Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Viktor77 válasza Gergosz2 (#50) üzenetére


Viktor77
titán

De, 10+ millió aktív előfizetője van a WoW-nak. Ebben különbözik a Blizzard más cégektől, hogy rendre aktív előfizető számot ad meg, nem eladott példányszámot (ami természetesen ennél sokkal több).

Az ilyen "én meg a haverom, meg annak a haverjai abbahagyták" hsz-eket meg hagyjuk már. Semmit nem mutat, jön a helyetekbe 6 másik ember.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52) Healbacsi válasza Gergosz2 (#50) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ki mondott mast?

(mellesleg mondj egy olyan jatekot, amely 5-6 eveig napi rendszeresseggel lekot vkit.. ugye nem sok van ilyen a wow kivetelevel.. ugye ugye..ha a tor fele ilyen jo, akkor mar megeri majd vele jatszani)

[ Szerkesztve ]

(#53) velizare válasza Jarlaxle (#21) üzenetére


velizare
nagyúr

/shrug
nitrót, kéziféket. :P

@Meglivorn: érdekes a war-t illető véleményed, mivel a blizzard nem keveset merített belőle a warcraft univerzum megalkotása során.

a wowklónozást meg nem igazán tudom mire vélni, mert a játék harci mechanizmusáról kb. semmit sem tudni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#54) Kassadin válasza oriic (#9) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem véletlen az összehasonlítás, a wow a vezető mmo már elég régóta...Minden mmo-t hozzá hasonlítanak a legtöbben, és természetesen ez is a wow riválisa lesz...Ha nem fuccsol be természetesen.

(#55) oriic válasza Kassadin (#54) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt én megértem, csak engem az zavar hogy sok ember már azzal jön hogy wow így wow úgy, meg hogy majd meg sem közelíti, meg csak hogy egy klón lesz. Ok vágom én hogy a wow nagy játék, milliós felhasználói táborral,marha nagy népszerűséggel, de azért ne szóljanak már le az emberek egy újoncot főleg úgy hogy még meg sem jelent. :U

Live-Die-Respawn

(#56) Viktor77 válasza oriic (#55) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos ez is az általános hype-ból fakad. Sok MMO lett már beharangozva WoW-verőként. Meg lehet nézni bármelyiket, közel sem lettek azok.
Az ember már szkeptikus.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#57) Kassadin válasza oriic (#55) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel mindegyik mmo a wowot akarja letaszítani, azt hiszem ez érthető.

(#58) GeryFlash


GeryFlash
veterán

warcraft klón, sw köntösben és hasonló szar grafikéban

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#59) Djuree válasza GeryFlash (#58) üzenetére


Djuree
félisten

ennyi erővel minden mmo wow klón. köszönjük az értelmes hsz.-edet :R

Viktor77: sztem már az aion is veri a wow-ot. wow-oztam elég sokat, aion jobb sztem, szívesebben veszem elő az aion-t....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#60) kovsol válasza Djuree (#59) üzenetére


kovsol
titán

miért az aionba raktak már normális end game contentet ? Mert úgy hallottam max levelen elég gyér a game. És a WoW ott mutatja meg az igazi erejét, nem pedig azzal, hogy jó szintezni.

May the Force be with you!

(#61) thomboy


thomboy
tag

Off:
Ha ilyen sokan Aionozunk miért kihalt mindig az Aion topik? :D

On:
Nekem elsőre nem tetszett a WoW, ami nem igaz az Aionra, az bejött rögtön, de próbáltam pl (igaz bétában) ST online-t, RIFT-et, azok is jobban tetszettek, mint a wow, szóval lehet velem van a baj, de én ebben a játékban a mindenki által elérhető infók után nagyon nem wow vagy akármi klónt látok.
Grafika az meg azért ilyen mert sok játékossal vagy npc-vel már az Aion se bír, szóval erről ennyit (FF14-ről ne is beszéljünk, az szép, ha fél milliós géped van, ellenben játszon vele aki mazochista).
Várjunk csak, ja hogy EQ2 előbb kint volt mint a wow, ja akkor a TOR is inkább EQ2 utánzat... lol

Magával, hogy a BioWare!! csinál SW!! játékot, nálam visznek mindent. Fejlesztésben kb. DAO, ME idejében vághattak bele, szóval a DA2 csorbától annyira nem félek ebben az esetben.

Mellesleg most játszom a KotOR1-gyel és a játékmenet valamelyest megmaradt itt is, szóval inkább wow helyett az RPG szót venném elő többször sokak helyében.

Peace

[ Szerkesztve ]

| Trance 4ever |

(#62) Meglivorn válasza velizare (#53) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

"@Meglivorn: érdekes a war-t illető véleményed, mivel a blizzard nem keveset merített belőle a warcraft univerzum megalkotása során."

