Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Slystyle


Slystyle
őstag

A Mirror's Edge megéri nagyon, bár már megvan. A Lost Planet 2 se rossz annyiért.

(#2) rt06 válasza Slystyle (#1) üzenetére


rt06
veterán

sulyos* sam-et mindenkinek

*: tudom, hogy szo szerint nem az

p.s.: hogy ez miert valasz lett, azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3) Gyula84


Gyula84
veterán

A HAWX2 nem nagyon a megérős fajta és le van árazva :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#4) gtasystem


gtasystem
őstag

nagyon jó ez a SS gold csomag..most nem tudom hogy ezért-e de a Second Encounter csak 1,99.. :D
úgyhogy már be is figyelt.. :DDD

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#5) BigStraw


BigStraw
senior tag

Hmm... SF4 :) nem rossz áron van

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#6) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mirrors Edge a legrosszabb árfolyamon is számolva 700FT. NEm rossz! :DDD

PS4

(#7) Rent


Rent
senior tag

áraznák már le a team fortress2-őt 75% körülire...

(#8) Doki16 válasza Rent (#7) üzenetére


Doki16
addikt

Nem olyan rég volt 5 euró az Orange Box, de sztem megint le fogják árazni, idáig minden alkalommal le volt. Én meg a GTA4-et várom.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9) rt06 válasza rt06 (#2) üzenetére


rt06
veterán

juteszembe, nem tudja valaki, hogy mi az a zene, ami a serious sam karacsonyi trailer-je alatt megy?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) Rent válasza Doki16 (#8) üzenetére


Rent
senior tag

ij annyit adnék is érte, abból most nézem csak a hl2 van meg (meg ahhoz nekem a lost coast, és a hl2 dm, de ez a 2 orangeban nincs). Ezért ha megveszem, akkor a benne levő hl2-őt el tudom ajándékozni? :)

(#11) Doki16 válasza Rent (#10) üzenetére


Doki16
addikt

Elvileg igen.

Extra copies will only be issued as a special promotion in the following cases:
Users who own "Left 4 Dead" and then go on to purchase "Left 4 Dead + Left 4 Dead 2 Bundle" will receive an extra copy of "Left 4 Dead"
Users who own “Half-Life 2” and go on to purchase “The Orange Box” or the "Valve Complete Pack" will receive an extra copy of “Half-Life 2”.
Users who own “Half-Life 2: Episode One” and then go on to purchase the "Half-Life 2: Episode Pack”, “Valve Complete Pack” or “The Orange Box” will receive an extra copy of “Half-Life 2: Episode One”.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#12) maláj


maláj
őstag

Mirror's Edge €2.49 :R

(#13) zseko


zseko
veterán

Aki vásárolt már a The Hut-on, az írna nekem, hogy a lakcímet hogy kell kitölteni, meg hogy mennyire biztonságos a bankkártyám adatait megadni így, mert nem tudok csináltatni külön netkártyát, paypalt nem fogad, új számlát meg ezért nem nyitok, viszont 2 játék nagyon érdekelne onnan amennyiért adják.

HR24.hu

(#14) Scholes9 válasza Rent (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

El tudod majd ajándékozni, nekem megvolt Steamen a HL2 és megvettem az OB-t, így el lehetett ajándékozni egy HL2-t :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Krájzisz Maximum Edition 4,99euro igencsak megéri, én anno 17-ért vettem, bár akkor annyiért is megérte, mivel boltban drágább volt, de ez az ár most mindent üt :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Orange Boxot má' a népnek! ;] Legutóbb lecsúsztam róla, mikor 5 euró volt. :O

(#17) JSaN


JSaN
addikt

RUSH mar meg van king sbounty legend nekem boven eleg. tobbi nem erdekel.
Crysis sima meg van, a warheaden erosen gondolkodok még 2,49 siman meger.
Remelem sima crysis nelkul is megy steamen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#18) Niczo


Niczo
senior tag

a Crysis mindkét részén ez a [moderálva] securom van :W
nekem megvan az első rész dobozosan, ott sem a dobozon, sem a kézikönyvben egy szót sem írnak ilyen másolásvédelemről :((

JSaN: nem kell neki az alapjáték

[ Módosította: ollie ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#19) Blaise válasza Niczo (#18) üzenetére


Blaise
veterán

3rd-party DRM: SecuROM™ 5 machine activation limit

Ez mit jelent pontosan? Ötöször telepíthetem fel összesen, vagy egyszerre öt gépen lehet fent? :U

(#20) ollie válasza JSaN (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen a Rush?

***

(#21) JSaN válasza ollie (#20) üzenetére


JSaN
addikt

Jo kis logikai game, nekem tetszik.
Am van neki demoja, tobbet nem tudok mondani rola.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22) JSaN válasza JSaN (#17) üzenetére


JSaN
addikt

Ja es a doom pack is mar meg van nekem, még a a quakecon akcio kereteben osszel megvettem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#23) orkester válasza ollie (#20) üzenetére


orkester
senior tag

Rush-t én is csak ajánlani tudom, ennyit bőven megér. Sógorom vette meg még 50%-os akcióban pár napja, ennyiért szerintem én is beszerzem. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#24) Niczo válasza Blaise (#19) üzenetére


Niczo
senior tag

elvileg ötször lehet feltelepíteni, bár remélem mint a batmannál uninstallkor lehet revoke-olni a kulcsot (bár még ott sem próbáltam, de állítólag lehet)

amúgy ez milyen ez a Section8 2eurót megér? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#25) Scholes9 válasza Niczo (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem 5 különböző gépre lehet feltenni, de ez sem biztos, h így van, tényleg jó lenne tudni, h ez mit is jelent pontosan :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) Niczo válasza Scholes9 (#25) üzenetére


Niczo
senior tag

elvileg nem kell tartani tőle [link] de oda kell figyelni rá (nekem akkor se szimpatikus ez a megoldás)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#27) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok!

