Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) floatr válasza Create. (#149) üzenetére


floatr
veterán

Az aranylemezt is el lehet kapkodni. Bármibe csúszhat hiba. Egyszerűen csak nem kéne az asztalt verni az embereknek, meg persze nem kéne előrendelni sem. Már régóta tudjuk ezt, de még mindig van, aki beleszalad.

(#152) Create. válasza floatr (#151) üzenetére


Create.
addikt

Bármit el lehet kapkodni. De az ilyen cég az nálam hiteltelen, ami nem tudja tartani a saját határidejét már 3-ra se. Nem lenne csalódottság, ha nem mondtak volna megjelenési dátumot, most már a 4-et. Rajtuk se lett volna nyomás. Ezt magának köszönheti a cég.

Én eddig három játékot vettem meg elővételben, egyikben se kellett csalódnom. (Az egyik az rdr2 volt pc-n, volt benne hiba? Igen, de nem annyira komoly, ami miatt ne élveztem volna a játékot). Alapvetően meg csak több éves játékot veszek, ami 10ezer,l alatt, de inkább 5ezer környékén van. Gép se kell olyan erős hozzá, addigra a bugok is javítva vannak, kb csak előnye van.

[ Szerkesztve ]

(#153) Chaser válasza Create. (#152) üzenetére


Chaser
titán

pontosan így van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#154) Achar válasza Chaser (#150) üzenetére


Achar
tag

De ez nem így működik, ha egy terméket promóznak, bejelentenek határidőre, akkor abban pénz van, amit valahogy vissza kell nekik termelni, meg van egy rakás jogi-jogvédelmi hercehurca, (zene márkák, kiadók, stb.) akiknek valószínűleg pontos dátumot kell adni, akik befektetnek a játékba, és némi profitot várnak érte cserébe. Szóval nem "állhat" benne a pénze senkinek, adtak egy dátumot, most adtak egy másikat, valószínűleg nyomós okuk van rá.
Ergó meg lehet nézni például az UBIsoft-ot, hogy milyen félkész vackokat képesek kidobni, és csak az első 2 hónapban(!) hány javítás érkezett akármelyik játékukhoz.

(#155) VágniValó válasza Chaser (#150) üzenetére


VágniValó
addikt

Így van, de pont ez a lényeg; az ottani nagy mukik erőltették a 2020 Áprilist. Lássuk be, a 2019-es Júniusi showban milyen gáz lett volna, ha Keanu Reeves rámutat a 2020 Decembert kiíró képernyőre ;]

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#156) Chaser válasza Achar (#154) üzenetére


Chaser
titán

"adtak egy dátumot, most adtak egy másikat"
és közte még kettőt, amit kifelejtettél ( :
egyébként nem egészen értem az összfüggést, attól jobban termel a játék, hogy bejelentik x határidőre, de nem készül el, és eltolják még 3 alkalommal?
mintha bejelentik egy x évre, és amikor már biztos hogy kész van, akkor adnak végleges dátumot egy hónapra, ami idő alatt meg lehet pörgetni a marketinget
bár mindig béna voltam matekból

Tsa-bika
tehát megszabták maguknak a határidőt, innentől nem a vevő a hibás
és egy vevő pont lesz@rja mért nincs kész az adott munka, esetünkben egy játék
covid miatt egy egész csúsztatás még meg is lehetne érteni, de nem többet

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#157) GodGamer5 válasza #98320896 (#56) üzenetére


GodGamer5
addikt

" A lengyel cég először is elnézést kért a rajongóktól a dolog miatt, majd elmondták, hogy a dologra azért van szükség, mert „kilenc hardverre, két különböző generációra” párhuzamosan készül a szoftver, ami a vártnál is nagyobb kihívások elé állította őket"
[link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#158) floatr válasza Create. (#152) üzenetére


floatr
veterán

Nálad hiteltelen, nem veszed meg a játékot. Eddig minden hard deadline játék félkészen lett kiadva. A legjobb példa erre a no man's sky, ami ráadásul sokkal később kapott olyan frissítést, amivel élvezhető lett. Ez ráadásul elég kellemetlen év volt mindenkinek, elég nehezen lehetett bármit is tervezni.

