Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Na de kérem.
Old Repubilc, milyen birodalom :DD
Akkor még nem volt Galaktikus Birodalom.

(#2) qqcqqc válasza qqcqqc (#1) üzenetére


qqcqqc
őstag

Már tiszta Mandalor BIrodalom

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhetne már. :D :C

Live-Die-Respawn

(#4) Habib[HUN] válasza qqcqqc (#1) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szerintem a Sith Emprie van most soron mint birodalom.

(#5) kovsol


kovsol
titán

valahogy a mozgásokkal nem vagyok kibékülve, meg harc közben elég ingerszegény a grafika

May the Force be with you!

(#6) buzus


buzus
aktív tag

Bugyuta játék, World of Warcraft Star Wars köntösben. Akinek ez bejön, annak sok sikert az elérhetetlen szint elérésében.

(#7) - = Zk = - válasza buzus (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönjük...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) Jarlaxle válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Egyelore nekem se egyertelmu, hogy ez mitol lesz vonzobb mint a WoW, egyedul amibe tobbet nyujt az a mass effectes single player content (ergo a parbeszedek), minden egyeb szimplan ugyanaz csak atskinezve, csak itt ugye nincs vagon raid/bg, hanem alig lattunk meg par warzonet/flashpointot, ja meg egy csomo igeretet... (hozzateszem mar kb. 2 eve abbahagytam wowot mert eluntam, szoval boven nem wow fanboy velemeny volt ez)

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kérhetném ne legyen minden Old Republic-os topicban WOW vs TOR összehasonlítás jó? :U Teljesen más a két játék. Csak annyi a közös hogy mindkettő mmo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Jónak néz ki, főleg ezzel a narratívabb történetmeséléssel.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#11) berker


berker
tag

Egyre elkeserítőbbnek látom a helyzetet minden egyes ingame videó után. Valamit muszáj lenne újítaniuk a Bioware-nél ha nem akarnak az Age Of Conan sorsára jutni.

(#12) Jarlaxle válasza oriic (#9) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Tehat akkor csak annyi a kozos, hogy ugyanazon a piacon versenyeznek, ergo megis csak arrol van szo, hogy ha valaki nem fog mindkettovel egyszerre jatszani es fizetni erte akkor bizony ossze kell hasonlitani a ket jatekot. Jo erveket hoztal fel, csak epp pont az ellenkezojet mint amit akartal.

(#13) Gabor343 válasza oriic (#9) üzenetére


Gabor343
tag

"Teljesen más a két játék. Csak annyi a közös hogy mindkettő mmo."
Ezt remélem te sem gondoltad komolyan :Y Láttad a videókat a torról, illetve ismered a wowot?? Az eddigiek alapján teljesen wow klónnak néz ki az egész, egyedül annyi különbség lesz, hogy a TOR-ban lesznek párbeszédek meg szinkron.A játékmenet ugyanaz lesz.
Amúgy meg ha nem raknának ki minden kis infomorzsa, meg video miatt egy új swtor hírt, akkor talán nem lenne ennyi negatív komment se. :U

(#14) x_o_n válasza oriic (#9) üzenetére


x_o_n
veterán

igen ez elég ijesztő már..mint ati-nv intel-amd

én várom már mindenesetre nagyon..oldrepublic...ááá

(#15) - = Zk = - válasza Jarlaxle (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miért hasonlítjátok ezt a WoW-hoz?..ez SW. az, hogy alapjában hajaz a WoW-ra? akkor az nfs world is olyan mint a wow? én csak itt vagyok eltévedve sztem. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Csak én érzem úgy, hogy mindjárt kiugrik egy TF karakter a háttérből? :F

(#17) Jarlaxle válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Azert mert mindketto MMORPG, vagyis a karakterfejlodest a kozeppontba helyezo jatek PvE es PvP teren is csak kulonbozo kornyezetben, de alapvetoen ugyanazokon az alapokon, NFSW meg egy kocsis versenyzos tuningolos jatek tehat nagyon semmi koze hozzajuk. Ha szandekosan ertetlent akarsz jatszani akkor azert ennel jobban kell igyekezned. :D

