Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Djuree válasza kovsol (#60) üzenetére


Djuree
félisten

van benne bőven elég tartalom 55-ösöknek is. igaz még nem próbáltam, nem vagyok még 55-ös, nem is igen leszek, egyik mmo-val sem tudok annyit játszani hogy maxos legyek, megunom hamarabb, majd egyszer a tökéletes mmo-ban maxolok egy karit :DD de amúgy minden mmo-ban a szintezés a legjobb, ezért is indít majdnem mindenki új karit, ha egyet kimaxol :K ...és ebben az aion nagyon jó, jobb mint a wow, szerintem legalábbis.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#152) Raysen623 válasza Djuree (#151) üzenetére


Raysen623
addikt

Pedig megéri 55-ig elmenni! Én 40-től 55-ig nagyon hamar eljutottam! Meg is voltam lepődve tőle hogy napi max 1-2 óra játékkal ilyen hamar meglett! A szintezés pedig a mentor küldik óta még könnyebb:D Ez nekem is tetszik, persze lehet más utat is bejárni.....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#153) Wolverine válasza Djuree (#151) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne gondold, hogy mindenki játszik altokkal... van, akinek a szintezés kínzás és csak az end-game érdekli.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#154) velizare válasza Wolverine (#153) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem ez az aktív játékosok eloszlásától függ, amit viszont meghatároz a játék életkora. a wow viszonylag régi mmo, a játékosok túlnyomó többsége az endgame-t és az aközeli tartalmat nyüstöli. egyedül kínlódni groupra megálmodott dolgokkal meg nem buli. az aion meg viszonylag friss, a játékosok eloszlása lineárisabb, és a legtöbben nem játszották végig a low és midlvl tartalmat annyiszor, hogy inkább átrusholják, csak legyen már vége.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#163) 7


7
addikt

Az offot kéretik mellőzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.