Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Hát, ez bizony elég csecse.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Ahogy látom a káva király cím még 2019-ben is az ővék lesz. :) Az első rendereken valahogy kisebbnek tűntek a kávák.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#3) Tengri


Tengri
senior tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz a Sony a Light.co-val.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#4) #16820480 válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, ez szépre sikerült! A Nokia 9 mellett még ez tűnik idén érdekesnek, a többiek meg monnyanakle :K

(#5) eclipse006 válasza dilajoska1 (#2) üzenetére


eclipse006
őstag

Renderképek alapján totál fölösleges ilyen kijelentéseket tenni.
Egyébként is inkább legyen ennyi káva, mint csepp, notch, vagy lyuggatott kijelző.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#6) Drughi válasza dilajoska1 (#2) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem speciel semmi bajom nincs a kávákkal, sőt a mai napig jobban megnézik, megkérdezik, hogy milyen telefon van a kezembe, mert már nem ez a megszokott.

Csak végre találják már el azt a kamera szoftvert..

[ Szerkesztve ]

(#7) gyerecske válasza dilajoska1 (#2) üzenetére


gyerecske
senior tag

Én kifejezetten örülök is neki, hogy nem szállnak fel erre az egymást majmoló "kávamentes" divatvonatra.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#8) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jól néz ki.

(#9) #24536576 válasza dilajoska1 (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ez most ilyen "nem tudom mit írjak, a kávázás mindig nyerő" hozzászólás?!
_______________

Szerintem egész szép lesz, a mozis képernyő is érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#10) moleculez válasza Tengri (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Nem akarlak kiábrándítani, de mint a Huawei feat. Leica.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) judas13


judas13
addikt

Csak nekem szúrja a szemem a jó 40 méterrel lejjebb tett bekapcs gomb? Ugyanazt játtszák el most mint mostanság a hátsó újjlenyomat érzékelőkkel ahol a kamerát taperolja az ember?? :F
Tényleg meg kell várni az első kicsomagolós videókat, hogy mi mennyire lesz igaz.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) Obyboy


Obyboy
addikt

Ígéretesnek hangzik a vas, bár hardveresen szerintem sosem volt gond a Sony-val. Ha a szoftvert jól össze tudják hangolni a hardverrel akkor rendben lesz. Bár a Sony-nál mindíg is vastagon fog a ceruza mikor a készülék árát írják le így kérdéses, hogy mennyire lesz best buy.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) dilajoska1 válasza judas13 (#11) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én szeretem a Sony-t. Dizájn szempontjából még mindig a kedvencem. Az se baj ha van egy kis káva de szerintem mégjobban nézne ki ha az akkora lenne mint pl. a Meizu 16th-n. A bekapcsoló gomb elhelyezése a Sony Z1-emen tetszett a legjobban.

judas13:
Bocs, nem neked ment :) !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez úgy néz ki, mintha hosszában átment volna rajta az úthenger (ha ilyen lesz a valóságban is). Hova nyújtják még a kijelzőket, meg minek?
Lassan egy hosszú csík lesz az egész...

(#15) #16820480 válasza moleculez (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Leica abba nagyjából annyi energiát fektet, hogy adja hozzá a nevet (sok pénzért cserébe). A Light nem kimondottan neves cég, ők inkább csak technológiát tudnak adni, szóval más lesz azért a kapcsolat szerintem.

(#16) judas13 válasza dilajoska1 (#13) üzenetére


judas13
addikt

:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) MikeWazowski válasza dilajoska1 (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó hát ha neked a Pixel féle noccs a nyerő egyedüliként, akkor neked valszeg nem ez lesz a telefonod. Inkább ezerszer ilyen mint a lyuk vagy a noccs...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#18) joey04


joey04
titán

Rengeteg csalódást okozott a Sony az elmúlt években, így félve várom, de ennél a modellnél végre legalább ígéretesnek tűnik a kezdet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Enci1983 válasza judas13 (#11) üzenetére