(#18) x_o_n válasza D1Rect (#16) üzenetére


x_o_n
veterán

érzed a zavart az erőben?:)

(#19) velizare válasza Gabor343 (#13) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, és ha még tovább egyszerűsítünk, oda jutunk, hogy minden játék pong.
amúgy meg mikor lehet írni egy játékról? lehet írni megjelenés előtt (előzetesek/hype), lehet írni megjelenéskor (kijött, hurrá), és röviddel utána (eladási adatok), valamint lehet írni akkor amikor kiegészítő jelenik meg hozzá, aztán meg csak akkor, ha valami egetrengető változás történik majd vele, pl. ingyenes lesz, vagy bezárják.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) velizare válasza Jarlaxle (#17) üzenetére


velizare
nagyúr

/flame
a karakterfejlődést simán párhuzamba állítom a kocsifejlődéssel. az alapjai ugyanazok. masszívan multiplayer, és online. az rpg-n lehet vitatkozni. ha statok és fejlődés kell, akkor rpg pl. az operation flashpoint is, mert azok abban is vannak.
/flame off

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) Jarlaxle válasza velizare (#20) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Jah es mit allitasz parhuzamba a skill hasznalos, fix targetes (magyarul nem kell celozni) alapulo combattal, ami gyakorlatilag az egesz jatek kozpontjaban all es minden jatekbeli elfoglalatsag (pvp, pve) ezen alapul? Ne eroltesd ezt a trollkodast, teljesen felesleges. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Wolverine válasza Jarlaxle (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Amitől vonzóbb lehet:
- nem fantasy környezet, hanem Star Wars, ami sci-fi/fantasy keverék
- a brand önmagában

Mondom ezt úgy, hogy nem tervezem a megvételét.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) Raysen623 válasza buzus (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszönjük Emese!!! :XD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#24) Raysen623 válasza Wolverine (#22) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez az első értelmes vélemény az összehasonlítás terén...GZ

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) D1Rect válasza x_o_n (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja, a TF2 karakterek jutnak eszembe a videóról.

(#26) Spancho válasza buzus (#6) üzenetére


Spancho
őstag

Ha bugyuta ez is meg a wow is akkor szerinted melyik nem az ? (nem pont mmo akármilyen)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#27) Raysen623


Raysen623
addikt

Vidit csekkolva nekem ez várós! A mozgást majd még finomítják és kész....semmi sem lehet elsőre tökéletes....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#28) Spancho


Spancho
őstag

Na már nem szerkeszthetem ,de tényleg kicsit béna az egész :D
A végén a "Boss" csávó is csak 1 helyben áll lövöldözik 1 irányba a másik kezével simán arcon vághatná a többit akik 10cm-ről lövik...A grafika mesés(rajzos) a mozgás darabos a földből felszippantott tárgyak is érdekesek + elég unalmas lesz végig RPG stílusban játszani
(bár biztos itt is lesz valami instant Q text) és elég jó angoltudás kell majd hozzá.
A mostani MMO-khoz képest semmi különöset nem látok se grafikában se semmi másban.
SW és annyi aki megrendelte már biztos eljátszik vele egy darabig kb annyira lesz sikeres mint az aion. Aki meg csak játszani akar ott az Age of Conan vagy a Lotro azok még ingyenesek is.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#29) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Még mindig túl steril a grafika. Olyan mintha tegnap készult volna minden a hajógyárban. Hiába Bioware, ez még mindig olyan, mint egy lucasarts jájék. Legalább lenne pár atmoszférikus effekt. A mozgás továbbra is különválik a talajtól.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) Necroman_Mk2 válasza Tigerclaw (#29) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

MMO esetében ne is számíts Force Unleashed szintű megjelenésre. Legalábbis egy ideig még ne...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#31) Wolverine válasza Necroman_Mk2 (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért az megoldható lenne, hogy egy kicsit jobban ütött-kopott legyen a cucc.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) kexksz válasza D1Rect (#16) üzenetére


kexksz
addikt

:DDD :DDD :DDD

@Gabor343: Ha (szerinted) ugyanaz mint a WoW, csak minden szinkronizálva van és tele van párbeszédekkel akkor jobb mint a WoW, nem? :Y

Ha erre alapozunk pedig szerintem nincs semmi gond sem heti 1 SW: TOR hírrel.

