Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#200) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A LED több színben világít, villog. Piros töltés, lila viber stb. Programozást nem tudom.

Tv-n nincs csík, ha a felvételen, filmen alapból van, akkor igen.

(#202) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#201) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... Tv-n nincs csík ... "
Ööö... de a 21:9-ből hogyan lesz 16:9? A telefon marad 2520 × 1080 -ban, a TV-n viszont már 3840 × 2160-ban jeleníti meg a képet? Ehhez az kéne, hogy amolyan "dual head" videóvezérlő legyen benne, nem?

(#203) AliceWake válasza <Adamsky> (#200) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pont le van írva, hogy milyen az értesítő LED.
"Viszont a testreszabható AoD ellenére van RGB értesítő LED és előlapi, Dolby Atmos sztereó hangszórópár." Első oldal, második bekezdés.
A kodekek pedig többször is. A multimédia és az adatkommunikáció fejezetben is.
Viszont nem minden gyártó specifikálja a kodektámogatást. Jellemzően abban az esetben tesznek így, ha valami extrát kínálnak.

Ha pedig egy készüléknél nem térünk ki rá, hogy Widevine L1, akkor nyilván nem az :U

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#204) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#202) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A tartalomtól függ gondolom. Milyen média tartalomra gondolsz? Kipróbáltam neked most netflixen nincs csík. Van vmi demo video,amin van, azt csikkal rakja ki.

(#205) kutyek válasza <Adamsky> (#202) üzenetére


kutyek
senior tag

Pont ez a DisplayPort over USB (Thunderbolt) lényege, hogy "rendes" külső monitorként hajta meg a másodlagos kijelzőt. Ezt pl. egy S9 is ugyanígy csinálja DEX módban. Más szóval, ez már nemcsak old school tartalom tükrözés.

[ Szerkesztve ]

(#206) <Adamsky> válasza AliceWake (#203) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Pont le van írva, hogy milyen az értesítő LED."
Sorry, ez elkerülte a figyelmemet :R
... viszont arról nem írtál, hogy mennyire szólhat bele ennek működésébe a felhasználó. A békeidőkben, amikor a Xiaomi telefonokon még volt értesítési led - ráadásul RGB (ezt csak azért írom, mert volt időszak, amik ugyan még volt, de már csak egy színű) - akkor az aktuális Miui-ban pl. lehetett változtatni, hogy melyik eseményre, milyen színnel világítson.

"A kodekek pedig többször is." - itt igen, ezt megtaláltam. De akad teszt ahol nem írjátok.

"Viszont nem minden gyártó specifikálja a kodektámogatást." - na, pont ezért kellene nektek megnézni!

" ... nem térünk ki rá, hogy Widevine L1, akkor nyilván nem az ... " - ööö... nagy kérés lenne, hogy minden esetben kitérjetek rá? :U És egyúttal azt is meg lehetne említeni, hogy a Netflix milyen szinten támogatja. Mert ugye az L1 ≠ 100% Netflix kompatibilitással.

#204 Wolfy33
"Milyen média tartalomra gondolsz?" - kezdetnek egy 16:9-es YT-s videóra. Az ugye 1:1-es arány mellett két "gyász csíkot" fog neked a telefonon tartalmazni (jobb- és bal oldalon, mert ugye szélesebb a kijelző). De, mi a helyzet a - gondolom - 16:9-es TV-den?

#205 kutyek
" ... "rendes" külső monitorként hajta meg a másodlagos kijelzőt." - igen? Na, pont erre lettem volna kíváncsi. És milyen felbontást választ? Érzékeli a kijelző natív felbontását, és azt?
Vagyis mondjuk az én FHD+ (1980 × 1200) és FHD-s TV-met is szépen képes lekezelni mindenféle torzulás, és "keret" nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#207) Akidobos74 válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Értesítés LED-ileg semmennyire nem szólhatunk bele a működésébe -gyárilag. Csak On/Off. 3d party app-pal viszont már többé-kevésbé lehet. Én a LED Blinkert találtam a legjobbnak e téren. Bármelyik app-hoz bármilyen színt rendelhetünk, a sebességbe nem szólhatunk bele, viszont a gyári 6 másodperces felvillanásnál sokkal jobb, mert a másodpercnél kicsit gyorsabban villog. Nekem csak ennyi volt a hátránya, az a 6 másodpercenkénti igen rövid villanás nekem túl lassú.

