foglaltunk semmit elvileg se a kínai, se az orosz oldalról, de sztem a 4. oltás nyárra lenne csak aktuális azoknak akik mostanában oltottak.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.