Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Ez mind szép és jó, de hol marad a pálinka készítés folyamatáról szóló memoár?! :DDD :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) Spet válasza Bird (#1) üzenetére


Spet
addikt

Az el lett c$eszve szepen szolva.... :(((

A ket hordo ami mar keszen volt majdnem teljesen (volt a tetejukon 5-10 cm reteg) elkezdett ujra forrni. Mondtam joapamnak legyen lefozve, de o hajthatatlan es megakarja varrni, mig ismet kiforr. Erzesre majd a kertben vegzik tragyaretegkent.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3) Bird válasza Spet (#2) üzenetére


Bird
addikt

Uhh bakker, ez nem hangzik túl jól. :Y Már a múlthét előtt is késő lett volna azokban a hordókban. :(((

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) Spet válasza Bird (#3) üzenetére


Spet
addikt

Mult heten kellet volna kifozni oket, mert akkor mar leulepedett a teteje, az-az volt benne szesz rendesen. Mind1 en szoltam, max ecet lesz belole. (azt is lehet vinni ha majd egyszer lesz ph!alinka talalkozo? :DDD )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Mit tett a zasszony, ha nem titok?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) Bird válasza Spet (#4) üzenetére


Bird
addikt

Hozhatod, de akkor azzal kezdünk! :D :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) Spet válasza Bird (#6) üzenetére


Spet
addikt

Akkor kemeny IHB (iszunk, hanyunk b+olunk) tali lesz :DDD

Eastman: Ezt megtartom magamnak, na meg mind2 csalad tud rola legyen szerintem eleg ember aki tudja, meg ha anonim dolgon megy bizonyos szinten a forumozas.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#8) Eastman válasza Spet (#7) üzenetére


Eastman
őstag

OK, ez így helyes. (Beírtad, én sepc. erre kérdeztem rá. Kutatási területem a társkapcsolatok pszichológiája...)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) Spet válasza Eastman (#8) üzenetére


Spet
addikt

Hat akkor lenne mit irni elhiheted :K

Bar gondolom, akkor egyeni szemelyiseg tanulmanyokat is keszitesz? Mond ha rosszul gondolom.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#10) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Barátom, annyit elárulok neked, hogy a nagybetűs ÉLET marhára nem ott kezdődik, hogy apuci vesz neked egy lakást a szülői háztól kevesebb, mint fél órányi távolságra. Nagyon nem...

(#11) Bird válasza G-Guts (#10) üzenetére


Bird
addikt

Látom marhára savanyú a szőlő. És ha ő kapott egy lakást akkor mi van? :U Látom a dögöljön meg a szomszéd tehene csak, mert neked NINCS nagyon működik.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) Eastman válasza Bird (#11) üzenetére


Eastman
őstag

pm...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) G-Guts válasza Bird (#11) üzenetére


G-Guts
aktív tag

A nagybetűs élet ott kezdődik, hogy az van a tulajdonunkban, amiért megdolgoztunk. Itt az életünket meghatározó tulajdont értem természetesen, tehát a pár ezer forintos ajándékok természetesen nem ide sorolandók. Amíg ez nem így van, addig a nagybetűs élet nem kezdődik el. A fórumtárs élete annyit változott, hogy a gyerekkorból átlépett a felnőtt-gyerek átmeneti korba. A felnőttkor, azaz a nagybetűs élet még nem kezdődött el nála. Ajándékba kapott lakás, szülők közelsége, nem, nem, ez még nem a felnőtt élet.

(#14) Spet válasza G-Guts (#13) üzenetére


Spet
addikt

Kérlek nem ismered az anyagi hátteret mik mennek végbe a családban és hogyan, és erre vered a csalánt? Gratulálok újabb hasznos hozzászólással gazdagítottad az életed (és az itteniéket is).

Az, hogy ezeket a dolgokat (lsd első mondat) meg még anonim fórumban sem osztom meg, az meg a saját szuvenir jogom, vagy nem?