Csak azt tudom mondani, hogy azt a játékot kell megvenni, ami megjelent. Ha csúszik, annak oka van, akármennyire is veri az ember a seggét a padlóhoz.

#157GodGamer5
Ráadásul home office-ban

[ Szerkesztve ]

(#159) Chaser válasza floatr (#158) üzenetére


Chaser
titán

én csak azt veszem meg igen :)
itt az elvről van szó, ez bohóckodás, csúnya dolgok a tények, többi meg blablabla

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#160) floatr válasza Chaser (#159) üzenetére


floatr
veterán

Az a bohóckodás, hogy ha az ember nem tudja elismerni, hogy nem sikerült úgy valami, ahogy tervezte. No meg ez az öntudatos vásárló szindróma

(#161) tothmaxy182 válasza Chaser (#147) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Inkább az itteni reakciók a komolytalanok...
Akkora problémát csinálnak itt egyesek egy játék csúszásából, mintha holnaptól nem lehetne kenyeret kapni.
Az üzleti világ meg legyen az üzletemberek dolga.

Jó eséllyel akik itt hisztiznek, meg visszamondják az előrendelést, azok kb december 20-án a CDPR lábai előtt fognak csúszni, hogy mekkora gémet rakott le az asztalra...

Minden szavam magánvélemény!

(#162) Achar válasza Chaser (#156) üzenetére


Achar
tag

"egyébként nem egészen értem az összfüggést, attól jobban termel a játék, hogy bejelentik x határidőre, de nem készül el, és eltolják még 3 alkalommal?" - nem, pont ezt írtam fenntebb, nem termel, így veszteséges, ki fogják adni, most csúszik, -csak már mindenhol ezt olvasom, hogy ész nélkül ekézik az CDPR-t, meg így szar úgy szar CB2077 - kár ezért verni az asztalt.

"mintha bejelentik egy x évre, és amikor már biztos hogy kész van, akkor adnak végleges dátumot egy hónapra, ami idő alatt meg lehet pörgetni a marketinget
bár mindig béna voltam matekból" - nem vagyok sem marketinges, sem piaci elemző,mélyebben én sem látok bele. De az tudott, hogy a pénz értéke, árfolyama változik, ha valaki befektet, (mint írtam licensz- jogdíjak) akkor azt vissza is kell neki termelni, és a befektető (tapasztalat) pontos dátumot vár, amit a fejlesztőnek ki kell kalkulálni, hogy mennyi időre van szüksége PONTOSAN, lehet az akár a ps4-ps5 (sony) vagy xsx(microsoft);nvidia radeon, stb.
jelen esetben: te mint vevő pénzednél maradsz azzal, hogy nem rendelsz elő, így egy vállrándítással le lehet tudni ezt a dolgot.

(#163) Kylesa válasza Vistaboy (#115) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Nvm

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#164) Create. válasza GodGamer5 (#157) üzenetére


Create.
addikt

És ezt nem tudták a lemezre írás előtt? Azért az elég fura.

(#165) Wesder válasza GodGamer5 (#55) üzenetére


Wesder
félisten

Azok a "szaros konzolok" a fő fejlesztési platform a jàtékiparban. Én megértem, hogy neked, mint mustàrisnak ez fàj, de ilyen az élet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#166) Chaser válasza floatr (#160) üzenetére


Chaser
titán

egyszer tényleg el lehet játszani, nem négyszer :) ez bohóckodás
eléggé látszik a cikk íróján is a csalódotság, ő biztos várta, sokakkal egyetemben

tothmaxy182
nekem nem probléma, etől független az a véleményem ami, komolytalan cég

Achar
továbbra sem értem, akkor mért probléma ha olyan időpontot adnak meg elsőre, amire biztosan kész a játék, és legfelejebb vissza updatelik
akkor bohócot se csinálnak magukból pl
a befektetők attól pedig hamarabb pénzt nem látnak, hogy bemondanak nekik egy időpontot amire ráfejelnek még egy évet menet közben, szerintem
konzoloknál sem volt pontos dáum, csak egy év és egy évszak
ez a lemezreírásos dolog meg úgy látom azt jelenti hogy tuti kész a játék, nos, náluk nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#167) pachito válasza tothmaxy182 (#135) üzenetére


pachito
őstag

"Az, hogy egyes embereknek pénze áll benne, arról nem a fejlesztő tehet. Manapság amúgy is hülyeség előrendelni bármit..." Egyetértek.

