Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) freeknight válasza pachito (#91) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem az előrendelés egy kattintásomba került :)
Nem csak az online játékáruházakból áll a világ. Ilyen esetben a dobozos verzió pl egyértelműen előnyös a digitálishoz képest, csak akkor kell fizetni, ha a futár a kezedbe nyomja a csomagot.
1 héttel megjelenés előtt már lehet tudni, milyen lesz a játék, és még időben vissza lehet mondani az előrendelést. De itt ez a veszély nem fog fenyegetni: a gameplay videókban vokt pár baljós részlet, pl az üresen kongó utcák és belső terek, vagy az übergagyi bunyós küldetés, plusz ott van a cdpr védjegye, a rengeteg bug, de a hangulat és a történet el fogja vinni a hátán a játékot.

(#102) tatararpad


tatararpad
őstag

Nézzük a jó oldalát, még mindig hamarabb jelenik meg mint a Star Citizen. Amúgy az új Dűne filmet kapásból egy évvel tolták el, egy hónap még semmi extra. Ami a másik meg, hogy ennek a játéknak nagyon nagy a hypeja, ígyis sok csalódott ember lesz, amikor rájönnek majd, hogy ez is csak egy játék, nem pedig Isten ajándéka az emberiségnek. De legalább kevesebb bug lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#103) exedoc


exedoc
senior tag

Szerintem csak meg akarják nézni, hogy fut 3080 alatt, csak hát nincs készlet. Ja nem, megvette őket azenvídia kilóra, hogy a 3070-80-al szórják majd a gémet. Ja nem, találtak valami új bugot amitől indulás után terminal crash van. Amúgyis az a véleményem, hogy ők egy Cyberpunk 2077-et akartak csinálni, aztán végül csak egy játék jött össze. :DDD ;]
Oké, mentem. :D

(#104) k-adi


k-adi
nagyúr

- karácsony
- RTX/RX -es új kártyák megjelenése
- PS5
- ubisoft Valhalla
- bugok, főleg konzolon
- korai megjelenés bemondása felsőbb utasításra

lehet választani okot..

( Mondjuk ha már gold, akkor elég kínos. )

(#105) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Soha rosszabb ne történjen, minthogy valamit elhalasszanak. Bár volt olyan játék, aminél nem volt végül jó előjel. Nem kétség, hogy meg fog jelenni. Érthető azoknál, akik előrendelték és ők elég sokan lehetnek. Nem marad más, mint az újabb várakozás, amit a nagy hype feltolt. ;]

(#106) DigitXT válasza Silεncε (#60) üzenetére


DigitXT
félisten

Még ráérnek párszor elhalasztani.:K

(#107) woker válasza sasa134 (#100) üzenetére


woker
aktív tag

Ezzel az érzéssel nem vagy egyedül. Az első 2 halasztást még meglehet magyarázni, de most sikerült igazán méretes s*gget is csinálniuk a szájukból azzal, hogy ment a mellveregetés, hogy nem lesz több halasztás.
Azzal, hogy beleírták ezt az aranylemezes, Day 0 patch maszlagot az "improvement-tel" a megszállott fanboyokon kívül (akik még tapsolnak is ehhez) a többség rögtön kiolvassa a sorok közül, hogy ez valójában azt jelenti, hogy olyan kritikus hibákat próbálnak ebben a 3 hétben javítani, amik nélkül lehetetlen lenne kiadni a játékot.
Gondolom a fejlesztők is kimondottan örültek annak, hogy twitterről kellett megtudniuk, hogy minimum 3 hét további hajtás vár rájuk...

@#84 Carlos Padre: A Rockstar nem azért nem adja ki egy időben az összes platformon mert nem tudná, hanem mert annyira megakarja fejni a konzolosokat amennyire csak lehet mivel ott nagyobb mennyiséget tudnak eladni az alacsonyabb kalózkodás miatt, ráadásul minden generációváltásnál áremelés volt amit PC-n nem igazán tudnak megtenni. Pl. amíg PC-n 50-ről 60€-ra emelkedett a AAA játékok átlagos kezdőára annyi idő alatt konzolon 50-ről 70-re és most a legújabb generációval megint jön az áremelés.

[ Szerkesztve ]

(#108) Mik76 válasza mindhunter (#94) üzenetére


Mik76
senior tag

+1

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#109) Mans20 válasza k-adi (#104) üzenetére


Mans20
addikt

Koronavírus.

(#110) Carlos Padre válasza woker (#107) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aha, oké :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#111) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Bohócok :DDD

The Truth is out there...