A WoW nálam egy spec történet, eredetileg nem érdekelt a játék, haverok kezdték el és nyaggattak vele. Sosem játszottam egyik Warcraft epizóddal sem, szal. lövésem se volt róla, csak hogy képek alapján nem tetszett (pl. "wtf, milyen rozsomák-fejű elfek ezek?") Aztán kaptam szülinapomra egy boxot, muszáj lett kipróbálni és megragadott :D Azóta a lore-ral is egészen tisztában vagyok, sőt kifejezetten kedvelem az elfeket :D.

@(#61) thomboy
Igen, pontosan erről van szó. KotOR, Bioware. Amikor elkezdték pletykálni, és még minden hivatalos forrás tagadta hogy lesz Bioware mmo, reménykedtem. Aztán Lucasarts elismerte a SW mmo-t de azt állították, a két trilógia között, a Bioware meg elismerte az mmo-t de hogy nem SW. Akkor azt reméltem, hogy Mass Effect mmo lesz, és szomorú voltam hogy "a SW mér' pont a két trilógia között?!".
Aztán kiderült hogy SW, Bioware, és azóta "akaromakaromakarom" állapotban vagyok XD. Persze nekem is vannak fenntartásaim, a grafika pl. nekem sem a szívem csücske (csak elfogadom, az indokokkal együtt, nem az a lényeg, ahogy a WoWban sem), vagy aggódom, hogy lesz-e elég end content hogy fenntmaradjon mint mmo.
De mindentől függetlenül, lesz pár kellemes hónapom, amíg szintezek a karakterekkel, és bejárom mindazt, amit nyujtani fog. Ebben biztos vagyok.

(#63) Wolverine válasza Gergosz2 (#50) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW regisztrált felhasználószáma valószínűleg túl van már a 25 millión is - a többiek abbahagyták vagy bannolták őket különböző okokból.
Az a 11 millió feletti előfizető azokat jelenti, akik aktívan fizetik a havidíjat, vagy az alapjáték megvásárlása utáni első, ingyenes hónapban vannak. Azok nincsenek benne, akik a) épp nem fizetnek elő; b) az ingyenes, 20 szintre korlátozott verzióval játszanak.
Kevesen játszanak a kezdetektől? Nem csodálom. Te játszol még olyan játékkal, amit 6 éve adtak ki?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64) nuke7 válasza berker (#11) üzenetére


nuke7
veterán

+1... szerintem ez nagyon-nagyon szánalmasan néz ki, kb. nem üti meg a kotor 1 grafikai szintjét sem, az androidos telefonomon szebb 3d-s játékok futnak... :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#65) Wolverine válasza nuke7 (#64) üzenetére


Wolverine
félisten

Te sem ismered az MMO-kat, igaz?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#66) GeryFlash válasza Wolverine (#65) üzenetére


GeryFlash
veterán

bakker 2011-ben nem kell már randán kinézniük, ez a wownál nem szebb, és az 2004-es átlag gépeken is jól futott, most meg 2011van

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#67) nuke7 válasza nuke7 (#64) üzenetére


nuke7
veterán

attól hogy nem tetszik, még ismerem...
wow-oztam kicsit, annyi.
de nagyjábol minden sw játékkal játszottam eddig ami 2000-től megjelent ha jól emlékszem, ez a játék is a SW miatt érdekelt, nem az mmo miatt.
hát, mostmár egyre kevésbé érdekel :(

(#66) GeryFlash: kb igen :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#68) Meglivorn válasza GeryFlash (#66) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Bocs, ez nettó baromság. Még a Catás grafikai update után is.
A dizájnt összekeverni a grafikai motorral meg egyenesen gáz.

(#69) GeryFlash válasza Meglivorn (#68) üzenetére


GeryFlash
veterán

megsúgom: a haverom gépén a wotlk tűrhetően fut a mai napig figyelj: 1,6Ghz celeron proci, és 32Mb mx4 videókari! 512 ram! 1024-ben!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#70) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Remélem megbukik és érkezik a hiba javítása:KOTOR 3 ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#71) Wolverine válasza GeryFlash (#69) üzenetére


Wolverine
félisten

Aha. Milyen grafikai beállításon? :U Mert azon a gépen a minimumon futtatva sem szabadna elindulnia. (persze ha valami szar tört szerveren játszik egy évekkel ezelőtti verzióval, akkor nem szóltam)
Nálam a Cataclysm egy Ahtlon XP 3200+, X800 XT, 3 GB RAM gépen mediumon is szenvedett erősen. A mostani gépen elfogadható a dolog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#72) whatever válasza GeryFlash (#69) üzenetére


whatever
aktív tag

wotlk a mai napig
törtserveren úgy hogy 20 ember van az egész világban lehet jól fut
na menj innen.