A határidőket pedig maga a fejlesztő szabja meg, nem te. És ha tolni akarja, akkor tolja. Ez a fejlesztőre és a kiadóra tartozik, nem rád. Aha, nem egészen. A határidőket ideális esetben a fejlesztő ÉS kiadó szabja meg közösen, ha tolni akarja akkor egyeztetnek de döntő szava a publishernek van hiszen Ő finanszírozza a projektet, az Ő pénze áll benne, Ő esik el potenciális vásárlóktól a késések miatt, nem a fejlesztő dirigál. A fejlesztő 3 év múlva is találna hibát amit lehet javítani és addig meg se jelentetné, szép is lenne. :N

Ha akarod előrendeled, ha akarod nem. Számon kérni rajtuk a csúsztatást meg hülyeség, mert szívük joga... Gondolom, ha már olyan állapotban lenne a játék, akkor szó nélkül kiadták volna... Valóban, a végső döntés az enyém, azaz a vásárlóé. Ilyen marketing meg pr mellett viszont akarva-akaratlanul is elcsábul az ember, megveszi a ki tudja milyen szakaszban levő terméket. Nem vagyok gazdasági szakember de szerintem egy hozzá nem értő is tudja hogy a tudatosan felépített, célzott reklámoknak milyen erejük van, ha jól csinálják (márpedig ezen a részen betyár jól teljesítenek :K ) akkor a szart is el lehet adni aranyként.

[ Szerkesztve ]

(#168) modd3r


modd3r
őstag

Szerintem így, hogy megint csúszik a megjelenés, mindenki tökéletes (bugmentes) játékot vár el a kiadótól. Ha lesznek hibák, na akkor indul csak el a cunami. :DDD

(#169) Döglött Róka válasza Chaser (#150) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát tekintve, hogy egy szórakoztatóipari termékről van szó, szerintem belefér. Sokkal fontosabb dolgok késtek idén :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#170) adamfriday válasza Döglött Róka (#143) üzenetére


adamfriday
senior tag

Most komolyan azt szakértitek, hogy egy másik ember miért vesz ki szabadságot? Annyira jó, hogy vannak köztünk ilyen megmondóemberek, akik tudják, hogy másnak mi a jó.
Én is csináltam már olyat, hogy belőttem 1-2 napot egy játék miatt. Asszony elmegy reggel melóba, pizza megrendel ebédre és hadd szóljon. Sőt, most be is állítok egyet dec. 11-re, hogy olyan rossz legyen nekem. Tudom tudom, ezt sem értitek. :)

(#171) Chaser válasza Döglött Róka (#169) üzenetére


Chaser
titán

nekem belefér, a bohóc egyletbe mindig van felvétel :)

adamfriday
megértem, bár nem csinálnék ilyet, de más miatt én is tervezek és hát nem szeretem, ha közbe jön valami

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#172) Habugi válasza modd3r (#168) üzenetére


Habugi
addikt

Sajnos a játékipar egyelőre olyan mint Magyarország, bármit és annak ellenkezőjét is meg lehet csinálni, mindenféle felelősségre vonás és/vagy következmény nélkül.

Lásd az utóbbi évek példáit.., Fallout 76, Anthem.

