Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) .LnB válasza #52588800 (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát hogy fizessenek érte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) bunfi válasza szupermacs (#50) üzenetére


bunfi
őstag

De a wow nem is egy kőegyszerű multi-fps ;)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#53) feri1014 válasza szupermacs (#50) üzenetére


feri1014
senior tag

De nincs is lehetőség egy kigearelt karaktert megvenni, majd arénában összekerülni 20 szinttel alacsonyabb karakterrel rendelkező játékosokkal. :U

(#54) Snike válasza oriic (#47) üzenetére


Snike
aktív tag

Mennyi elönnyel indulnak itt a hősök?
Halhatatlanok? A super képességeik mennyire rontják mások játékélményeit?

Egyszerre csak 1 hőst tudsz farmolni?
Vagy párhuzamosan is mehet a dolog?

Köszönöm a válaszokat!

PS5, mert az jó! :)

(#55) feri1014 válasza Snike (#54) üzenetére


feri1014
senior tag

Ugyan abból a kreditből tudod venni a hősöket, mint a ládákat is. Szóval ameddig farmolod a hőst másra nem tudsz költeni, maradnak az alap karakterek gyengébbek. Ez azt jelenti, hogy hősöként számolhatsz a 10-15 órával.

(#56) NandorHUN válasza oriic (#47) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, mondjuk ha tudod unlockolni az megint más, de ennyi pénzt nem ér meg egyik se... A 15 órát is sokallom kicsit, mondjuk ha nincs sok karakter akkor érthető.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#57) oriic válasza NandorHUN (#56) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ez az, hogy több karakter is zárva van, ha csak az alap változatot veszi az ember. :D

Live-Die-Respawn

(#58) NandorHUN válasza oriic (#57) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk az XP-t szerintem növelni fogják, unlcok kölcséget meg csökkentik majd a jövőben. Csak mostani hype miatt nehezen adják meg őket.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59) bunfi válasza oriic (#57) üzenetére


bunfi
őstag

UKE K ALKER?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#60) oriic válasza bunfi (#59) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az bizony. :DDD

Live-Die-Respawn

(#61) bunfi válasza oriic (#60) üzenetére


bunfi
őstag

És a név kiunlockolása hány creditbe kerül?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#62) NandorHUN válasza bunfi (#61) üzenetére


NandorHUN
addikt

:DDD

Árverésre bocsátják őket. Aki a legtöbbet kínálja az viheti a kiszemelt ID-t.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#63) szupermacs válasza feri1014 (#53) üzenetére


szupermacs
veterán

Mintha boostot lehetne venni. :F

(#64) feri1014 válasza szupermacs (#63) üzenetére


feri1014
senior tag

Próbálj meg raidelni vagy pvp-zni a boost után. Nem lesz jó élmény.

Semmivel nem lesz erősebb a karakter, ha felhúzod magadnak, vagy boostot veszel.

[ Szerkesztve ]

(#65) szupermacs válasza feri1014 (#64) üzenetére


szupermacs
veterán

De nem kell szintezni. Ez már bőven elég nagy ugrás.

(#66) Szakiii válasza szupermacs (#50) üzenetére


Szakiii
addikt

De ott nem is veheted meg penzert.. :)

(#67) szupermacs válasza Szakiii (#66) üzenetére


szupermacs
veterán

Én úgy emlékszem, hogy megvásárolható.

(#68) [CsuCsu] válasza Szakiii (#66) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Megvasarolhato, pontosan.

(#69) BoB


BoB
veterán

Lehet UP-olni: [link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#70) Szakiii válasza [CsuCsu] (#68) üzenetére


Szakiii
addikt

:Y megvásárolható? Nem egy quest line kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#71) [CsuCsu] válasza Szakiii (#70) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Felreertettem, azt hittem, hogy a szintezesre celzol. A Shadowmourne-hoz quest kell, igy igaz. A WoW mastol szenved egyebkent, mint a Battlefront 2: tulsagosan random a loot a Legion ota. Abszolut nem a skilltol fugg, hogy lesz-e Legendaryd vagy Titanforged lesz-e a targyad. Regen azert a jobb raid jobb targyat adott, de most lehet pucolni az 5 fos dunegonokat es remenykedni a vakszerencseben.