én is szeretnék vásárolni játékot viszont a kártyám nem dombornyomott, így regisztáltam a Paypal-ra. Befizettem 40EUR-t de már harmadik napja nem sikerült jóváírni a számlán. Állítólag normális a párnapos átfutás, azonban már így is több játékról ez miatt csúsztam le. ezért megkérem akinek lenne lehetősége az a Crysis packot nem venné meg természetesen elutalom a vételárat előre....OTP-s vagyok... :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#28) Wolverine válasza kulerr (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Menj be a bankba és kérdezd meg, alkalmas-e a kártyád a webes fizetésre. Lehet, hogy igen - a dombornyomott számok és név ennek nem feltételei.

szerk: amúgy a mai kínálat sem annyira érdekes számomra, max. a Global Agendán gondolkodnék el...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) JSaN válasza kulerr (#27) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem is sima(nem dombornyomot) mastercard kartyam van, es tudok vele barhol vasarolni online. Steam Zavvi paypal stb, en is OTP-s vagyok.
Ha még nem probaltad ki online, probald megvenni steamen a crysis-t.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#30) azbest


azbest
félisten

Na egy Crysis pack nekem is befigyelt (Crysis + Warhead + Wars hálózati játék), annó az ingyenes napokon játszottam a wars-szal de akkor sok volt a buta és a csaló, remélem átlagos napokon nincs ilyen :)

Ma géptakarítás alkalmából visszatettem az ati hd3650 kártyát, hogy ráéreztem hogy kelleni fog :D

[ Szerkesztve ]

(#31) kulerr válasza Wolverine (#28) üzenetére


kulerr
őstag

(#29) JSaN ez a krátyám lenne (multipont Maestro)és nincs rajt a kód a hátulján amit kér kártyás fizetésnél...vagy van más lehetőség is :F

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#32) nepszter1 válasza azbest (#30) üzenetére


nepszter1
addikt

itt is befigyelt :C

(#33) Wolverine válasza kulerr (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Maestro? Az szívás, azzal valóban nem lehet online fizetni, csak egy kiegészítő csomag megvásárlása után (ami azonban elég drága).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) JSaN válasza kulerr (#31) üzenetére


JSaN
addikt

Ja hogy ez maestro multipontontos kartya? Hat igy az nem alkalmas online vasarlasra sajnos.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35) kulerr


kulerr
őstag

Nagyon nagyon nagy köszönet dbius fórumtársnak aki ismeretlenül is segített hozzájutnom a Crysis packhoz. :R :R

Köszönöm!!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#36) dbius válasza kulerr (#35) üzenetére


dbius
veterán

Szivesen :K :R

(#37) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na Sim City 4 már meg is véve! :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#38) Rent


Rent
senior tag

remélem ma végre sikerül jóárasítaniuk az orange boxot. :)

(#39) kovsol


kovsol
titán

ma szülinapom van és guild wars -t akarom venni :B szóval remélem ott lesz majd a listán

May the Force be with you!

(#40) scorpy02 válasza Rent (#38) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Én is azt várnám már, reménykedjünk! :)

(#41) Rent válasza scorpy02 (#40) üzenetére


Rent
senior tag

November környékén már 1x 1 napig 5,75 re le volt árazva, na annyiért vinném én is :)

[ Szerkesztve ]

(#42) zseko válasza Rent (#41) üzenetére


zseko
veterán

Én akkor meg is vettem :))

HR24.hu

(#43) sith7 válasza kovsol (#39) üzenetére


sith7
nagyúr

Isten éltessen !

(#44) davep


davep
tag

Megint jó játékok fillérekért. Kár hogy egyik sem linux-os így tárgytalanok. Jöhetne már a linux-os steam végre...

Machete don't text

(#45) cskamacska válasza davep (#44) üzenetére


cskamacska
addikt

Éés az pontosan min is változtatna? Lényegesen több játékot fejlesztenének Linux alá? :P Tény hogy Mac OS X már csak egy lépésnyire van a Linuxtól, de /pillanat a kiadók a Windows-os PC-t úgy általában letojják portolás szempontjából(nem hogy PC only címek he ;] ), Mac abszolút másodlagos még ehhez képest is, a Linux kompatibilitás kérdése pedig valószínűleg a fasorban sincs. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46) infectedmann


infectedmann
őstag

Én lemaradtam a leárazásokról mint a borravaló. Sajnos a számlámon nem volt pénz és időm sem volt elmenni a bankban így nem tudtam megvenni pár gyöngyszemet :( No majd dobozosan megveszem őket ha már olcsóbbak lesznek :P

(#47) davep válasza cskamacska (#45) üzenetére


davep
tag

Reményeim szerint annyit, hogy amit kihoznak OSX-re azt kihozzák Linuxra is. Már az bőven elég lenne. Ellenék én a L4D-el me SC2-vel is. Meg valahol meg kell tenni az első lépést...

Machete don't text

(#48) sti


sti
tag

De éreztem a Dead Space-t. Bárcsak így jönne be az Orange Box-os megérzésem is.

(#49) h_mate


h_mate
tag

srácok egy left4dead négyes packot be kéne vállalnunk négyen:)
mint tavaly a l4d 1-gyel.

Suhognak a Fuck.

(#50) Rent válasza h_mate (#49) üzenetére


Rent
senior tag

mennyire jön ki /db, ha négyen megvennénk? jelenleg 7eur 1db l4d2

engem esetleg érdekelne, de hogyan lehet megoldani 4-en? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.