Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#480) TTTotya


TTTotya
senior tag

Hello mindenkinek!

Kicsit több, mint 1 hónapja használom a telefont. Egy Samsung S10-et váltott. Képben volt még a Pixel 5 egy darabig meg az S20 FE 5G is, de nagyon szerettem volna az S8 és az S10 után elhagyni a Samsung vonalat és a Pixelnek is vannak hiányosságai, valamint a 2020- ban piacon lévő többi készülék sem nyűgözött le túlságosan, pláne, hogy nagyon jó áron vettem a Sonyt.
Viszonylag rövidek az ujjaim, úgyhogy nekem a keskenyebb kialakítás előny, a power gombon lévő ujjlenyomat olvasó szenzor is, hogy a jack csatlakozót ne is említsem. Majdnemhogy mindent tud amit egy 2020-as felsőkategóriás készüléknek kell. A csúcs fényerőt sok helyen negatívumként emlegették, de eddig én nem éreztem, hogy hátrányt jelentene. Az ujjlenyomat olvasóval először bajlódtam. Többször is végrehajtottam a beolvasást ahogyan a készülék kérte, de nagyon harmatos volt a feloldási arány. Most, hogy megjött néhány napja az új rendszer verzió, úgy döntöttem, hogy csinálok egy factory resetet. Újra regisztráltam az ujjaimat is, nem úgy ahogy a készülék szerette volna, hanem úgy, hogy az ujjperctől felfelé lépésenként haladva az ujjam hegyéig beolvastattam 5 különböző ujjamat. Így már kijött az olvasóban lévő potenciál, bármilyen szögből, akár részlegesen érintkezve is nagyon gyors és pontos lett.

Nálam is fent van már a 11-es droid, ami hozott néhány hasznos új funkciót.
Kicsit nehéz volt a majdnem vanilla androidra visszaszokni (nem mostanában használtam), tartottam tőle, hogy bizonyos megszokott funkciók hiányozni fogak, de nem így lett. (Egyedül a One UI csúsztatós hívásindítása/sms küldése hiányzik néha.
Soha nem volt még Sony telefonom, de egyáltalán nem bántam meg, hogy bizalmat szavaztam neki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.