Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Anno utáltam a sorozatokat, anyám mindig Dallast meg Esmeraldát nézett, így inkább focizni mentem.
Aztán 8 éve elköltöztem otthonról és rengeteg kedvencem lett. :DDD

A mostani csúcs a Walking Dead, aminek az öt évadát egy hét alatt végigseggeltem nem is olyan rég. Egyszerűen imádom! No1! Már alig várom a folytatást, hamarosan érkezik az új évad. Kínomban megnéztem a hasonszőrű Fear the Walking Dead-et is, de meg sem közelíti... :N
Simpsons, South Park már klasszikusok, de jó néha régebbi részekbe belenézni, mosolyt csal az ember arcára egy-egy viccesebb rész. De emellett még rengeteg más témájú megtetszett, csak pár a sorból:
A simlis és a szende
A fekete vipera
Majd a komornyik
Top Gear
White Collar
CSI (az eredeti Las Vegas-os)
és még sorolhatnám...

Vámpíros sorozatok valamiért nálam nemgyerebe kategória...
Pisz! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) koxx


koxx
MODERÁTOR

Person of interestre nagyon ráfüggtünk, a 4. évadot 4 v 5 nap alatt végignyomtuk. Criminal minds 10. évada borzalmasan gyenge lett, de nem kaszálom el.
Ami most megy az a tbbt, twd, the strain, alias, resurrection, mr robot, the fall, brooklyn 99, the whispers, penny dreadful, family guy :) ill ami tervben van az a limitless.

[ Szerkesztve ]

(#4) koxx válasza #20749568 (#3) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

1. évadból megnéztem ~10 részt, de baromira nem kötött le.

Alias nagyon jó, nem tudom, hogy eddig miért nem néztem. De az utóbbi évek legjobb sorozata nálam a Fringe.

(#6) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Én mostanába family guy-ra kaptam rá,már egy évad megvan. Most is azt nézem. :D

(#7) kemotox


kemotox
addikt

Nálam Jóbarátok szokott menni általában, volt hogy kb másfél-két éven keresztül végtelen ciklusban ment :D Szerintem legalább 10-szer végignéztem már.
Csillagkapu SG-1 is előkerül néha-néha.
Most X-akták meg Rick and Morty megy nagyon.

(#8) C4mp3r


C4mp3r
addikt

homeland, house of cards hol marad?

(#10) Zoja™


Zoja™
őstag

The Originals, Vampire Diaries, Person of Interest, NCIS nálam is megvan, de ezekhez még jönnek az Agents of SHIELD, Supernatural, iZombie és néha-néha még a Bones.

Nagy kedvenc volt még anno. a Dr. House és a Fringe is, meg a Continuum is, bár az utóbbiról nem sokat hallottam mostanában, kérdés, hogy lesz-e egyáltalán folytatása.

(#11) C4mp3r válasza #20749568 (#9) üzenetére


C4mp3r
addikt

nekem egyik kedvencem, kevin spacey zsenialis, de az egesz cast nagyon eros. szerintem meg annak is bejon aki annyira nem szereti a politikai dolgokat. ha a person of interest bejott, akkor ranezhetsz a banshee-re is, illetve persze ott a sokat hypeolt true detective, aminek szerintem tenyleg kurvajo az elso evada, a masodikat pedig meg nem lattam.

(#13) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én a Narcos-t kezdtem el nézni legutóbb, mindenképpen ajánlom.

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én is rákaptam a sorozatokra, de gyakran az a baj, hogy nem jön új rész vagy angol felirattal. Bates motel is dettó ez.

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Masters of Sex:

Az eddigi helyzetkomikum helyett csak érzelmi kínlódást kapunk a 3. évadban. Nézem, de már nem olyan jó szájízzel, ahogyan az előző évadokat.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) petipetya válasza aero. (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csatlakozom, csakis ajánlani tudom. Ráadásul aki most nézi, az egyben meg tudja nézni az összes eddigi részt.

Én is mindig az aktuális feliratra várok, mert a legjobb eredeti nyelven nézni az alkotásokat. Ha skandináv, akkor a nyelv érdekessége és a hanglejtés miatt. Ha angol, akkor a nyelvtanulás/gyakorlás miatt. Az USA sorozatokban nem igazán tudom nyomonkövetni a párbeszédet, mivel fura tájszólásban beszélnek (az angol angolhoz képest). Meg úgy általában az eredeti hangsávnál nincsenek kiszedve az effektek, mint a szinkronos változatoknál.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17) kaszaking


kaszaking
tag

The Strain, Son of Anarchy?