(#73) GeryFlash válasza whatever (#72) üzenetére


GeryFlash
veterán

3000ember de sebaj.... 1024-ben nem is teljesen minimális beállításokkal, szar igen egy 2002-es konfig a seggéből húzza ki az iylen grafikát ha jól van optimizálva.... de ennek lefogadom, a dobozára peccsni, minimális igény core2duo 1,8Ghz, 256 Mb vga 2Gb RAM... vicc....

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#74) GeryFlash válasza Wolverine (#71) üzenetére


GeryFlash
veterán

3.3-as patch

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#75) Viktor77 válasza GeryFlash (#74) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval tört. Kb 3-an vannak a szerveren.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#76) GeryFlash válasza Viktor77 (#75) üzenetére


GeryFlash
veterán

nem, valszeg elsőben kimaradtál az amúgy kötelező oktatásból és olvasás óráról, 3000ember... tauri na mondjuk ki

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#77) GeryFlash válasza GeryFlash (#76) üzenetére


GeryFlash
veterán

szóval ennyit arról, hogy nagy különbség lenne a 2004-es és a 2008-as wow közt... A cataclysm meg hova ne rohanjak, új vízeffekt, meg vmi igényesebb shaderekkel díszített buzis erdő... az mondjuk egy 128Mb-os 9200radeon fut 2,4ghz p4-essel.... és ez nem egy 2011-es gép...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#78) Viktor77 válasza GeryFlash (#76) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, kimaradtam. De te is, mert a számokat nem ismered. Javaslom a Tauri oldalán a server status menüpontot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#79) GeryFlash válasza Viktor77 (#78) üzenetére


GeryFlash
veterán

igen 23:00kor

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#80) Zsoldo válasza GeryFlash (#69) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Jól optimalizált. Ez egy nagyon kedves mondat. Dalaranba egy 32 MB-os videokarival?! Na ne vicceljünk. Röhejes milyen kijelentések hangzanak el egyesektől, hogy bizonyítsák nekik van igazuk.

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#81) GeryFlash


GeryFlash
veterán

szóval ez elég gyér indok, hogy azért nem lehet jobb graf.... Mondom 2004-es wow egy 2004-es nem mmo játékhoz képest is minimum jól nézett ki, meg kéne tanulni optimalizálni, ennyi, nem pedig ilyeneket a piacra dobni

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#82) Viktor77 válasza GeryFlash (#79) üzenetére


Viktor77
titán

Viccelsz? A szombat este 11 a WoW-ban szinte csúcsidő.

De ezt inkább ne itt folytassuk, így is sok lett az off.

Zsoldo: Hát ja, 32 megás kártyával esélytelen. Úgy is mondhatnám, szimplán hazugság. Úgy is állok a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83) GeryFlash válasza Zsoldo (#80) üzenetére


GeryFlash
veterán

dalába rohadtul kaad ez igaz, és 5eprc mrie betöltődik, bakker egy 2002-es gépen egy 2008-as gammma wtf wtf wft???

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#84) Zsoldo válasza GeryFlash (#83) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Lehet, hogy 2008-ba jött ki a wotlk, de új grafikus motort nem kapott meg semmit. Emiatt a gépigénye se nőtt a játéknak.

Viktor77: Egyetértek ^^ Ilyen emberekre szokták ezt használni: Vérpistike
Jelentés: " A hülyeség szintjéig menően vakmerő ember. Általában játékosok alkalmazzák arra, aki gondolkozás nélkül mindenkinek nekimegy." avagy: "A netes közösségekben tenyésző olyan (jellemzően tizenéves, de nem kizárt az idősebb korosztály se) egyed, aki másoktól hallott okosságok (vagy annak gondolt állítások) alapján osztja az észt

[ Szerkesztve ]

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#85) Viktor77 válasza GeryFlash (#83) üzenetére


Viktor77
titán

"szóval ennyit arról, hogy nagy különbség lenne a 2004-es és a 2008-as wow közt"

2002-es gép, 2004 és 2008 között meg szerinted nincs nagy különbség. És mégis akad?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86) GeryFlash válasza Viktor77 (#85) üzenetére


GeryFlash
veterán

ja 400ember dalába, óóh elnézést

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#87) GeryFlash


GeryFlash
veterán

am magasról teszek rá, hogy elhiszitek e vagy sem, haverom bcnél kezdte, és már akkor is néztem, hogy huh, de hát ehhez 64Mbos kéne, aztán amikor flement rá a wotlk, nem hittem a szememnek, és majdnem összeszartam magamat... de igaz... végülis ugyanaza a motor mint a 2004-es játéké.... de elég az offból, ha játék grafja lehet sokkal jobb, ázsiában is már évekkel ezelőtt 100-szor szebb játékok jöttek ki....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#88) Zsoldo válasza GeryFlash (#69) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Ja! Még egy apróság gondolom a Geforce MX4-ről írtál amik 64 MB rammal készültek :)