@Spancho: Bizonyára elsiklottál afelett a tény felett, hogy ez a legelső, lv9es Flashpoint a játékban (értsd: nem itt fogsz 30szor wipeolni mire letolod) az pedig a legelső miniboss.

[ Szerkesztve ]

(#33) Gergosz2 válasza buzus (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az összes MMORPG-re ráfogják hogy World Of Warcraft klón.

Ennyierővel az multizós fpsre rálehetne fogni hogy Quake klón.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#34) x_o_n válasza Gergosz2 (#33) üzenetére


x_o_n
veterán

ahh régen mind az volt nem?
doom klón,quake klón...

(#35) Raysen623 válasza Spancho (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Már elnézést kérek de én az Aion-al azóta is játszom! Az hogy sok wow-os vérpistike visszafelé szeret fejlődni az engem nem érdekel. Aion-ról visszammenni wow-ra (direkt megnéztem) maga a förtelem!
Az AoC és a Lotro nem véletlenül ingyenes! Imádom amikor úgy tesztek mintha olyan zseniális MMO szakértők lennétek és már előre el tudjátok dönteni mi mennyire lesz sikeres!
Az hogy te ilyen kevés fantáziát látsz ebben a játékban az nem feltétlenül a játék hibája!:D Mások mással vannak így, de emiatt fikázni szerintem undorító:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#36) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Csak pár megjegyzés:

Minden fps quake klón, minden rts dune2 klón és persze minden mmo wow klón. A nobel-díj nyerteseinek ezúton is gratulálok :)

Milyen atmoszférikus effekt legyen egy űrhajón? Bolygókon van eső, hóvihar, köd, napsüti, stb.

Grafika: tépjen sorszámot, ön a 10124. aki megjegyezte. A válaszokat és indokokat megtalálhatja az előző 300+ téma mindegyikében.

Harc effektek, hangulat: ez még mindig egy 8-10. szintű flashpoint, a karaktereknek nincs specializációja (advanced class), heal se pl. az egész videóban. Osztályonként kb 3-5 képességet látunk. Ez max. szinten (50) olyan 30 lesz.
A képességek effektjei szintén erősödnek, és már most is villan, fénylik, robban, lángol, füstöl szinte minden, úgyogy 50re lesz itt is akkora effektvihar mint a wowban (amire mellesleg baromi sokan panaszkodnak, hogy nem látszik tőle semmi).

Nem szokásom, de aki nem bírja az mmo-t mint stílust, a fenének nézi ezeket a híreket? Ez olyan mintha én minden autós vagy fps játékhoz odahénynám hogy "micsoda baromság". Nem 'húzzál el innen' szöveg, tényleg nem értem.

Több ismerős van aki több fizetős mmoval is játszik egyszerre. Egyrészt az a havi ~2500 Ft nem olyan rettenetes kiadás mint ahogy egyesek be akarják állítani, főleg ha azt veszed hogy aki ilyennel játszik, annak van egy megfelelő gépe, net előfizetése is. Max egy picit kevesebb lesz diszkóra/mekire/sörre/pizzára/(igény szerint behelyettesíthető akármire).
Plusz valamiért elterjedt téveszme hogy egy mmot folyamatosan, kihagyás nélkül, sokezer órában kell játszani. Hát nem. Még a top-guildeknél se, mert ők lehet hogy irózat intenzíven nyomják, de kb. egy hónapig, amig megvan a kill, meg farmra teszik a dolgokat, aztán elmennek lazulni.
Simán ki lehet hagyni pár hetet, hónapot, addig játszani mással, akár egy másik mmoval. A játékélmény jelentős részét úgyis a társaság adja, akkor is ha épp szólózik az ember, mert közben is megy a guildchat.