[ Szerkesztve ]

(#72) Szakiii válasza [CsuCsu] (#71) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez így van viszont nem p2w a játékmenet a szintezés ott gyakorlatilag a játék 1%át teszi ki kb.

(#73) szupermacs válasza Szakiii (#72) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudom, hogy most milyen a szintezés, BC-ig és még LK-ban is azért 1-60-70-80 szint nem kevés idő volt. Persze ennek már vége.

(#74) Szakiii válasza szupermacs (#73) üzenetére


Szakiii
addikt

Sajnos vége, tegnap beléptem egyik karimra amin minden fejlődős cucc megvan ami a játékban használható egy kis karin és toltam pár gyors dungeont 56-ról 60ason léptem ki úgy hogy egy centit nem mentem a karival csak vártam hogy behívjon, letoltam és kövi. Na ez BC idején olyan volt hogy 56ról 58-ra fejlődésért vért szenvedtem hogy mehessek végre outlandre :D

(#75) szupermacs válasza Szakiii (#74) üzenetére


szupermacs
veterán

50-es szintél nekem is vért kellett pisálnom, hogy kijussak Outlandre. Utáltam azt a részét a játéknak, pedig Winterspring és Silithus nagyon érdekes megyék (Wintert a havas táj és a lila szín miatt, Silithust a Zerg szerű épületek miatt imádtam). Emlékszem, hogy BC-ben is még 40-es szintig futkározott az ember, amikor meg jött a patch, hogy 20-on megkapod a mountot... felpörögtek az események. Azért egy Barrens akkoriban gyalog kemény volt.

(#76) Szakiii válasza szupermacs (#75) üzenetére


Szakiii
addikt

Az biztos, most olyan is van hogy havert viszem repülő mounton lvl1től ahova akarja :D

(#77) szupermacs válasza Szakiii (#76) üzenetére


szupermacs
veterán

Vicc. Pedig mekkora buli volt odamászni gyalog minden dungeonhoz. :DDD

(#78) Szakiii válasza szupermacs (#77) üzenetére


Szakiii
addikt

Na az már jóideje nincs hála a sum köveknek. :D Igazából minden felgyorsúlt benne, de haladniuk kell a korral ha nem akarják az elnéptelenedést, szerintem most is jó a játék csak egyszerűen más.

(#79) szupermacs válasza Szakiii (#78) üzenetére


szupermacs
veterán

Draenornál befejeztem, bár Panda is kimaradt. Inkább visszamentem szabadidőmben kicsit törtre (WotLK).

(#80) BoB


BoB
veterán

Unlocking Everything in Battlefront II Requires 4528 hours or $2100

Ez komoly? :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#81) ProEvoFan válasza BoB (#80) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y lol
Azért ez nem (lenne) gyenge.

(#82) [CsuCsu] válasza ProEvoFan (#81) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Biztos lesz barom aki meglepi. Mobil jatekoknal ennel joval nagyobb penzek is mennek el, ez a nagy balnakhoz kepest semmi. Cserebe ez csak arra jo, hogy felkurja a normal jatekosok idegeit. Hiaba veszik meg a jatekot, ha Balna Pista facerollolja oket. Freemium jateknal meg megertem ahol a jatekosok 1%-a fizet egyaltalan, de teljes aru AAA eseten ez vicc.