(#112) saelin válasza #98320896 (#78) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem az alap xbox one és ps4 a ludas ebben. Mindig velük szenvednek a játékgyárosok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#113) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, szuper, miután már le kellett adni a VÉGLEGES megrendelést a CD Galaxisnál, és miután már beírattam a szabit november 19-20-ra, benyögik, hogy december 10. Na fasza. Nem az volt, hogy aranylemezre került a játék? Nem tudják egy hónap alatt kijavítani azokat a hibákat, amik meggátolják, hogy elkezdhessünk játszani november 19-én? Most nem mindegy, hogy 50, vagy 60 GB-os lesz a Day One Patch???

Vagy arról van szó, hogy az alkalmazottak nem tudnak (akarnak) annyit gályázni, amennyit elvárna tőlük a kiadó, és végül inkább eltolják a megjelenést, csak hogy ne legyen annyi túlóra. Ki tudja, náluk még létezik olyasmi, hogy szakszervezet... :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#114) Habugi


Habugi
addikt

Lehet nyomni az előrendelést, gyerünk Béláim, országon belül és országon kívül is! :K

Tessék ily módon tolni a pénzt a gaming iparba, jót tesz neki.
El-nem végzett munka után járó fizetés, elvégre is Béláim ti is így kapjátok a fizetésetek, ígéret alapján, fél-egy évre előre.

Nem ez rohasztja ám az egész iparágat, neeeem.
Tudom ám.., Béláim nem jönnek torokra, ez csak most volt, kivételes, amúgy leszokófélben de most mégis, mert ez a CDPR, bizalom, láv.., fan vagyok és loreál, megérdemlik.

Witcher 3 sem hozott elég pénzt, gyengén produkált, kell nekik az anyagi és a morál support.
Szép volt, így tovább! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#115) Vistaboy válasza Habugi (#114) üzenetére


Vistaboy
veterán

Amiről te beszélsz, az az elővétel, nem az előrendelés. :) Az tényleg gáz, én sem szoktam ilyesmit tenni. :P

Viszont az előrendeléssel nincs gond, nekem is meg van már rendelve a játék, de fizetni majd csak akkor fogok érte, ha hozza a futár.

Ami a Witcher 3-at illeti, szerintem meg éppenhogy jól hozott nekik a konyhára, mert hiába volt fent már az első napon a torrent oldalakon, rengetegen megvették. Többek között én is. Sőt, nekem két példányom is van: megvettem az eredetit, majd utána a GOTY kiadást is. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#116) Deck válasza saelin (#112) üzenetére


Deck
titán

Igen, várható volt. (van aki elhitte, hogy csak a grafika lesz a különbség a PS4 és PS5 verzió között. :DDD)
De az XSS is ilyen lesz.. Nem hiába írta sok fejlesztő azt amit róla.. :U

PS5

(#117) Raijin válasza Vistaboy (#113) üzenetére


Raijin
tag

+1 :K

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#119) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Mekkora hisztit nyomtok emiatt.. Hihetetlen. Én is baromira várom, de ekkora sírás, mint ami itt megy már túlzás...
Ez csak egy játék, nem fogják örökké tologatni. Majd megjelenik, ha úgy gondolják!

Minden szavam magánvélemény!

(#120) Döglött Róka válasza Vistaboy (#113) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szabit kivenni egy játék miatt..

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#122) kola99


kola99
tag

Ettől már csak az fájna jobban , ha megcsalna az Asszony... / mármint, ha meg is tudnám / ;]

[ Szerkesztve ]

(#123) W.Wilson válasza tothmaxy182 (#119) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Én is teljesen el vagyok képedve ezen a topikon. Mintha valami egetrengető dolog történt volna, kimutatható szinten csökkenne az életminőség. Pedig csak egy játékkal három héttel később lehet játszani.

Én meg, aki legutóbb a Witcher 3-at vettem day 1, csak nézek ki a fejemből, hogy mire ez a nagy felháborodás. Nincs elég kijátszatlan játék a backlogban?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#124) waccamár válasza Habugi (#114) üzenetére


waccamár
senior tag

Teljesen igazad van. Viszont nem hiszem, hogy sokan megveszik előre, azonban annál többen előrendelik, ami nagy különbség :) Elővételnek nem sok értelme van egy játéknál, főleg egy nagy cég játékánál. Mert egy indie cégnél még okénak mondom, támogatás előre. Az előrendelés meg csak 3 kattintás, és majd jön az értesítő, hogy lehet érte menni, és ott helyben kifizetni.

(#125) pachito válasza tothmaxy182 (#119) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem nem "csak" egy játék hanem egy projekt amiben baromi sok pénze áll baromi sokmindenkinek. A többször halasztott határidőket pedig illik tartani, nem pedig a befektetők pénzén ülni kényelmesen. Korona-home office kártya egyszer ellőve, oké, a sokadik bullshittel előállni ilyen kevéssel a megjelenés előtt már necces szerintem. :(

(#126) VágniValó válasza Döglött Róka (#120) üzenetére


VágniValó
addikt

Anno a Mass Effect Andromeda miatt csináltam ilyet, körberöhögtek.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#128) NomAd_82 válasza W.Wilson (#123) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Pontosan ezen gondolkodtam én is, annyi a hozzászólás, hogy azt hittem megjelent.
Ez egy játék és aki ehhez igazítja az életét, szabi, család miegymás, úgy gondolom most majd átlátja, hogy vannak fontosabb dolgok is de emiatt hisztizni, mert ez cső hiszti.
Szomorú látni, hogy ennyien vannak a másik oldalon.