WoWoztam +6 évig, tavasszal hagytam abba, elment a haveri kör. De már pár éve keresek valami mást. Aiont játszottam, fun, de nincs társaság. Lotro - kevés, gyenge. AoC - borzasztó. EvE - baromijó, de nem nekem való. War - zsigerből nem bírom a warhammer egyetlen inkarnációját se ^^°. DDO - uhh... rosszabb, mint a Conan. FF11-et játszik pár ismerős de nagyon nem bejövős a videók/elmondások alapján. FF14 - inkább hagyjuk egyelőre.
Az első mmo aminek a hype-ja el tudott kapni, és várom, az az SWTOR. Érdekesnek tűnik a GW2, a TERA, ill. a Secret World, de egyik se tud annyira érdekelni.

(#37) Raysen623 válasza Meglivorn (#36) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez a második értelmes hsz a témában! GZ

A GW2 szerintem is jó lesz, de kicsit úgy érzek vele mint a Tera-val: nagyon hasonló a világa és én azt már kicsit unom. Ezért érdekel jobban a TOR engem is. Garancia persze nincs, de én soha nem is voltam hc játékos.....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) x_o_n


x_o_n
veterán

jó lenne már kiprobálni,játszani vele nem csak stresszelni rajta...
én várom,remélem nem csaladkozom benne.
addig is nosztalgia kotor:)

(#39) kexksz válasza Raysen623 (#37) üzenetére


kexksz
addikt

GW2re én is kíváncsi leszek, az első része nagyon jó volt, meg is van az összes kiegészítő.
(Még ami megjegyzendő hogy GW1hez az alap kiadásban volt 2 darab egész vastag füzet leírásokkal, poszter, meg minden szar. Példát vehetnének erről a többi game gyártók is.)

(#40) Raysen623 válasza kexksz (#39) üzenetére


Raysen623
addikt

A GW1 1 kieg kivételével nekem is megvan. Bár az utsóval már keveset játszottam.
A GW2 biztosan jó lesz de én félek ettől a korlátozott számú skillbar-tól! Mindíg át kellett pakolni őket a vásosokban és ezt nem szerettem. Rakat képességem volt de csak töredékét használhattam.....Majd meglátjuk....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#41) kexksz válasza Raysen623 (#40) üzenetére


kexksz
addikt

Sztem jó volt, mert így nem lehetett harc közben váltogatni pl, hogy na én most healer vagyok nem dps.

(#42) buzus válasza Meglivorn (#36) üzenetére


buzus
aktív tag

Pár ellenérv:

Nem minden mmo wow copy, de ha így látod legyen. Kifejezetten szánalmas lesz, ha majd a droidból kiesik az epic lézerkard ami változatosság kedvéért az inventorydba lila színű lesz és 3 al többet fog sebezni a sima recézett nyelű társánál.

Nem tudom milyen effekt legyen az űrhajón, annyira nem érdekel a grafika, ezt a játékmenetet viszont elég laposnak találom egy ilyen trailer után. Tudod már csak mi hiányzik? A klasszikus wowos ház méretű boss, akinek egész végig a kislábujjának körmét ütöd. Legalább ezt a hülyeséget nem vették át, most csak annyi lesz, hogy egy hasonló méretű ellenfelet fog 2 jedi, meg 3 trooper fél óráig lőni. Az hogy nincs kifejezetten healer class üdvözlendő dolog, szépen nézne ki a healer jedi és a vuki tank kombó. :D Bírom az mmo stílust, csak egyenlőre valahogy semmi újat nem tudtak ezzel a játékkal felmutatni és ezért vagyok baromi módon csalódott.

Havi 2500Ft sok, azért hogy mellette még ott hagyjam a fél életem is. Kinek mi az aktív játék. Erről lehetne vitatkozni. Nagyon nagyon sok órát játszotam én is a warcraftal amit a cata óta ott hagytam a francba. Nagyobb időpocsékolás mint bármely más játék. Mert nem attól leszel jó benne mert van ügyességed és eszed, hanem attól mennyit ülsz előtte, én így gondolom. -Valaki meg nem.