Persze édes az illúzió, hogy majd irgum-burgum lesz ha egyik-másik stúdió vagy kiadó ezt vagy azt cselekszi/nem cselekszi, a probléma annyi h ez nem igaz. :DDD

Semmi nem lesz, lehet gátlástalanul hazudozni, kamu dolgokkal megvezetni s így megkárosítani százezreket. Nyilván nem a CDPR-ről beszélek csak témába vágott.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#173) Döglött Róka válasza adamfriday (#170) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Értő olvasás erőteljes hiánya: Sehol nem írtam, hogy tudom neked mi a jó. Pusztán nem értem ez miért jó.

Sértődni persze ér, de az meg nem érdekel :)

@Habugi : "Sajnos a játékipar egyelőre olyan mint Magyarország, bármit és annak ellenkezőjét is meg lehet csinálni, mindenféle felelősségre vonás és/vagy következmény nélkül."

A bevételkiesés maga a felelősségre vonás. Ezen felül mit szeretnél, ültessék le őket és fizessenek kártérítést? :D Kereskedelmi cégekről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#174) Trollbjorn


Trollbjorn
csendes újonc

Nekem ez jó hír, van még pár hét összerakni egy új gépet :)
Már csak szerencse kell hogy legyen kapható 5900x proci és 3070 kártya is. Mondjuk a 3080 hiányból kiindulva lehet hogy előbb lesz kinn a játék mint az alkatrészek boltban :DDD

(#175) adamfriday válasza Döglött Róka (#173) üzenetére


adamfriday
senior tag

Leegyszerűsítem, így talán átmegy: Neked nem is kell értened, nem a te szabadságod. ;)

(#176) miqlas válasza tothmaxy182 (#161) üzenetére


miqlas
őstag

... ha rám is értetted, akkor rendesen beletenyereltél a salakanyagba! Mint gondolom, tudod, lesz GOG-os verzió is, így ...! :U

Nálam a CDPR a Witcherekkel mindig amolyan fura, bleee izé volt. Ez a játék, a roleplay vonzata miatt került a „must have” kategóriába, mint anno a LOTR-s gyûjtõi DVD-k. A töketlenkedése miatt pedig újra a fent említett salakanyaggal van egy szinten! :K

... és van bõven mivel elütnöm a felesleges szabadidõmet (Elite, No Man's Sky, WoW) - nem is ez miatt téptem/tépem a szám, hanem a töketlenkedés háborít fel.

Arra azért kívácsi leszek, hogy milyen érvekkel lesz itt megvédve a CDPR, ha a valamikori megjelenést követõen, egy hónapon belül - ne adj Isten - mégis becsusszan majd egy pecs!
„... azé kellett, mer a sok nerd miatt kapkodnia kellett szegíny lengyeleknek” :W

42

(#177) Achar válasza adamfriday (#175) üzenetére


Achar
tag

ilyen déjá vu' érzésem van, mikor melóhelyen benyögöm, hogy szabira mennék a főnököm úgy néz rám mint a véres rongyra - mintha az ő szabadságát venném el - , a kollégák meg finoman rá is kérdeznek: "há' oszt' minek?"

(#178) HaZsolt válasza oriic (#6) üzenetére


HaZsolt
őstag

már elkönyveltem hogy ez már tuti pontos mert minden adott.

(#179) Elpresidente válasza modd3r (#168) üzenetére


Elpresidente
tag

Hát, jön a karácsony, gondolom sok gyerek ezt kérte a Jézuskától, így elég kellemetlen lenne, ha egy "sorry, de még csiszolgatjuk egy kicsit, de becsszó, hogy január 20-ra kész lesz" kártya lenne becsomagolva szép karácsonyi díszpapírba a játék helyett. Így szerintem bőven lesznek hibák, de a bevétel szempontjából fontos karácsonyi szezon nagyjából meg lesz mentve. Max a karácsony vacsora közben letöltődik a ki tudja hányadik több gigás patch :-)

[ Szerkesztve ]

Xbox gamertag: goserHU

(#180) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

:C 😂😂 hogy oda vannak páran , jön majd amikor jön oszt lehet mással torzulni addig🤦🏻

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#181) wjbhbdux válasza Wesder (#165) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Amikor a 3. halasztás után hallod hogy a ps4/xb1 portokkal bíbelődnek [link]

"the game for PC is ready" - ez azt jelenti hogy a PC volt a fő platform.

