Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) jozso1989 válasza blakey (#9250) üzenetére


jozso1989
őstag

Full készenlétben 1 hónapig is bírja, ahogy minden telefon.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9252) counterbill válasza blakey (#9250) üzenetére


counterbill
senior tag

bootloaderzt ne is nyiss de lehet nem is lehet. amugy meg rakd fel a független orosz romot nyugodtan.keresőbe beirod itt h orosz ki is dobja.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9253) blakey válasza jozso1989 (#9251) üzenetére


blakey
titán

Vártam az ilyen hozzászólást. Gondolom troll vagy., netán nem tudja használni a telefonját vagy valami hasonló :)
Olvasd el, én használom a telefont és nem készenlétben, igaz, nem hardcore játékos vagyok hanem olyan aki az okostelefon minden tudását kihasználja amire szüksége van, összes levelezés, telefonálás, netezés, gps stb, nálam aktív és folyamatos a szinkronizáció. Szóval nincs másik telefon amin elérhető lennék vagy azon intézném az ügyeimet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9254) jozso1989 válasza blakey (#9253) üzenetére


jozso1989
őstag

A készenlét fogyaszotta a legtöbbet az akksiból.

Szóval csak azért töltötted fel, hogy etesd a trollokat? ;] BRAAIIIIINS!

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9255) Chabi


Chabi
aktív tag

Ezt a fülest vettem és most vettem észre hogy hasznos lehet azoknak akik most vették a telót és még nemigen használták a jack-et.

Úgy gondolom hogy mibel nincs fém az aranyozott jack tövénél ezért nem koptatja le a festéket, bár én ezt már nem tudom tesztelni remélem hasznos volt a hsz-em.
Egyébként a MediaMarkt ban vett 10000 ftos Supreme Sound Ink'd by Skullcandy fülesről van szó.
Véleményem szerint megéri az árát.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#9256) counterbill válasza Chabi (#9255) üzenetére


counterbill
senior tag

Szerintem nem attól kopik h ott van a fém a végén. Enyémen ott van és egy karc nincs rajta. Szerintem szimplán a nem találunk bele elsőre dolog miatt kopik meg.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9257) Chabi válasza counterbill (#9256) üzenetére


Chabi
aktív tag

Hát nemtudom nekem nemsok olyan van hogy nem találok bele és majdnem körbe kopott és eddig csak olyan fülesem volt aminek volt fém a tövénél.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#9258) chab7 válasza Chabi (#9257) üzenetére


chab7
addikt

Én sem találok bele sosem elsőre, sőt a töltővel sem, pedig azt napi-kétnapi szinten dugdosom bele (ill. mellé), de mégsem kopik sehol. Bár az enyém fekete - (rendes színű ;] )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9259) Chabi válasza chab7 (#9258) üzenetére


Chabi
aktív tag

az enyém is fekete de az is tud kopni ugyhogy azt tudom tanácsolni hogy óvatosan :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#9260) replay007


replay007
tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és az SP az egyik kiszemelt. A másik az LG Optimus G de az ugye drágább valamivel, viszont 2GB RAM és 4 mag. Számítanak ezek a dolgok gyorsaságban annyit, hogy megérje a plusz pénzt?
Nem szoktam játszani a telefonon, főleg nem a durvább játékokkal.
Amit szeretnék:
- tökéletesen folyamatos, sima rendszer
- gyors alkalmazás megnyitások/váltások

A legtöbbet csevegésre, böngészésre használom majd.
Szempont még, hogy jó képeket és videókat készítsen. Nyilván nem profi kategória, de azért nagyobb monitoron se látszódjanak csúnyának.
Ami még a G mellett szólna, hogy nem csak szoftveres gombjai vannak.