A baráti kör tényleg fontos egy ilyen játéknál, de attól még egy idő után idegesítő, kiábrándító és frusztráló lesz az állanó, változatlan, megszoktott játékmenet, a 6172. droid megölése és az insta huszadszorra való teljesítése és akkor még nagyon keveset mondtam szerintem.

Bye

(#43) kexksz válasza buzus (#42) üzenetére


kexksz
addikt

Oké, felfogtuk, az MMORPGk szarok és elveszik az egész életedet, nyomorba döntenek és megölnek.

(#44) buzus válasza kexksz (#43) üzenetére


buzus
aktív tag

Látom jól leszűrted a lényeget. :)) Nem én mondtam...

(#45) Healbacsi válasza buzus (#42) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nekem ez inkabb ugy tunik, mint onnon sikertelensegedet (az mmo-k teren) probalnad most beadni ugy, hogy te jottel ki belole gyoztesen. Hat hajra.

(#46) buzus válasza Healbacsi (#45) üzenetére


buzus
aktív tag

Te mit nevezel sikernek? Mert az mindenkinél más. Most nem értem hogy jönnek ide az én eredményeim és hogy ezt pozitívnak értékeltem-e vagy sem. Teljesen mellékes ebben az esetben úgy vélem. Attól még, hogy szar vagyok egy játékban nem élvezhetem azt? pl. Sakk :D Szóval nem értem mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#47) Healbacsi válasza buzus (#46) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egy ember altalaban csak azt a jatekot/szorakozast szidja folyton, amiben rossz, vagy akarhogy probalta nem birt egy bizonyos szintnel tovabb jutni, es emiatt sikertelen marad. Miutan feladja ezt a hobbit, onnantol minden helyen leszarozza azt, ami anno sokat jelentett neki, mindossze azert, mert masok elertek vmely celt, es o nem. Hat most amit leirtal pont ezt latom benne.

[ Szerkesztve ]

(#48) #05364992 válasza buzus (#42) üzenetére


#05364992
törölt tag

"Nem minden mmo wow copy, de ha így látod legyen. Kifejezetten szánalmas lesz, ha majd a droidból kiesik az epic lézerkard ami változatosság kedvéért az inventorydba lila színű lesz és 3 al többet fog sebezni a sima recézett nyelű társánál."

Ez a klasszikus rpg-k működési elve, ezt nem a wow találta ki. Bemész a sárkány barlangjába, agyonütöd, elszeded tőle a jobb cuccokat, hogy bemehess a nagyobb sárkány barlangjába, goto mondat eleje. :D A wow ehhez csak annyit tett hozzá, hogy osztályozza, és aszerint színezi a cuccokat, így kevesebbet kell böngészni a karakterlapot, meg a korábbi cuccod adatait, ha ki akarod találni, hogy érdemes-e cserélni. Az rpg-k már régen is a számokról, és a matekról szóltak részben.

(#49) buzus válasza Healbacsi (#47) üzenetére


buzus
aktív tag

Egy szóval nem mondtam azt hogy szar, csak annyit hogy vannak hibái mint minden más játéknak is. Valaki ezeken tovább tud lépni, valaki nem. Én jelen esetben nem tudtam. Szóval most újra várhatok egy sw játékot, addig sajnos" marad a pia meg a buli.

[ Szerkesztve ]

(#50) Gergosz2


Gergosz2
veterán

attól hogy a wownak 10 milió regelt felhasználója van , ne jelenti azt hogy annyian is játszák aktívan.
Én nem wowoztam , de barátom igen , már meg megjelenéskor kezdte de már abba hagyta.És nem csak ő van így .
Már elég kevesen vannak akik a kezdetektől wowoznak.

Előbb-utóbb jön egy mmorpg(lehet hogy the old republic) ami átveszi a vezető szerepet

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.