De tudod létezik a Titokszoba, ha annyira nagy a tapasztalatod, akkor ott megoszthatod, vagy indíts blogot és ne csak 1-1 hozzászólással szúrj.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#15) G-Guts válasza Spet (#14) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Alaposan félreérted. Amit írtam nem kizárólag a te esetedre érvényes, hanem mindenkiére. Hiába sértődsz meg, ez így van. Ezen ne mérgelődj, hanem inkább örülj neki. Ha minden hónapban félreteszel 50 ezer forintot, ezáltal persze rosszabb életminőségben élsz, nem sok ideig, mindössze húsz évig, akkor utána máris van esélyed venni egy lakást Pesten. Ja, de van egy kis gond, közben eltelt húsz év, nem ugyanolyan már az egészséged és a fiatalkorod jó része is spórolással telt, ezért sok dologból kimaradtál, amit megtehettél volna, ha nem kellett volna spórolnod. Apád azonban gondolt minderre ezért sokat segített neked abban, hogy ne ilyen legyen az életed. Köszönd meg neki. Nem feltétlenül jó ám ez a nagybetűs élet.

(#16) Spet válasza G-Guts (#15) üzenetére


Spet
addikt

Igen elismerem egy kicsit felhúztam magam, de azért nem kell mindig általánosítani ;).

Ahogy írtam fentebb otthon is beleadok a rezsibe, itt meg majd magunknak kell az előteremtett összegből kifizetni (úgy mint a bútorok vételét majd stb.), nincs a seggünk alá téve semmi, még ha úgy tűnik is.

A pénz félrerakással kapcsolatban sajnos az emberek elfelejtetne egy változót: a szerencsét.És nemcsak itt hanem sok más helyen ez határozza meg az életünket (lád gazdasági válságon kereső emberek).

Spórolás: 16 éves korom óta a keresett összegem felett én gazdálkodok (és szerintem eddig jól gazdálkodtam vele), soha nem kértem (vagy mostani társadalmi kifejezéssel akartam), hanem ha úgy volt, akkor zsebből fizettem mert magamnak vettem. Ha ezt X hónappal tovább tartott elérni, mint ha szülői segítséget kap az ember akkor ez volt.

Életesemények: lassan 1 éve ugyebár kijutottam Malajziába, ami saját kondóból történt meg (utolsó fizetésemet meg otthon hagytam, mint később kiderült jó helyen, mert kazánt kellet cserélni, ami nem 2 fillér volt, sajnos). És hatalmas élmény volt, talán még 1 ilyen út valahova a világ másik végébe elég esemény lenne a számomra (hacsak nem külföldre költözik az ember természetesen).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#17) qantum


qantum
senior tag

Milyen munkát találtál (azt olvastam, hogy asszisztens, de milyen cégnél)?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#18) Spet válasza qantum (#17) üzenetére


Spet
addikt

Uj szemelygepjarmuvek szallitmanyozasaval foglalkozo cegnel. (Mo, Kozep-Eu teruleteken). Ceg nevet direkt nem mondok ez nem a reklam helye, de ha rakeresel biztos az elso talalatok kozott lesz.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19) qantum válasza Spet (#18) üzenetére


qantum
senior tag

Tetszik a melo?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#20) Spet válasza qantum (#19) üzenetére


Spet
addikt

Egyetemre is járok (ahol jönnek az ismételt Zh-k illetve beadandók), illetve más osztályon is vagyok egyszerre, így nincs unalom :K Egyenlőre izgalmasnak vélem, de évek múlva kiderül, hogy hogyan is döntött az ember. ;)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21) qantum válasza Spet (#20) üzenetére


qantum
senior tag

Ennek örülök! Mennyi van még hátra az egyetemből,melyik egyetem?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#22) Spet válasza qantum (#21) üzenetére


Spet
addikt

Szent István. Most kezdtem, így ha minden jól megy 2 év.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#23) qantum válasza Spet (#22) üzenetére


qantum
senior tag

Ide jársz Gödöllőre?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#24) Spet válasza qantum (#23) üzenetére


Spet
addikt

Persze, hogy meglegyen a kilometer :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#25) qantum válasza Spet (#24) üzenetére


qantum
senior tag

Nincs az olyan messze Bp-től.

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#26) Spet válasza qantum (#25) üzenetére


Spet
addikt

Igaz, csak Bp másik felétől :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#27) qantum válasza Spet (#26) üzenetére


qantum
senior tag

Az egyetem csak 3 év? :F

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#28) Spet válasza qantum (#27) üzenetére


Spet
addikt

A mester minimalis ideje 2 ev, az alapkepzese 3,5 ha minden elsore sikerul.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#29) qantum válasza Spet (#28) üzenetére


qantum
senior tag

Hogyne sikerülne! ;)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#30) Spet válasza qantum (#29) üzenetére


Spet
addikt

Majd kiderul, megprobalok mindenbol a legtobbet kihozzni :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.