Enci1983
senior tag

Tekintve a készülék magasságát, a bekapcsoló gomb pont az ujjlenyomat olvasó alatt van. Ami akárhogy is nézem kb. a telefon felénél van. Magyarán igen, csak neked tűnik úgy hogy túl lent van :D. A 40 méter pedig tényleg nem túlzás, mint a hatalmas káva sem a lajoskától :D.
Joey, aztán neked milyen csalódást okozott? Volt az elmúlt években tőlük mobilod? Vagy egyáltalán? Nekem volt, és lesz is, nem okoztak csalódást. Gyorsak, stabilak, nem mellesleg szépek.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) dilajoska1 válasza MikeWazowski (#17) üzenetére


dilajoska1
őstag

Egy szóval se említettem a notch-ot mivel nem tetszik! :) Ezért említettem a Meizu-t.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#21) WaG_Gaming válasza dilajoska1 (#20) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Szerintem ez a legjobb megoldás a kijelzőfelület növelésére. Három oldalt nincs káva, felül egy kevéske. Szerintem így rendkívül szép lesz. Csak attól félek, hogy vastagon fog-e majd a toll az árnál.

[ Szerkesztve ]

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#22) Crafter32


Crafter32
őstag

Nagyon nem tetszik gumilapát forma. Az utolsó szép telefon a XZ1c. Ezeket a próbálgatásokat nem is értem. Pár évente pedig új nevet adnak, mert mindegyik telefon egy baleset csak.

[ Szerkesztve ]

(#23) kbyte1024


kbyte1024
addikt

nekem nagyon bejön hogy kicsit szögletes :K csak hát a méretei...nekem már nagyon nagy de amúgy gyönyörű teló! A kamerát ne csesszék el.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#24) judas13 válasza Enci1983 (#19) üzenetére


judas13
addikt

0.9 mm a magaság különbség a fenti hozzászólásban és a cikkben szereplő telefonok között. Az előbbiről (XZ3) egy tesztelő ezt írta:
"...akkor szembesültem, amikor be akartam állítani az ujjlenyomat-olvasót, de reflexből a hátlapi kamerára fogtam rá – roppant logikátlan módon ugyanis valamiért sokkal lejjebb rakták az olvasót, mint ahol kényelmes lenne, a kamerával viszont pont megtalálták azt a helyet, ahol az ember ujja a leolvasót keresné.
Ennek eredményeképp az első egy hétben napi rendszerességgel tapogattam össze a hátlapi kamerát, ami nem tett jót a fotók minőségének és végtelenül idegesített, így inkább a PIN-kód használatára fanyalodtam..."

Majd megírom neki, hogy növesszen hosszabb újjakat vagy vegyen másik telefont, mert ő tudja rosszul és ő érezte tévesen az egészet :D

szerk: ja és rengeteg mobilom volt tőlük már a T68 korszak előtt óta is ami most volt ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Kb. mindent lehet már tudni. És nagy lenne a káva? Hát rohadtul nem, max az L3-as modellen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) gyerecske válasza MikeWazowski (#25) üzenetére


gyerecske
senior tag

Remélem a compact-ról sem fognak megfeledkezni.
Engem már teljesen összezavartak ezek a "szivárogtatások", névváltoztatások.
Nagyon kíváncsi vagyok 25.-én milyen bejelentések lesznek.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#27) adlersson


adlersson
aktív tag

Jól néz ki és nagyon bízom benne, hogy semmit nem szúrnak el (végre) rajta, de jó mély zseb kell hozzá és nem csak átvitt értelemben...

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#28) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Arra leszek kíváncsi, hogy mikor lesznek képesek egy értelmezhető fényerejű vakut beleépíteni.
Mert a 100 Ft-os bolt gombelemes LED-es kulcstartója erősebb.

(#29) Shooder válasza Sztyepadzso (#28) üzenetére


Shooder
kezdő

Valamelyik pleisztocen-kori Nokiában xenon vaku volt.
Nem lehetne frissiteni valamelyik fotózásra is kihegyezett flagshipben?
Lehetséges (bár nem vagyok szaki) hogy akkor bőven 7-8ezer + mAh akksi lenne szükséges
az elfogadható üzemidőhöz?
De ez itt off.
Témánál maradva a Sonykat is a foxconn és hasonló oem cégek gyártják?
Mert a gigacégnek annyi gyára volt anno ,mint égen a csillag. ( pld Gödöllőn is )
Amikor réges-régen Sony hifi láncom volt a receiver francia,a deck maláj,a cd játszó Made in Hungary volt.
Ha jól tudom ők az egyik legnagyobb kameramodul gyártók. Akkoriban meg minden mobil eszköz Philips
IC-ről szólt.