Üdv,

Imi

(#9261) bolondember válasza replay007 (#9260) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a 2 giga az bizony 2 giga... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9262) counterbill válasza replay007 (#9260) üzenetére


counterbill
senior tag

Hát ezt nagyon neked kell tudni. De én azt mondom ,hogy ha tényleg nem akarsz nagyon játszani akkor felesleges lenne több pénzt kiadni a Gre.
Kijelző felbontás ugyan az de Gnél ips azért szebb színeket produkál bár nekem a sonyéval sincs az égvilágon semmi bajom mint egyeseknek. Bár ez inkább abból fakadhat náluk h ha már van ips meg amoled meg tököm tudja milyen technológia mért nem azt rakják bele. Teljesen jó mindennapi használatra ha csak nem mutogatni akarod mint ahogy egy két amoledes haverom: ,,Nézd ezeket a színeket hát világit minden stb" :DDD
Nyilván erősebb a 4 magos mint az sp 2 magja de spn is vígan fut maxon a Real racing 3 úgy hogy durva játékokat is nyugodtan felrakhatsz.. Nekem most fent van a Dungeon Hunter 4 és gyönyörű ,nem szaggat.

Tesztben is benne van ugye:

A Qualcomm APQ8064 chipset egy négymagos, magonként 1,5 GHz-es órajelen üzemelő Snapdragon S4 Pro processzort rejt magában. Mindezt megfejelték 2 GB RAM-mal és egy Adreno 320-as grafikus gyorsítóval. Az S4 processzorról tudjuk, hogy kétmagosként sem vall szégyent, ám ebben az összeállításban komoly erőfitogtatásra képes

Spben a 2 mag 1.7Ghzen megy egyébként. Gondolom energia felhasználás miatt lehet visszavéve 4 magnál. 2giga ram az pedig 2 giga ram. Biztos nem fog elfogyni.
Kameráról annyit h nekem bőven elég amit a sony csinál. Esetleg egy jobb kamera app beszerzésével
(camera fv-5) még szebb képeket csinál. Láttam G fotóját szerintem kb egy szinten lehetnek.

Külalak pedig már tényleg a te döntésed kell ,hogy legyen:) Nekem a sony jobban tetszik a fém keret átlátszó sáv miatt pedig hát a G üvegből van kb de nekem még is olyan műanyagos-gumisnak látszik.
Ja és utolsónak megemlíteném ,hogy ugye az lg kb 2x annyiba kerül de ezt nyilván tudod.
Ja és az lgben ugye több a szabadon felhasználható hely.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9263) replay007 válasza counterbill (#9262) üzenetére


replay007
tag

Köszönöm a hozzászólást.
Az LG 81k az SP 77k(fekete) partnerogsm. Vagy 70 ért előfizetéssel az SP.
Függetlenek.

Az üveg miatt viszont félek, egy esés és gondolom reped az egész..:S

[ Szerkesztve ]

(#9264) counterbill válasza replay007 (#9263) üzenetére


counterbill
senior tag

Bocsi bennem még a márciusi ár volt kb amikor 160ezer volt az lg függetlenül :DDD
Hát akkor viszont az a 4 ezer forint bőven megéri a plussz erőt stb.
Döntsön a kinézet ha nem mérvadó a plusz erő. Amúgy lehet hogy egy eséstől szépen berobban az üveg. Bár öcsém párszor leejtette az iphoneját (4) és nem berobbant mint a videókban hanem a sarkából lepattant egy picike ami szépen lekopott egy két hét alatt:D
Meg mondom öszintén én nem tudnék dönteni a helyedben egy könnyen.
Sony szebb szerintim de az lg meg jobb hardvere és csak 4k ár különbség.Nézd meg élőben nyomkodd őket kicsit és aludj rá párat:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9265) Classius válasza replay007 (#9263) üzenetére


Classius
aktív tag

Nemrég ejtettem le 1 méter magasról, betonra, kijelzővel lefelé...tok nincs. A festék kopott le a a sarkán de a kijelző megmaradt egy karc nélkül. Ezt magyarázza el nekem valaki... ??? Mondjuk összeteszem a két kezem, hogy nem lett komolyabb baj, de a festék lekopás meg idegesít, de azt valahogy majd lefestetem mert jobbat nem tudok sajnos.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#9266) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