[ Szerkesztve ]

(#208) Yeffy válasza Akidobos74 (#207) üzenetére


Yeffy
veterán

ez mondjuk nalam nem perdonto, de valoban lehetne gyorsabb a villogas merteke.
ez az app akkor mukodik? Play store-on elegge lehuztak.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#209) <Adamsky> válasza Akidobos74 (#207) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi a válasz! :R
Sajnos a gyártók is elég félvárról veszik az ilyen finomságokat. Miért nem lehet ezt állíthatóvá tenni alapból? :F

" ... a gyári 6 másodperces felvillanás ... " - jaj! Jól értem, hogy villan egyet, aztán sokáig (~6 sec) semmi, aztán megint villan? Hát ez kb. használhatatlan. Nem akarnám én folyamatosan fixálni a telefont, hogy most jelez-e nekem, vagy sem.
Na, az ilyen dolgokat lehetne még kiemelni egy tesztben. Ez hordoz plusz infót!

#208 Yeffy
"Play store-on elegge lehuztak."
Az hagyján, de ha "fényesebbre" veszed a villanást, akkor több memóriát eszik az app. :DDD
"A képernyős LED alapból 5 %-ra van állítva. Ekkor az első villanás látható(elég fényes), a többi villanás utána már nagyon halvány. A RAM-ból ekkor 45-49 MB-ot foglal. Ha 100%-ra állítom, akkor már elég fényes és jól látható a jelzés, de a RAM-ból már 69 MB-ot foglal az alkalmazás!!!"

(#210) Yeffy válasza <Adamsky> (#209) üzenetére


Yeffy
veterán

Az hagyján, de ha "fényesebbre" veszed a villanást, akkor több memóriát eszik az app. :DDD
"A képernyős LED alapból 5 %-ra van állítva. Ekkor az első villanás látható(elég fényes), a többi villanás utána már nagyon halvány. A RAM-ból ekkor 45-49 MB-ot foglal. Ha 100%-ra állítom, akkor már elég fényes és jól látható a jelzés, de a RAM-ból már 69 MB-ot foglal az alkalmazás!!!"

lol, az igen :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#211) Silenzio válasza Bog (#175) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi a választ. A kislányos sztorin jót derültem. Hiába, a kreativitás ösztönös. Én pl. eléggé rossz néven veszem, ha valakivel 3 éves korában Youtube-ot nézetnek, és arra alszik el, de most volt pl. cikk erről a magyar kiscsajról, aki 9 évesen már énekes sztár, és a Youtube-ról kezdte tipegő korában.

#178<Adamsky>Bog#175:
Én szabályosan viszolyogtam a 21:9-től, most viszont, hogy vettem egy másik telefont, rájöttem, hogy nincs szívem eladni az Xperiát. Egyszerűen annyira kurvajó kézbevenni, hogy ihaj. Most itt van előttem az asztalon 3 telefon, és fogalmam sincs, mit tegyek. Mindhárom tudása, külseje, fílingje kéne, de még kettő telót is soknak tartok.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#212) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A yt videóval az van,hogy ha atrakom, akkor a tv felismeri,hogy yt videó és a beépített yt lejátszó indul el. Legalább is nekem állandóan oda tarsitja. Mint a netflixet és az HBO got is. A tv egy hdres 4k Sony tavalyi modell.
Én nem látok semmi keretet, alsó felső csík bizonyos filmeknek van, ami nem netflix, HBO, de hát az kb régen is volt. Átlag film, tv, sorozat nézésre nem látok ilyeneket, amit írsz,de mindjárt kipróbálom még.

(#213) Prien válasza Wolfy33 (#212) üzenetére


Prien
addikt

Engem az érdekelne, ha otthon egy dokkolóban vagy hálózaton van a telefon, lehet aktiválni az átfolyó energia ellátást? Tehát kvázi ki lehet kapcsolni az akkut, ha hálózaton van a telefon? Mert az nagy királyság lenne.

Vagy ez a funkció csak játék közben aktiv?

A kevés is több a semminél.

(#214) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Meg is néztem. Semmi csík.
Yt videó. [kép]

(#215) Wolfy33 válasza Prien (#213) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ha megmondod hol nézzem, megnézem. :)
Egy biztos, ha töltőn van és bármit csinálok vele, nem melegszik, még fürdeni is elvittem, párában, melegvíz,stb. Anno a Z1 compact tengeri merülés után melegedett. Videózás és képek közben.

(#216) Yeffy válasza Prien (#213) üzenetére


Yeffy
veterán

ez mondjuk egy jo kerdes, engem is erdekelne, de eddig nem talaltam ra kulon opciot - kiveve a jatek alatti toltes kikapcsolast -, vagy h merre kutassam.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#217) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#214) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Meg is néztem. Semmi csík." - mindeközben telefonon van?
Talán egyébként úgy lehetett volna legkönnyebben "tesztelni", hogy veszel egy FHD v. 4K képet (lényeg a képarány: 16:9) és azt megjeleníted a telefonon (ott ugye oldalt ott kell figyeljenek a csíkok), és TV-n (ott viszont ki kellene töltse a képernyőt).

