Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon jó a játékélmény! :K

(#2) Christians


Christians
csendes tag

Nem szeretem az EA sportjátékait maximum fifa de ez ránézésre korrektnek tünik :K

Elnézést nemtudja merre van xy utca? De a szalonagyár után forduljon jobbra! Szia édes ...Na mivan ruhában meg sem ismersz?

(#3) wikings2 válasza Christians (#2) üzenetére


wikings2
őstag

Az is :) Előző részben a fél életem benne van :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4) ldave válasza wikings2 (#3) üzenetére


ldave
félisten

Próbáltam a demo-t, de nem nagyon jött be, pedig az első rész az egyik nagy kedvencem volt PS2-ön.

A Slime draws near! Command?

(#5) baliii


baliii
senior tag

Kipróbáltam xboxon a demot tegnap, hát... Ide irtam egy szép kis fikázást, de inkább kitöröltem, a lényg, hogyha snowboardoztok és az elvonási tünetekkel teli nyári hónapokra kerestek vmi jo kis játékot, felejtsétek el, akkor már a stoked sokkal reálisabb és élvezhetőbb.

(#6) ldave válasza baliii (#5) üzenetére


ldave
félisten

Az SSX sose szimulátor volt, hanem egy árkád stílusú játék, az mint pl. a Burnout az autós játékok között.

A Slime draws near! Command?

(#7) Christians válasza ldave (#6) üzenetére


Christians
csendes tag

Az EA sose szimulátor akárhogy is akarja elhítetni :C

Elnézést nemtudja merre van xy utca? De a szalonagyár után forduljon jobbra! Szia édes ...Na mivan ruhában meg sem ismersz?

(#8) ldave


ldave
félisten

Eléggé jók az első értékelések, lehet mégiscsak kap majd egy esélyt tőlem is, bár nem teljes áron fogom beszerezni, az biztos.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.