Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Régebben nem úgy volt, hogy ezt csak akkor lehet bekapcsolni ha tisztán AMD gépe van az embernek? Értem úgy hogy AMD processzor, AMD chipset, AMD videokártya.

Minden esetre nálam továbbra is ki van szürkítve CCC-ben, márpedig a HD6850 az DX11-es... csak épp Intel processzor van alatta.

Turenkarn

(#2) gabesz199 válasza Tyrel (#1) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Lehet hülye kérdés de egy windforce 6870 el menne ez a dolog ha full amd gépem van? ÉS. Miben jobb az elödjénél?:D

Mosoly :)

(#3) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Hogy-hogy nincs Windows 8 támogatás Chrome-hoz ? :F

PS4

(#4) danikollar válasza mrhitoshi (#3) üzenetére


danikollar
őstag

Úgy néz ki egyelőre win8-on, csak az IE10, de biztos lesz hozzá majd plugin. Nem olyat égetően szükséges dolog ez, hogy ne lehessen rá várni.

(#5) mrhitoshi válasza danikollar (#4) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Persze, csak meglepődtem.

PS4

(#6) Kapszaicin


Kapszaicin
tag

Nekem bekapcsolható ez a funkció, és intel gépem van, 7970-el. de neke eddig se nagyon volt bajom a youtube-os videókkal.

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

(#7) apatyas


apatyas
Korrektor

Képzelem milyen lehet katasztrófa filmet nézni, földrengésest, bekapcsolva felejtett Steady Video-val :DDD

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#8) Kapszaicin válasza apatyas (#7) üzenetére


Kapszaicin
tag

Eddig még nem jutott eszembe ilyesmi, de szerintem ott nem fogja korrigálni.

Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

(#9) LordX válasza mrhitoshi (#3) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem itt nem a Windows 8 hanem csak a MetroUI támogatásról van szó. A Firefox plugin, ami elvileg "csak" Win7, tökéletesen működik a desktopos Win8-on, most teszteltem. "Win8-as" Róka és Átmenetifém meg addig nem lesz, amíg a MS csak IE-t engedi fel a metróra.

(#10) vinibali válasza gabesz199 (#2) üzenetére


vinibali
őstag

senki nem mondta, hogy jobb lenne. a SteadyVideo egy alapvetően AMD APU-ra készített dolog, ahol a CPU és GPU is AMD. hogy átvitték a dVGA mellé, csak plusz (nektek) :)
platformszintem jobb támogatást kapsz, ha fullAMD géped van

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#11) Abu85 válasza Tyrel (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen. Ez ma sem változott. Beleírtam a hírbe, hogy ez egy limitáció. Köszi. :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.