#213 Prien
Ez megint egy olyan kérdés, amit egy teszt alkalmával érdemes lenne (lett volna) kideríteni.
Ahol ugyanis még jól jöhet ez a mód, az az autó. Nekem nagyon gyakran van olyan, hogy beülök a kocsiba, és mondjuk 80% van az akksi. Ilyenkor egyrészt még nem akarnám feltétlen tölteni, másfelől, ha kinn meleg van, akkor pedig a pláne nem kínoznám a telefont és amortizálnám az akkumulátort - adott esetben - felesleges töltéssel.
Szóval üdítő lenne, ha ez a fícsör nem csak játékok alatt élne.

(#218) Prien válasza <Adamsky> (#217) üzenetére


Prien
addikt

Pontosan így gondolom én is, mert itthon és a munkahelyen is hálózati csatlakozók mellett élem az életem, autóban is nagy haszna lenne , ha ezt tudná a telefon, az akku élettartamát meg lehetne sokszorozni!

Más kérdés, hogy a gyártó(k)nak ez mennyire érdeke. :)

De ha ezt tudnák a jövő mobiljai, mondjuk a környezet kímélésére hivatkozva (kevesebb akku csere vagy rossz akku miatti telefon csere, ergo kevesebb digitális szemét) , az óriási plusz lenne, a technológia pedig már rég adott hozzá.

A kevés is több a semminél.

(#219) kutyek válasza <Adamsky> (#206) üzenetére


kutyek
senior tag

Tudtommal / tapasztalatom szerint igen, a kijelző és a telefon ilyenkor egyezteti a preferált felbontást, ami tipikusan a kijelző natív felbontása lesz.

(#220) sh4d0w válasza <Adamsky> (#209) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a memória foglalásos dolgot nem érzem húsbavágó problémának, amikor 8 giga van a kijelző alatt.

https://www.coreinfinity.tech

(#221) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#217) üzenetére


Wolfy33
senior tag

4 K képen nincs csík a telefonon se, tv se. Direkt letöltöttem 4k képet.

(#222) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#221) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"4 K képen nincs csík a telefonon se, tv se. Direkt letöltöttem 4k képet."
Akkor csoda történt. Mások a képarányok. A TV-d 16:9, nem?
Ha, van egy 3840 × 2160-as 4K képed, akkor az a telefonodon úgy fog megjelenni, hogy bal- és jobb oldalon lesz egy-egy fekete sáv. A TV-n pedig, ha azt vesszük, hogy ott marad a natív felbontás, - de legfőképp a képarány - akkor ott nem lesz semmilyen "csík".

#220 sh4d0w és helixP

Nem ment át a "meszidzs" ;)
A csávó azt állította, hogy ha az alkalmazásban emeli a led fényerejét, akkor az alkalmazás memóriaigénye kb. 40%-la megnő. :)

[ Szerkesztve ]

(#223) helixP válasza sh4d0w (#220) üzenetére


helixP
nagyúr

Agreed. Már nem 512-n nyomorgunk, auto task killerrel :DDD

(#225) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#222) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Tvn nincs, telefon rakttintok a képre és kitölti fektetve a kijelzőt. Csík nélkül. Állítva van csík alul felül. De igazából szerintem ezek tök mindegy nekem.

(#226) domerator válasza Silenzio (#211) üzenetére


domerator
veterán

"Most itt van előttem az asztalon 3 telefon, és fogalmam sincs, mit tegyek. Mindhárom tudása, külseje, fílingje kéne, de még kettő telót is soknak tartok."

Tartsd meg a Sonyt... az olyan, minta a sok kólázó között Traubit innál... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#227) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#225) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... és kitölti fektetve a kijelzőt ... " - mert valószínű levágja a tetejét és az alját.
... de hagyjuk, mert ez neked úgyis "tök mindegy" :R

(#228) Enci1983 válasza <Adamsky> (#227) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ne haragudj, de nem értem miért rugózol ezen, amikor manapság a 16:9 képarány már (szinte) nem létezik telefonnál? TV-n pedig hozzá tudod igazítani, ha ennyire fekete csík fóbiád van. Alapjáraton 18:9 képarányú a mai mobilok nagy része, de inkább már a 19:9/20:9 felé mennek.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#229) spawn21 válasza <Adamsky> (#227) üzenetére


spawn21
veterán

Tényleg úgy látszik neked ez nem való téma. Miért csinálod folyamatosan a harcot?