Miert nem lehet a Dota 2 modelljet kovetni, ahol csak cosmetic item kerul penzbe? Az a jatek eszmeletlen penzt general, foleg hogy a legtobb item onkentes Steam userek altal van tervezve, akik penzt is kapnak utana. (Amikor kijott a cosmetic rendszer olyan $1000-t kereskedtem ossze nullarol dota2lounge-on ;] )

[ Szerkesztve ]

(#83) elithun


elithun
őstag

Tetszik amúgy, de a visszhangja miatt szerintem ebből is a 6 dolláros GOTY lesz a nyerő nálam.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#84) BoB


BoB
veterán

Már a BBC is foglalkozik a témával: [link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#85) .LnB válasza BoB (#84) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem lassan elmondhatjuk, hogy hiába a rossz reklám is reklám , ez már nem jó reklám, ha rossz akkor se jó. Ez sehogy se jó már. Értitek e? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87) Scholes9 válasza BoB (#80) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pff :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#88) Raysen623 válasza #52588800 (#86) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszönjük meg nekik kell alázattal, hogy nem szopatnak minket szarrá egyből, hanem majd egy későbbi patch alkalmával. Ettől még nem fogom megvenni a játékot, hiába állítja egyik kedvenc youtuber-em, hogy micsoda SW feeling van benne.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#89) Scholes9 válasza szupermacs (#75) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Uhh mindjárt megkönnyezek e sorokat olvasva :( :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#90) szupermacs válasza Scholes9 (#89) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is majdnem könnyeztem az emlékektől, ennek örömére elkezdtem Elysiumon játszani.

(#91) pengwin válasza Raysen623 (#88) üzenetére


pengwin
addikt

Már az előzőre is ezt mondták... az is csak egy teljesen középszerű lövölde volt csilli-vili Star wars köntösben. Ilyen játékoknak nem szabadna megérni a harmadik kiadást.
Mert ha csak a feeling kell, arra ott van az előző rész. Csak ezért senki sem fog egy játékkal éveken át naponta játszani.

Üdv, pengwin

(#92) csizo13 válasza bunfi (#22) üzenetére


csizo13
tag

:)) Mesélj még.
Ha valamit nem engedhetsz meg magadnak az nem az eladó, szolgáltató hibája.
Játsz demókkal, vásárolj indie játékokat, vagy keress több pénzt.

(#93) AxBattler válasza csizo13 (#92) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem lenne baj, ha a pénzért új/több tartalmat adna a kiadó, mondjuk új pályákat, stb. (Mondjuk azt sem megjelenéskor, hiszen ez azt jelentené, hogy a content készen volt a startra, csak kivették plusz pénzért.)

Itt alapvetően azzal van a gond, hogy a semmiért (unlock) próbálják lehúzni a játékosokat, ráadásul már a megjelenéskor, azaz a kevésbé vastag pénztárcájúaknak azt üzenik, hogy kb. x@rt sem ér, hogy kipengették a pénzt az alap játékért, szenvedjenek csak, amíg tetszik.

Ha nem érted mi ezzel a baj, akkor nem is tudok mit mondani... :( :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94) bunfi válasza csizo13 (#92) üzenetére


bunfi
őstag

Az, hogy a leghalványabb fogalmad sincs, hogy miről van szó, de hogy még bicskanyitogatóan paraszt vagy? Húzd ki szépen a kezed a pénztárcámból, köszi.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#95) [CsuCsu] válasza AxBattler (#93) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A megjeleneskori extra tartalom nem ertem miben kulonbozik a kesobbitol. A jateknak van egy koltsegvetese, ha az extra tartalomhoz tobb eroforras kell, siman el lehet erte kerni tobb penzt is megjeleneskor. Az autogyartok sem adnak neked jopofibol nagyobb motort, hiaba lehet a gyartaskor beletenni, es nemcsak utolag.

Szoval ez a 'kivettek plusz penzert' allitas onmagaban ertelmezhetetlen. Tobb kontentert tobb penzt elkerni teljesen fair, es a hiba nem itt leledzik.

En akkor vagyok felhaborodva, amikor a megjeleneskori extra valojaban a jatek fovonalanak resze, a tortenet meghatarozo eleme, ami nelkul jelentosen csokken az alapjatek elvezhetosege. A Mass Effect 3 idejen ilyen volt a Prothean pack. De egy Street Fighter eseten extra fizetos harcosok nelkul is ugyanugy elvezheto a jatek, autos jatekoknal az alap autokkal, stb.