Most vettem a telefont, és korábban darabokra esett, megragasztózott sonyericsson W810i-t használtam évekig, szóval új vagyok az érintőképernyős kategóriában
A kérdés, hogy hova kéne felmásolnom az .apk fájlt, amit futtatni akarok? A csnegőhangok, értesítési hangok megvannak, azt elolvastam a leírásból, de a letöltött apk-t nem tudom, hogyan indítsam.
előre is kösz

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9267) counterbill válasza tutuhawer (#9266) üzenetére


counterbill
senior tag

oda ahova akarod. Nekem van egy cuccok mappám abba rakom.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9268) chab7 válasza tutuhawer (#9266) üzenetére


chab7
addikt

Tök mindegy hova, megnyitod fájlkezelőben ráböksz és telepíti. Fájlkezelőnek javaslom az ES File Explorert, és mielőtt telepíted mindenképp pipáld ki a Menü-Beállítások-Biztonság-Ismeretlen források négyzetet.
Amúgy meg ami van Google Play Áruházban azt nem kell felmásolni és úgy telepíteni hanem mehet egyenesen a Playből - eleve csak a Playből telepítettek fognak frissülni, a külső forrásból feltett dolgok nem.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9269) pityuri7 válasza tutuhawer (#9266) üzenetére


pityuri7
csendes tag

Szedj le egy fájlkezelőt ( ES file explorer ) gyökérbe berakod az apk-t és utána már tudod majd telepíteni.

Sony ericsson K750i--> Sony ericsson Xperia X8--> Sony Xperia SP--> Z3C--> Huawei P10

(#9270) tutuhawer


tutuhawer
őstag

kösz a válaszokat, a fájlkezelőről nem is tudtam... :F Most már közelebb a megoldás,
Hey

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9271) jozso1989 válasza replay007 (#9263) üzenetére


jozso1989
őstag

Ilyen árral nem kérdés, hogy LG. Erősebb, gyorsabb, True HD IPS kijelző (szerintem a legszebb), több RAM... azt a pár ezret megéri és még 2 év múlva is telefon lesz (SP-nél meg ismeretes 1-2 bug, ami LG-n valószínűleg nincs).

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9272) hukhl


hukhl
csendes tag

Üdv néktek emberek!
Már kb. 1,5 hónapja van meg a telefon minden szép és jó ahogy a nagykönyvben meg van írva :D
Nemrégiben feltettem a zooper widget nevű alkalmazást és próbálgattam pár saját dolgot csinálni ment is nagyon jól és gördülékenyen. "DE" ha az egyik fenti hozzászólásban az egyik kollega által linkelt saját készítésű skin-t rakom fel akkor elkezd akadni elég durván a telefon :O Próbáltam már több skint is apex-el is és nova launcherrel is ,de mindig ugyanaz :S Akad a telefon nagyon és még a zooper programot is csak nehezen hozza be illetve szerkesztések is lassúak .
Tud valaki esetleg valami magyarázatot rá, vagy eseteleg ,hogy mit nézhettem be hogy ennyire nem megy ez a progi :F

(#9273) Giorgio1985 válasza anderledani (#9236) üzenetére


Giorgio1985
csendes tag

Üdv (itt is ex Black fan)!

Én is arról váltottam és teljes egészében meg vagyok vele elégedve. Míg a Blacket állandóan mókoltam (HUEXX féle Zeus rommal meg a többi 50-el amit az Xda-n találtam), ez a gyári rommal kényelmesen döccenésmentesen használható a telefon. Próbáltam erre is mókolt romot tenni de nem lett jobb tőle. Persze voltak változások de egy átlag user vagy észreveszi vagy sem...

