Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) TazLeacher válasza Ivan15 (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezert az az erv, hogy az öröklakas atalakithato, a berlakas nem annyira, csak tovabb növeli az öröklakas költsegeit. Ami egy olyan eladasi arat követel ami lehet, hogy 25 ev utan sem lesz realizalhato.

Amint látom ezt sosem fogod megérteni. Valahogy úgy csinálsz, mintha egy lakást másnak csinálnál. Ha veszel egy lakást és utána ráköltesz még 3M-t az bukta? Nem. Azért költöd rá, hogy jobban érezd otthon magad. Amint látom sosem fogod megérteni, de itt ugyan úgy egy "élményt" veszel, mint a nyaralásnál. Az, hogy hazamész, és IGEN, ez olyan, ahogy élni szerettem volna. És, ha egy ilyen lakásban eltöltesz 10 évet, az sokkal többet ér, mint 3M Ft. Ugyanis az élet nem a pénzgyűjtésről, harácsolásról szól, hanem az eltöltött évek minőségéről.

De továbbra is látom, hogy ezt sosem fogod megérteni.

De hogy érts miről is van szó:

5 évvel ezelőtt vettem egy újpesti full lepukkant panellakást (54 nm) 8M Ft-ért. További 3,5M Ft-ot költöttem rá. A falak, padló betonig lett bontva, víz-, gáz-, villanyvezeték, ajtók, ajtókeretek csere, járólap, komplett beépített bútorzat minden helyiségbe, konyhagépek, falvágás.MINDEN. A végére 11.5M-ba állt meg a történet.

Vajon megérte egy panelra ennyit költeni? A tisztánlátás végett most adtam el, a válság kellős közepén, 11M Ft-ért. Tehát buktam 5 év alatt 500.000 Ft-ot. Valóban bukta volt ez? Évi 100.000 Ft azért, hogy úgy éltem, ahogy akartam? sak, hogy érts, hogym milyen szintű lett a lakás:

Az egyik barátom lakásvásárlás előtt átjött, hogy megnézze. Úgy ment el, hogy alapból kizárta a panelt, mert az sz@r. De megnézte, és látta, hogy mit hoztunk ki belőle, 1 hónap múlva vett egy panelt.

5 ingatlanirod segítségét kértem az eladában. 4 azt mondta, hogy ilyen panelt még nem látott, miért adjuk el, ha ilyen?

És pont lesz@rom mások véleményét, de úgy éltem évi +100.000 Ft-ért, hogy imádtam otthon lenni, mert olyan volt a lakás. Valóban bukta volt az az 500.000 Ft? Saját magamtól sajnáljam? :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.