Engedd már el a témát légyszives. Jó lenne felhasználók használatáról olvasni. Nem arról hogy Neked minden gond

iPhone 13p

(#230) <Adamsky> válasza Enci1983 (#228) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Kedves Enci!
Én nem haragszom. ;) Viszont egy egyszerű kérdésre nem kapok választ. Elvileg vannak itt tulajok, egyiknek-másiknak talán megfelelő OTG-kábele is van ...
Aztán a kapott információ alapján majd én eldöntöm, hogy az megfelel-e nekem vagy sem.

#229 spawn21
"Engedd már el a témát légyszives." - most viccelsz ugye? :(((
Szeretnék valamit megtudni a tulajoktól (ugye megengeded?) de a kérdésemre egyszerűen nem kapok értelmes választ. Mintha nem egy nyelvet beszélnénk ... :((( Ezért is írtam most már a végén, hogy jó, engedjük el. Erre jössz te, és még zárásként belém rúgsz egyet.
Egyedül kutyektől kaptam értékelhető választ, de úgy tűnik 100%-ig ő sem biztos a dolgában.

[ Szerkesztve ]

(#231) helixP válasza #40993792 (#224) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ki más válaszolna erre, mint Te? ;)

Visszanézve nagyon rossz "digitális életkörülmények" voltak, mégis mennyit dobott az életünkön, hogy pl. a buszról e-maileztünk :)

[ Szerkesztve ]

(#232) Ceree válasza helixP (#231) üzenetére


Ceree
senior tag

Email? Ugyan: MSN :DDD

Másolat_eredetije

(#236) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#230) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Már ne haragudj de neked mi az értelmes válasz?
Válaszoltam, megnéztem,foglalkoztam veled. Amit írtam azt tapasztalom. Akár,hogy gondolod,hogy mit vág le,mit nem,mit jelenít meg,mit nem, akkor is a látott tapasztalatomat írtam le.
Ha ennek eredménye nem jó neked,mert nem hihető,vagy elképzelhetetlen, az a te dolgod.

Ha ennyire érdekel, vegyél egyet,nem bánod meg. Egy csikozason ne múljon a vétel.

(#237) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#236) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Idéznélek: "4 K képen nincs csík a telefonon se, tv se."

Erre írtam én a #222-ben, hogy ilyen csak abban az esetben lehetséges, ha valamelyik készülék vagy levág valamennyit a képből vagy torzítja azt (ugye emlékszünk, mikor még a sok 4:3-es TV-adást mindenki "széthúzva" nézte az új "lapos-TV-n"?)

Ezután annyit írtál, hogy: "Tvn nincs, telefon rakttintok a képre és kitölti fektetve a kijelzőt. Csík nélkül. (...) De igazából szerintem ezek tök mindegy nekem."
Na, itt gondoltam, hogy akkor inkább elengedem az egészet, mert egyfelől úgy tűnik nem érted a kérdést, másfelől pedig a végén csak így lazán odavágod, hogy "... ezek tök mindegy nekem." :F

(#239) #16820480 válasza <Adamsky> (#237) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amúgy le lett írva, hogy konkrétan második kijelzőként kezeli a telefon a rádugott tévét. Ez sem jó válasz?
Amúgy meg ebből látszik kb, hogy mennyire rétegigény amiket elvársz, és rajtad kívül kb senkit nem foglalkoztatnak a kérdések. Innentől oda lyukadunk lassan ki, hogy miattad írjanak kétszer olyan hosszú tesztet és próbáljanak ki minden lehetséges kombinációt és beállítást is.

(#241) gaben88


gaben88
őstag

Nagyon tetszik ez a teló, de brutálisan drága. Szerintem ennek olcsóbbnak kéne lennie, mint egy 12 Mininek... Telekomnál nem is lesz kapható?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#242) spawn21 válasza gaben88 (#241) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig nem olyan drága. Vagy minden drága?

Más: tegnap este itthon próbálhattam a kamerát. Op8 pro/Note 20 u/ v50/5ii. Nagyon jó lett a kamera. Tartja a lépést, eléggé.

iPhone 13p

(#243) <Adamsky> válasza #16820480 (#239) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Amúgy le lett írva, hogy konkrétan második kijelzőként kezeli a telefon a rádugott tévét."
Erre gondolsz? #205, #219
Nekem - főleg a második hsz. alapján azért - nem tűnt annyira meggyőzőnek ez a válasz. Ezért örültem meg, mikor egy tulaj kezdett el válaszolgatni. A gond csak annyi volt, hogy valamiért elbeszéltünk egymás mellett.