[ Szerkesztve ]

(#30) #16514048


#16514048
törölt tag

Szerintem nagyon ütős a formaterv, pedig az utóbbi két generációt látva nem sok jóban reménykedtem. Végre az ujjlenyomat-olvasó is visszakerült a helyére.

Level 3 Camera2 API támogatás, még ennyi kéne hozzá, hogy vissza is térjek a márkához.

(#31) judas13 válasza Shooder (#29) üzenetére


judas13
addikt

Már az LG KU990 Viewty-ban is az volt nem sokkal a pleisztocen-korszak után. :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) Ganzer válasza gyerecske (#26) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én is egy compact bejelentésben reménykedek. Ha lesz és tetszik akkor azt veszek, ha nem akkor egy xz1c-t.

(#33) blagolf válasza judas13 (#24) üzenetére


blagolf
senior tag

Tavaly ősszel vettem XZ3-at, és nekem kb 3-4 nap kellett hogy megszokjam az újjlenyomatérzékelő helyét. Egy tesztelő azért nem tudja olyan hamar megszokni, mert hetente más telefonja van, de még az is valószínű hogy egyszerre 2 telefon is van nála. (teszt+saját) Kíváncsi leszek hány S10e tulaj fog panaszkodni az oldalsó újjlenyomatérzékelő miatt. Szerintem egy sem, mivel pont ott van az ember újja.

Üdv, Zoli

(#34) totya979 válasza #16820480 (#4) üzenetére


totya979
csendes tag

Azért a Xiaomi Mi9 is ott van!

(#35) #81733120


#81733120
törölt tag

Nagyon szép lett, a P30 széria mellett az új Sony-k fognak még nagyon érdekelni.:K
Nevekben - ha a középkategóriás modell XA3 helyett Xperia 10 elnevezést fog kapni - viszont lehet lesz egy kis kavarodás.

[ Szerkesztve ]

(#36) #16514048 válasza judas13 (#31) üzenetére


#16514048
törölt tag

A Sony-tól sem lenne teljesen idegen, 10+ éve több telefonjukban is volt, de talán ez volt az első:

(#37) totya979 válasza judas13 (#24) üzenetére


totya979
csendes tag

Asszonynak vettem XZ2 compact-ot, és én is a kamerát tapogatom rajta!

(#38) #16820480 válasza totya979 (#34) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, attól a cégtől legkisebb mértékben sem érdekel egy telefon sem, amíg MIUI van rajtuk :N

(#39) totya979 válasza #16514048 (#30) üzenetére


totya979
csendes tag

Nekem például nagyon nem kényelmes az alul középen lévő ujjlenyomat olvasó(céges teló Szifon 6s), sokkal kényelmesebb egy hátlapon jól elhelyezett. Mondjuk az XZ2C nem ilyen, ráadásul egy kicsit nedves ujjal már nem is működik.
Bár én most már legalább annyiszor használom az arcfeloldást, mint az ujjlenyomat olvasót(pedig az én Xiaomi Mi8-amon megy vizes kézzel is😊)
Egy szó mint száz, ha a teló jó is lenne, az ára úgyis gondoskodik róla, hogy ne sok embernek legyen kedve hozzá!

(#40) #16514048 válasza totya979 (#39) üzenetére


#16514048
törölt tag

A kettő közül én is a hátlapit választanám, de itt a telefon oldalán van, mint a régebbi Xperiákon. Nekem ez áll kézre a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#41) totya979 válasza #16820480 (#38) üzenetére


totya979
csendes tag

Használtál már MIUI-t?(mármint huzamosabb ideig)
Én kimondottan szeretem. Volt már nagyon sokféle telefonom, de egyik sem volt olyan jó mint a MIUI. Sem stabilitásban, sem használóságban!
De ízlések és pofonok!