/s

(#182) GodGamer5 válasza wjbhbdux (#181) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen ott a pont. A fejlesztők már a Witchernél is pc-re fejlesztettek, csak később átportolták konzolokra. Most kb annyi annyi a különnség, hogy egyszerre készítik a portokat is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#183) Wesder válasza wjbhbdux (#181) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem lenne főplatform, akkor nem baszakodnànak vele, hanem kiadnàk ahogy van. PC meg persze hogy kész, mert majd megoldja magànak a jàtékos hogy fusson, még egy kis pénz ràlocsolàsàval ha nagyon muszàj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184) Mik76 válasza Chaser (#147) üzenetére


Mik76
senior tag

"üzleti világban ilyen céggel többet szóba nem állnak"
:DDD

Javits ki ha tevedek de neked az uzleti vilaggal sok tapasztalatod nem lehet. Amugy mint tudatos vasarlo elhetsz a jogoddal hogy bojkottalod a jatekot, de akkor legy hatarozott, es akkor se kezdj jatszani vele ha mar kijott, es esetleg baromi jo lett.
Legyel kemeny, mutasd meg nekik! :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#185) andor80


andor80
senior tag

Sajnos ez a bohockodás a még életben levő de az ujjgenárcios konzolk már most elavultsága miatt is van
Egyre jönnek a hírk ,hogy 4k60 fps rt vel egy álom marad
Sőt 1440p is gázos a legtöbb címnél.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#186) freeknight válasza Mik76 (#184) üzenetére


freeknight
őstag

IT cégekkel valóban nincs kapcsolatom, de nekem az üzleti életben ha valaki az adott szót nem tudja tartani, ott már legközelebb nem fogom keresni.
Persze, lehet hogy valaki csúszik pl valami készlethiány, vagy valami előre nem látható ok miatt, mint pl a korona, csak már ezt a játékot csúsztatták egyszer a korona miatt.

Persze tudom, it iparban mindennapos a csúszás, mert szegíííny fejlesztők agyon vannak hajtva a toronymagas fizujuk mellett. Csak meg ne sajnáljam őket.

Én is szívesen játszottam volna a játékkal már 3 hét múlva, nyilván nem ez a legnagyobb bajom az életben, de azért ne tekintsük már teljesen elfogadhatónak hogy tizenötször csúsztatják a már állítólag teljesen kész, teljesen biztosan megjelenő portékájukat.

(#187) Micsurin válasza Wesder (#183) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dehogy, megoldják ők, nyomtatnak új borítókat és kész is az optimalizáció. Ajánlott 2070 -> 3070. :DDD

freeknight nem szeretnél egy R*-is vagy CDPR-es megjelenés előtti crunchban részt venni hidd el. :) Olvass el pár beszámolót...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#188) Scholes9 válasza Wesder (#183) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ami már alapból is qrva sok pénz :U Lehet itt szidni a konzolokat, de aki nem akar több száz ezer Ft-ot költeni, hogy játszani tudjon, annak az pont jó választás. Ráadásul nem kell lemondani az exkluzív címekről sem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#189) Wesder válasza andor80 (#185) üzenetére


Wesder
félisten

Mitől is elavultak? Mit is tud a PC-s piac legnagyobb halmaza? Na ugye...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190) cyberkind válasza Wesder (#189) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindent is! :P