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#89) GeryFlash válasza Zsoldo (#88) üzenetére


GeryFlash
veterán

iegn, te aztán rohadt jól informált vagy :W :W :W :W :W :W :W :W :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#90) #05364992 válasza GeryFlash (#77) üzenetére


#05364992
törölt tag

Ha tört szerverről, meg wotlk-ról van szó akkor gondolom még messziről se volt Molten Front látva. 1024-ben maxra húzva az adatlapomon lévő vas simán beáll 10-15 FPS-el a földbe tőle, ha kicsit vaskosabb a tömeg. Márpedig rendszeresen olyan tömeg van, hogy a mobokat alig látni, plusz még egy nagy halom npc is csépel ezerrel.

Ezért nem is lehet egy mmo-t cutting edge grafikával ellátni, ha feláll jó pár raid-re való ember egy helyen, különféle cuccokban, különféle karakterekkel, abba bármelyik vas beleszakadna. Még akkor is beleszakad, ha egyébként a kirajzolandó cuccok nem bonyolultak. Itt most értekezhetnék a D3D9 alatti, két különböző modell renderelése közötti állapotváltások által elnyelt időről, ami ilyen esetben a korlátozó tényező, de ahhoz egy csomó GPU programozással kapcsolatos fogalmat be kéne vezetnem. A lényeg, hogy nagy mennyiségű különböző objektum kirajzolásánál, már maguknak az objektumoknak a száma a korlát, nem az, hogy mennyire bonyolult.

(#91) Kassadin válasza GeryFlash (#66) üzenetére


Kassadin
addikt

Egy mmo-t nem a grafikája fogja eladni, ez nem cod.
Az meg hogy neked ronda valami, teljesen szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#92) GeryFlash válasza #05364992 (#90) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem! és akkor mivel magyarázzuk, hogy a 2009-es Aion odaveri ezt a grafikát, miközben most 2011-et írunk dx11-gyel.... Szeritnem nem....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#93) GeryFlash válasza Kassadin (#91) üzenetére


GeryFlash
veterán

ez igaz, elismerem, de ne mondd hogy nem szempont! Akik aionnal játszanak, azok többekközt azzal is indokolják, hogy itt nem kocka trollok meg háromszögalakú farkú petek rohangálnak... Nagyon sok mebert hallottam nyafogni, hogy miért iylen ronda a wow, különben őket érdekelnék... Nem vok graf buzi, különben nem fizetnék időnként 2hónapra 7ezret a wowoért, de ha már kijön egy játék, akk ne legyen ennyire igénytelen....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#94) Viktor77 válasza GeryFlash (#93) üzenetére


Viktor77
titán

Aki egy MMO-val a grafikája miatt játszik, hááááát.......

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#95) GeryFlash válasza Viktor77 (#94) üzenetére


GeryFlash
veterán

nem rólam van szó, én mmo-k közül csak wowwal és engem nem is zavar, de legalább ekkora ,,háááááát" jut annak, aki 2011-ben ilyen igénytelen.... Ha ennél jóval jobb lenne a grafika, akkor se lehetne mondani, hogy ezzel vette meg a vásárlóit (pl.: crysis)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#96) Healbacsi válasza GeryFlash (#92) üzenetére


Healbacsi
őstag

Akkor mivel magyarazzuk, hogy a hon ahitott aionod pvp korulmenyek kozott jatszhatatlan volt, mert a kliens osszeomlott a rengeteg mozgo jatekost szamolva. Na ezt add ossze. Semmi gond, nyomasd meg a hulyesegedet, hatha valaki hallgat majd rad.

(#97) Kassadin válasza GeryFlash (#93) üzenetére


Kassadin
addikt

Szempontnak szempont hogy ne pixelhalmaz legyen, de ahogy már írták feljebb, nem lehet egy mmo sem crysis2 szintű grafikájú, pont amiatt hogy akár egy raidben/városban rengeteg mindent kell megjeleníteni. A wownak meg tényleg van egyfajta grafikája, van akinek nem jön be....Az nem játszik vele.

[ Szerkesztve ]

(#98) GeryFlash válasza Healbacsi (#96) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez mikor volt, kolléga? És kimondta, hogy az aion jól lett optimalizálva, hmm?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#99) Healbacsi válasza GeryFlash (#98) üzenetére


Healbacsi
őstag

Most dicserted, hogy milyen jo es szep.. akkor az is szar?.. Akkor mi a jo? Mi az ami 2011-es szintu?

(#100) GeryFlash válasza Healbacsi (#99) üzenetére


GeryFlash
veterán

szépnek szép, hol írtam hogy csúnya?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.