(#42) mjani1172 válasza #16514048 (#36) üzenetére


mjani1172
addikt

Ilyenem van 2db! :) Nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#43) HarleyCustom válasza totya979 (#34) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hol?;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#44) roli543 válasza #16514048 (#36) üzenetére


roli543
őstag

A K750i/W800i páros volt az első ☺️

De igen, én sem értem, miért ölték ki a xenont. Oké sokat fogyaszt. De legalább lenne benne ez is, meg dupla/tripla led vaku, és választhatna a felhasználó h melyiket akarja. Meg néhány esti kép vakuval csak nem merít le egy 3-4 ezer mah akksit 5 perc alatt ...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#45) #16820480 válasza totya979 (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nagyjából 3 hónapig szenvedtem vele, igen. Aztán inkább megszabadultam tőle. Az EMUI-val karöltve a legpocsékabb GUI-nak tartom (mondjuk ez nem meglepő, mivel egymásról másolgatják a kettőt), amit a gyártók a telefonokra pakolnak. :(

(#46) Sztyepadzso válasza Shooder (#29) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen, barátomnak volt olyanja, de az ugye sajnos nem tud elemlámpaként funkcionálni. Azt meg ugye nem is érdemes kérni, hogy mindkettő legyen benne, mert akkor ki foglalkozna a hipertörékeny hátlappal, ami nagyon szép, kár, hogy a kibontas után mehet rá a tok...
De csináltam direkt fotót, Sony XZ1-el és Lumia 950-al. Na, ez utobbinak van fénye.
https://1drv.ms/f/s!AjDC52z98gB_kqYwAjASMW0UE-WVSw
Bocs, mobilról írom

(#47) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Valamiről lemaradtam. Minek egy mobilnak 52 megapixel?
Aps-c szenzorból sincs ekkora felbontás és nem véletlen.

(#48) Szaki Bácsi válasza Shooder (#29) üzenetére


Szaki Bácsi
tag

Szerintem inkább a méret az ami miatt nincs xenon. Régen a 750mah-s K800-ak, K850-ek simán el voltak akkor is ha folyamatosan nyomattad a xenonos képeket. Csak mostanra a 1/3-ára csökkent a telefon vastagsága. A lumia 1020 kb az utolsó amiben van és abból is kiáll a kamera terület, a xenon miatt. Gondolom azért nincs mert most az a divat, hogy "ne legyen káva, hozzá se tudj érni a telefonodhoz" na meg, hogy mindennél vékonyabb legyen. Én vevő lennék egy CyberShot Xperiára, akár egy vastag példányra is aminek jó xenonja van. Évek óta ezért sír a szám. Annak idején csak azért volt Satio-m is, mert ott volt a Xenon. Hiába volt divat akkor már az Xperia Z. De sajnos úgy fest ez még várat magára. :/

[ Szerkesztve ]

Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

(#49) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csini.
Jó volna újra az élvonalban látni a Sonyt :)

All→M8

(#50) judas13 válasza blagolf (#33) üzenetére


judas13
addikt

Hetekig tesztelte. De mindegy. A lényeg az, hogy rengeteg példát lehetne még hozni, hogy mennyire is jó helyre tették az érzékelőt. Az, hogy vannak akik megszokják - ahogy te is - akkor is látható alapból, hogy szokni kell, tehát nem esik kézre első felindulásból sőt még másodikból sem. Mi nem hittük el mikor kipróbáltuk, hogy ez nem -e valami vicc volt csak a gyártó részéről. De használjátok egészséggel és örömmel ez a lényeg!
Az oldalsó szenzor sztem fasza ötlet volt mindig is a Sonytól (is) kár, h nem terjedt el jobban.

.....
"Two weeks with the Sony Xperia XZ3: Gorgeous design with a misplaced fingerprint scanner"
zdnet.com

"but please please just get the fingerprint sensor to be in a more ergonomic position please"

gsm.arena

"The fingerprint reader is located in the middle of the device, just like with the XZ2 Premium. Apparently, Sony placed it so low in order to be able to lower the camera, but in practice, this is a disaster because in this position it is difficult to unlock the camera without twisting with your finger. Too bad."
androidpit.com

------
kdavid94
:R :R

------
totya979

Asszony nem féltékeny? Én megértelek amúgy ha számít, h nem direkt csinálod ezt!
;] :D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.