Paranormal Cocktivity

(#191) Mik76 válasza freeknight (#186) üzenetére


Mik76
senior tag

Te osszekevered a beszallitot a gyartoval. Ez itt a szorakoztatoipar egyik gyartoja, nem a Tesco beszallitoi kozul az egyik. Szerinted hanyan fogjak azt mondani az Avatar 2 bemutatojan hogy nem nezem meg, mert mar vagy hatszor elhalasztottak? :DDD
Vagy hogy egy kicsit kozelebbi peldaval eljek, azert mert a Nepstadion ujjaepitese haromszor annyiba kerul, meg tolodik non stop, gondolod a Meszaros nem kap uj megbizast?
Az uzleti eletet a folyamatos helyzethez valo alkalmazkodas jellemzi, nem ez a rogton besertodos attitud.
Ha ez a jatek lesz annyira jo mint amilyennek tunik a videokrol, akkor a tomegek nem duzzogni fognak a gepuk elott, hanem jatszani vele. Lehet persze hogy par hettel/honappal kesobb.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#192) Create. válasza Wesder (#189) üzenetére


Create.
addikt

Egy mai középkategóriás gép hozza a konzolt. De nem a legnagyobb halmazhoz fejlesztenek játékot, illetve le lehet butítani a grafot konzol szintre vagy alá.

(#193) freeknight válasza Micsurin (#187) üzenetére


freeknight
őstag

Olvastam már beszámolót, ide vehetjük még a Naughty Dogot is. Valahogy nem tudom sajnálni őket, éveket húztam le rendezvényiparban hangtechnikusként, nálam mindennapos volt, hogy 20 perc alatt rakjak össze tökéletesen egy hangrendszert egy totál ismeretlen technikai háttérre, amire nyugisan is amúgy 2 óra kellene, és még le sem tudok ellenőrizni semmit, mert a fellépőm alapból 40 percet késett, és már ott csápol a közönség. Ja és bár nem kerestem szarul, de gondolom így is a töredékét annak, amit egy junior fejlesztő kaszál egy hónapban :)
És nekem ez szó szerint mindennapos volt, míg egy fejlesztőnek 5-6 évente kell kibírni 1-2 hajtósabb hónapot.
Szóval ja, eléggé ismerősök a szoros határidők :)

[ Szerkesztve ]

(#194) wjbhbdux válasza Wesder (#189) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez most olyan mintha a konzolokhoz kevernéd az Xbox 360 és ps3 játékosokat akik vígan tolják a régi codokat meg mindent a mai napig. A PC játékosok nagy része nem az AAA fosokkal játszik, hanem LoL/Dota/CS és társaival, így őket érdemes levonni amikor a hardveres felméréseket nézed. Amiken egyékbként ott van tízmillió+ RTX-ready PC felhasználó, és kb az összes játékos 25% a legújabb generációs Geforce kártyákon van (+5% AMD :P ). A Cyberpunk játékosai értelemszerűen közülük kerülnek majd ki főképp, ez így is rengeteg lehetséges játékos modern géppel ha azt nézed hogy több mint 100 millió aktív felhasználó van csak a Steamen.

/s

(#195) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy remek olvasmány a felháborodott egyéneknek.
Magyar.
Az Aranylemez és ami mögötte van [link]

(#196) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Az a lényeg, hogy legyen jó mire megjelenik. Annak meg külön örülök, hogy nem ültem fel a preorder vonatra :D

https://divecenter.hu

(#197) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

most az új hír,hogy nem fut jól az alap konzolokon...amire elkezdték fejleszteni a motort/játékot? wtf :DDD
fejben még mindig csak egy kelet eu. garázscég.

Life, Uh, Finds A Way

(#198) Create. válasza ProEvoFan (#195) üzenetére


Create.
addikt

Nem az első játékuk, tudniuk kell, hogy mi mennyi időbe kerül. Érdekes mód, más cégek nem halasztgatják aranylemez után, pedig náluk is ugyanez a folyamat megy végbe. Ezt egyszerűen ők cseszték el, ezen nincs mit szépíteni, nagy fába vágták a fejszét (és szerintem bele is fog törni, de ne így legyen).

[ Szerkesztve ]

(#199) drotsztyuart válasza 3L1T3 (#15) üzenetére


drotsztyuart
tag

Te nem erted. Mar goldon volt.
Az azt jelenti hogy le volt adva az a build ami megjelenhet.

(#200) ProEvoFan válasza Create. (#198) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne legyen igazad, mert kb hat év múlva szeretnék játszani a Witcher 4el. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.