(#18) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A vempnaplókhoz fűzöttekkel egyet kell értenem. Néha már nekem is fáj. Talán az elő 2-3 évad ami tényleg adta az ívet, azokon nagyokat szoktunk röhögni cimbivel.

Az originálok viszont elég várós. Klaus s.ggfejkedéseit nem tudom megunni. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19) Arpee78


Arpee78
senior tag

Breaking Bad - Totál Szívás a sorozat ami nélkül nem lesz teljes az életed.

Végignéztem a Walking Dead-et, de szerintem meg sem közelíti a Totál szívást. A Fear Walking Dead dettó, csak még gyengébb kiadásban.

(#20) koxx válasza Arpee78 (#19) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pontosabban totál szívás lesz az életed ha végignézed :D

Én az 1. évadot nagy nehezen végigszenvedtem, a többire nem voltam kíváncsi.

(#21) Arpee78 válasza koxx (#20) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nagyon kivételes ízlésed lehet. A wikis oldala szerint is az egyik legjobb sorozat: "A sorozatot mint a valaha volt egyik legjobbat tartják számon, a Guiness Rekordok Könyvébe is bekerült, minta legnagyobb közönségarányt elérő sorozat." Ez és a számos elnyert díj csak jelent valamit.

Ez olyan sorozat lehet ami valakinek nagyon bejön, valakinek pedig nagyon nem.

(#23) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Leírnám én is a sorozataimat, de viszonylag sok van és lusta vagyok. :DDD

Arpee78 azért kivételes az ízlése, mert nem tetszik neki valami? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) Chaser


Chaser
titán

Strike backet senki nem néz?:) A legjobb katonai/kommandós.
Első évad single player, utána átvált multira, durva, reális, pörgős, elgondolkodtató.
És végre egy film amiben cigiznek emberek - bár ugye nem kéne, de sok ember teszi -, káromkodnak és persze sexelnek rendesen :K Szerencsére nem US gyártmány hanem angol. Nálam 10/10.
Sok részben említés szinten előfordul Mo. és több jelenet is itt játszódik. Egyik rész feldolgozza a sok évvel ezelőtti emlegetett terrorista fenyegetést is.
5 évados, idén készült el az utolsó.

24 volt még amit néztem, de nagyon vontatott sokszor, illetve a fentebbi káromkodás, cigi stb kimarad, nem életszerű...

TWD az korrekt, a hátteres évad elég gyenge.

Homeland is elég jó volt, de a Strike backhez nem ér fel. Vmilyen szinten hasonlít a kettő egymásra.

Continuumot kezdtem nemrég, első két éved oké volt, harmadikat sztem elqrták.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) koxx válasza Chaser (#24) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ó dehogynem csak sajnos végetért :/ nagyon nagy kedvenc volt. Egyszer az edzőteremben mellettem edzett Philip Winchester :) nem akartam elhinni, de ő volt. Sztem akkor forgathatták vmelyik budapesti részt.

(#26) Chaser válasza koxx (#25) üzenetére


Chaser
titán

Innen már nincs hova, inkább hagyják abba de ne qrják el mint sok sorozatot a pénz miatt.
Grat, nem semmi lehetett:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) Arpee78 válasza Bjørgersson (#23) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem. Azért mert olyan nem tetszik neki ami a többségnek tetszik. Akinek meg az tetszik ami a többségnek, annak szokványos, hétköznapi ízlése van. Nem feltétlenül jobb vagy rosszabb egyik a másiknál csak más. Ennyi, nem negatív értelemben írtam, hogy "kivételes ízlése" van.

(#28) Damage


Damage
senior tag

animációs:
South Park (alap, de az újak meg se közelítik a régit)
Brickleberry
Family Guy
The Simpsons

van olyan közte, ami már kifutott:
Walking Dead
Fear the walking Dead
Game of Thrones
Shameless (imádom)
Last man on Earth
Breaking Bad
Better call Saul
Orange is the new Black
The Affair
American Horror Story
Hannibal
Vikingek
This is England
Dr. House
Lost
SoA
Fringe
Spartacus
Oz
Sírhant Művek
Dexter
My name is Earl
Skins (angol sorozat, semmi köze a rasszizmushoz, tipikus angol fiatalokról szól)

1-2-t biztos kihagytam. Az egész estés mozifilmek kevésbé kötnek le, mint egy jó sorozat.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.