Előnyök:
- teljesítmény!!!
- nagyobb kijelző, memória
- sokkal szebb menü, mint a Black-re volt
- jó ár / érték arány
- akku: 2-3 nap készenléti idő telefonálással wi-fi-zéssel esetleg kevés játékkal (mint tudjuk a Black-ben ritkán maradt áram 1 nap után, legalábbis nálam)

Hátrány:
- a kijelző : a színek szépek, élesség több mint megfelelő, viszont nem IPS!!! Ha a Blacket mellé teszed az kivakítja a szemed, hát ez nem. Napon elég jól látszik a kijelző azért...

Nekem csak a kijelző fényerejével volt bajom de már megszoktam. Ég és a föld a kettő közötti különbség. Az asszonynak L9-e van, és az is IPS kijelző, de koránt sem tud akkora fényerőt mint a Black. Néha azért még előveszem a Black-et nosztalgiázni :DD

Remélem segítettem...

(#9274) California1 válasza l.skywalker (#9242) üzenetére


California1
őstag

Iszonyú jó minőségű telók és megbizhatóak! Több tipust használtam.... az idióta vezetésük elkúrt mindent.... máig vicc pl-ul az app készlet . Ezért is vettem Sonyt

(#9275) Latyaa válasza jozso1989 (#9271) üzenetére


Latyaa
tag

Jozso légy szíves add el az SP-t és vegyél egy LG-t. Tedd meg ezt a szívességet ennek a fórumnak, mert most már siralmas amit művelsz. :W

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#9276) sutszi válasza Latyaa (#9275) üzenetére


sutszi
veterán

Úgy látom egyre több embernél szakad el a cérna...én már korábban feladtam. Egyszerűen a lehető legnagyobb mértékben levegőnek kell nézni mert semmi értelme, hogy gyűjtögesse a hozzászólásokat...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9277) Latyaa válasza sutszi (#9276) üzenetére


Latyaa
tag

Nem tudom mi értelme az egésznek. De nem csak ebben az esetben. 6 éve vagyok egy másik jellegű fórum klubvezetője és admin-ja, folyamatosan statisztikázom a usereket. Sosem értettem meg ezt, attól, hogy valakinek újonc a rangja még lehet jó észrevétele, kommentje még ha kevés is. Attól mert valaki fanatikus tag lesz az x értelmetlen hozzászólása után még fog tekintélyt szerezni azzal, hogy a kommentjeinek 85%-a teljesen hasztalan. Komolyan amikor az ilyeneket olvasom olyan érzésem van mintha a hónap gyengébb napjait élő nő picsogását olvasnám... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#9278) w2 válasza Becksman (#9233) üzenetére


w2
csendes tag

Ma teszteltem termeszetes fenyviszonyok kozt a "Lux"-ot es egyenlore tokeletesen mukodik, nem vettem eszre h gond lenne vele, reszemrol javasolt app!

[ Szerkesztve ]

(#9279) w2 válasza Latyaa (#9277) üzenetére


w2
csendes tag

...ez a hatranya ha nincs lehetoseg a forumon beluli kategorizalasra...tapasztalat...

(#9280) sutszi válasza Latyaa (#9277) üzenetére


sutszi
veterán

Valószínűleg, alapvetően csak trollkodni szeretne...bár egyszer megjegyezte, hogy már tag lett...
Én sem értem, miért csinálja.
Azokat sajnálom akik információért jönnek ide és teljesen összezavarja őket a hülyeséggel.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9281) tangiers


tangiers
tag

Üdv Mindenkinek!

Pár napja vásároltam egy új készüléket. Az normális , hogy nagyjából bármilt indítok el (ébresztés, telefonhívás, beállítások, stb.) akkor egy bevillan egy 3 mm-es piros keret a képernyő szélén. Olyan mintha egy pillantra megröccene a rendszer, de gond nélkül elindul a kiválasztott alkalmazás. Ha többször indítom egymás után ugyanazt akkor nem csinálja.

