Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) RetepNyaraB válasza Szoke1982 (#166) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Felnyomtam.
Ni.

Eh...
Download & Extract
Töltsd le.
Move the bin file you wanna flash into the "custom" folder
a bin fájlt amit szeretnél tedd a custom folderbe (valszeg benne van már az európai verzió, ami a legvalószínűbb eset, ha itthon vetted a fejest)
Run the "RUN.cmd" file
futtasd a fenti fájlt.
Ensure any firewalls are off or allow port 8848 through. Your PC and phone must be on the same network
tűzfal off, illetve 8848-as portot kell engedélyezni. PC és telefon ugyanazon hálózaton legyen.
Figure out the IP address of your PC on your local network. You can use "ipconfig" on Windows to do that
Találd ki a PC IP címét. Az ipconfig parancs segít windowson.
In your phone wifi settings, set up the HTTP proxy. Set its host to your PC IP address and the port to 8848
telefon wifi beállíytásokban http proxyt kell piszkálnod. Állítsd a kiszolgálót a PC IP címére és a portot 8848-ra
Android: Settings -> Network -> Wi-Fi -> Hold on your home network name -> Modify network -> Proxy: select "Manual" -> Proxy hostname: enter your PC IP, Proxy port: enter 8848 -> Save
iOS: Settings -> Wi-Fi -> click info circle -> HTTP Proxy -> Configure Proxy: Manual -> Server: Your PC IP -> Port: 8848
Android és iOS esetén a leírás, hol találod a beállitásokat.
Open the Sony Headphones Connect app. It should notify you that a new update is available
(After update, Battery will show 0%, you'll need to reboot headphone to show the actual battery level.)
Nyisd meg a Sony Heaphones Connect appot. Ha jól csináltad a dolgokat, jelzi, hogy update van. Ráböksz, hosszú lesz (akár egy óra, tele legyen minden akksi). Ha kész, nulla akksit jelez a fejes, de egy reboot megoldja.


-A másik szkriptben volt egy ellenőrző kód, hogy megy-e a port forward, de erre nem működik. Ha megy, akkor az app jelzi az update-et (névvel együtt). Ha nem jelzi, akkor valami nem oké.
-Asszem jót tesz, ha először törlöd a sony appot a telóról, reboot, a fejest pedig reseteled (keress rá, én sem emlékszem mit kell nyomni). Appot újra telepíted, újra párosítod a fejessel, de mást nem csinálsz. Utána jöhet a bohóckodás a szkripttel.

HA BÁRMIT ELRONTASZ ÉS TÉGLA LESZ, NEM RAJTAM VERED LE; NEM ÉN ÍRTAM A CUCCOT. MŰKÖDIK.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.