(#129) Habugi válasza waccamár (#124) üzenetére


Habugi
addikt

& Vistaboy:

Köszönöm h elmagyarázzátok a különbséget.., de kinek is? :DDD

Nyilván erre gondoltam egyébként, igen, a Pre order gombok (elő-rendelés), egy adjál kártyaszámot ablakban végződnek pár kattintás után (Digital), a boltig elgaloppozók/futár kvázi @Retail hányada szerintem jóindulattal is csak elhanyagolhatónak nevezhető hozzájuk képest, ezért nem elővételt írtam.

Mindent félretéve, sztem az állatok/állunk leesne ennyien megveszik előre, az összegtől is ami a lehetőség óta így befolyt..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#130) CPT.Pirk válasza Döglött Róka (#120) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs ebben semmi különleges. Ha nem venne ki szabit az ember, akkor a családi élet rovására menne a játék a munkaidő után. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#131) Achar válasza Döglött Róka (#120) üzenetére


Achar
tag

Én 35 nappal kezdtem az évet, tavalyról maradt kb 6 asszem, most is alig akarták kiadni, meg a túlórával megy a játék, amit ledolgozol túlórába nálunk kikérheted szabiba is. Szóval van az a helyzet amikor már mindegy, én pl december 10-ig dolgozom, onnantól kalapkabát. 1 hónapig mit csináljak itthon? Német munkarendről ne is beszéljünk.

(#132) Achar válasza tothmaxy182 (#119) üzenetére


Achar
tag

Ez mondjuk igaz, én sem értem a hisztit.
Egy milliós tőkét forgató cégnél eleve rizikós játék egy terméket csúsztatni, CB2077 egy AAA-s címnek van titulálva, így a kiadó is szívhatja a fogát rendesen, mert nem kevés bevételkieséssel kell számolnia, ennél jobban sajnos én sem látok bele, de ez fix, nem direkt csinálja és nem is saját magukat szeretnék tökön lőni ezzel.
Szerintem az "adjuk ki egyszer de jól" szituáció áll fenn.

(#134) miqlas


miqlas
őstag

... a jó q!@#$%!@#%$! Remélem találok lehetõséget visszalépni az elõrendeléstõl! :W

Sikerült is! A GOG jó fej! :R

A CD Project RED meg rakasson cortex bomb-ot minden fejlesztõje fejébe! ;] :W

[ Szerkesztve ]

42

(#135) tothmaxy182 válasza pachito (#125) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az, hogy egyes embereknek pénze áll benne, arról nem a fejlesztő tehet. Manapság amúgy is hülyeség előrendelni bármit...
A határidőket pedig maga a fejlesztő szabja meg, nem te. És ha tolni akarja, akkor tolja. Ez a fejlesztőre és a kiadóra tartozik, nem rád.
Ha akarod előrendeled, ha akarod nem. Számon kérni rajtuk a csúsztatást meg hülyeség, mert szívük joga... Gondolom, ha már olyan állapotban lenne a játék, akkor szó nélkül kiadták volna...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#136) CPT.Pirk válasza miqlas (#134) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hű, azért nem a világ dőlt össze...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#137) Döglött Róka válasza #98320896 (#121) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincs, csak nem értem :) Bár olyat is láttam már, hogy sorban álltak egy telefonért, azt se értettem...

@CPT.Pirk: Mert az semmiképp sem megy a családi élet rovására, hogy a szabit amit a családra költhetnél egy játékkal töldöd :D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#138) CPT.Pirk válasza Döglött Róka (#137) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Természetesen nem. :))

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#139) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Nekem ez pont jól jön, mert még előtte úgyis a Half Life 3-mal akartam játszani.

(#140) ddekany válasza Döglött Róka (#137) üzenetére


ddekany
veterán

Már csak azért sem értem a játék megjelenés miatti szabadság kivevést, mert nyilván a legelső napokban van még a legtöbb gond, ami jól belerondít az élménybe. Nettó önszivatás. Vagy talán ez valami szociális kényszer, hogy lehessen másoknak mondani, hogy ő már játik vele... nem értem.

(#141) Achar válasza #98320896 (#133) üzenetére


Achar
tag

Nagyjából ugyanezt akartam mondani ja. Késik. Pont. Vannak más játékok. Kár ezért patáliázni.

