Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Mi történt?

"Értékelés ügyfélmegtartásból: kettes alá, ülj le, 1-es.

Folyt köv. T-Mobile-nál."

Köv. bejegyzés:
Értékelés ügyfélmegtartásból: kettes alá, ülj le, 1-es.

Folyt köv. Vodafone-nál.

Utána:
Értékelés ügyfélmegtartásból: kettes alá, ülj le, 1-es.

Folyt köv. 'csába nincs több. Hehe ;] :DDD

(#2) keIdor


keIdor
titán

Kár, hogy erre fele nincs AT&T. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Értékelés angol nyelvből, kettes alá. Ülj le, egyes!

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) stangli válasza #19617792 (#1) üzenetére


stangli
senior tag

:)

Voda nálam nem játszik :N max trémobiltól vissza telenorhoz :) megszívtam :W

A sztori a következő, 2ével ezelőtt vettem egy telót (SE W890i) nem kevés pénzért, még működik, semmi bajom vele. De lépnék egy kategóriát fentebb, így gondoltam a 2év hűségnyilatkozat lejárat után, hogy veszek egy telót a telenornál, meg csomagot váltok megint 2 év hűségnyilatkozattal...
Kérdem az ügyfélszolgálatost 2év hűségnyilatkozat után, második telenornál vásárolt telefonnal plusz még két év hűségnyilatkozattal mekkora kedvezményt kapok a HTC Legendre? Erre a válasz a bolti árból kemény 500 magyar valuta jön le. :Y Szerencsétlen kislányt szembe röhögtem. Na mindegy, így átlovagoltam a T-mobilhoz, itt valamivel ügyfélbarátibb a hűségprogram. Remélem, hogy két év múlva jobb szájízzel fogok készüléket cserélni a t-mobilnál.
Habár fene sem tudja... Percdíjban meg ugyanott vagyok, ergo nálam a hűségkedvezmény ami döntő szerep. Ennyi a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Az a baj, hogy a Pannontól Én is egyre inkább haragtartó vagyok. Nagyon gyakran fordul elő, hogy nincs a házban egy szikra térerő sem (több telefonnal, több szolgáltató kártyájával tesztelve=csak a Pannon gyenge). Gyakran fordul elő ilyen is: hívnak, náluk hallatszik, hogy kicsöngök, nálam azonban nem csöng a telefon és a híváslista is üres. És ami nagyon idegesítő tud lenni: többször közli velem a magnószalag, hogy "a hívott számon előfizető nem kapcsolható". Rákérdeztem MSN-en, be van kapcsolva haver mobilja és maximum térereje van. :W

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Nagyon bunkó leszek, ha szólok a Bye Bye helyesírása miatt ? ;]

(#7) madstunt


madstunt
addikt

Biztos mi csinálunk valamit szarul de nekünk 10+ éve senkinek se volt problémája se a telenorral se a pannonnal se a djuice-al.

tjb007 én is pont akartam

(#8) bLaCkDoGoNe válasza tjb007 (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Címmel együtt három soros bejegyzésben több hibát is ejteni gáz?

- By != bye
- "Értékelés ügyfélmegtartásból: kettes alá, ülj le, 1-es." Ez a mondat értelmetlen, fogalmazásból egyes.

Vagy magyarul, vagy angolul tanulj meg rendesen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) stangli válasza bLaCkDoGoNe (#8) üzenetére


stangli
senior tag

(#10) madstunt válasza keIdor (#2) üzenetére


madstunt
addikt

namég az kéne. ha hallottad volna mit műveltek mondjuk a moto backflip fwjével te se igazán akarnád :(

JetiRulez hehe nekem meg pont az volt hogy üllés környékén egy T-s ismerősnek se volt annyi térereje hogy értsen valakit a telefonban rendesen, nekem meg bőven...

[ Szerkesztve ]

(#11) JetiRulez válasza madstunt (#10) üzenetére


JetiRulez
őstag

Azért valljuk be elég gáz, hogy még télen a mínuszokban is mindig ki kell állnia a teraszra a családnak, ha normálisan akarunk beszélgetni. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) stangli válasza madstunt (#7) üzenetére


stangli
senior tag

Amint írtam a telefon árakkal van a problémám és nem pedig a szolgáltatással. 500 ft kedvezmény 2év hűségnyilatkozat után és még plusz 2évért? Ez azért vicces, a másik szolgáltatónál jóval olcsóbban megkaptam a telefont... igen, lehetne akár azt is mondani, hogy vegyem meg bagóért ebay-ről, vagy feketén függetlenül a sarki fűszerestől, de inkább kifizetem azt a plusz x ezer ft-ot és tudom, hogy van rá garancia rá...

(#13) ollie válasza madstunt (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Velem csak annyit csináltak idén, hogy 1 számlát kétszer is kifizettetek. :) Persze nekem kell bizonyítanom (ami pénzbe kerül), hogy ők a hunyók, mert szerintük csak egyszer fizettem ki.

(#12) stangli: össz 500Ft engedményt adtak? Számlás előfizetésed van? Nekem 7500-öt, bár az is igaz, hogy kb 8 éve vagyok ügyfelük.

[ Szerkesztve ]

***

(#14) stangli válasza ollie (#13) üzenetére


stangli
senior tag

Igen összesen 500 ft engedményt kaptam, számlás előfizetésem van és átlag 7-8e ft-os számlákat fizettem... szóval nem értem... kérdeztem is az ügyintézőt, mivel tudna meggyőzni, hogy maradjak? Sajnos 1havi 3e ft lebeszélhető kedvezménynél többet nem tudott ajánlani és elismerte, hogy drágák a készülékük, na meg azt is, hogy a meglévő ügyfeleknek porszemnyi kedvezményt adnak :)
Azért 8évnyi hűségért az a 7500 ft sem valami nagy kedvezmény :F De az is lehet, hogy csak Én vagyok telhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#15) ollie válasza stangli (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én azon szoktam kiakadni, hogy új ügyfelek simán kapnak 10 rugó kedvezményt, ha leadnak egy régi mobilt. Bár már nem minden mobiljukra adják ezt a kedvezményt, de akkor is több, mint amit én valaha kaptam tőlük.

***

(#16) gaborbol válasza ollie (#15) üzenetére


gaborbol
őstag

Ezen mar en is gondolkodtam, de ez szinte mindennel igy van.
Internet-tv elofizetes, banki akciok, auto biztositas stb.
Nem tudom, miret nem becsulik meg szinte sehol a meglevo ugyfeleket, van hogy ugy is olcsob, hogy felmonod a szerzodest, maradsz ugyan annal a cegnel, es siman ujrakotod.

Talan az evertekelo eloadason, csak az ennyi "uj elofizetonk lett" grafikonokat szoktak mutogatni? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) madstunt válasza stangli (#12) üzenetére


madstunt
addikt

na a telefon árakat se én se más sose nézte a szolgáltatónál a családból, ergo erről nemtudok nyilatkozni. (nemazért mert sz*rjuk a pénzt hanem mert fügetlen telókat szoktunk vásárolni. egy függő teló van a családban fater szolgálati 3110ese )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.