Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imilenni


Imilenni
addikt

Mik ezek a kávák? :(

Press "F" to pay respects.

(#2) enginev3.0 válasza Imilenni (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajnos jogos

Amúgy szép telefon, és látom beiratkoztak fotóstanfolyamra is, bár azért még a jótól messze van, de már javultak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) szekra válasza Imilenni (#1) üzenetére


szekra
őstag

Mi ez a magasság? Elég torz.

(#4) gyerecske válasza Imilenni (#1) üzenetére


gyerecske
senior tag

Már megint ez a "kávatéma". :W
Még így is a legszebb telefon a mostaniak között.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#5) atike


atike
nagyúr

Mi ez az ár? :(

(#6) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Elmagyarázná nekem valaki a lenti mondatot?
"Cserébe a töltésvezérlés lehetővé teszi az átfolyó energiaellátást, ami főleg játékhoz jön jól."

[ Szerkesztve ]

(#7) AliceWake válasza Sanyi.mTs (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hardver oldal, második bekezdés; Asus RoG Phone 3 akkumulátor rész.

Non omnis moriar.

(#8) #16820480


#16820480
törölt tag

Mik ezek a kommentek? :))

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

6.1"-os telefon kompakt? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) #24536576 válasza Sanyi.mTs (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem tölti a telefont, így nem terheli az aksit.

(#11) aprokaroka87 válasza Fecogame (#9) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lassan az, Manapság már 6.5 col a minimum :)

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Kicsit ilyen, kicsit olyan, de legalább drága... :DDD Nekem személy szerint nem kéne, de azt aláírom, hogy a kávákkal is jól néz ki. :K

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#13) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Szép telefon de a 158 mm az nálam nem visszafogott méret, ahhoz legalább 10-15-el kevesebbnek kéne legyen.
Képminőség még mindig nem az igazi, a tesztfotók baloldala full mosott. Lehet hibás a tesztkészülék lencséje.

[ Szerkesztve ]

(#14) kretenallat


kretenallat
senior tag

Ha nincs káva, akkor mi az a noccs, ha van káva, akkor mi az a káva, ha képernyő alatti kamera van, akkor mi az a képminőség, ha kiugró v forduló kamera van, akkor meg miért nincs IP68... besz*rok már tényleg.

Mellesleg: már egy hónapja használom és imádom. Nincs semmi gondom a hosszúkás alakkal, könnyű egy kézzel kezelni, az akkuidő számomra meglepően jó, a kamerákat is szeretem, bár más flagshiphez nem tudom hasonlítani (és kifejezetten a célközönségbe tartozom, aki szeret manuális beállításokkal fotózni, de nincs csúcs fényképezőgépe).

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#15) Balion válasza gyerecske (#4) üzenetére


Balion
senior tag

Hát én facepalmoztam egyet ettől a "Mik ezek a kávák?"-tól. :(

[ Szerkesztve ]

(#16) enginev3.0 válasza Balion (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csúnya és kész, idejétmúlt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) sh4d0w válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bizony, a noccs sokkal szebb... :U

https://www.coreinfinity.tech

(#18) enginev3.0 válasza sh4d0w (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem szebb, de még mindig jobban elviselem mint alul felül a leszállópályát, aminek semmi haszna, főleg alul

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) MtHq válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


MtHq
tag

Akkor olyat kell venni. Attól, hogy Neked csúnya, és idejétmúlt, másnak lehet, hogy tetszik. Ez ilyen. :)

(#20) Imilenni válasza Balion (#15) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát igen, mégis mit hiszek, 2020-ban minimális kávát elvárni ennyi pénzért :D

Press "F" to pay respects.

(#21) Ádám16


Ádám16
addikt

Ejj, de kéne... Csak az i12mini ne érkezett volna mellé.

(#22) sh4d0w válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A leszállópálya felül kb. 8 mm, alul 6 körül van :U

https://www.coreinfinity.tech

(#23) Lami66


Lami66
őstag

Ha mostanában keresnék telefont, ezt venném.

(#24) gyerecske válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


gyerecske
senior tag

Inkább "leszállópálya", mint bármi ami belerondít a kijelzőbe.
Nagyon remélem, hogy a Sony marad ezen a vonalon és nem kezdi majd majmolni a többi "kávátlan" gyártót.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#25) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Alul 3 milliméter, még a navigációs gombok sem férnének el rajta, az ergonómiáról nem is beszélve.
Ezt talán mégis kissé túlzás leszállópályának nevezni.