(#96) szupermacs válasza [CsuCsu] (#95) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Szoval ez a 'kivettek plusz penzert' allitas onmagaban ertelmezhetetlen. Tobb kontentert tobb penzt elkerni teljesen fair, es a hiba nem itt leledzik."

Ezt régen kiegészítőnek hívták. De ha szerinted jól van, hogy minden scriptsorért majd külön kell fizetni... remélem egyszer majd azért is fizethetünk, hogy cinematic videók legyenek a játékban és feliratok, textúrák, színek.

(#97) [CsuCsu] válasza szupermacs (#96) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Elmeletben lehetne akar minden scriptsorert fizetni, ha az ar aranyos a scriptsor ertekevel. De a kommentemet tokeletesen kivetted a kontextusbol es megpakoltad egy szep adag demagogiaval. Az altalad felsoroltak a jatekok alapveto kulcsfontossagu reszei, amiert pofatlansag penzt elkerni, ahogy azt fentebb leirtam.

De azt aruld el nekem, hogy ha van egy verekedos jatek 40 alap karakterrel, es lehet venni hozza meg 10-et, akkor azt a 10 karaktert a ceg ingyen rakta ossze, 0 munkaoraval? Ha a jatek alapara csak 40 karakter elkesziteset engedi meg az eroforrasokbol, miert adja a ceg ingyen a tobbit? Ha nem kerhet el erte penzt, el sem kesziti oket, mivel nem termelodik vissza az aruk. Azt pedig nem latom, hogy a jatek mikeppen lenne elvezhetetlen csak az alapkarakterekkel (tegyuk fel ugyanolyan erosek mint a DLC-sek).

(#98) elithun válasza [CsuCsu] (#95) üzenetére


elithun
őstag

Általánosságban igazad is van. Ha többet nyújasz többet is kérhetsz érte. Ez teljesen rendben is van.
Azt viszont, hogy többet is ér-e azt majd a vásárlóbázis fogja eldönteni a pénzével. Márpedig most a vásárlók pénztárcája nagyon afelé hajlik, hogy túllőttek a célon, és azért is pénzt kérnek, amiért nem kéne.

"En akkor vagyok felhaborodva, amikor a megjeleneskori extra valojaban a jatek fovonalanak resze..."
Most akkor fel lehetsz, mert a SWBF2-nek a fővonali része a multiplayer fejlődés, és abban lett most egy olyan opció, hogy plusz pénzekért válthatod ki a játszást. Ezzel nem fizetősként élvezve azt, hogy állandóan aláznak, akik minden megvettek pluszban a játék árán felül, mindezt launch date körül.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#99) [CsuCsu] válasza elithun (#98) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Egyetertek, a P2W elemeket a jatekelmeny integralis reszenek tartom, ezert abszolut katasztrofanak tartom oket teljes aru jatekok eseten, ugyanis lerontjak a nemfizeto jatekosok elmenyet. A Battlefront 2 minden vita nelkul tullott a celon.

A normalis pelda egy mellektortenetet kepviselo palya/karakter egy single player jatek eseten, vagy cosmetic item-ek multiplayer eseten. Ha a jatekom onmagaban jo, nekem semmi karom nem szarmazik abbol, ha ezeket aruljak megjeleneskor.

(#100) pengwin válasza [CsuCsu] (#95) üzenetére


pengwin
addikt

Valami az alapjáték tartalma kell legyen, ha anélkül maga a játék hiányosnak érződik.
Például ha egy Star Wars játékban lehet kifejezetten az univerzum hőseivel is játszani, de azokért külön fizetni kell, akkor az az alapjátékból kivett tartalom.
Az extra tartalom pl. az lenne, ha mondjuk kiegészítőben érkeznének a Klónháború helyszínei és hősei... remélem lehet érteni.

Meg egy városépítős játékban is vicces lenne, ha nem építhetnél mondjuk alagutat 0. napos vagy preorder DLC megvásárlása nélkül.

És az az érv sem játszik, hogy többe kerül a játékok fejlesztése, mert simán megérné a cégeknek a fejlesztés akkor is, ha kevésbé lennének pénzéhesek.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.