"Amúgy meg ebből látszik kb... " - kb. miből? Nem nem kaptam választ - és ennek ellenére rugóztam rajta, mert akkor még érthető lenne az, amit írsz, - hanem amit kaptam, értelmezhetetlen volt. Nem baj az, ha valaki nem ért valamihez, vagy nem érti a kérdést, de én személy szerint ilyenkor vissza szoktam kérdezni... vagy ez lenne most már itt a PH!-n rétegigény? Igény a normális beszédre?

(#244) Wolfy33 válasza <Adamsky> (#243) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Megszólítva érzem magam másodszor, ismét lehülyézve.
Utoljára írok:
Figyelj már egy kicsit mit válaszoltam végig. Betűzöm: TAPASZTALATOT OSZTOTTAM MEG VELED A TELEFON MEGJELENÍTÉSE KAPCSÁN.
Amiket felvetettél kerdést megnéztem neked a gyakorlatban. Videó (HBO,netflix)kirakva nincs veszteség,yt videónál sincs, kép esetén lehet csík, de ki lehet tölteni a kijelzőt, kirakva viszont nincs csík.
Ezek a válaszok egyértelmű válaszok,nem technikai jellegű kérdések. Tapasztalat.
Ha megfelelő akkor segíthet a vásárlásnál.
Amennyiben nem tetszik, mással beszéld meg ezek után.

(#245) Akidobos74 válasza Yeffy (#208) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Működik igen, de én fizettem érte, azt hiszem a free-ben vannak korlátozások. Jó lenne, ha lehetne állítani a villogás sebességét, a fénylés időtartamát, remélem majd jön bele ilyen fícsörke.

Admasky: Igen, gyárilag úgy múkod, vagy van egy gyors villanás, aztán 6 másodpercig "csend". A LED Blinker-ben ez az idő egyforma, közel 1 másodpercig világít, majd ugyanennyi idő a szünet. Gyorsabb a villogás, ugyanakkor tovább világít a LED.

[ Szerkesztve ]

(#246) Yeffy válasza Akidobos74 (#245) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem, koszi a megerositest!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#247) <Adamsky> válasza Wolfy33 (#244) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, akkor tennék még egy utolsó kísérletet...
Szóval az eltérő képarány (21:9 vs. 16:9) okán egy 16:9-es - 4K-s v. FHD-s - kép nem jelenhet meg ugyanúgy a telefonodon és a TV-den.

"A" verzió: a telefon képes különböző felbontást - és ezzel képarányt - kezelni. Ha mindkét eszközön 1:1-es arányban jelenítjük meg a képet (nincs levágás, széthúzás, stb.), akkor a telefonon (kék téglalap) a kép úgy kell, hogy megjelenjen (piros téglalap), hogy jobb- és baloldalon fekete ill. kitöltetlen rész látható. A TV-n, a kép teljesen kitölti a képernyőt.
"B" verzió: igazából nincs különböző felbontás, ill. képarány. A TV (ebben az esetben piros téglalap) átveszi a képet, amit - mivel nincs semmilyen "átméretezés" - minden irányból (vagyis alul is, és felül is) egy-egy fekete "csík" (kitöltetlen rész) kíséretében jelenít meg (ld. fekete téglalap a piroshoz képest)
Ezek után a kérdés, hogy az Sony Xperia 5 II, hogyan viselkedik?
Egyébként milyen kábellel próbálod? Mennyiért, és hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#248) <Adamsky> válasza <Adamsky> (#247) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bocsi, ezt elírtam:
" ... minden irányból (vagyis alul is, és felül is) egy-egy fekete "csík" ... "
Helyesen:
" ... minden irányból (alul, felül, és mindkét oldalról) egy-egy fekete "csík" ... "

(#249) Silenzio


Silenzio
addikt

Én közben rájöttem, hogy a One UI 2.5-től a Samsungok is tudnak 10bit videót rögzíteni. Így már nem is olyan különleges az Xperia 5 II.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#250) Enci1983 válasza <Adamsky> (#230) üzenetére


Enci1983
senior tag

A kérdéseidben ott a válasz is, nem tűnt fel? Nyilván másképp jelenít meg 4K tartalmat egy teljesen más képarányú/felbontású telefon illetve TV. Ha egyezik minden, akkor veszteségmentesen adja vissza, ha nem akkor úgy igazítja. Magyarán, vagy ott lesz az általad annyira rettegett fekete csík, vagy pedig levág belőle. :U

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.