Non omnis moriar.

(#26) Prien


Prien
addikt

A tulajoktól kérdezem, ha pl.hálózatra van csatlakoztatva, akkor tud működni az akku használata nélkül teljes funkcionalitással?
Vagy csak játék közben érhető el az "átfolyó" energia?

A kevés is több a semminél.

(#27) kretenallat válasza Prien (#26) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ha eszembe jut, amikor hazaérek, akkor majd megnézem

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#28) ®abstract®


®abstract®
őstag

A Sony nak van végre újra versenyképes készüléke.igaz hogy az utóbbi években folyamatosan mélyrepülésben van az okostelefon piacuk és ezúttal sem az olcsó telefonjaik miatt figyel fel rájuk az érdeklődő.
Első nekifutásra ez iszonyatosan drága telefon!
és a korábbi modelleknél gyakori volt a szoftver probléma amit legtöbbször nem is tudtak orvosolni :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#29) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telefon, és a plecsnit sem sokallom. Ugyanakkor nem mehetek el a kamera mellett. Hát elmarad. Az iPhone-tól meg radikálisan elmarad. (Olvastam itt olyan véleményt, hogy az Xperia jobb videóban, mint az iPhone. Sőt, már-már csak az előbbi jó, utóbbi márka meg a futottak még. Hát nem, kurvára nem. Se képminőségben, sem hangban.)

Kinézet. Nekem baromira tetszik az XZ vonal például. (Maga az Xperia XZ pedig az egyik kedvencem.) Szóval nekem kinézetre bejön a teló. De nem kompakt. Még kicsinek se nevezném. :R

(#30) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon jó telefon! Csak ajánlani tudom akinek kell egy letisztult forma. Plusz a telefon mellé :D

iPhone 13p

(#31) Yeffy válasza #16820480 (#8) üzenetére


Yeffy
veterán

annyira vartam mar a hasonlo picsogasokat, tudtam, h ezek lesznek az elso kommentek. :DDD

vegre megjott a teszt, olvasom is :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32) kretenallat válasza Prien (#26) üzenetére


kretenallat
senior tag

[kép] A leiras azt mondja, hogy telefon tolteshez kifejezetten ki kell kapcsolni, ugyh ezek szerint mukodnie kene

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#33) Yeffy válasza enginev3.0 (#16) üzenetére


Yeffy
veterán

latom, megint rakezdtel.
esetleg ha hozzatenned, h neked, akkor nem kotnenek beled.

inkabb legyen kis esztetikus kava, mint szifon-kopp noccs, vagy masik ertelmes samu-kopp glory hole. monitorba, TV-be, stb sem lognak bele ilyen nagyon ertelmes megoldasok.

leszallopalya, beszarok :DDD :DDD <facepalm>

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34) Fred23


Fred23
nagyúr

"A hardveres Google segéd gomb nem, hogy nem programozható más funkcióra, de kikapcsolni sem lehet,"

Ez nálam önmagában deal breaker.

Tetszik, hogy nincs kameralyuk és notch, kábé ez minden pozitívuma számomra. Kompaktnak meg nekem ez még mindig nem kompakt. :(

(#35) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mennyivel szebb ez a kijelző (nekem), mint az agyonkerekített, noccsos, lyukas vackok!
A kávák pont akkorák, amekkorának kell lenniük. Régen senkit nem érdekeltek a kávák, csak ha valóban nagy volt, most meg van egy minimális és páran már sírnak... Legalább elfér rajta minden és nem kell a kijelzőbe lógatni a pöcsü... akarom mondani noccsokat, meg hasonló baromságokat. Ha nem lenne ennyire elnyújtott a kijelző, számomra tökéletes lenne a teló kialakítása.

[ Szerkesztve ]

(#36) enginev3.0 válasza Yeffy (#33) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még jó hogy nem én kezdtem :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) janeszgol válasza Fred23 (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Hopp, ezt kifelejtettem. Ez is negatívum. Nekem ne tegyenek ilyen haszontalan dolgokat a telefonra.

(#38) Fred23 válasza janeszgol (#37) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha programozható lenne, előnyként, pozitívumként tudnám nézni. De mivel nem használom a G. Asszisztenst, egy ilyen gombtól egyszerűen leizzadok, és eszembe se jut megvenni azt a telót, aminél ilyen "felhasználóbarát" megoldással éltek.

