Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Kolondrum

Ez nem reklám, én nem annak tekintem.
Igen a pénz mozgatja a világot, kevés olyan dolog van amit nem.
Abban a bizonyos 56.000-be én is benne vagyok, tudom milyen.
Van az a fodrász gyerek, mondja nem tervez előre pár napnál, én most ma reggelre sem tervezek, megpróbáltam nem egyszer nem kétszer, nagyon belebuktam legutóbb mert az addigi szart feltettem egy jónak tűnőre és nem jött be, most rosszabb mint eddig. 2009 júniustól 2010 november 22-ig találtam 1db munkát, ez az amibe belebuktam, tehát most megint hasonlóan sok időbe telik egy újabb? Ez nem lehet így mert felkötöm magam, képletesen.
Ezek a gyerekek stílusán magam látom (!!részben!!) régen, ezek nem is tudják milyen szar lesz ha elvégeznek egy sulit és kikerülnek A világba.
Más1: Ilyet szól pár, hogy többet kér könyvre vagy lehúzza a szüleit. 1: van pofájuk? Én is gondoltam erre régen, de NEM volt pofám megtenni. 2: Lehúzza? Sok éve nincs pofám kéri, miért? Mert nem tekintem sajátomnak! Nekem ne pofázzon senki, hogy bezzeg én vettem. A háttérben azért voltak cuccok, ebből? Szánalom! Belátom és is bőven 18 felett kerestem először, de onnantól kezdve kaján kívül nem élősködtem. Itthon élek, ehetek, meleg van, azon kívül magam vagyok, van még pár 10ezrem a számlámon azt bezár a bazár! Nem tom mi lesz meglátjuk!
Más2: Egy gyereket kivéve mind fényévekkel más mint én, egy kört kérdeztek meg, nem pedig több stílust. Ezek pártól eltekintve optimisták.
Ááááá nem is baszom fel magam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.