Jól tudom, hogy még nincs újabb verzió mint a 4.1.2?

Köszönöm az építő válaszokat. :)

(#9282) Classius válasza tangiers (#9281) üzenetére


Classius
aktív tag

Miféle piros keret? :Y

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#9283) dooory


dooory
csendes tag

Üdvözletem!
Régóta olvasom a fórumot, nem is volt kérdésem, mire megvettem a telefont (múlt héten), már mindent tudtam, amit köszönök szépen :)
Viszont most lenne egy kérdésem. Az előző telefonommal (Xperia Mini Pro) használtam a Nokia BH-503 headset-fülesemet (Bluetooth 2). Egy feltöltéssel hetekig, hónapokig elvoltunk, nem volt probléma. Azonban mióta az új telefont használom (SP), azóta a füles naponta lemerül, kb. 15 percet hallgatok zenét munkába járáskor, és másnap reggelre teljesen lemerül. A kérdésem: ez azért van, mert a telefon bluetooth 4.0, a füles meg 2.0? Tudok ez ellen valamit tenni, van megoldás?
Köszönöm előre is a válaszokat.
Egyébként a telefont imádom! :)

(#9284) chab7 válasza dooory (#9283) üzenetére


chab7
addikt

Valami más kell legyen mert az én plantronics BT fülesem is régi és minden telefonnal egyforma ideig bírta.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9285) jozso1989 válasza Latyaa (#9275) üzenetére


jozso1989
őstag

Mert szerinted jobb az SP, mint egy csúcstelefon? :Y Megjegyzem, ugyanaz a hardver van benne, mint a Z-ben, csak épp rendes kijelző. Ennyire elvakultak ne legyünk. Ráadásul nincs mire. :Y

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9286) tangiers válasza Classius (#9282) üzenetére


tangiers
tag

Egy fél másodpercre felvillan pontosan a kijelző szélén körbe amikor rányomok a telefonkönyvre vagy bármelyik másik kiválasztott alkalmazásra. Olyan mintha gondolkozna 1 tizedmásodpercre, de dolgozik rendesen, elindítja aaz alkalmazást. Kizárólag a gyári alkalmazások vannak rajta semmit nem mókoltam vele.

Sikerült róla egy fotót készíteni. Talán így könnyebb a beazonosítás. Beállított téma gyári Xperia, minden a gyári még rajta. Szoftveres gond lehet, vagy vigyem vissza? Bár ezzel lehet elhajtanak mert a működést nem befolyásolja, de mégis idegesít.

(#9287) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ki akar potom 205ezerért szemre illeszthető Sony kijelzőt? :)

HMZ-T3W Wearable Display from SONY

Én kipróbálnám...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9288) blakey válasza tangiers (#9286) üzenetére


blakey
titán

Nyomj egy reset-et.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9289) oliwire válasza tangiers (#9286) üzenetére


oliwire
őstag

Nincs véletlenül valami fejlesztői opció bekapcsolva? A menüben nézz utána, utolsó előtti opció.

(#9290) blakey válasza oliwire (#9289) üzenetére


blakey
titán

Valami ott van bekapcsolva az tuti, bevitel vagy képernyőfrissítés. Ezek okozhatnak ilyet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9291) sutszi válasza oliwire (#9289) üzenetére


sutszi
veterán

De szinte biztos...
Már nem emlékszem mi volt, de egyszer belefutottam...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9292) counterbill válasza tangiers (#9286) üzenetére


counterbill
senior tag

Ilyet szerintem nem látott senki. De nekem is kell:-D Próbálj meg egy gyári visszaállitást hátha.