(#142) Chaser válasza W.Wilson (#123) üzenetére


Chaser
titán

részemről ha várok valamit akkor várom, "számolom" ahogy telnek a napok, és egyre jobban várom
ezt már négyszer játszották el ennél a game-nél, elsőnél azt mondtam volna akkor rohaggyon' rátok :)
teljesen megértem akinek elment tőle a kedve, emellett én soha nem adnék 15-25e-t egy játékért sem azért, de 5-öt sem, hogy én legyek a beta teszter és hetekig hónapokig szívjak vele, majd amikor apróért adják nekem uo. jó ha érdekel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#143) Döglött Róka válasza ddekany (#140) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó helyen kapirgálsz. Nem több ez mint egy közösségben előrébb lenni másoknál. Van aki 10 másodperc alatt fut 100-at és elmondhatja, hogy biza király vagyok. Másnak az jut hogy megjelenés napján kipörget egy játéko és elmondhatja, hogy .... ööö ... valamit biztos mond.

Na ezért nem értem. :D De mindenki úgy érzi jobban magát, ahogy szeretné. Attól még nem értem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#144) Narxis válasza #98320896 (#121) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem nem de azért társaságban nem hangoztatnám. :F

Thanos was right.

(#145) Yeffy válasza Döglött Róka (#137) üzenetére


Yeffy
veterán

akkor nem csak en huztam fel a szemoldokomet :))
bar nyilvan mindenkinek egyeni dolga, csak furcsallom.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#146) floatr válasza oriic (#32) üzenetére


floatr
veterán

Aki egy kicsit is benne van szoftverfejlesztésekben, tudhatja h semmi nem lehet ilyen kemény határidős. Ha túlóráznak, akkor rohadék a cég, ezt is megkapták. Ha kiadják hibákkal, akkor rohadék a cég, mert félkészen adják ki. Ha késnek, akkor szintén rohadékok, mert a szemetek nem tudják tartani a határidőt, és rángatózik a gyerek szeme. Ez már lassan angry german kid kategória

Értem, hogy már féllábon áll mindenki, mert nincsen jobb dolga, de ez egy gigafejlesztés, amibe rengeteg hiba csúszhat. Ez van, addig lesz idő befejezni a maradék witcher 3/skyrim/baldurs gate 3 küldetéseket, vagy ott van pár másik cucc, ami ebben a két hónapban jelenik meg.

Nem sajnálom a CDPR-t, de már ők is tartanak attól, hogy nehéz megfelelni az elvárásoknak.

(#147) Chaser válasza tothmaxy182 (#135) üzenetére


Chaser
titán

komolytalan
adjanak meg egy olyan időpontot amire biztosan elkészül, majd ha már látják a finish-t, akkor updateljék korábbi időpontra amire biztosan elkészül
itt megadtak egy időpontot, osztán' majd lesz valami, azt elcsúsztatták, azt is elcsúsztatták, és a következőt is
így van, szíve joga bohócot csinálni magából
üzleti világban ilyen céggel többet szóba nem állnak, megszabta a határidőt első alkalommal magának, ahogy mondod

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#148) Döglött Róka válasza Chaser (#147) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az összes cég halaszt idén valamit ha nem tűnt volna fel. A CDPR egy piszlicsáré kis valami a nagykutyákhoz képest. Szerintem nem dől össze a világ, igaz a türelmetlen nerdnél de. :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149) Create. válasza floatr (#146) üzenetére


Create.
addikt

Azzal nem is lenne gond, ha csúszik, ez okés, van ilyen. De amikor már közlik, hogy aranylemezen van, minden kész az indulásra, majd megint csúsztatják, azért azt nehezen lehet befogadni. Félreértés ne essen, engem hidegen hagy. De én úgy vagyok vele, ha azt mondom, hogy kész van valami, akkor az kész van. Ami nem feltétlen azt jelenti, hogy teljes mértékben hibátlan vagy ne lenne minimális javítani való benne, de nem olyan hiba, ami miatt ne lehetne kiadni. Márpedig, ha aranylemezen van, akkor már nem lehet benne olyan hiba, ami miatt ne lehessen kiadni. Itt komoly gondnak kell lennie, ha ezt bevállalták.

[ Szerkesztve ]

(#150) Chaser válasza Döglött Róka (#148) üzenetére


Chaser
titán

nem tűnik fel, mert nem várok/vártam semmilyen játékot
szezont ne keverjük már a fazonnal
közöltek egy időpontot amit nem tartottak be, majd még három alkalommal elcsúsztatták
ez kérlek szépen a röhej kategória, nem türelmetlenség
fordítva nézve, ha azt mondják első alkalommal hogy 2021-ben valamikor, és most azt közlik, hogy ti hülyék, még idén kész vagyunk, 1 hónap és tolhatjátok, abba senki nem tudna belekötni, és mondjuk a kedve se menne el tőle ami sokaknak elment

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.