(#39) Yeffy


Yeffy
veterán

atfutottam a tesztet, nem rossz, rosszabbra szamitottam. :))

en bo 3 hete nyuzom a keszuleket, tervezek irni egy kis pro/kontra listat, kesobbiekben valakinek hasznos lesz remelhetoleg. :K
eddig nagyon meggyozo, pedig eleg szkeptikusan alltam hozza.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40) janeszgol válasza Fred23 (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan! Ráadásul nem minden Google szolgáltatás érhető el ugyan olyan minőségben a világon. Az Xperia eladásai alacsonyak, ergo az is elképzelhető, hogy nem 1-2 százaléknak okoznak ezzel kellemetlenséget, hanem akár 30-40 (esetleg több) százalékának a vásárlókból. És ez nálam kimeríti a felesleges dolog fogalmát.
Illetve a Google le van maradva ökoszisztémában az Apple mögött. Innen nézve sem tűnik hasznosnak.

(#41) #16820480 válasza Fred23 (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most őszintén miért fáj pont ez annyira? Ha nem használod, akkor nem használod, ennyi. Le kell szedni a GA-t és nem csinál semmit a gomb. De amúgy külső appal elképzelhető, hogy át lehet programozni másra is.

janeszgol: Videónál nekem amúgy a sima X5-ön a hang tűnt fel, hogy mennyire király. Soha nem tudtam még úgy felvenni koncertből részletet, hogy értékelhető legyen a hang, kivéve azzal a telefonnal.

(#42) eclipse006


eclipse006
őstag

Szerintem nagyon jó készüléket tett le a Sony az asztalra. (A jack visszatérésének nagyon örülök.) Az ár pedig annyi, amennyi.

Elsők között vettem XZ2-őt, amit mai napig nagy megelégedéssel használok.
Egyelőre nem gondolkodom a váltáson, de ha így lesz, nagy eséllyel Xperia 5 II lesz az utód.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#43) sh4d0w válasza Yeffy (#39) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Xperia 1-ről váltottam erre és nagyon jó telefon - bár még csak néhány napja van meg.

https://www.coreinfinity.tech

(#44) Yeffy válasza sh4d0w (#43) üzenetére


Yeffy
veterán

na, vegul meglett? remlett, h valahol emlitetted, azt hittem, kesobb fogsz ra valtani.
en is nagyon csipem, nagyon kellemes az osszkep.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#45) rep3at


rep3at
őstag

Ha most bármilyen készüléket választhatnék akkor ez lenne az, szinte mindenben igyekeztek odatenni magukat. Vártam is a teszt végét, mondom hogy ha egy iPhone lehet ajánlott a sok hiányosságával együtt akkor legyen már ez is az.

Nem akar flame lenni, de itt tényleg törekedtek arra hogy kielégítsék a felhasználói igényeket. Csak így tovább Sony!

Forward thinking. كرر

(#46) Örni


Örni
senior tag

De gonoszak vagytok! Miért nem adjátok vissza Bubut a gazdájának??? :)

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#47) Ádám16 válasza rep3at (#45) üzenetére


Ádám16
addikt

Marketing kéne mögé, és egy kis hype, mert tényleg megérdemelné a sikert ez a készülék.

(#48) Yeffy válasza Ádám16 (#47) üzenetére


Yeffy
veterán

ezen "fogom a fejem" en is, h egy csomo reszleguk van, ami ismert, es jol teljesit, van mogotte durvan marketing meg hype - hogy csak a PS5-ot emlitsem - de a mobilokat miert hanyagoljak, szamomra erthetetlen.
egyszeruen nem latom a logikat mogotte. ez az uj, "Mark II" sorozat szimpatikus lett, remelem, folytatjak az iranyt, siman mehetne a tobbi koze reklamanyagokba.

kulfoldi tesztek is tobbsegeben elismeroen nyilatkoznak rola, pl GMSArena is egy jo kis tesztet rakott ossze par hete, de sok pro fotos reviewer-nek is tetszenek.
csak marketingre kene tobbet kolteniuk, es tervezniuk.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#49) sh4d0w válasza Yeffy (#44) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Meglett, feleségem meglepett vele :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#50) Yeffy válasza sh4d0w (#49) üzenetére


Yeffy
veterán

jol valasztott, akkor ugy latom! :DD

lol, szintet valtottam, demeno. :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.