A bt fülessel kapcsolatban szerintem az aksival lesz gond mert a több éves nokia fülesem ugyan úgy birja mint régen.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9293) counterbill válasza l.skywalker (#9287) üzenetére


counterbill
senior tag

Google glass komboval :-D Amugy ilyeneket Kínából kb 200 dolcsiert lehet rendelni. Van bennük sd kártya foglalat filmet zenét játszanak le stb.Nyilván nem Sony minőség.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#9294) tangiers válasza sutszi (#9291) üzenetére


tangiers
tag

Megnéztem és valóba a fejlesztési lehetőségeknél be volt kapcsolva a Szigorú mód engedélyezve (képernyővillogás a fő beszélgetés hosszú műveleteinél) . Itt kell bekapcsolni a szinkronizálásnál az USB hiba-hibakeresést is.

Köszi a segítséget! :)

(#9295) dooory


dooory
csendes tag

Köszönöm. Azért kérdeztem meg, mert eddig nem volt gond, és pontosan egybeesik az akksi pár perc alatti lemerülése azzal az időponttal, amikor az SP-t használni kezdtem, és gondoltam, ez nem lehet véletlen. De akkor valószínűleg az...
Csak biztos akartam lenni benne, mert ha valóban elromlott, ugyanilyet szeretnék venni, és nem akarok feleslegesen pénzt kidobni rá. (Mert összekaparnám magam ha a bluetooth miatt az újjal se működne.)

(#9296) darkmann válasza dooory (#9295) üzenetére


darkmann
őstag

Azért ha van lehetőséged rá, akkor próbáld ki pár napig másik készülékkel is szerintem, mielőtt kiadod a pénzt egy másik fülesre. :K

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#9297) Latyaa válasza jozso1989 (#9285) üzenetére


Latyaa
tag

Na most mondd meg, hogy hol olvastál olyat, hogy azt írtam jobb az SP mint egy csúcstelefon.
Nálad az az alapvető probléma, hogy szövegértelmezési problémáid vannak. Vannak erre is egész jó appok nyugodtan nézegesd.
Azért vegyél LG-t mert folyamatosan itt szidod az SP-t meg csinálod az agyadat mint valami hisztis csitri. Nem elvakultság, mindenki elolvasta, hogy milyen hibák adódhatnak. Érdekes egyébként, nálam normális használat mellett semmi probléma nincs a telefonnal. Attól mert neked az IPS meg az Amoled az isten másnak még megfelelhet ez a kijelző is. Nekem nincs vele bajom ahogy itt többeknek sem.

Vettél egy telefont. Előtte gondolom utánaolvastál, legalábbis feltételezem, esetleg még ki is próbáltad mint ahogy többen is tettük ezt a boltban. Ebből adódóan ha tudtad mire számíthatsz, miért nem vettél más telefont? Miért nem vettél valami csodás IPS vagy Amoled kijelzős csúcstelefont? Ha tudtad mit veszel akkor mi értelme a folyamatos vinnyogásnak? Ha meg nem volt rá pénzed arra amit akartál akkor minek vetted meg ezt? Fogadd el vagy add el. De fejezd be a folyamatos nyafogást mert a felesleges kommentszaporításoddal csak azt éred el, hogy a fórumközösséget húzod fel idegileg. :W

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#9298) jozso1989 válasza Latyaa (#9297) üzenetére


jozso1989
őstag

Mérges vagy? Segíthetek valamiben? :U

Mikor szídtam az SP-t? Linkelj egy mondatot, ahol azt írtam, hogy szar! Az, hogy az óvodások nem tudnak olvasni és szöveget értelmezni az még nem baj...

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#9299) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Szeretném megvásárolni a poweramp programot a marketen. Az a kérdésem csak bankkártyával lehet fizetni csak ? Mással való fizetési lehetőség nincsen?

[ Szerkesztve ]

(#9300) jozso1989 válasza jenei1994 (#9299) üzenetére


jozso1989
őstag

Elvileg csak azzal lehet... Annyi, hogy egyszer beírod a kártyaszámot és kész. Meg állítsd be (bár alapból be van kapcsolva azt hiszem), hogy kérjen jelszót mindig vásárláskor, így nem kell paráznod.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.