Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Itt videó az új egységekről: LINK
Protosz zerg elég jókat kap Terran nem....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) pincehely


pincehely
addikt

Jézusom. A Zerg, és Protoss brutálisan erős, és jól használható egységeket kapott.
A terran nem igen.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nyáron beta, már várom, de szerintem vagyunk ezzel így még egy páran.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) AS válasza pincehely (#2) üzenetére


AS
félisten

Zerg behúzós repülője már látásra is túl erős...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) TheSCRiN


TheSCRiN
csendes tag

Valaki megtaníthatná őket a százalékszámításra, ha az "utolsó" százalék ilyen sok időt vesz el...
Erős a gyanúm, hogy ez csak 2013-ban lesz kinn, vagy még később.

(#6) Pocok256 válasza TheSCRiN (#5) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem meg eros a gyanum hogy pont karacsony fele fog megjelenni ;-)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#7) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Egy ilyen semmitmondó kamu dumát érdemes volt kiadni, ja. :)

(#8) princeps27 válasza pincehely (#2) üzenetére


princeps27
tag

a battlehellion elég használható lesz, sztem inkább a prot nem kapott elég buffot.

(#9) G A M E R


G A M E R
csendes tag

A nyáron már indul a béta, szóval nem kizárt egy ősz végi/téli megjelenés. Azt ígérték (mondjuk a Blizzard és az ígéretei...) hogy 2012-ben 3 játékot adnak ki. Diablo 3, WoW kieg, meg ezt. Épp ezért halasztották el idén a BlizzCon-t. Szerintem kint lehet idén a Heart of the Swarm. Már csak a multin kell dolgozniuk, mert elég kiegyensúlyozatlannak tűnik.

A zergnek kellett a buff, de egy kicsit túllőttek a célon. A Viper nagyon meggyengíti a protoss Colossust és a terran Thort (ha egyáltalán megmarad). A legújabb Battle Report szerint azért a hydralisk is tök gyors lett, szóval a zerg már elég erős.
Protoss túl erős volt már eddig is, őket hagyhatták volna. És kár a Carrierért, mert ritkán használták, de azért jó egység volt. Ez a Tempest meg az 1000-es (22-es) lőtávjával kicsit már sok.
Terran részről kevésnek érzem a fejlesztéseket. Kéne még egy normális gyalogos egység, mert már nagyon unalmas a Marine-Marauder-Medivac (megtámogatva Ghost és Viking supporttal). Kevesebben választják a mech játékot protoss ellen, és kéne a változatosság.
Sok év kell még ennek a játéknak, hogy balanszos legyen. Anno a BW-ben is kb 2004-re lett nagyjából kiegyensúlyozva minden. Itt is jön még a protoss kieg, és csak után lesz itt rend. :)

(#10) Wolverine válasza G A M E R (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, arról volt szó, hogy minimum 2 játék megjelenik idén. (nem mellesleg az sem véletlen, hogy a Blizz nem jelent be megjelenési dátumot... csak akkor, amikor már garantáltan tartani tudják)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Pocok256 válasza Wolverine (#10) üzenetére


Pocok256
veterán

Mintha bármit is tudna tartani a blizz ... Nézz rá a diablo 3 ra mikor kiadták egy halom bughalmaz volt , de még midnig az se pvp se normális acsik se balansz se semmi ... Ez a Blizzard már nem a régi blizzard sajnos :O

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#12) Wolverine válasza Pocok256 (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Balance-ot nem is ígértek; az achikkal nálam semmi baj sincs (amikor volt, akkor nem ment az ezt rögzítő szerver, vagyis nem buktam semmit, mert minden pótolható volt); és bugot sem találtam eddig. A D3 pont olyan volt a megjelenésekor, mint amilyenre számítottam; és most, 1 hónappal később is pont olyan, mint amilyenre akkor számítottam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Pocok256 válasza Wolverine (#12) üzenetére


Pocok256
veterán

Nálam meg haveri körömbe mind a mai napig random öcsiket kapunk partyba lépéskor vagy éppen nem kapunk öcsiket hiába csináljuk meg :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14) #05364992 válasza TheSCRiN (#5) üzenetére


#05364992
törölt tag

Nincs baj a matekjukkal, a szoftverfejlesztésben mindig él az alábbi szabály: [link] :D

(#15) Wolverine válasza Pocok256 (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy achi teljesítésekor a party minden tagja megkapja azt; egyéb dolog akkor villan, amikor teljesíted (pl. van olyan achi, hogy legyél partyban minden kaszttal - ez nyilván randomnak tűnik, ha meg sem nézed, mit kapsz meg...). Az utóbbi szerintem csak akkor fordul elő, ha épp nem megy az achiszerver, de ezzel nem találkoztam vagy két hete. Erős a gyanúm, hogy mégsem teljesült valamilyen feltétel és azért nem villant :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) Pocok256 válasza Wolverine (#15) üzenetére


Pocok256
veterán

Nálam a meg van minden tabom a ládába achi villant be mikor egyikünknek sem volt szóval :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#17) princeps27 válasza G A M E R (#9) üzenetére


princeps27
tag

terran ellen inkább a tankokat kell kihúzkodni (am thor bennmarad), a reportokban főleg az új képességeket/egységeket mutatják be pl: hydra speed (továbbra is használhatatlan lesz sztem). A Tempestre azt mondta David Kim, hogy gyenge lesz mert a nagy range miatt kicsire kellett tenni a dpsét. Terrannál meg pont hogy evvel javítják a mechet warhound, battlehellion.

(#18) cheatergs


cheatergs
senior tag

Hát igen, az utolsó százalék a legnehezebb, hisz az a dátum maga. :))

Mindig minden mindegy

(#19) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Sztem azért nem tudnak időpontot mondani, mert úgy felpörgött a dio3, hogy megsaccolni se tudják mikorra cseng le, amikor lenne esély elpasszolni pár példányt ebből a rétestésztából.

(#20) hoeerny


hoeerny
tag

Lol, akkor mit kábitanak itt a 99%-al, ha az 1% még fél év lesz. Akkor mondjanak 80%-ot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.