Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyusz


Gyusz
őstag

Szerintem izgalmas lesz. Kicsit szokni kell majd a játékmenetet, de a Pure is igényelt némi betanulási időt, de utána nagyon szórakoztató volt.

(#2) Zolás


Zolás
addikt

Hát biztos érdekes lesz. Habár itt se nagyon töröd össze magad ha 200al a falnak mész de ahogy elnézem nem is a realisztikusság a lényeg. Világvége autózás közben ez kell a népnek. Majd itt is lesznek zombik meg alienek a folytatásban nehogy izgi nélkül maradjunk ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) konas


konas
senior tag

Hm..eleg jo a latvany.Hova kell benne rohanni azt nem ertem..
Fekezni se nagyon kell benne.
Kiprobalom mindenkepp

(#4) athomi


athomi
veterán

Van egy olyan rossz érzésem, hogy az ellenfelek téglából lesznek. : (

konas:
"Hova kell benne rohanni azt nem ertem.."
Gondolom versenyen van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) volvoguy


volvoguy
addikt

ez a játék már msot ígéretesebb mint az új NFS....nehogy még a Dirt2-nek is odaverjen...a közönséget picit hiányolom a pályák mellől

jah, és sztem nem lenne hülyeség, ha a kocsikon gépágyú is lenne....hamár az ötlet a Halálfutam/Death Race-ből van, akkor az is lehetne benne....

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6) Enton


Enton
addikt

Jó kis száguldós móka lesz ez. Azért már ahhoz képest, hogy majd 2010 elejére mondta a fejlesztőcsóka, már ez a kis egypályás demó is elég klasszul műxik. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Flatout Light.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.